Jak stać się szczęśliwą kobietą?

Zawartość:

Szczęście jest … No, kto z nas nie aspiruje do niego? Kto nie zastanawiać się, jak być szczęśliwszym? O szczęściu i marzenia mężczyzn i kobiet oraz osób starszych i dzieci, a nawet psów i kotów. I każdy ma swoje własne pojęcie szczęścia. Ktoś widział go w miłości i dobrej rodziny, ktoś – w materialnego dobrobytu, ktoś – w zawodowej samorealizacji, a ktoś – tak w ciepłym przytulnym domu.

load...

Wydaje się, że wszystko jest realne i możliwe do osiągnięcia i wymaga tylko powiedzieć: „Chcę być szczęśliwy” Ponieważ szczęście zaczyna stale puka do drzwi. Jednakże, to jest – substancja nieuchwytny. Oto jak w rękach już, ale to nie ma. Zatrzepotał skrzydłami i wyleciał przez okno – szukanie wiatru w polu! Co robić? Jak się zadowoleni osoby przez długi czas, a jest pożądane, aby zawsze?

W rzeczywistości, aby być szczęśliwym nie jest tak trudne – wystarczy, aby pozwolić sobie na tak. Ale z jakiegoś powodu nie pozwalają. Co więcej, nie pozwalają na takie być nie tylko siebie, ale także innych. Każdy, kto wie, jak stać się szczęśliwym człowiekiem i pełen siły i wykorzystuje swoją wiedzę z wielu irytujące, powodując ich nie lubić.

Jesteśmy raczej stać sympatyczny leczyć biednych ludzi, dokładnie moczenie ich nieszczęście, niż cieszyć się życiem z dala od ludzi szczęśliwych. Słabe to jest? Oczywiście! A jeśli silny połowa ludzkości jakoś pogodzić się z tym stanem rzeczy, to dla słabej połowie to jak duchowej śmierci. Prawdziwa kobieta szczęśliwa musi być koniecznie! W przeciwnym razie przestaje być kobietą … Jak być szczęśliwym, udanym, aby utrzymać kobiece? Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Jak być szczęśliwym na zawsze?

Jednym z głównych problemów na ścieżce szczęście polega na tym, że mają skłonność do że jeśli jest to trudne do osiągnięcia. A co najważniejsze – co trzeba zapłacić za szczęściem. W przekonaniu, że kobiety zaczynają produkować swoje własne szczęście, często sztucznie tworząc sobie kilka przeszkód i wynalezienie cierpienia. A jak! Po tym wszystkim, szczęście jest to konieczne, aby cierpieć!

load...

Bo szczęście jest prosty – wydaje się być jak nie ma szczęścia w ogóle, a więc małą fortunę, która szczególnie cieszyć się nie warto. A teraz to samo szczęście – to jest to, co zyskał, wygrał, zdobył wreszcie! Jak stać się szczęśliwym dziewczyna jeśli dziewczyna od dzieciństwa wpajane te postulaty? I czy to w ogóle możliwe?

Być może. Ale być przygotowany na to, że nie uda się natychmiast. Musimy przede wszystkim pozbyć się stereotypów myślenia dotyczących osobistego szczęścia. I, oczywiście, należy pamiętać, aksjomat, że wszyscy rodzą się być szczęśliwy. Szczęście każdy człowiek rodzi się z nią. Nawet nasi przodkowie wiedzieli o tej przypowieści, że Bóg, niewidomy z gliny, zapytał go: „Co jeszcze jesteś ślepy?”. „Blind mi szczęścia!” – Zapytał mężczyzna. Bóg spokojnie umieścić w dłoniach kawałek gliny.

Wszystkie kobiety, bez wyjątku, mają kawałek gliny. Najważniejsze – myśleć o tym w odpowiednim czasie. A jeśli pewnego dnia powiesz sobie: „Chcę być szczęśliwy”, po prostu trzeba podjąć tego samego kawałka gliny i rzeźbić, co chcesz. W jaki sposób? Dobrze, dobrze, spróbujmy zrozumieć to pytanie, a nie jakieś problemy pozostają.

Proste prawdy

Jeśli poważnie zamierza rozwiązać problem, jak stać się szczęśliwy i zadowolony życia danej osoby, to dojdziemy do tej decyzji świadomie i sumiennie. Przede wszystkim należy zdefiniować parametry naszego szczęścia, przyjmując tezę, że szczęście – to nasz cel. A także w celu osiągnięcia celu, konieczne jest, aby mieć wyraźny obraz.

