Jak świętować Nowy Rok 2017 z dzieckiem – Piggy pomysły

Wraz z nadejściem chłodów, wielu z nas są bardziej skłonni myśleć o zbliżających się świąt noworocznych. Co możemy powiedzieć o dzieci, które czekają na to wydarzenie z wielką niecierpliwością? Planuje świętować Nowy Rok z dzieckiem, nie należy odkładać przygotowania do wakacji w szafie. Po tym wszystkim, symbolem nadchodzącym 2017 roku na rzecz małpy przeciwpożarowej – ekscentrycznej i artystycznej natury, która lubi się bawić i odpocząć, wypełniając życie o nowe doświadczenia.

load...

Zawartość:

Prezenty Gotowanie blisko

Pre-trzeba się martwić o przygotowanie prezentów dla przyjaciół i krewnych.

Uzbrojony w dwa lub trzy pomysły, przygotować niezbędne materiały i zwrócić uwagę na kilka dni do ich produkcji. Dobrze zaplanowany podejście byłoby przekształcić użyteczną pracę w ekscytujące gry, które dadzą przyjemność jego młodych twórców.

load...

Najlepiej jest zrobić niezapomniane pamiątki wraz z dziećmi własnymi rękami.

Christmas toy – najlepszym rozwiązaniem darem. Aby stworzyć oryginalne piłki zawieszenia, wykonane w technice decoupage, można użyć pustej piankę lub zwykłej szklanej miseczki.

Powierzchnia kuli wystarczy wkleić segmenty zawijania papieru, wydruki arkuszy muzycznych drukowanych, kolorowe serwetki

Aby dodać zdjęcie, aby pomóc wisiał na czele piłki trochę dzwon i wstążki z organzy.

Karty Bajkowe noworoczne posiadają specjalnego uroku. Administracja jest możliwe, powinny być wykonane z wielobarwnej pasków papieru, kolorowych rurek, ułożone w kształcie choinek, czyli origami.

Bardzo delikatnie wyglądają pocztówek ozdobione delikatnymi płatki śniegu wykonane z cienkich pasków w Quilling technik.

Krok po warsztaty dla produkcji w porządku, proste, ale przez prezentów noworocznych, które są łatwe do wykonania z dzieckiem, można szpiegować w sieci na forach dyskusyjnych.

Ozdoby do domu na wakacje

Ogień Monkey kocha piękne otoczenie, preferując w projektowaniu jasnych kolorach. Dlatego konieczne jest, aby dbać o czyniąc wnętrze oryginalne i wyraziste akcenty. Udekoruj swój dom z fikcją i smaku.

0. Kilka dni przed uroczystym wydarzeniu przystąpić do dekoracji pomieszczeń.

W sali, gdzie obchody odbędą mogą być urządzone w stylu „dworów z Mikołajem”. W tym celu pożądane jest, aby ozdobić krzesła pod trony obtyanuv białej lub niebieskiej tkaniny. Ściany zdobią cięcia papieru płatki śniegu i akcesorii miga sople.

Chodniki pomiędzy pomieszczeniami najłatwiejszy do dekoracji ekrany i zasłony wklejony na taśmy klejące z papieru falistego. Przy najlżejszym powiewem wiatru lecą, wydając melodyjny szelest.

5. Choinka – główną ozdobą wnętrza

Kawiarnią. Zawartość puszysty beauty-choinkę na kilka sposobów.

  • Dekoracji zabawki, dzieci wykonane swoje ręce: Lampion papier, tkane z przędzy, postaci aniołów kapryśny, wykonanych z dmuchanych żarówek.
  • Gromadzenia wstążkami satynowymi i łuki zbierając je zwykłe kule, urządzone w jednym kolorze.
  • Tworząc „Delicious” ozdoby choinkowe, które pełnią rolę kolorowych orzechami natryskowymi wiszące pęczkach czekoladki związane struny soczyste mandarynki i przedstawili swoje własne ręce w kształcie pierników.

Pomysły rozrywki

Nowy Rok dla maluchów

1. Paradoksalnie, może się to wydawać, ale małpa – natura rodziny, preferując hałaśliwe firmom nieznanym ciepłem kominka.

Jeśli dom rośnie Pipsqueak, jest ograniczenie ciche święto w kręgu rodzinnym. Przygotowany na prezenty dla dzieci na sobie lepiej. Wszakże wielu twoich ulubionych bohaterów dzieci z Mikołajem może po prostu przestraszyć dziecko dwa lub trzy lata. Aby temu zapobiec, pożądane jest, aby przejść do wyjaśnienia dziecko, które postać ta jest i co to jest Sylwester przychodzi do posłusznych dzieci.

Uroczyste nocy dziecko może mieć prawo odstąpić od trybu zwykłego, dzięki czemu zegarek z osobami dorosłymi. A przy pierwszych oznakach zmęczenia pościel.

Urlop z przedszkolaków

Dla dzieci w wieku przedszkolnym mogą organizować programy rozrywkowe. Z pewnością wśród swojej komunikacji mają rodziny z dziećmi w tym samym wieku twoich dzieci. Dlaczego nie zaprosić ich? I nie zapomnij poprosić o opinię swojego dziecka. Podjąwszy zaprosić gości i sprawiają, że wypoczynek w domu z dzieckiem powinien zwrócić bilety, które później na imprezie, aby odegrać wygranej loterii.

