Jak świętować Nowy Rok w Europie wakacyjnego w 2017

Nie daleko od nowego roku 2017, a tradycyjne święto krewnych stało się nudne, dusza prosi coś nieznanego, nowego i ekscytującego. To wspaniała okazja do świętowania długo oczekiwany wypoczynek w niezwykłym otoczeniu – podróż do kraju europejskim lub objazd kilku zabytków. Zobaczmy, jak można świętować Nowy Rok w Europie do serca wakacje wypełnione pozytywne i zregenerować siły na kolejne 12 miesięcy.

load...

Zawartość:

Nowy Rok na północy: krajach skandynawskich

Sylwester, ferie zimowe i świąteczne są zawsze związane z mrozem, high-kruche zaspy, zamarznięte jeziora lustro i puszyste jodły, więc ich drodze, zaczynamy z krajów skandynawskich. Finlandia znana jest również fakt, że w jego północnej części, w Laponii, do domu Świętego Mikołaja, który bez żadnych kosztów, bez wigilii. Tanie bilety promowe do morza – i oto jesteśmy na skalistym wybrzeżu fińskim.

Na wizytę do Santa Claus

Idealnym miejscem do świętowania – okolice miasta Rovaniemi, wiadomo, że to nie jest znany na całym świecie Mikołaj wsi. Wielki przyjaciel dzieci otoczonych wesołym towarzystwie elfów i trolli, którzy przygotowują codziennie dla turystów i prezentacji prezentów.

load...

W Finlandii, podobnie jak gości, a w czasie świąt Bożego Narodzenia oferują szereg opcji mieszkaniowych:

  • Przytulne domki jedno- i dwukondygnacyjne dla dużej rodziny lub hałaśliwym grupy nad jeziorem, z dala od zgiełku miasta;
  • Komfortowy apartament z kuchnią dla tych, którzy preferują domowe jedzenie;
  • Pokoje

  • W hotelach dla wszystkich tych, którzy lubią wygodę i włączone do zapłaty śniadaniu Europejskiej.

Ceny wynajmu mieszkań i pokoi hotelowych są dość wysokie, ale można zapisać na słynnych sprzedaży Nowego Roku. Cała północno-zachodniej Polsce cieszy zniżek wakacyjnych w fińskich supermarketach Stockmann Revontuli, Forum Sokos. Planowanie zakupów, nie należy zapominać, że na kilka dni przed Bożym Narodzeniem w fińskim życiu gospodarczym zanika, podobnie jak sprzedaż rozpocznie się w dniu 26 stycznia.

Ojczyzna Carlson i Pippi

W tym północnym kraju i tyle rozrywki dla miłośników znakomity design, a dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz dla dzieci. Sztokholm jest pełen pięknych i wygodnych hoteli, które zaspokajają do ogromnej liczby świątecznych turystów. Uwielbiam kontrast i niezwykłe niespodzianki? Spędzić noc w lodzie lub śniegu pokoju hotelowym niesamowite Ice Hotel.

Kontynuując opowieść, aby jeden z najbardziej interesujących wycieczek:

  • Skuter safari;
  • Konkurencja

  • Za psie zaprzęgi;
  • Kursy

  • Jazdy na lodzie;
  • łyżwach renifery.

Kończenie romantyczny pobyt może być magiczna noc w lesie bajki, kolacja pod gwiazdami lub oglądania cud polarnego – Northern Lights.

Miłośnicy wycieczek edukacyjnych trwać kilka dni, aby badać i odkrywać swoje ulubione szlaki turystyczne, w tym wizytę w Pałacu Królewskiego, Muzeum Etnograficzne Skansen, Ratusz, Muzeum Łodzi Wazów i wspaniałe muzeum Astrid Lindgren. Szwedzki Mikołaj mieszka w prowincji Dalarna, około 300 km od stolicy, i nazwał miejsce zamieszkania Tomtelend.

Ciężkie kraju skalistych fiordów

Nowy Rok w Królestwie Norwegii – jest popularny wśród narciarzy, ciepłe pokoje z kominkami, pociągający fiordów i bajkowych gnomy Bożego Narodzenia. Nawet mag Mikołaj – nie siwowłosy olbrzym, ale także karłem, którego nazwa Julenissen. W Wigilię Bożego Narodzenia we wszystkich norweskich domach tradycyjnie pokryte stoły, a goście są zobowiązani do skosztować świątecznych potraw Turcji, wieprzowiny, baraniny i żeber oczywiście dorsza. Degustacja mięsa i ryb i cieszyć się spektakl Norwegów – fajerwerki, można bezpiecznie zanurzyć się w świat zabawy zimowej zabawy.

Narciarstwo, snowboarding, narciarstwo zjazdowe, psie zaprzęgi – wystarczy krótka lista tego, co serwis oferuje Mountain Resorts. Szczególnie szczęście narciarzy: oprócz wygodnych hoteli i schronisk, są one przyznawane jakościowo przygotowane stoki z tras o różnym stopniu trudności, a także wygodne windy, oświetlenie pomieszczenia, oraz licznych wypożyczalni. W czasie wakacji nie zatrzyma się, a życie kulturalne stolicy. Na przykład, specjalnie dla turystów Muzeum Wielkiej podróżników i badaczy pracuje – Nansena, Amundsena, Heyerdahla.

