Jak stać się prawdziwą suką

Zawartość:

Znaczenie słowa „bitch” nabył nowego znaczenia w ostatnich latach. Jeżeli wcześniej brzmiało jak obelga, jest obecnie postrzegana jako komplement.

load...

Suka – pewną siebie kobietą, zebranie opinii ludzi, ale na tyle silne i niezależne, które nie potrzebują.

Jeśli myślisz, jak stać się suką, to ta informacja jest dla Ciebie.

Powrót do spisu treści

Pierwszy krok: zmiana ubrania

Jeśli są przeznaczone do ur sukę, to może się stać. Przygotuj się, że trzeba zrobić dużo wysiłku, ponieważ trzeba zmienić nie tylko wygląd, ale także poglądy, myśli i stylu życia.

load...

Ale zacznijmy od wyglądu. Najważniejsza zasada – ukryć wady, stres godność. Masz wielki tyłek? W szafie musi być co ona mówi. Nie idealnie proste nogi? Trzeba tylko wybrać odpowiednią długość spódnicy i stylu, a to defekt nikt nie będzie zwracać uwagę. Rzeczy nie powinny być jak szara mysz, i piękny, stylowy i prawidłowo połączone ze sobą.

Jeśli dobór garderoby jest problem, to trzeba się prosić o pomoc. Ale nie do jej przyjaciół, są dobrze poinformowani, aby nie – dlaczego potrzebują przyjaciela, outshining ich piękno. Szukać profesjonalnej pomocy. Oczywiście, muszą płacić, ale będziesz wyglądać świetnie! W szafie suka musi być spódnice, sukienki, obcasy, piękna bielizna.

Ale jeden odzież elegancki wygląd nie wystarczy. Poszukuje odpowiedniej fryzury i makijażu. Jeśli nie są w stanie być pomalowane w całości ukończyć specjalne kursy, gdzie można nauczyć się nie tylko malowane i zastosować makijaż jak przejść. Strzyżenie, farbowanie włosów powinny być wykonane u fryzjera. Nie koniecznie iść do drogiego salonu, dobrze wyciąć i można w prosty fryzjerów, co najważniejsze, aby odnaleźć swojego pana. I pamiętaj, że suka nigdy nie wychodzi z brudnymi głowy, nevyschipannymi brwi, z obierania farby na paznokciach. We wszystkich suk zawsze doskonała. Na początku będzie trudno, trzeba wstać wcześnie, ale warto.


Powrót do spisu treści

Zdobywamy zaufanie

Najtrudniejszą rzeczą w reinkarnację w suce – zyskać pewność siebie, zwłaszcza jeśli nigdy nie istniał. Twoja nowa szafa pomoże Ci w tym. Zaczniesz łapać spojrzenia i otrzymywać komplementy. Załóżmy, że na początku znajomy. Ale to tylko pierwszy krok! Wtedy nie będzie więcej.

Ale tylko nowy sposób wykonać wszystkie prace, nie może to byłoby zbyt proste. Trzeba zrobić, aby uczynić prawdziwie, że jesteś bardzo piękna. Wtedy diabły w oczka błyszczą. Przyjść codziennie rano przed lustrem, uważa się umieścić codziennie rano zadanie, aby znaleźć się w coś nowego, coś pięknego. Ale musimy jednocześnie być z tobą szczery. Suka nigdy nie powie: „Wow, co za piękny cellulit!”. Suka zrobi wszystko, by móc powiedzieć: „Jaki piękny hop, jeden gram cellulit!”

Pomaga zdobyć zaufanie sportu. Po tym wszystkim, że zaciska sylwetkę, usuwa defekty, podkreśla godność. No i daje wigor, świeżość i dobre samopoczucie.

Dobrym sposobem – sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem. Znajdź dobrego fotografa i dobre studia. Niech twoje włosy zrobione, make-up, tworzyć różne obrazy. Zdjęcia powiesić na ścianie i podziwiać jego piękno!


Powrót do spisu treści

To nigdy suka

  • Nie nosić podarte rajstopy, nawet pod dżinsy;
  • To nie działa na piętach, nawet jeśli w pośpiechu;
  • To nie włącza się gwizdy i pohukiwania mężczyzn;
  • Nie nosić bieliznę, spodnie przypominające babci;
  • Nie traci samoocenę.

Suka staje się trudne, ale możliwe. Przy odrobinie wysiłku, cierpliwości i pieniędzy – a cały świat będzie pod nogi!

load...