Jak stać się silniejsze, szczuplejsze i bardziej elegancki w ciągu zaledwie 3 miesięcy

Zawartość

„Stronger, szczuplejsze, bardziej elegancki” – to jest cel dla swoich klientów jest autorem projektu „Mięśnie dla życia”, Mike Matthews. Większość ludzi, według niego, można przezwyciężyć „złe geny” i wyglądają o wiele lepiej w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Średnio za radą Mike rzucić około 8-10 kg w ciągu tego krótkiego okresu i nabyć imponujące parametry rysunku. Mike Kreatywność leży gdzieś pośrodku pomiędzy tymi znanych podejść do szkolenia dla utraty wagi jako „podnoszenie przez Cosgrove” i „klasycznego podziału.” Ogólnie rzecz biorąc, inną techniką dobrej starej szkoły. I to działa, choć niektóre rzeczy nie zrobi lub polecić.

load...

[Powrót do spisu treści]

Wierzymy prawidłowego kalorii

Mike mówi, że wszystkie nasze nieszczęścia w dziedzinie sprawności spowodowane przez tylko jedną wadę. Nie sądzimy żadnych kalorii, utrzymując regularną dietę, „jeść, nie jeść” z błyszczącym magazynu, albo nie uważają kalorii próbując okresowo głodować, albo po prostu nie uważają kalorii, usprawiedliwiając siebie wszystko. I – uwierzyć, ale źle. Na przykład, po prostu trzyma się program do obliczania kalorii na 100 gramów produktu, bez ważenia przed posiłkiem.

W przeciwieństwie do mnie i wielu moich kolegów, Mike ma radykalne spojrzenie na obliczeniach. Oznacza to, że on uważa, że ​​konieczne jest dążenie do liczb, które spełniają ludzką potrzebę swojej „wymarzonej wagi” zamiast aktualnej wagi. W liczbach? Proszę – odchudzanie dziewczyna powinna mieć 1,2 g białka na 1 funt, 1 g węglowodanów na funt masy ciała, a 0, 2 g tłuszczu na funt masy ciała. Prawie wszyscy na tym wzorze, okazuje się, że coś takiego jak 30 gramów tłuszczu maksimum, więc zanim się do zaleceń, odwiedzić ginekologa i endokrynologa. Mimo to, biorąc pod uwagę „niskotłuszczowy” formuła bardziej korzystne dla mężczyzn, jak i kobiet, i może powodować problemy hormonalne, jeśli przesłanki. Całkowita kalorii jeden dzień, uzyskując w ten sposób podstawne numery poziomu przemiany materii.

Doświadczeni czytelnicy są już niezadowoleni z prycha i zasugerował, że ktoś we wspólnocie, aby promować tylko „Dziewczyny na diecie”, ale nie wszystko jest takie smutne. Matthews – aktywny promotor węglowodanowych i chitdeev pobrania. Więc chitdey powinno się zdarzyć Ci ściśle jeden raz w tygodniu. A w niej będziesz miał 2 g węglowodanów na 1 funt wagi. Ogólnie rzecz biorąc, z warunkiem „z załadunkiem dzień” większości będzie średni poziom kaloryczności „minus 500 kcal całkowitych potrzeb,”, który jest zdrowy wybór.

load...

[Powrót do spisu treści]

Szkolimy zgodnie z planem

Mięśnie robią nasze ciało wdzięku i szczupły, tylko wtedy, gdy są one „wyciągnął”, aby umieścić go pod względem połysku. Albo raczej – przerośnięte, mówiąc w kategoriach fizjologii człowieka. Słowo na „G” nie jest aktywnie lubią używać w źródłach dziewcząt, ponieważ jest to związane raczej z Phil Heath, ale nie z Amandą Latony. To dlatego, że – towarzysze nie zagłębiać się w terminologii. „Winda” – jest to przerost. I jak to nazwać, konieczne jest … .Pravilno, podnosić ciężary. I robią to zgodnie z planem, a nie za pomocą modnej teorii „mięśni” i inne niespodzianki.

Ogólnie rzecz biorąc, być piękną, trzeba:

  1. ćwiczenia 1 grupa mięśni 1 co 5-7 dni;
  2. Wykorzystanie

  3. Zasada progresji obciążenia – zaczynają się podnosić z 8 powtórzeń, nawet do 12 powtórzeń z tym samym ciężarem w kolejnych tygodniach, aby dodać wagi do baru na 2, 5, -5 kg. I nie więcej niż trzy w każdej pracy podejść ruchu;
  4. Zrobić bazę i na zapleczu zamiast innowacyjnych ćwiczeń całego ciała z fitball platformy i utrzymania;
  5. Zrobić pięć dni podzielone, i przedstawia się następująco: 1 – naciśnij w klatce piersiowej, 2 – plecy i biceps, 3 – cardio / Rekreacja, 4 – Łopatki, 5 – nogi, pośladki, 6 – cardio / Rekreacja, 7 – ręce, tzn. . Biceps i triceps;
  6. Aby rozpocząć trening z podstawowych ćwiczeń. W konsekwencji – do tyłu jest martwy, nogi – przysiad ze sztangą na klatce piersiowej – wyciskaniu, ramieniu – prasy wojskowej, ręcznie – ciągnięcie i ściskając triceps. Tak, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo;
  7. Zrobić zbliża się nie więcej niż 12 roboczego 1 grupa mięśni jest brany pod uwagę i „bazy” i „pomocniczego”

Osobiście wolę „płaskość” Split lub „push-pull” ludzi, z tego prostego powodu, że większą intensywnością i zgodności z pracujących urządzeniach, wiele ciekawych ruchów potrzebnych do innych sportów. Aha, i ręce w ciągu jednego dnia … .Mne byłoby zbyt leniwy, aby brnąć do siłowni, aby uścisnąć dłoń w ciągu jednego dnia, choć … to kwestia gustu, a te podziały, biorąc pod uwagę postęp ładowania, stosowanie stosunkowo dużych ciężarach otyagosheny i pracować w odpowiedniej techniki naprawdę skuteczna średnio fitnessistok.

[Powrót do spisu treści]

Przestaje polegać na

Dodatków

Zgadzam się z Michaelem, co spalaczy tłuszczu i inne przyjemności powinny być trzymane z dala od fanów pierwszym roku szkolenia. Dobrze, że nie działają w ten sposób, że jest napisane na opakowaniu. A jak wystarczająco mocno na siłowni i jedzenie zarówno nowicjusze mam nadzieje palników i innych „stymulatorów wzrostu wszystkich”? Jeszcze wczoraj widziałem kilka nowych samców z bardzo dużym krealkalina słój, No-booster, predtrenikom i kompletnego braku chęci pobierania czegokolwiek z wyjątkiem biceps. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, czego potrzebujesz – dobrego białka, a nawet wtedy, o ile nie można „jeść” koniecznej normalnej diety białkowej. A także być rozpieszczany słodka w przypadku braku możliwości tej słodkiej kalorii w matrycy jest.

Dla niektórych ta strategia pasuje? Dla tych, którzy są, powiedzmy, ważniejsze niż estetyka, i tych, którzy mają sporo porusza się w prawdziwym życiu. Mimo to, przyjazne z rowerem, joggingu i jazdy na nartach Towarzyszy taką moc jest raczej brak wyników katalizatora niż sposób, aby je poprawić. A dla tych, którzy po prostu spędza 45 minut dziennie przez moc i jazdy na rolkach w dzień odpoczynku – najbardziej go.

Elena Selivanova

load...