Jak stworzyć przytulności?

Zawartość:

Home, Sweet Home. … Jak chcesz to być miły, aby wrócić do pracy, aby poczuć ciepło i spokój, że nawet ściany czekają, aby zrozumieć i podnoszący na duchu. Niestety, nie każdy może powiedzieć o swoim domu takich słów. Często zdarza się, że należymy do miejsca, w którym żyjemy, jako tymczasowe schronienie i wywoływania przytulności nie podnieść ręce.

load...

Dzieje się tak z różnych powodów, głównie z powodu niezadowolenia z własnego mieszkania. Na przykład, marzysz o przestronnym prywatnym domu i żyć w małej kawalerce. Co może tam być wygoda? Pospiesz się, aby zaoszczędzić pieniądze i zrealizować swoje marzenie! Ale pieniądze nie chcą gromadzić, z upływem czasu i ma duży dom lub wygodne, aczkolwiek małych mieszkań. Zacznie odczuwać podrażnienie, frustrację, a powrót do domu staje się obowiązkiem dla ciebie, zamiast pragnienia.

I pewnego dnia zrozumiesz, że nie może dalej tak żyć, trzeba coś zrobić, aby zmienić zasady, zapomnieć o śnie i starają się żyć w teraźniejszości. I wtedy pojawia się pytanie – jak stworzyć przytulności? Jak upewnić się, że dom nie był tylko miejsce do spędzenia nocy, ale coś więcej niż coś trzeba …

Tekstylny

Opinia, że ​​komfort zależy od metrów kwadratowych mieszkania, od eleganckiego naprawy i drogich mebli – o pomyłkę. Działając według następujących wskazówek, można zrobić w domu przytulne, nawet jeśli jest to tylko pokój w komunalnym mieszkaniu. Pierwszym krokiem na drodze do przekształcenia będą miały wybór tekstyliów. Jasne, że to ważna część środowisku domowym. Należy zwrócić uwagę na okna – nie dobre, jeśli zasłony na nich nie zmieniły się od kilku lat.

load...

Nie spiesz się do zakupu rolet, nie pomoże Ci osiągnąć pożądany rezultat. Z której strony nie patrzeć, i rolety – to nadal styl biurowy. Nawet najbardziej prostych i niedrogich, ale gustowne zasłony, może drastycznie zmienić wygląd pomieszczenia. Ponadto, są one niezawodnie chroni nas przed wzrokiem ciekawskich i światem zewnętrznym.

Uzyskać piękny obrus na stole, koc na podwójnym łóżkiem lub miękki koc – bardzo użyteczną rzeczą w wielofunkcyjnej gospodarki. Po tym wszystkim, to nie tylko rozgrzewa w chłodne zimowe wieczory, ale jest w stanie ukryć przed ciekawskimi brzydkich miejsc jednocześnie miłe oczy innych, ich atrakcyjnej kolorystyce. Starają się prawidłowo wybrać schemat kolorów tkanin. Nie ma potrzeby, aby w domu połysk ze wszystkimi kolorami tęczy. Z wyjątkiem tylko pokój dziecięcy może być tutaj. Myśleć o tej kwestii bardzo ostrożnie. Zrób to tak, że pokój był jasny rzeczy. Ale nie musi niszczyć ogólną atmosferę.

Oświetlenie

Kilka słów należy powiedzieć o oświetlenie. Oprócz górnego światła muszą także nabyć szereg lokalnych źródeł oświetlenia. Na przykład, ładne biurko lampa lub lampy podłogowe nadaje się do pracy z komputerem, a także ułatwia nocnym czytaniu. Zwłaszcza, że ​​takie eleganckie rzeczy są niezbędne w tworzeniu przytulne wnętrza domu.

Rośliny

Rośliny doniczkowe. Ich rola w środowisku domowym jest bardzo ważne. Fiołki na parapecie, wspinaczka roślin w doniczkach na ścianach lub na zewnątrz ficus garnek – to wszystko może sprawić, że pokój świeżość i witalność. Jeśli szczególną miłością do kolorów nie czujesz, lub nie masz czasu, aby dbać o nich, można kupić piękne rośliny sztuczne, ponieważ dziś są sprzedawane bardzo wiele, a niektóre z nich są dość trudne do odróżnienia od prawdziwych.

Meble

Zmień stare meble! Nie trzeba gonić modę i styl, aby utworzyć w pokoju „pracy” z błyszczącą i metalowych powierzchniach. Dobrze, myślisz o tym, co może być lepszego niż miękkim wygodnym fotelu umieszczonym obok półce. Tu można odpocząć, poczytać ulubioną książkę, kawę i zapomnieć o diecie, jeść pyszne czekolady!

Kuchnia

Kuchnia – miejsce, gdzie jedziemy najczęściej: rodzinne obiady i kolacje, rozmowy z przyjaciółmi przy lampce wina, powieściowej wieczór z mężem. Dlatego należy zwrócić uwagę na środowisko kuchnia jest konieczne nie mniej niż w salonie. Pozbądź się starych potraw, nawet wśród jej ulubionego kubka i nie kwiatach, z którego można pić przez pięć lat, a nie sądzę, bez porannej kawy. Kupić nowy, to wkrótce stać się ulubionym! I w tym samym czasie kupić piękny puchar i innych członków rodziny.

Hang kolorowe zasłony, kilka doniczek z kwiatami ustawione na parapecie, i nigdy nie dopuścić do gromadzenia się w nich ręczniki kuchenne starej kuchni! Niszczą one widok ogólny najbardziej. Jasne, słoneczne potholders kuchenne, serwetki, aby dopasować zasłonę, cukiernica z kropki, takich jak sól … Wszystko. – Twoja kuchnia staje się nie do poznania!

Jest to bardzo ważne, że wnętrze mieszkania stał się tylko „swoją”. Każdy pokój powinien być kilka małych rzeczy, które są nieodłączne w domu właścicieli. Zdjęcia przedstawiających bliskich wam osób i wyjątkowe miejsca, przypominający z najważniejszych wydarzeń w życiu, nie tylko zdobią wnętrze pokoju, ale także dają poczucie tego, co jest naprawdę w domu i ściany pomagają. Rysunki dzieci w ramach self-made, herbarium, zważywszy, że dziecko w dniu 8 marca lub układ statku, zebrane syna, oczywiście, nie bez pomocy papieża …

Wszystkie te wskazówki pomogą drastycznie przekształcić mieszkanie. Będziesz zadowolony, aby powrócić do niego w godzinach wieczornych, a wszyscy znajomi i przyjaciele przyjść na wizytę, należy zwrócić uwagę na zmiany i zawołać: – w jaki sposób można wygodnie!

load...