Jak stać się piękne: twarz oczyszczanie zaskórników

Zawartość:

Każda kobieta od czasu do czasu pojawiają się paskudne czarne plamy na twarzy. Pozbyć się ich wszystkich nie pomagają ani drogie płyny lub maści magię, która codziennie reklamowane w telewizji. Osoba wygląda nieatrakcyjne, brudne, i samoświadomość nie jest przyjemne. Jak radzić sobie z tym zjawiskiem? Odpowiedź jest oczywista – stałym elementem właściwej pielęgnacji jest oczyszczanie twarzy zaskórników.

load...

Postaramy się powiedzieć, jaki rodzaj leczenia osoba jest najbardziej odpowiednie dla danej sytuacji. Sposób tego postępowania zależy od rodzaju skóry, trybu życia, wreszcie możliwości finansowych. Ktoś może sobie pozwolić na regularne wizyty w drogim salonie kosmetycznym, które eksperci korzystają z najbardziej zaawansowanych technik do pielęgnacji skóry i drogich kosmetyków. Ale wierz mi, nie są całkiem przystępne sposoby przeniesienia osoby w porządku, wydatków jest więcej niż skromne pieniądze. I to też będzie dowiedzieć się z tego artykułu.

Dlaczego mam te notorycznie czarne plamy? Przyczyn jest wiele. To zanieczyszczenie powietrza i słaba jakość, twarda woda i niezdrowa dieta. Zmiany środowiska w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobne, i pozostawić gazowych i zakurzonych metropolii nie jest również możliwe. Co robić? Będziemy poszukiwać możliwości mycia jakości skóry.

Kobiety, które nie uzależniają to wielkim problemem, bardzo źle produktów czyszczących, które można kupić w sklepach i aptekach. Teraz istnieje wielka różnorodność żele, kleje, pianki do mycia. Muszę powiedzieć, że są one bardzo skuteczne, a jeśli ich używać regularnie, wynik nie potrwa długo.

Jest to kategoria tzw perfektsionistok którzy uznają tylko doskonały wynik. Oni nie mogą obejść się bez regularnych wizyt w salonie kosmetycznym.


Czy to możliwe, aby uniknąć pojawienia się czarnych plam

Każda osoba na twarzy są gruczołów łojowych, które produkują olej, dzięki czemu skóra staje się pewną ochronę. Czasem zatykają z powodu nadmiaru sebum, martwych komórek naskórka, cząstki pyłu. To jest dokładnie to, co pojawia się czarne plamy lub zaskórniki (jak są one nazywane naukowo). Oczywiście, warunki te nie wyglądają tak źle, jak trądzik, jednak osoba również nie ozdobić.

load...

Gdzie one pochodzą i jak można im zapobiec?

  • Nie ulega wątpliwości, że jest to błędne pielęgnacji skóry jest najczęstszą przyczyną zaskórników. Aż nie znudzi w ciągu dnia, ale aby oczyścić skórę z makijażu przed pójściem do łóżka, po prostu trzeba! Należy pamiętać, że nawet jeśli spędził cały dzień w domu i zrobili bez makijażu, cząsteczki kurzu jeszcze trafiły do ​​naszych bezbronnych porów, a zatem konieczne jest codzienne oczyszczanie twarzy.
  • Niewydolność hormonalna w organizmie może również spowodować pojawienie się czarnych kropek. Wiadomym jest, że hormony są odpowiedzialne za metabolizm, a jego naruszenie stanu skóry zwykle pogarsza. Stres, dieta, różnymi chorobami – z których wszystkie mogą spowodować pojawienie się zaskórników.
  • Niewłaściwa dieta przyczynia się również do pojawienia się problemów skórnych. Zbyt wiele tłuszczowych i słodkie pokarmy na rzecz nikogo nadchodzący. Zaostrzyć problemy i złe nawyki – alkohol, papierosy, zbyt dużo kawy. Pogodzić swoją dietę, wprowadzić niezbędne zmiany, porzucić nałóg, a zobaczysz wynik na twarzy.
  • Nieprawidłowo podniósł kosmetyki zadaje też znaczne szkody dla naszej skóry. Szczególnie silny wpływ na pojawienie się czarnych plam na bazie tłuszczowej śmietany. Jeśli stosuje się ten krem ​​przed pójściem do łóżka, skóra jest po prostu w stanie wchłonąć, pory zatykają, złamane oddychanie skóry na poziomie komórkowym i, w rezultacie, z biegiem czasu, są zaskórniki. Jeśli masz bardzo suchą skórę i trzeba go w bogatej śmietany, a następnie zastosować je w ciągu kilku godzin przed snem i usunąć resztki serwetkę.

Wskazówki przedstawione powyżej mogą być dobrym przewodnikiem dla zapobiegania pojawienia się zaskórników. Jak widać, nic skomplikowanego, podstawowe rzeczy: zdrowego stylu życia, zbilansowanej diety, dobre kosmetyki i poprawić jego stosowanie – są to wieloryby, który utrzymuje czystą, zdrową skórę.

Oczyszczanie twarzy w domu

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wyjazdy do salonów kosmetycznych, czyszczenie może być wykonane w domu. Aby rozpocząć, należy oczyścić twarz z pomocą których zwykle używasz. Kolejny etap – łaźnię parową. Wodę można dodawać rosołu rumianek, który ma działanie przeciwzapalne.

