Jak stosować samoopalacze: złotą skórę bez szkody dla zdrowia

Zawartość:

Cały świat jest zaniepokojony, jak zmniejszyć wpływ promieni UV na skórę. Niestety, bezpośrednie promienie słońca, tak delikatnie pieścić twoje ciało, twój dotyk są w wielu niebezpieczeństw – to nie tylko pigmentacja i przedwczesne starzenie się skóry, ale również poważne choroby skóry (takie jak rak skóry). Co zrobić, aby zrezygnować z wspaniałą złotą opaleniznę? Wcale nie. Nie trzeba iść w gorącym kraju, aby następnie pokazać znajomym zima tan. Nie będzie też muszą tracić czasu na solarium, dając pewną kwotę pieniędzy na wątpliwej przyjemności kłamstwa (stand) w ścisłej, dusznym pudełku. Wszystko to można zastąpić niezwykły kosmetyk – opalanie.

load...

Tak, można powiedzieć, że jest po prostu strona będziesz potrzebować po prostu ogarnia zjadliwy komentarz o tym, że gwiazdy krajowych i zagranicznych z show-biznesu nie wiem jak to ująć bardzo tan. Lindsay Lohan, która wyszła od głowy do palców kolor marchwi, Julia Volkova znowu posunął się za daleko z opalania i wygląda dwadzieścia lat starszy od swoich lat. Cóż, jeśli nawet gwiazdy nie zawsze wiedzą, jak stosować samoopalacze, to gdzie do nas, zwykłych śmiertelników, dla tej sprawy zajmie?

Cóż, błędy się zdarzyć w każdej, a nasze zadanie – nauczyć się ich unikać. Dlatego poświęcić ten artykuł, jak prawidłowo umieścić na garbowania skóry. Nauczyć się być Mulat czekoladowo-trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku to nie jest trudne, najważniejsze – (! I niech Lindsay Lohan na kilka Yuliey Volkovoy szaleją z zazdrości) przestrzegać pewnych zasad przy wyborze bronzer i dowiedzieć się, jak dokładnie go używać

Jak wybrać bronzer

Prawidłowy wybór bronzer lub samoopalające oznacza – to prawdziwa nauka. Głównym warunkiem jest właściwym wyborem – jest to w stu procentach naturalne. Po tym wszystkim, nikt nie powinien sobie wyobrazić, że sztuczna opalenizna, prawda? Stań przed lustrem i spróbuj umieścić na powierzchni kropli Bronzer różnych odcieniach proponowanych sond sklepowych. Kolor, który będzie wyglądać bardziej naturalnie, i mają swój najlepszy odcień opalenizny.

Z reguły dobrze dobrany kolor bronzer tylko trzy lub cztery odcienie ciemniejszy niż naturalny kolor skóry. Tyle, ile można marzyć być jak Natalia Oreiro lub Dzhennifer Lopes, nie przesadzaj z kolorami głęboką opaleniznę. Na przykład, jeśli masz blue-eyed girl z białej karnacji, nigdy nie wybrać czekoladowy odcień opalania, inaczej uniknąć śmieszności nad jego nienaturalnego widoku nie działa. Więc nie kusić losu i wybrać bronzer nie jest na zdjęciach z pięknej opalonej dziewczyny na opakowaniu, oraz zgodnie z Twojej skóry.

load...

Tak więc, jeśli masz bardzo jasną skórę, Twój wybór – to odcienie miedzi brązujące. Tylko nie przesadzaj z ilością opalania, a następnie ktoś zdecyduje, że jesz za dużo marchewki! Jeśli skóra nie jest jasny i ciemny, a gdzieś w środku, to należy spojrzeć na złotym bronzer. Dobrze, jeśli natura obdarzony masz ciemną skórę, to jesteś w dobrej wierze może wybrać dowolny odcień czekolady, która jest na trzech lub czterech odcieniach ciemniejszych niż własnej skórze.

