Jak stać się piękną? Odwieczne pytanie

Każda kobieta chce być piękna, wzbudzają podziw mężczyzn. Po tym wszystkim, co jest w rzeczywistości, członek szczęścia osławionego damskiej. To bardzo proste: każda kobieta czuje potrzebę kochania i bycia kochanym. I za to, że chce, aby zdawać sobie sprawę z ich irresistibility. I odwieczne pytanie, w jaki sposób stać się piękne, ciągle zajmuje myśli.

load...

Terminy Uroda

Uniwersalny przepis kobiecej urody, prawdopodobnie nikt nie powie. Każdy specjalista będzie ględzić jego. Psycholog powie o piękno wnętrza, piękna – jak prawidłowo dbać o skórę, manicure twierdzą, że główną ozdobą kobiety – jej trener ręce fitness powie, że nie ma nic ważniejszego niż pięknej figurze, ale według stylistów podłoża skalnego jest możliwość ubrać i prawidłowo śledzić modę. Lista może iść dalej i dalej, ale nie jest to konieczne, ponieważ każda z nich będzie się w swój własny sposób. To jest naprawdę główne składniki, by stać się piękne.

Ale spróbuj powiedzieć o wewnętrznym pięknem trzynastoletniej dziewczynki, która zakochała się po raz pierwszy, a teraz dręczonego pytaniem, jak jej piękne. Ona po prostu nie słyszy. Ona chce to wszystko wyglądać moda rzeczy efektowne jak historia tytułowej. I nie starają się odwieść ją od tego. Po prostu trzeba ją nauczyć, jak korzystać z tych wszystkich sztuczek, które pomogą stać się piękne, nawet wręcz zwykły kobieta. Zwłaszcza, że ​​jest dobrze znany truizm, że nie ma brzydkich kobiet. Trzeba od najmłodszych lat wpajać dziewczynę – przyszłość kobiet – kultura urody: nauczyć go prawidłowo wykonać makijaż, wybierz fryzurę i manicure, wykonaj rysunek i podporządkować sobie modę. I, oczywiście, maniery. Idealnie zadbana i ubrana lalka, która zachowuje się w ludziach Lax i luźnych, nie do innych, nie będzie mógł stać się piękne. Posiadać wygląda nawet Marilyn Monroe, lub, co gorsza, Vera Breżniewa.

Ale jak stać się piękne 13 lat – to odrębna kwestia. W skrócie, to nie reaguje. Tutaj będziemy rozmawiać o tym, co zrobić, aby nie nieocenionego daru natury – piękno – pozostaną z tobą przez długi czas. Bo to nie wystarczy, aby stać się piękne, to jest konieczne, aby móc zachować swoje piękno przez długi czas. I jest to długa i pracochłonna praca. Praca nad sobą. I powinien umożliwić najmniejsze zaniedbanie, wszystko przyjdzie do niczego. Tak więc, zanim powiedzieć, że musimy zrobić, aby być piękne, porozmawiajmy o tym, co należy unikać.

W codziennym zgiełku codziennego życia i dążenia do standardów urody, błysnął przed nami w telewizji lub w magazynach mody, w ślepym przedłożenia reklamy czasami tak niedbale leczeniu niektórych rzeczy, które można bardzo szybko pozbawić nas co mamy hojnie obdarzony przez naturę. Aby tego uniknąć, zalecamy zapoznanie się z naszym wyborem „zbrodnie przeciwko pięknem.” Jak to się mówi, wiem co to jest i jak z nim walczyć.

load...

8 zbrodnie przeciwko urody

Anioły wśród nas, więc wszyscy mają te złe nawyki. I dla nich, jak wiadomo, trzeba zapłacić. W tym przypadku, z jego pięknem. Jeśli chcesz uniknąć kary, to oto kilka wskazówek.

 • obkusyvaniya zadziorów

Zadziory Obkusyvaniya może prowadzić do stanu zapalnego wokół paznokci i ich kruchości. W celu uniknięcia zadziorów, nawilżają skórę wokół płytki paznokcia. Można użyć oleju naskórka lub lekki krem, i rękę – złuszczającej. Po kąpieli, gdy skóra jest wysuszona ostrożnie za pomocą przesunięcia naskórek kij. I można użyć paznokci gorzki Specjalna powłoka aby pozbyć się złego nawyku.