Alpy czy Wieża Eiffla?

Nowej Francji

Po wybraniu kraju Nowej Francji w 2017 roku, nie pożałujesz – trochę gdzie można znaleźć tak ciekawe i urozmaicone wakacje. W ciągu dwóch tygodni urlopu może być kilka razy, aby uczcić święto, i wybrzeża Zatoki Biskajskiej i na alpejskie trasy narciarskiej i urocze kawiarnie romantyczna Cote d’Azur, w słynnym „drogi wina” i, oczywiście, w samym sercu kraju – wspaniałego Paryża. Kapitał jest wypełniona musującego i błyszczących choinek, wśród których konkurencja odbywa się corocznie.

Spacerując przez stare ulice Paryża lub poświęca większość swojego czasu na zakupy, nie należy zapominać, że o północy Francuzi wolą pop szampana Korki na Champ de Mars, u stóp ogromnej, kolorowej choinki kraju – Wieży Eiffla. W miesiącach zimowych dwa otwarte lodowisko w prawo na pierwszym poziomie struktury. Jazda na nartach na wysokości 57 metrów dogodnie połączone z przeglądem jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Baw się, jak to możliwe, a po drugiej słynnego lodowiska bezpłatnie, znajduje się w pobliżu budynku paryskiego ratusza.

Świąteczne tradycje mieszczanie

Pamiętaj pięknych domków z piernika, błyszczącymi kolorowymi girlandami i ozdobiona figurami jelenie i gnomów? Około wyglądają wszystkie niemieckie miasta w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Każdy burger próbuje zaimponować lot sąsiedzi jego wyobraźni: jedna z Mikołajem do tie rury którzy reniferów w muszli stoczni, i którzy chcą werandzie świąteczne elfy posiłek. I na tle migotliwy światła słodkim zapachem herbatniki imbir, strudel z cynamonem i cierpkim zapachu grzanego wina. Jeśli to możliwe, należy świętować Sylwestra w jednym z prowincjonalnych miasteczek.

Dusza pyta hałaśliwych uroczystości, radość i wesele? Zapraszamy do Berlina! Wyścig naleśnik, które biorą udział tysiące ubranych w stroje różnych ludzi jest coś warte! Możesz wziąć udział i wygrać wspaniałe nagrody. Obchody Nowego Roku Sylvester (w języku niemieckim) odbywa się na ulicy, przy Bramie Brandenburskiej. Turyści z całego świata przyjeżdżają do ogromnego tłumu, by powitać nowy rok spośród kilku scen muzycznych, namioty z potraw świątecznych i licznych napojów. Fajerwerki o północy zacznie świecić na niebie w Berlinie, ale to nie jest ostateczna, a tylko sygnał do tego najlepszych festiwali.

Sylwester z English

Nowoczesny, na pierwszy rzut oka, Wielka Brytania – prawdziwym bastionem zwyczajów i tradycji, szczególnie tych związanych z wakacji i uroczystości. Boże Narodzenie i Nowy Rok dla Brytyjczyków – wizyta rodziny zabytków, takich jak nabrzeże Tamizy, Big Ben, Tower of London i Pałacu Buckingham. Specjalny uroczysta kolacja dla londyńczyków i turystów do stolicy przygotowują się w najlepszych restauracjach w mieście: Broda do Tail doceniają oryginalne dania mięsne, cynamon Soho niespodzianka egzotycznych indyjskich przypraw i sosów, a ViewLondon Przegląd zanurzyć się w atmosferze Bożego Narodzenia we Francji.

Brytyjski – nie piwosze mniej niż, powiedzmy, że Bawarczycy. Spędzić Boże Narodzenie z rodziną, Sylwestra, można je łatwo zauważyć, w pubie przy jednej z centralnych ulic Londynu. W każdym obszarze można znaleźć restaurację, która ma długą historię i rzeszę klientów. Holborn jest księżniczka Louise w Blackfriars – Czarny Brat i Dagenheme – Eastbrook. Nikt nie będzie zaskoczony, jeśli ty i następnego dnia kontynuować odświętny tłum, bo w Londynie postanowił odpocząć przez długi czas iw wielkim stylu.

Skręć w Sylwestra w romantycznej i niezapomniane doświadczenie jest zakup drogiego biletu do uroczystości w jednym z dawnych zamków, w których zwykle dają piłkę, a następnie zjeść obiad przy świecach. Wiele romansu, ale więcej za mniejsze pieniądze, można dostać się na przejażdżkę łodzią rzeki nad Tamizą. Kieliszek dobrego wina, programu tanecznego, wspaniałe fajerwerki i morzu pozytywne emocje są gwarantowane.

Noworoczny wyjazd do Europy – to dobry pretekst, aby odwiedzić wiele ciekawych miejsc do spędzenia wypoczynkowy z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu cieszyć się wspaniałe wakacje w nieznane, ale bardzo piękne miasta.

load...