Jak stać się kobietą

Zawartość:

Seksapil, seksapil … No, co normalna kobieta nie chce, że miała coś w rodzaju wewnętrznego uroku, śmiertelny, wpływający na silny połowa ludzkości? Oczywiście, każdy z nas wołają: „Chcę być najpiękniejszą dziewczyną, szalony wszystkich ludzi” Prowadzimy na wnętrzach, wspaniałe kupić ubrania, są rejestrowane w klubach fitness, stara się być sexy i … nic się nie dzieje. Mężczyźni wciąż patrzą na nas z pustymi oczami, zaszaleć z jakimś nijaki prostaka. Dlaczego?! Jak stać się kobieta seksualnej nie tylko w łóżku, ale po prostu w życiu codziennym? Gdzie ukrywa tę tajemniczą seksapil?

load...

Czym jest seksapil?

Seksapilu – nie jest to cecha charakteru, które mogą być rozwijane. A nie fizyczne jakości, który może zostać skorygowany, pompować, ozdobić. Seksapilu – to coś nieuchwytnego, niewytłumaczalne, mile widziane, ale nie każdy z nas, niestety, podane przez naturę. Ponadto, brak atrakcyjności seksualnej w ogóle jest powszechne. W przeciwnym razie, dlaczego mielibyśmy się ubierać w ubrania dzwoniącej, flirty, ogle tych upartych ludzi, starając się je zachęcać do aktywności? Co, tak naprawdę, jest prawo poboru mężczyzny.

Dobrze, zostawmy prawa połowa ludzkości sam. W końcu to do nich, aby ich używać, czy nie. Lepiej jest myśleć o tym, jak zachowywać się nam niesamowite chciał człowiek, który nam się podoba. Jak stać się sexy i bardziej atrakcyjny dla niego? Cóż, tutaj jest jak przyciągnąć jego uwagę? Zapytaj o papierosa, udawać, że potrzebujesz pomocy mężczyzny, iść przed siebie, kołysząc biodrami prowokacyjnie, siedzieć, sexy łukowate, a nogi na nogę? Jest możliwe, oczywiście. Jednak wszystkie te rzeczy kobiet często nie działają. I to nie dlatego, że mężczyźni są nieprzeniknione lub czegoś nie rozumiesz. Wszyscy rozumieją naszą razlyubeznye. Wystarczy trochę nie zauważy tak niewygodne i kompulsywne atrakcyjność seksualną. Dlaczego? Tak, wszystko jest bardzo proste.

Po pierwsze, kobieta nie lubić. No, nie mów jej bezpośrednio, a następnie: „Zostaw mnie, moja droga, nie jesteś przyciągany do mnie?” To pozwoliło nam powąchać i odesłać tych, którzy nie lubią. I, ze względu na wykształcenie cywilizacji nie jest konieczne. Po drugie, nawet nie wiedząc, że kobieta rzuca wyzwanie sexy, ludzie często boją się z tym pogodzić. To my, naiwni, że facet jest bardzo miły, aby uruchomić na randkę z piękną dziewczyną, aby zawieźć nas do restauracji, aby spróbować pokazać się dowcipem i tak dalej. I dla niego całym tym dodatkowym kłopotów, stresu, problemów, strata czasu i pieniędzy – i nic więcej. Jeśli nie są podłączone, tak, że mózg jest wyłączony, instynkt seksualny szalał i zmuszony zapomnieć o wszystkim. Oprócz nas, oczywiście. I konieczne jest, dla tego celu? Zgadza się. Aby to zrobić, więc mieliśmy mocniejszy atrakcyjność seksualną.

load...

Nie można oczywiście założyć sukienkę z głębokim dekoltem i obsesyjne człowiek pokazać wszystkie swoje kobiece wdzięki otwarcie podejmowania oczy. Takie zmiany są często wyzwalane. Ale nie na długo. Mężczyźni szybko tracą zainteresowanie kobiety ze sztucznym seksapilu. Ale jeśli płeć naturalnego odwołania, jest on w stanie łańcucha mężczyzna do kobiety zawsze. Nawet jeśli nie posiadają inteligencję i nie ma żadnych szczególnych korzyści zewnętrznych. Obok takiej kobiety najbardziej inteligentny człowiek nagle staje się głupie, najbardziej śmiałe – nieśmiały, bardzo nieśmiała – smeleet Najbardziej skąpy stać obfite i tak dalej.

Ale co zrobić, jeśli natura nie obdarzyła takimi oznacza władzę nad silniejszej płci? Zawsze przedstawiają sexy lady i cierpienie, gdy rzucisz następnego chłopaka? Albo nawet umieścić na krzyżu i nieodebranych, że na swojej drodze? Wcale nie. Naturalną seksualność sama w sobie może się rozwijać. W jaki sposób? To co mamy teraz i pogadamy.