 • Częsta zmiana koloru włosów

Zmieniać od czasu do czasu odcień włosów – to w porządku. Ale robiąc to bardzo często, można wysychają i spowodować uszkodzenie włosów. Nie ma potrzeby, aby wziąć przykład z gwiazd, bo chociaż regularnie zmieniane, „garnitur”, ale robią to z konieczności, z zastrzeżeniem wymogów roli. Robią to pod okiem ekspertów. A potem, oczywiście, stosując środek redukujący w celu zminimalizowania szkód.

Aby temu zapobiec, należy wykonać następujące rady:

 1. Oświetlenie – najbardziej szkodliwe dla pielęgnacji włosów, ponieważ wysusza je najbardziej. Nie powinno rozjaśnić pasma przez jakiś czas. Wydać barwienia co sześć miesięcy, za każdym razem stosując farbę o ton jest lżejsze, aż do osiągnięcia pożądanego odcienia.
 2. Przejście z blondynka do brunetki dla włosów bardziej bezbolesne. W tym celu, malować wzory bezammiachnymi, więc farbowania może być przeprowadzana co trzy tygodnie.
 3. Po każdym barwieniu używaj nawilżającą odżywkę. Ponadto dwa zrobić maski włosy co tydzień. Oraz w celu uniknięcia częstego używania farby, za pomocą środków, aby przywrócić kolor.
 • zaniedbanie demakijazha

Pójściem spać z maskary na rzęsy, to bardzo duże ryzyko. Następnego dnia rano pod oczami mogą być torba, a ona Mascara może powodować zapalenie spojówek. Nie osłabła nocny Rouge, proszek lub warstwę porów fundacja zapchać. Skóra nie oddycha, traci blask i zaczyna się stan zapalny. Aby uniknąć tych problemów, należy stale na chusteczki ręcznych. Wtedy jesteś w żadnym wypadku być w stanie usunąć makijaż przez kilka sekund, nie stosując do tego specjalnego wysiłku.

 • nadmiernego polegania solarium

Nie warto „pieczeń” się w solarium. Zwłaszcza, że ​​intensywność Dzisiaj słońce nie jest w modzie. Promienie ultrafioletowe są również nazywane „starzenie się promienie”. Głębszej penetracji do wnętrza skóry, to osłabienie tkanki łącznej i zakłócić funkcję ochronną skóry. W wyniku tego, co prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry. Jeśli chcesz bezpiecznie i efektywnie stworzyć efekt opalenizny w zimie, użyj balsamu tonowania lub bronzer. Wszystko, co potrzebne jest, aby wybrać odpowiedni odcień i dowiedzieć się, jak zastosować remedium na tan równomiernie.

 • Wyrywanie wrastających włosków pęsetą

Wyrywanie wrastających włosków pęsetą można przechowywać brud w mieszkach. Może to spowodować krost. Nie chcesz strefa bikini i nogi były pokryte tym bałaganie?

Częste depilacja lub golenie towarzyszy wrastających włosków. W zależności od rodzaju skóry może być więcej lub mniej. Aby usunąć martwe komórki skóry regularnie stosować peeling lub twardej gąbki. Jeśli nie można bez depilator Wybierz model z przywiązania złuszczający, który może zastąpić peeling.

 • Wybielanie zębów

Pomimo faktu, że białe zęby jest bardzo piękne, bardzo złe dla wybielania zębów. Stała ekspozycja na nadtlenku wodoru szkliwie zęba osłabia je i powoduje, że zęby bardzo wrażliwa. Wybielanie zębów u dentysty, można rozjaśnić je przez 8-9 odcieni. Można to zrobić w domu, ale wtedy ta będzie cztery tony. Skoro zdecydowałeś to, a następnie ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami i nie rób tego procedura więcej niż dwa razy w roku.