 • Wizualizacja

Jakież było nasze szczęście we wszystkich jego szczegółów. Jeśli jest to dobra rodzina – tak, my prezentujemy przytulny ciepły dom, troskliwego męża, głosy dzieci czy kariera – możemy sobie wyobrazić, że pracujemy na różnych stanowiskach w dużej firmie, jeżeli miłość – że kochamy najwspanialszą na świecie człowieka, a więc w dalszej części. Aby dokładnie wiedzieć, jak osiągnąć szczęście i sukces, trzeba psychicznie odtwarzać własne szczęście, tak aby odtworzyć jak najwięcej z jego części, jak to możliwe i stara się dać szczęście zapachów, smaków i kolorów.

Mówiąc najprościej, jest to konieczne w celu uwidocznienia szczęścia. No i jak to zrobić – to jedno. Jeśli masz talenty artystyczne, można narysować obrazek, jeśli język polski nie twój wróg – szczegółowo opisać swoją wizję szczęścia, ale w końcu, wyciąć zdjęcia z magazynów i stworzyć niepowtarzalny kolaż! Najważniejsze jest to, że ta wizualizacja był zawsze w zasięgu wzroku – nieustannie odwoływać się do niego.

 • Specyfikacja

Aby reprezentowane szczęście było pełne, to trzeba dodać elementy wnieść radość do naszego życia. Może to być spotkanie z przyjaciółmi, wyjazdy na zakupy, niektóre rzemiosła, odwiedzają salony kosmetyczne, gotowania nowych potraw, dobre książki lub filmy – cokolwiek, tak długo, jak się cieszył i był częścią życia, a bez której życie byłoby szary.

Zrób listę zajęć przyjemnych, a my będziemy go czytać codziennie, dodając coś i coś uderzające. Upewnij się, że lista ta często sobie sprawę, i że – rzadko lub prawie nigdy nie sprzedać. Jeśli często realizowane czynności przyjemnych nie wystarczy, myśleć o tym, dlaczego. Co powstrzymuje nas, aby zwiększyć ich liczbę?

Wszelkie wskazówki, jak stać się osobą szczęśliwy i spokojny, w oparciu o to, czego potrzebujesz, aby spróbować jako fakt, który przynosi wewnętrzną satysfakcję więcej niż można zrobić. Często załadować sobie kilka nudnych i nieciekawych przypadkach, a te działania, które potrzeb, zostawić go na później. Aby być szczęśliwym jest myśleć – być może z niektórych nieciekawych przypadkach można odstąpić i poświęcić czas tej przyjemności?

 • Życie dziś

Innym niezbędnym warunkiem tego, jak stać się szczęśliwym dziewczyna leży w zdolności do życia w teraźniejszości. Szczęście – to nie zdarza się dzisiaj albo jutro. To jest tylko tu i teraz. Do naszej dyspozycji jest tylko obecna, i że powinien on być wysyłane i energię i uwagę. Tak, staramy się uczyć i teraz już żyć. Przestań czekać na jutro duchów – jutro będzie mniej pracy, pojutrze – wynagrodzenia i jeden miesiąc wakacji wcale. Więc można czekać całe życie za coś, ale w końcu nie jest piękny dzień zdasz sobie sprawę, że życie jest czymś minął. Najcenniejsze szczęście jeszcze nie czekał.

Nie należy oczekiwać, że aby nauczyć się żyć na dzisiaj jest prosty – jak najszybciej uzyskuje się to w zaledwie kilka sztuk. Większość kobiet ma nauczyć się tej prostej rzeczy. Mamy tendencję do myślenia lub prądu, który był wcześniej, albo że wydarzy się w przyszłości.

I w tym małym uczestnictwa. Więc cieszyć się i coś nie możemy się w nim, bo po prostu nie zauważyć. Dlatego też, gdy jest to przyszłość, my także nie zauważyć radość. W rezultacie, to pójdzie w przeszłość. I dobrze, nawet jeśli my wtedy zrozumieć. Ale, nawet jeśli oni rozumieją, przeszedł niezauważony i radość spowoduje tylko żałować. Dlatego kierujemy się porady, jak być szczęśliwym i postara się żyć w teraźniejszości.

 • Mogę i chcę?

