Jak stworzyć żywy obraz z płaszczem dół zimie

W zimie można wyglądać modnie i atrakcyjnie bez narażania zdrowia. Wystarczy wybrać kurtkę i poprawnie odebrać mu inne elementy garderoby.

Zawartość:

Dlaczego kurtka? Tylko tego rodzaju zimowej odzieży wierzchniejdzięki zaawansowanej izolacji w tym samym czasie światło i ciepło, dzięki czemu poczujesz się komfortowo nawet w najcięższych mrozów. Jest to możliwe, aby wybrać bardzo stylowy i kobiecy model. W celu prawidłowego dopasowania na zdjęciu płaszcza miasta w stylu, trzeba przestrzegać kilku zasad.

load...

Nie biżuteria

W zbiorach Niektórzy projektanci obecnych wzorców z haftem, cekinami, plisami i przedmiotów futerkowych. Takie kamizelki mogą być odpowiednie na podium, ale nie w życiu codziennym. Konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do klasycznych kroju i elementów dekoracyjnych, które są funkcjonalne w przyrodzie: naszywane kieszenie, zamki, nity.

Wyrzucić białe piórko

Jedynymi wyjątkami są przypadki, kiedy celowo chcą wyglądać wnuczka Świętego Mikołaja. „Wesoła” kolory zbyt powinny być dobrane bardzo starannie. Jasny kurtka będzie dobrze wyglądać tylko w połączeniu z jeansów i dużej liczby jersey Surround: szaliki, czapki, rękawice z jednym palcem. Ten jasny i wyrazisty obraz nadaje się do chodzenia i na świeżym powietrzu.

load...


eem_2

Sukienka na pogodę tylko

Nawet lekkie kurtki w dół, w żadnym wypadku nie można połączyć je z cienkich rajstop, obcasy do butów, klasyczne Garnitury i spódnice. Wszystkie elementy muszą być zgodne z szafą sezonie. Ale to nie znaczy, że można nosić tylko w dół kurtki ciepły spodnie dresowe i Rovers.

Najlepszy kapelusz na zespół z płaszczem Down – ciepłe dzianiny cap. Kapelusze, przezroczyste nylonowe pończochy – tabu.

Spódnica i żakiet: przykłady stylowych kombinacji

Z midi spódnice najlepiej w połączeniu kurtki przycięte do połowy uda. Z maxi możliwie szerokiej gamy eksperymentów, aż w połączeniu z długim dół kurtki w oversayz stylu. Ale mini spódnice są lepiej pozostawiono do ogrzania razy: zapamiętaj regułę się ubrać na pogodę. Spośród wielu sukienki powinna być wybrana dzianina, jednak w rzadkich przypadkach można stworzyć kontrast obrazu z lekkim ubranie.

Spodnie: to nic innego jak klasyczny

Klasyczne połączenie kurtki + dżinsy – to nudne. Rozcieńczyć obraz jasny dodatki pomóc z jersey luzem.

Prawidłowe obcisłe spodnie (chude), pod warunkiem, że są one wykonane z gęstej tkaniny i wyściełane legginsy. Spodnie „Ski” również istotne, ale obraz w tym przypadku konieczne jest, aby dokładnie przemyśleć.

Wygodne buty

Na płaszczu dolnym łączy wszystkie rodzaje obuwia zimowego: Buty, niskie buty, wysokie buty. Najważniejsze jest to, że ich projekt nie został podkreślić kobiece i eleganckie modele te łączą w sobie lepiej z płaszcza. Z drugiej strony, zbyt grube obuwie, na przykład uggi popsuć obraz.

Futro nie powinna być zbyt drogie

Dół kurtki – to coś w stylu casual, dla których zagubionych elementy luksusu: pretensjonalny wystrój dżetów i piór, koronki i innych drogich slug gronostaj, lisa lub lisa wygląda na miejscu i śmieszne .. W tym przypadku lepiej jest dawać, aby zakończyć futra lisa lub szopa.

Stylowa ciepła kurtka zimowa będzie głównym elementem współczesnego i harmonijny sposób. Konieczne jest jedynie, aby przestrzegać podstawowych zasad kombinacji tego typu odzieży wierzchniej szafy z innych przedmiotów.

load...