Jak szkolić i dlaczego tuczu „naturalnie cienkich”

Zawartość

Z całym szacunkiem, „Slim i sportowy z natury” we współczesnym świecie – rodzaj sferycznego konia w próżni. Cóż, ja wciąż zgadza się z faktem, że kobieta może być tak cienka jak rower, jeśli spożywa się trochę, i nie są wykorzystywane do podjęcia komfort w żywności. Ale harmonia – to coś innego. Dla niektórych, okrągłe pośladki, biodra i smaczne prasy przycinanie, dla drugiej – osławionego ulgi i prawie wszyscy – dobrej postawy. A faceci non-sportowych „smukły i dźwięcznej” powszechnie nazywany nieco inne słowa, które przyzwoity dziewczęta nie używają blogów. Siedząc przy komputerze w biurze lub w kasie w sklepie jest trudno znaleźć wymarzoną sylwetkę, a to nie jest wysyłany nasi bohaterowie mają skłonność do przejadania się w salach gimnastycznych. Jak oni trenować i dlaczego jest to ważne dla nas, zwykłych śmiertelników, prowadząc walkę z nadwagą?

load...

[Powrót do spisu treści]

Tu wskazał, że zatrzepotała

Większość tego typu dziewcząt nie przestrzegają siłownie. Nie będą podnosić ciężary przez wiele godzin lub potu na aerobik. Tylko chude z natury bardzo rodzaju skupić – większość z nich nie może się zmusić do „gromadzą się na rozkaz”. Like – idź, nie podoba – wszystko w porządku.

To chuda dziewczynka nękać trenerzy fitness krytykowane, ale skarżą się na administrację, że, powiedzmy, takie instruktor podczas sesji treningowej całkowicie pochłonięty sobą, a zero uwagę klientów. Jednak w sprawności, jak powiedziałem, to nie zatrzymuj się – idź na jogę, tańczyć albo wspinaczka, turystyka i jazda na rowerze.

I tworzą reputację licznej „Press Roller” i „przenośnik wibracyjny na biodrach.” Jeśli dziewczyna ma trochę tkanki tłuszczowej, a dokonał trochę wysiłku, aby ćwiczenia, wyniki będą. Z tego powodu, to najlepiej nie pytać, jak skuteczne kolejny symulator w tej młodej damy. Cóż, można powiedzieć, ale jak to wpłynie na zwykłych śmiertelników?

load...

[Powrót do spisu treści]

Lubimy naturalnie cienkich

Tak, wszystko jest bardzo proste. Czy nienawidzę tych wszystkich hantle i bieżnie. Powiem ci przerażającą tajemnicę nowoczesnego fitness – to jest, ogólnie rzecz biorąc, średnie i naśladuje naturalny ruch lub sportem. Siłownia – kulturystyka i trójbój, w zależności od tego, co preferuje do swojego trenera. Ach, cóż, czasami jest CrossFit, ale ten ostatni nie mają tak powszechne.

Aerobik i wszystkie grupy działania – uproszczona wersja tańca lub lekka wersja tego samego … kulturystyce zmieszane z tańcem. Jak sądzisz było tych wszystkich ćwiczeń z gantelkami i „Mambo”? Taibo? Oczywiście, sztuki walki. Cóż, o callanetics, Bodyflex i pilates z ćwiczeń jogi wszystko jest jasne, bez komentarza. Większość ruchów generowanych przez klasycznej hatha jogi i tai chi, jak klasycznych.

Kochać sportu, w międzyczasie, może być „jedno uderzenie”, nie może być dla wszystkich rodzajów aktywności fizycznej, bo masz tylko ostre poczucie odrzucenia i zaprzeczenia. Coś na pewno kochasz. Jeżeli dusza jest tylko stretch, spróbować jogi. Uwielbia prostu chodzić? Więc idź, ale tylko w kije, przejdź nordic walking. Ona, w przeciwieństwie do sportu zakupy, napina mięśnie ramion i pleców, i zachowuje nienaruszoną torebkę.

Pomysł, jak sądzę, jest jasne. Teraz, jak cienka nie bierze udziału w zajęciach sportowych w historii. Większość z nich nie wie, co „oszczędzał się w hali.” Ci, którzy po cenach dumpingowych nadwagi jest znana, „zjawisko gimnastyków.” Są przed zawodami, oprócz szkolenia, a nawet w biegu filmowego, aby rzucić trochę i już skromnej wadze. Więc miliony zwykłych kobiet, też nie może się zatrzymać i dać pragnienie, aby „spalić wszystkie kalorie na ziemi” za chęć do angażowania się w aktywności fizycznej dla zdrowia i przyjemności.

Zazwyczaj ludzie nigdy nie wychodził na problemy z nadwagą, opracował „wewnętrzny hamulec”, są w stanie usłyszeć protesty własnego ciała, gdy nie chce wykonywać, ale woli, na przykład, aby iść spać. Jeśli opanujesz te dwie zasady w każdym przypadku, gdy postroyneete sportu. A teraz pomówmy o smutne …

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego oni przytyje?

Czy byłeś kiedyś w miastach wojewódzkich w USA? Mimo aktywnej promocji ZOZha i jemu podobnych jest dużo bardziej kompletne niż chuda. Co Amerykanie nie są podane do „genu naturalnej harmonii”? Inny przykład – czy wiesz wiele smukłe uboższy polyakok ponad 55 lat? Climax, powiedzmy, a niezdolność do podjęcia hormonów? Nic podobnego! Sekretem jest dość prosta.

Istnieje pewna jedzenie, które nawet przy złej mentalności ludzkiej natury jest trudne do jedzenia małych porcji. Makaron instant, frytki, hamburgery z półproduktów, pierogi, kiełbaski – wszystkie zawierają wzmacniaczy smaku, które tłumią ludzkie kubki smakowe. I w końcu, jak się okazuje zjawisko „Kessler” – czyli objadanie się bez żadnych hamulców, przyklejania słodki, słony, kwaśny i sdobnenkim.

Żywność, obywatele nie teraz to samo. Jeśli nadal wierzą w to, co można jeść tylko odpady spożywcze, mają fizycznej i być zdrowym, to zdecydowanie powinien zacząć pisać listy do Świętego Mikołaja. Jedynym faktem, który jest pomijany przez większość autorów książek na temat psychologicznego odchudzania – które zmniejszają masę, jedzenie na uczucie głodu, można tylko wtedy, gdy nie nadużywać „wzmocnione i przyciemniane” posiłek.

Ten ostatni będzie można sądzić, że jest to najbardziej „magiczne” uczucie w głowie i ciele, i mieć poczucie głodu, ale będzie to proste pragnienie, aby znów poczuć ten sam smak. Nawiasem mówiąc, zbyt słodkie bułki stali zakazać studentów i joga znaleźć kawa i czekolada lek od dwóch tysięcy lat w krajach cywilizowanych.

Dlatego, aby zakończyć naszą tygodniową wycieczkę do chudego przez naturę, powiem jedno – nie oszukuj siebie, nie sądzę, że ludzka dieta powinna składać się z konserwantów i półproduktów, uczą się doceniać normalne jedzenie i słodycze i ciasta gotować, jeśli to możliwe, należy wykonać domu. To było wtedy, że jesteś nie tylko nie czują stałą dziką głód, ale również zaoszczędzić pieniądze i czas spędzony na czytaniu normalnie kolejną książkę o diecie.

load...