 • Wykorzystanie testerów w sklepie

Korzystanie testerów ryzykowne, że można odebrać żadnej infekcji. Prawdopodobieństwo jest, oczywiście, nie jest tak wielki, ale jednak. A potem, to jest mało prawdopodobne, będzie miłe dla idei, że do ciebie, aby ktoś inny używany ten tester. Aby uniknąć problemów, znajdują się sondy zamknięte w opakowaniach jednorazowego użytku. Jeśli trzeba odebrać kosmetyki chwycić bawełny przechowywać waciki, gąbki, puszki do pudru, aplikatory itp W przypadku korzystania z sklepu, upewnij się, że żadne kłamstwo jest już używany w pudełku z gąbki.

 • wyciskanie pryszczy

Wyciskając pryszcz, pojawia się ryzyko, że nie będzie za dwa lub trzy dni, a tydzień i pół. Lub nawet blisko to może pojawi się kilka nowych. To wynika z faktu, że pory wprowadzenia infekcji, więc nie wycisnąć pryszcze – umożliwić zapalenie iść. Aby tak się stało szybciej, można dwa razy dziennie rozmaz kwas salicylowy trądzik. Zastosuj produkt z wacikiem tylko na miejscu, a potem znika bez śladu przez trzy do pięciu dni.

Zrozumiałem pytanie, jak to zrobić to nie jest konieczne, pomówmy trochę o tym, co jest to, że trzeba swoje piękno, więc ona po prostu wyrósł z czasem. Lekcje urody zostawi na później. Teraz analizować prawd, by tak rzec, podstawy, bez których piękno jest w zasadzie niemożliwe.

Główne zasady urody

 1. Wyspać

  Jeśli chcesz pozostać długo piękne, spać co najmniej 8-ej dnia. Brak snu grozi worki pod oczami, niezdrowe cerę, ciemne kręgi pod oczami i ostro oznaczają najmniejsze zmarszczki. Wymagane satelity bezsenność – ból głowy i ogólne osłabienie. Konieczne jest dla Ciebie? Więc spróbuj iść wcześnie do łóżka, dobre przewietrzenie zanim sypialni.

 2. Starają się iść bardziej w plenerze

  Tlen jest niezbędny nie tylko dla organizmu jako całości, ale także skóry. Jeśli chodzenie jest szczególnie zajęty, można przejść w ciągu tygodnia do pracy na piechotę, a na weekendy do podróży poza miastem lub Spacerkiem przez życie lub park.

 3. Poruszać się

  Nie będziemy powtarzać po raz tysięczny, że ruch – to życie. Jest już znany wszystkim. Zajęcia sportowe pomoże nam zregenerować, pozwoli, by stać się silniejszym, dodać zwinność i elastyczność. Biorąc pod uwagę to wszystko znaczy: aerobik, kształtowanie, łacińskie i tańca brzucha, trening siłowy – cokolwiek chcesz. A jeśli nie masz czasu na trening pod okiem instruktora, nie martw się! Spacery z przyjaciółmi lub z rodziną, bawić się z dziećmi może być w stanie stać się godnym wymiana.

 4. Jeść prawo

  Właściwa dieta i jego dieta jest bardzo odzwierciedlenie w wyglądzie. W środku ziemi jest dobra. Nie zmuszaj się do głodny, ale nie przechodzą – nie trzeba się spieszyć z jednej skrajności w drugą. Żywność powinna być bogata w witaminy i minerały. W zimie można wziąć mineralne i witaminy kompleksów. Ale lepiej jeść organiczne warzywa i owoce. Są prawdziwą skarbnicą cennych substancji dla organizmu.

 5. Rzucić palenie

  A jeśli nie palić, nie warto rozruchu. Palenie jest bardzo szkodliwy wpływ na organizm i na skórze. Rezultatem jest wątpliwa satysfakcja sucha skóra szarawy siatka we wczesnych zmarszczek tzw cuchnący oddech dymu głos.

 6. Dbać o skórę

  Promienie słoneczne wczesnym wieku skóry, więc stosowanie ochrony przeciwsłonecznej w lecie. Stale dbać o swoją skórę. Użyj odżywcze i nawilżające środki, odpowiednie do swojego wieku.

load...