Nie wahaj się doprowadzić do organizacji festiwalu i przyszłych gości. Z góry omówić z mumii zdarzenie, zwyczaje kulinarne, obecność strojów karnawałowych dla działalności.

8. Pomyśl o czasie dostawy prezentów dla dzieci

Obecne prezenty, wybierając jedną z opcji:

  • Prezenty prezentuje Mikołaj przygotowany do twórczego pokoju dziecka. Kto będzie wykonać tę misję z góry lub odwiedzając aktora przebranego za papieża jeden z gości, ty decydujesz.
  • Dziecko Prezenty prostu schować się pod drzewem, wskazując na polach adresatów dzieci znalazł je rano.
  • Zaproponuj dzieciom znaleźć swoje dary, dając wskazówki, jak narysować mapę, składające się z kilku przystankach. Po osiągnięciu każdego celu, aby kontynuować poszukiwania mogą podlegać jedynie do określonego zadania. Na przykład: wyciąć płatek śniegu, nazwę 5 Boże Narodzenie zabawki, rysować bałwana …

Doskonały czas na wypoczynek Enrich wypoczynkowych gier planszowych zabawy na uwagi, szybkości reakcji, pomysłowości. Twoja firma będzie prawdopodobnie lubią grę z serii „Pikchereka”, „Nie zrozum mnie źle”, „Dobbl”. Zadania twórcze i jasne obrazy będzie interesująca zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Koszty rozrywki w tym przypadku dzieli się na dwie części. Pierwsza połowa harmonogramem wypoczynkowego na kilka godzin przed północą, przygotowując spółdzielcze gry dla dzieci i dorosłych. Po bitwie kuranty, kiedy dzieci męczą się trochę, można im zaoferować jako wykończenie, aby zobaczyć, pościel ulubionym Cartoon Christmas motywu. Pościel młodych fidgets nadal obchodzi już dorosły.

Program dla starszych dzieci

6. New Year – obiecujące wydarzenie, które chce uczcić zabawę i niezapomniane.

Myślenie scenariusz uroczystości z dziećmi w wieku licealnym, możliwe jest przypisanie im część obowiązków. Ich wyobraźnia jest w stanie wymyślić takich pomysłów, które sprawiają, że wakacje będą naprawdę niezapomniany. Im ufać, bo spotkanie noworoczne z dzieckiem – świetna okazja do „wpaść dzieciństwa”: ubierać się w stroje karnawałowe, biorą udział w zabawnych konkursach z serca na igraszki na świeżym powietrzu.

5. Carnival – nieodłącznym towarzyszem obchodów Nowego Roku.

Pragnienie, aby ubierać się w niezwykłych kostiumach, próby na nowe obrazy, tkwiących w wielu krajach.

Carnival Party w kręgu bliskich przyjaciół może być tematyczne, na przykład:

  • „Hawaje”. Chcesz kilka godzin poczuć klimat tropikalnych wysp? Następnie przygotować kolorowe sukienki i tuniki, szerokie bermudy, lei – opaski kwiat, który wisiał na szyi. Pod optymistycznym firmy muzycznej chętnie grają w „Limbo”, poruszając się w tańcu pod poziomym pasku, sącząc pyszny koktajl i talerz owoców.
  • Country imprezie w kowbojskim stylu pozwoli spróbować na wizerunek kowboja ozdobny mądry lub mądry surowa Indian. Likwidacja muzykę country i oryginalne tańce kowbojskie nie pozostawi nikogo obojętnym.
  • Bal wenecki zanurzyć w epoce średniowiecza. Tworzą atmosferę luksusu sukienki pomoc, skomplikowanych masek, pozwalając pozostać incognito. Muzyka klasyczna w nowoczesnej obróbki, konkursy rozrywkowe i kolorowe fajerwerki Fanfare doprowadzić do koloru partyjnego renesansu.

Jeśli dzieci weszły już wiek, kiedy chcą świętować w towarzystwie, ale boisz się niech nikogo nie ma, to jest możliwe, aby „double Stroną”. Aby to zrobić, jeden z pokoi w mieszkaniu trzeba zaznaczyć „dziecko” firmy, a druga – „dla dorosłych”. Pozwoli to dzieciom czuć się sam i będzie okazją dla dorosłych od czasu do czasu, aby kontrolować proces.

Dobrze, gdy duża powierzchnia domu lub mieszkania pozwala na wdrożenie tego pomysłu. W przypadku braku takiej doskonały sposób wyjścia z sytuacji może stać się krajem domek do wynajęcia, które mogą pomieścić kilka rodzin. Ale powinno to zająć wcześniej, pozostawiając za ostatni tydzień.

Decydując się na spędzenie Nowego Roku z dziećmi, masz doskonałą okazję do rozpoczęcia tradycje rodzinne, w którym przyszła na tej magii wypoczynkowego jest tworzony poprzez wspólne wysiłki.

load...