Brązujące sprzedawane jako krem ​​i puszysty, przy czym ten ostatni znacznie bardziej popularne. Fakt, że opalanie w proszku jest o wiele łatwiejsze do zastosowania równomiernie, wygląda bardziej naturalnie i nadaje skórze promienny wygląd. Kiedy zrozumiesz, jak wybrać odpowiedni bronzer będzie zrozumieć, jak stosować samoopalacze.

Prawidłowe stosowanie samoopalające

W celu zastosowania samoopalające, musimy:

  • Odpowiednio dobrane bronzer;
  • Jedna duża miękkiej szczotki z zaokrąglonymi stosowania góry makijażu (korzystnie z włókien naturalnych, korzystnie – czerń);
  • Wacika lub gąbki.

Pierwszą i najważniejszą zasadą stosowania bronzer – skóra powinna być całkowicie sucha przed zabiegiem. Brak podstaw tłuszczowe, nie tłusty połysk – jeśli stosuje się bronzer na mokro lub skóry tłustej, zamiast równomierną opaleniznę brudzą paski całej twarzy (lub organu). Nieprzyjemna perspektywa, prawda? Jeśli masz bardzo suchą skórę, skłonnej do łuszczenia, to wszystko można zrobić – stosować krem ​​nawilżający bardzo cienką warstwę, to niech moczyć w, a dopiero potem zastosować bronzer. Jeżeli skóra jest bardzo tłuste, a następnie zastosować je do lekko półprzezroczyste warstwą proszku, która jest „wchłonąć” tłustej izolacji i wilgoć z dala od powierzchni skóry. Więc zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi perspektyw rozbawić ludzi wokół ciebie w czasie „publikacji”.

Złota zasada nakładania samoopalające – jest umiar. W przeciwnym razie powtórzyć „wyczyny” Lindsay Lohan, Volkova i nadal mnóstwo innych gwiazd, nie radzą sobie z własnymi brązujących. Postaraj się zebrać na końcówki pędzla sporo proszku, ułatwiają ruch obrotowy. Jeśli czujesz, że wziął zbyt dużo bronzer, następnie strząsnąć nadmiar powrotem do kompaktu proszkowego, ale raczej spędzić pędzlem na czystą ściereczką.

Lekko stosować bronzer w środku czoła, łagodnie rozprzestrzenia się w kierunku nosa i policzków. Trzeba dotknąć brodą tylko trochę, to wypukłe części twarzy zawsze wygląda nieco ciemniejszy niż reszta tle. Spróbuj zastosować kolor równomiernie, tworząc naturalny kolor opalenizny – jakby słońce właśnie pocałował policzki. Jeśli ręka drżała, i spowodowały zbyt grubą warstwę bronzer, nie rozpaczaj: Spróbuj zapisać dzień za pomocą wacika lub gąbki – tylko mieszanka opalania w tym miejscu.

Wreszcie posłuchać kilku przydatnych wskazówek.

  • Jeżeli Państwa opalania twarzy, nie jest konieczne w tym czasie wykorzystać cień do oczu: ciągle schludny makijaż nie będzie działać. Szczególnie okropne spojrzenie czerwono-miedziany odcień, nieprzyjemny cieniowania lub czekoladowy złoty opaleniznę na twarzy;
  • Regularnie myj pędzle do makijażu – zawsze powinny być w dobrym stanie i gotowy do pracy. Na przykład, wykwalifikowany od makijażu myć szczotki w ciepłej wodzie szamponem, płukania ich balsam klimatyzowanych;
  • Przed „wychodzić” z bronzery na twarzy i ciała, należy spojrzeć na siebie w lustrze w słońcu. Fakt, że naturalne światło odsłania wszystko swoje błędy i wady stosowania samoopalające. Być może trzeba zmyć cały makijaż i zastosować go ponownie.

To nie ma znaczenia, jeśli umieścić garbowania dobrze za pierwszym razem nie udało się. Ale masz pewne doświadczenie i wiedzą dokładnie, jaka część swojej twarzy lub ciała wymaga szczególnej opieki ze brązujących. Najważniejsze – chęć i cierpliwość, bo jeśli opanowali zdolność do właściwego zastosowania opaleniznę, bronzer jest długi czas będzie najbardziej ulubiony rodzaj swoich kosmetykach.

load...