Poniższa reguła budowania własnego szczęścia – harmonia między „ja” i „chce”. Chcemy bardzo: pieniądze, pozycję, komfort, dobre samopoczucie we wszystkim, pełną swobodę działania, wzajemnej miłości, absolutnym spoczynku i tak dalej. Jednak tylko chcieć coś na tyle, musisz również jasne wyobrażenie o tym, co możemy zrobić, i być gotowy do zrobienia czegoś. W przeciwnym razie wszystkie nasze pomysły szczęścia pozostanie tylko fantazje, a prędzej czy później doprowadzić do rozczarowania w życiu.

Jak być najszczęśliwszy na świecie? Powinien on być naprawdę myślał, że do szczęścia. Po tym wszystkim, jeśli chcemy z całą miłością mego serca lub marzenia o karierze, a jednocześnie trudno wyjść z domu i nie spróbować znaleźć obiecujące pracy, szczęścia i gonić nas przebić naszych drzwi nie będzie. Chcę kochać? Szukamy dla niej, starając się dziać coraz częściej w zatłoczonych miejscach. Chcę karierę? Znaleźć pracę, że nasza zdolność do bycia w stanie docenić. Pamiętaj, że każdy – sam się kowalem własnego szczęścia.

Kochaj siebie

Kolejną przesłanką, jak stać się szczęśliwą kobietą – zaakceptować siebie dokładnie, co to jest, ze wszystkimi jego problemami i stanem wewnętrznym, który obecnie istnieje. Kobieta, niestety, jest wyjątkowa – to zawsze szuka solidnych wad. Jak pan wie, kto szuka – będzie on zawsze znajdzie. A jeśli nie można znaleźć, to z pewnością wymyślić.

Aby być szczęśliwym, trzeba uświadomić sobie siebie jako osobę dziś i zgadza się z tą osobą w całym. Niemożliwe jest zbudowanie szczęścia kobiecie, którą zamierzasz kiedyś stać. Jest prawdopodobne, że kobiety mają różne pomysły szczęścia. A jeśli się tak wielkim problemem. Dlatego, aby stworzyć szczęście za to, co już jest.

I za to napisać na kartce papieru wszystkimi zaletami i wadami. Nasze atuty – to jest nasze wsparcie w życiu. Wady także spróbować zmienić w godności na zasadzie: „Nie jestem leniwa, ja tylko oszczędzając siły na wielkich osiągnięć” lub „nie jestem w histerię, ale po prostu bardzo emocjonalne,” i tak dalej. Najważniejsze – pamiętaj oświadczenie, że wiem, jak być szczęśliwym człowiekiem, nawet przy całym moim niezbyt dobrej jakości. Tak, jestem, a to jest moje cechy i mój modus operandi w życiu.

Kontrolujemy miejsca pracy

Poniższa reguła budowy szczęścia – tworzenie zatrudnienia. Wtedy, kiedy jesteśmy zaangażowani w tak wielu różnych działań, życie staje się o wiele bardziej interesujące. Tak wielu z nas marzy, aby nie pracować. I jesteśmy pewni, że jest wolny, znajdzie wreszcie szczęście. Jednakże tak nie jest.

Liczne badania pokazują, że tylko kilka gospodynie w pełni zadowolony ze swojego życia. Większość z nich przeżywa euforię wolności od pracy trochę dłużej, a potem zaczną się denerwować nad niczym, pośpiechu i spojrzeć na kilka dodatkowych funkcji, aby załadować się ze sprawami. Ludzie, a zwłaszcza kobiety – wielostronne naturze i w celu realizacji jej dość potężny potencjał, muszą zająć dużo.

Dlatego też jedną z odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób stać się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, będzie znalezienie tych obszarów działalności, w których możemy realizować się jak najpełniej i tak długo, jak to możliwe.

Podsumowując wszystkie z powyższych. Powiedzieć: „Pozwól sobie być szczęśliwym człowiekiem,” trzeba wewnętrznie skupić się na ten cel, wszystkie jego pragnienia. Uszczęśliwiać ludzi nie jest okoliczności, a szczery i mocny w jej mocy, aby stać się takim zamiarem i zdolność do być zadowoleni z tego, co już istnieje. Mamy wszystkie doświadczonych sytuacje, w których ludzie lubią wszystko, by być tam szczęśliwy, ale w tym samym czasie, są niezadowoleni.

Wniosek: brak problemów nie jest gwarancją szczęścia. Jesteśmy szczęśliwi ludzie i awarie i problemy, ale odnoszą się one do tych kłopotów filozoficznie, postrzegając je jako trampolina do większych skoków. Generalnie, aby dokładnie określić, jak stać się szczęśliwym człowiekiem, pożądane jest zbadanie podstawowych nawyków naprawdę szczęśliwych ludzi. Zobaczmy, co jest nawykiem.

