Jak stosować makijaż dla brązowych oczu: sposobów i zasad

Mają brązowe oczy ma jedną wielką zaletę – wyrazistość, że przy odpowiedniej ramie naturalnego, korzystny wygląd bez makijażu. Ale jak to mówią, nie zepsuje owsiankę z olejem, a także prawo do makijażu nie zepsuje naturalne piękno oczu. Para zręcznych ruchów, udanych uderzeń, malować trochę pomóc, aby podkreślić bogatego aksamitna karuyu luksusu. Brown-Eyed dziewczyny są naprawdę bardzo szczęśliwy, ponieważ makijaż dla brązowych oczu może być wykonana w bardzo szerokiej gamie kolorów i odcieni.

load...

Zawartość:

Jak dodać ekspresyjna brązowych oczach

Brązowe oczy – najczęstszy kolor oczu, dlatego są one często uważane za normalne i powszechne. Ale warto się trochę przyjrzeć się bliżej i uświadomić sobie, że brązowe oczy nieskończenie różnorodne i wieloaspektowe w bogactwie odcieni, odcieni i niuansów. Mogą być czarne jak noc i orzecha, a herbata i czekolada, i bursztynu, z zielonymi, żółtymi lub złotymi refleksami.

Ilu wiersze napisane o nich, ile pieśni śpiewane przez wiele przesądów związanych go z brązowymi oczami. Pozostałe kolory mogą nurkować i rozpuszcza wnikając w głąb duszy drugiego człowieka, ale w ciemności, jak w lustrze, widzisz siebie. Są zagadką, potajemnie są magiczne … To nie jest zaskakujące, że ci, którzy nie są gotowi, aby zobaczyć swoje własne ja, brązowe oczy przeraża i odpychają. Niestety, nie każdy jest gotowy na spotkanie z samym sobą. Ale nie dostać się do gęstej dżungli, bo mieliśmy rozmawiać o bardziej przyziemnych rzeczy, a mianowicie o makijaż dla brązowych oczu.

load...

Przed makijaż oczu starannie rozważyć dokładnie, co chcesz osiągnąć: maksymalną naturalnością, wyrafinowanie i urok lub śmiertelnego dramatu? Odpowiedź na to pytanie zależy od doboru kolorów i techniki stosowania makijażu.

Makijaż przy użyciu eyeliner

Aby rozpocząć debriefiengu jest wkładka, ponieważ brąz oczu jest zupełnie wystarczające dla osiągnięcia pożądanego efektu.

 • Kreator makijażu rozważyć następujące kolory idealne eyeliner dla brązowych oczu: wszystkie odcienie brązu (orzechowy, czekoladowy, złoto, kakao), brąz, chabrowy, ciemnoszarego i, oczywiście, czarny.
 • Jeśli potrzebujesz płonącego wschodnią magią i prawdziwego dramatu, idealny – czarny eyeliner i makijaż w stylu orientalnym. Black jest najlepszym zaakcentować oczy, tworząc pożądany kontrast między tęczówką a bielą powieki.
 • Dla naturalnego makijażu odebrać kolor kredka do oczu i stosować go bardzo cienką linię na górnej i dolnej powiece, czy tylko na górze.
 • Uniknąć nadmiernego eyeliner dramat pomocy, wykonywane w kolorze brązowym, chabrowy, śliwki lub ciemnoszarym.
 • Aby kot wygląda playfulness delikatnie unieść kąciki oczu, czyniąc odpowiednią linię z ołówkiem lub eyeliner.

0. 5. 1.

Jak wybrać odpowiedni odcień

Nie będzie źle, aby dodać trochę koloru i światła. Wybór kolorów jest spowodowane Ci realizować cele, miejsce, czas i … odwagi. W odniesieniu do aktów cieni klucz zasada: im lżejszy kolor, tym bardziej naturalny makijaż, a wręcz przeciwnie, ciemniejsze i bogatsze, dramatyczny i spektakularny. Z dwóch ostatnich cech niezbędnych do zastosowania się do środka i pamiętać, że wszystko to ma zastosowanie jedynie w ściśle określonych okolicznościach, a nie jako wariant codziennego makijażu.

 • Do łatwego, dzień, najbardziej naturalny makijaż wybrać odcień jasnych kolorach: brzoskwinia, jasnoróżowym, brązowym, szaro-brązowe, kolor szampana.
 • Doskonale łączy się z brązowymi oczami cienie bogatych nasycone kolory: niebieski, brązowy, niebiesko-szary, śliwka, złoty, wanilii, liliowy, fioletowy, kolor gałki muszkatołowej. Zapraszam do Można użyć kilku odcieniach tej samej barwy.
 • Skali szarości w połączeniu z szarym eyeliner pomoże Ci stworzyć niesamowite smoky makijaż.
 • Razie potrzeby jasność i połysk, należy wybrać odcień metaliczny, co jest szczególnie dobrze wygląda złota, brązu, różu i czekolady projektu. Właściciele
 • Brązowe oczy mogą być bezpiecznie stosowane w makijażu niemal dowolnym kolorze tęczy, co sprawia, że ​​możliwe jest połączenie korzystny makijaż oczu z kolorem zakresie odzieży. Jedną z rzeczy, należy wziąć pod uwagę przy wyborze koloru cieni do brązowych oczach – jest to naturalny odcień skóry.
 • A jednak istnieją kolory brązowe oczy kobiety powinny być ostrożny: Pink – często stwarza wrażenie, że te oczy długie i gorzkie o czymś płakał; Żółty – żółtymi akcentami białka i odcień skóry, dając chorowity wygląd.

8. 6. 5. 5.

Tusz do rzęs makijaż kareglazok

Brown-piękność o ciemnych włosach, co do zasady, charakter nagrodzonych luksusowych ciemnych rzęs, nadając im taką możliwość, jeśli nie całkowicie wyeliminować stosowanie tuszu do rzęs, to na pewno zminimalizować. Jednak jeśli chcesz maksymalnej wyrazistości i atrakcyjności wyglądu bez atramentu po prostu nie może zrobić.

 • Palenie brunetki łatwo uciekać się do korzystania czarny tusz do rzęs, które najlepiej podkreśli ich pasji i żarliwego naturę. Nie mniej imponujące tonem brunet-kara będzie wyglądać nasycony i atrament niebieski.
 • Jeśli jesteś właścicielem jaśniejsze włosy odcieniach (brązowy, brązowy, słoma), wówczas idealnych – brązowy tusz do rzęs, które delikatnie i naturalnie będą umieszczone wszystkie niezbędne akcenty.

6. 8. 1. 05. 20.

Makijaż dla brązowych oczach dziewcząt wyjątkowo variabelen. Nie ma żadnych ścisłych zasad i ograniczeń w oczy makijaż dla właścicieli innych kolorach. Pamiętaj, że brązowe oczy pozwoliło znacznie więcej niż cała reszta. Użyj tego! Nie bój się dać wodze fantazji i zabawy z kolorami. Te śmieszne „color wybryk” pomogą Ci być zawsze trochę inaczej.

Katerina Bagatskaya

load...