Parzenie twarz nie jest konieczne, aby wydać zbyt długo, a ludzie, którzy mają statki zbyt blisko górnej warstwy naskórka, generalnie unikać takich procedur. Obecnie istnieją kosmetyki, które promują otwarcie porów.

Jeśli nie boisz się zrobić czyszczenie ręczne siebie, następnie dokładnie zdezynfekowane twarz i ręce, można rozpocząć proces (nie zapomnieć o sterylne chusteczki). Po zabiegu, należy ponownie do wycierania twarzy roztworem dezynfekcyjnym.

W obecności powiększonych porów podczas zrobić specjalne maski, które mają zdolność do wygładzenia je od czasu do czasu zrobić mniej zauważalne. Celowe jest także zrobić tonizujące masa kostek lodu – taka manipulacja poprawia napięcie skóry. W celu dokonania lód był bardziej skuteczny, to lepiej, aby nie zamarznąć zwykłą wodą, a napar z ziół: rumianek, szałwia, nagietek.

Świetnym rozwiązaniem domowej pielęgnacji skóry – stosowanie specjalnych masek. Można je kupić w sklepach i aptekach, a można to zrobić ręcznie. Zaletą takiej opieki – nie ma ryzyka infekcji i blizn po ekstruzji.

  1. Używając żel lub piankę do mycia utworzyć małą piany. Dodać jedną łyżeczkę drobno soli i sody. Zastosuj tę mieszankę na twarz i pozostawić na 5 minut. Po pewnym czasie, skóra zaczyna swędzieć i szczypta – nie martw się, ponieważ soda działa na tłuszczu w swoich porach. Po zmyć maskę ciepłą wodą, nie zapomnij smarować krem, zwęża pory.
  2. Dla leniwych oferujemy prosty, ale bardzo skuteczny maskę – kefir. Aby wzmocnić efekt, można dodać trochę jogurtu sody – jasne skóry gwarantowany.
  3. A na deser – po prostu niesamowite narzędzie do pozbycia się zaskórników! Aby pozbyć się z nich oferują własne ręce, aby zrobić maskę-Film. Aby to zrobić, trzeba będzie jedną łyżkę mleka i żelatyny. Wymieszać składniki i umieszczenie w kuchence mikrofalowej przez 10 sekund, i powinny mieć galaretki. Gdy masa ostygnie, stosuje się go za pomocą wacika na obszarach problemowych. Poczekaj na wyschnięciu maski, a następnie usunąć z powierzchni. Efekt wspaniałe maski – już po pierwszym użyciu widać efekty!

Oczyszczanie twarzy – ręczne i osprzęt

Co zrobić, jeśli pozbyć się zaskórników w domu nie mogli lub nie lubisz wynik? W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy specjalistów. Salon oferuje szeroki zakres zabiegów w pierwszej kolejności – czyszczenie twarzy. Czyszczenie może być przeprowadzane w trybie manualnym można – za pomocą urządzenia.

Ręczne czyszczenie za granicą, na przykład, na ogół nie jest zrobione, a my mamy wciąż jest popularna, a nawet drogie salony, nadziewane z najnowocześniejszym sprzętem, nadal praktyce jest to dość nieprzyjemne i bolesne procedury. Proces jest w następujący sposób: osoba prawidłowo parzona i palce owinięte sterylne chusteczki, wycisnąć wszystko trądzik i czarne kropki.

Osoba nie wygląda najlepiej po zabiegu w najlepszy sposób, ale po zastosowaniu kojący maski obrzęk i zaczerwienienie zniknie szybko. Skóra wygląda idealnie czyste, oddycha, a to z pewnością miły efekt. Nie ma jednak w tej postaci oczyszczenia i negatywne aspekty. Najbardziej nieprzyjemne – to zakażenie. Jest całkiem możliwe, jeśli nie cosmetician jest prawdziwym profesjonalistą, aw kabinie do zasad sanitarnych są jakoś. Krótko mówiąc, jeśli jesteś zwolennikiem takich procedur, staranne podejście do wyboru wewnętrzne i eksperta, który będzie pracować z wami.

Sprzątanie sprzęt nie jest tak traumatyczne. Obecnie kosmetyczne oferować tak zwane masa Podciśnienie: za pomocą specjalnych rur pod pewnym naciskiem z porów w tłuszczu podskórnym wysysane. Oczywiście, ta procedura nie jest tak bolesne, jak ręcznego czyszczenia.

Istnieją jednak wady tej metody. Zaskórniki czasami siedzieć zbyt głęboko w skórze, a urządzenie nie jest w stanie ich usunąć. W takich przypadkach, zwolnić dwa: albo zostawić rzeczy takimi, jakimi są, lub uciekanie się do interwencji manualnej. Doświadczeni kosmetyczki często łączą dwa rodzaje czyszczenia – ręczne i mechaniczne.

Kabina oferuje także czyszczenie za pomocą ultradźwięków. Jest bardzo skuteczny, a nawet przyjemny sposób, aby oczyścić twarz. Twarz po to wygląda świeżo i promienna, zwłaszcza jeśli do końca procedury stosowane w dobrej maski odpowiadające swoim rodzaju skóry.

Nie ma takich problemów, których nie można sobie poradzić. Po nauczeniu się, jak radzić sobie z czarnymi kropkami, jesteś o krok bliżej do ideału. A nawet pozbyć się zaskórników na zawsze niemożliwych, przestrzegając zasad zapobiegania i przy użyciu różnych środków do czynienia z problemem, będzie stale zapomnieć o nieprzyjemnych plam na twarzy.

load...