Dostarczamy odpowiednie nawyki

Jak zdefiniować szczęśliwym człowiekiem? Szczęśliwi ludzie rzadko są smutne, prawie nigdy nie poddać się zniechęceniu i nie pochodzą złe i pesymistyczne. Najczęściej ten, kto jest zadowolony, w stanie dać radość innym, którzy nieświadomie wyciągniętych do niego. Szukam mężczyzny Można się zastanawiać, jak on pozwala sobie, aby być szczęśliwym.

Po tym wszystkim, że nie ma, jak, że nic nie mamy. Skąd tak wiele radości? W rzeczywistości, to jest. Ma pewne nawyki, pozwalające bez przeszkód do wydania pozytywne emocje do tego stopnia, że ​​brakuje nie tylko szczęście, ale dla tych, którzy są blisko. Wynika to głównie z przyzwyczajenia, takie jak:

 1. Nie należy polegać na opinii innych

  Nie martw się o to, co ludzie myślą o tobie wokół – głównym składnikiem szczęścia. Szczęśliwi ludzie nie obchodzi mnie, co inni mówią o nich. Ale dla takich ludzi jest zawsze ktoś, obserwując uważnie, starając się zrozumieć, nie tylko dlatego, że są szczęśliwi, ale szczęście jest nudne płomienie tak dalece, jak to możliwe.

  Jednak nie szczęście zwrócić uwagę na negatywne komentarze w swoim adresem i uniemożliwić złośliwe krytyków zepsuć nastrój. I rzeczywiście, jeśli myślisz, więc co za różnica dla nas, co i kto myśli i mówi o nas? Pies szczeka, wiatr niesie. Jeśli spędzasz cenny czas i, co najważniejsze, nerwów – jest mało prawdopodobne, aby stać się szczęśliwym.

 2. Należy zwrócić uwagę na pozytywne we wszystkim

  Na szczęście, zawsze i wszędzie staramy się widzieć tylko pozytywne strony. Wierzą, że nawet coś na tyle złe, zawsze jest coś dobrego. Nawet jeśli sytuacja, w której pozytywne jest postrzegana słabo lub nawet w ogóle nie jest widoczny, stworzy się szczęśliwym człowiekiem, co lemoniadę z cytryny. Takie podejście do życia znanej tych szczęśliwców, a to pozwala im łatwo pokonać wszystkich, nawet bardzo skomplikowanych przeszkód.

  Oczywiście, na początku nie będzie łatwo – nie, szukać pozytywnych, gdzie zazwyczaj postrzegane tylko negatywnie żart. Ale proszę mi wierzyć – nic nie jest niemożliwe. I to – po prostu ćwiczyć. Pewnego razu nie zadziała, dwa, trzy – ale w końcu to na pewno uśmiech na bardzo smutna sytuacja. A jeśli się uśmiechniesz, to sytuacja nie będzie tak smutny. Nawiasem mówiąc, jest to Szczęśliwi ludzie i różne.

 3. Bądź przyjazny

  Szczęśliwi ludzie są zawsze przyjazny i starają się poznać nowych przyjaciół. Ponadto, dla nich to nie ma znaczenia, co dana osoba społecznie. Najważniejsze jest, aby zaakceptować swoją radość jako własny i może podzielić się nim w każdej chwili.

  Z jednej strony – to nie jest typem osoby, która będzie sympatyzować z kłopotów. To proste, aby wyrazić współczucie, a często jest udawane. Prawdziwy przyjaciel – ten, kto jest w stanie pokonać dzielić radość z innymi, bez absolutnie żadnej zazdrości.

  Nawiasem mówiąc, odnosi się to nie tylko przyjaźń, ale proste komunikacji międzyludzkiej. Próbujesz uzyskać nasty w supermarkecie? Nie uruchamia się i starają się nie być niegrzeczny w zamian. Tylko … uśmiech! Generalnie, uśmiech i uprzejmość rozbroić nawet najbardziej notorycznie chamów.

  Być może po raz pierwszy będzie bardzo trudno nie uzyskać nasty z przyzwyczajenia w odpowiedzi. Ale jest jeden prosty sposób – po prostu szkoda, sprawca. Kto wie, może w czymś Nahama Human stało? Pokłócił się z osób w gospodarstwie domowym, dostał burę od szefa, czy po prostu banalne zmęczony. Jak zacząć zdawać sobie sprawę, że obok ciebie tylko ludzie z ich słabości, życie będzie dużo łatwiejsze.

 4. Uśmiech

  Happy uśmiecha się i śmieje się tak bardzo, że zaczyna wchodzić w nawyk. Ten zwyczaj powinien nauczyć się wielu z nas, bo my zwykle dłużej niż grymas uśmiechu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do płci pięknej, trudno zastanawiać się, jak wszystkie takie same być szczęśliwą kobietą.

  Wszakże w naszych głowach cały czas krąży rój myśli o niektórych małych problemów domowych i pracę, a my nawet nie zauważy, że ponura mina praktycznie nie schodzą z naszej twarzy. Tymczasem, maluje uśmiech Każda kobieta i czyni ją bardzo atrakcyjną. Więc uśmiecham się częściej, panie! Uśmiech przy najmniejszym pretekstem, a nawet bez powodu – to tylko korzystać z nami.

  Nawiasem mówiąc, psychologowie mówią, że w podnoszeniu uśmiechu. Nawet jeśli nie chce się uśmiechać, uśmiechać się przez życie. Smile ukochanego kota, jej odbicie w lustrze, słońce czy deszcz – ale nigdy nie wiadomo przyczyny można znaleźć na uśmiech! Nie zauważysz, jak zły nastrój zniknął, nie pozostawiając żadnych śladów. I Twój uśmiech będzie najbardziej piękne i szczere.

 5. Żyją tu i teraz!

  Wspominaliśmy już, że ważne jest tu i teraz żyją. Jednak tak istotne, że to nie jest zbędne powtórzyć jeszcze raz. Szczęśliwi ludzie zawsze żyją w chwili obecnej. Są one w stanie podjąć wszystkie dobre w każdej minucie każdego dnia, i nie czekając, kiedy jest szczęśliwy dzień, a także tworzyć radość teraz.

 6. Wyrzucić kłopoty

  Szczęśliwcy są w stanie pchnąć problemy, traktując je jako coś tymczasowego i przemijania. Zwykli ludzie skupiają swoją uwagę na niefortunną sytuację i boleśnie celowe o tym, jak można się z niego bez szwanku.

  W rzeczywistości takie podejście jest często irracjonalne: spędzimy siłę, że w przeważającej części, pozwolił sobie. Szczęśliwy człowiek działa inaczej – po prostu nie zwracać uwagę na te problemy i nadal iść do przodu. Pozwala to szybko pożegnać się z niekorzystnej sytuacji iw rezultacie stale o nim zapomnieć.

 7. Walcz ze swoimi lękami

  Szczęśliwi ludzie znaleźć siłę, by śmiać się w obliczu strachu. Jak każdy z nas, ale, oczywiście, też boją się czegoś. Jednak, gdy okoliczności są inspirujących i szczęściarzami próbuje żartować rozweselić siebie i innych. To może znacząco zmniejszyć poziom lęku i czuć w stanie wytrzymać niebezpieczeństw i bronić się przed nim.

  A co najciekawsze, szczęśliwych ludzi nękany przez lęki są znacznie mniej prawdopodobne niż wszystkich innych. Czy wiesz dlaczego? Ponieważ szczęśliwych ludzi szczęśliwych mimo wszystko. W szczególności, w przeciwieństwie do obaw. I bardzo szybko oddalać obawy.

Takie są szczęśliwi ludzie. Jeżeli znamy osobę, która zachowuje się podobnie, ale w tym samym czasie, z ironią i sarkazmem mówi w stosunku do innych ludzi, to w żaden sposób nie można przypisać do tych szczęśliwców. Taka osoba jest coś przygnębiającego i wystaje jej stanu wewnętrznego do zewnętrznego świata.

Obok niego, nawet jeśli na pierwszy rzut oka tego radosnego człowieka rzekomo świecące uśmiech, zawsze czuć napięcie. Więc praktykować umiejętności niezbędne w celu zapewnienia, aby być szczęśliwym, trzeba kiedy w końcu zdać sobie sprawę, że nie zawsze jest problemem i wszystko, ale z upływem czasu i stają się miraże.

Więc jest to naprawdę warto siły duchowe tych miraże i torturować się z myślami, że ten czy inny sposób, minie? Po tym wszystkim, że rodzą się szczęśliwy, i kawałek gliny, z której to forma powinna być, zawsze jest w rękach każdego z nas! Więc powiedz mi: „Wiem, jak być szczęśliwym człowiekiem!” i śmiało iść z dala od kłopotów, aby zaspokoić własne szczęście. I to nie będzie wolno się pojawiać.

load...