Opracowanie seksualność wewnętrzną

Więc powiedziałem, że prawdziwy seksapil ma nic wspólnego z nadmiernie ujawniającego cechy odzieży, przystojny, bioder kształt, rozmiar biustu i długości nóg. Ktoś może naśladować chód i sposób jakiejkolwiek gwiazdy filmowej, ale bez seksu naturalnym odwołania nie będzie tak atrakcyjna dla silniejszej płci podoba. Prawdziwy seksualność nie może naśladować. Ale można się rozwijać. Aby to zrobić, trzeba najpierw pozbyć się niektórych stereotypów narzuconych przez społeczeństwo, a należy pamiętać, że:

  1. Mężczyźni nie mogą znieść absolutnie głupie kobiety. Nie, nie możemy zrozumieć pewne rzeczy, to w porządku. Ale szczerze mówiąc, nie mają prawa do Blunt;
  2. Mężczyźni nie lubią notorycznie o tym, jak wyglądają, wychowanych kobiet. Kochają kobiety szczere, spontaniczne i organicznych;
  3. Mężczyźni nie lubią kobiet, które są zobowiązane do ogólnie przyjętych norm społecznych. Oznacza to, że ci, którzy wszelkimi sposobami starają się spojrzeć łaskawym. Podobnie jak ja i chłopaki do bańki i seks mnie nie interesuje.

Ten ostatni punkt jest bardzo ważny w rozwoju naszej naturalnej seksualności. Tak, normy społeczne mówią, że trzeba zachowywać się przyzwoicie iw każdy możliwy sposób, aby ukryć swoją seksualność. Powiedzmy, nie jest najważniejszą rzeczą w ciele kobiety. To może być prawdą, ale praktyka dowodzi dalej. Chastity nie oznacza obojętności wobec seksu. Ten czystości – jest rodzajem misterium seksualnego, że większość chce ujawnić. Oznacza to pewien luz w zachowaniu dziewczyn, jej zdolność do myślenia i działać indywidualnie.

Jeśli dziewczyna będzie jasno wynikać, aby zadowolić swojego chłopaka, że ​​gdy mamy do czynienia z nim w nim zrywa ogień seksualnej, w nesdobrovat facetem. Zakochuje się szalony. To bardzo pochlebne – wiedzieć, że supersamets, jeden, którego istnienie jest niezwykle ons, że samica! W rzeczywistości, seksapil tkwi w zdolności kobiet do uświadomić człowiekowi, że jest gotowa dla niego krok nad normami społecznymi. Mężczyźni doceniają to bardzo.

Aby rozwijać tę linię, pomyślmy – i jak się zachowywał, pewność, że nikt nie będzie o tym wiedzieć? I raz reshimsya na to zachowanie dla wszystkich. I nie dbam o opinie innych! W końcu, to jest nasze życie. Nie, oczywiście, biec nago po ulicach nie jest konieczne, ponieważ jest obarczona kłopotów. Ale zachowują się bardziej zrelaksowany bardzo warto. A jeśli ktoś nie lubi, niech przeszkadza mu. Ale nie my.

Cóż, na wewnętrznej stronie rozwoju, rozmawialiśmy seksualności. Teraz przejdźmy do zewnętrznej i dowiedzieć się, jak stać się seksualnym przy pomocy konkretnych technik.

Opracowanie seksualność fizjologiczną

Fizjologiczny stronie naszej naturalnej seksualności implikuje silne feromony. Czym są feromony? Są one seksualnie wzbudzając materiał, którego zapach oddaje się z przedstawicielem płci przeciwnej. On nie czuje się jak zwykłych zapachów i prawie niezauważalne. Feromony wpływają na postrzeganie erotycznego partnera. Każdy z nas jest ich własne, konkretne i podobnie jak pewien typ ludzi.

Konieczne jest, aby silniejszy wpływ feromonów:

  1. Aby uwolnić się od emocjonalnych i fizycznych terminali wykorzystujących psycho;
  2. Uprawianie sportu i być zawsze w dobrym stanie;
  3. Jedz dobrze.

Prawidłowe odżywianie oznacza żywieniowymi i brakiem niedopuszczalności ciężkie kolacje. Twardy diety nie obejmują. Musimy rozsądny umiar. Jeżeli obecność genetyczną predyspozycją do nadwagi – nie martw się. Tylko nie z nadwagą bułki na kolację, można wypić szklankę kefiru. Pulchne kobiety o silnych feromonów, to mężczyźni nie mniej popularne niż cienkie osób. A ich seksapil jest często bardziej atrakcyjne niż kobiety dręczące sobie diet.

Jeśli chodzi o sport, nie może też być niezbyt gorliwym, narażając się do ciężkiego wysiłku fizycznego. Wystarczy na siłownię, jogging, aerobik. Trenuj organizm ma silnych feromonów.

Najważniejszą rzeczą jest to, jak być najseksowniejszą dziewczyną – to psychotraining. Obejmuje to rozwój duchowy, medytacja, zdolność do przekształcania negatywnych emocji w pozytywną energię i tak dalej. Nie możemy przez siebie? Odwiedź psychoanalityka, przeczytać, nawet módlmy się. Wszystko to dotyczy higieny psychicznej, która daje niesamowite rezultaty.

Regularne psychotraining zwiększa potencjał fizyczny i intelektualny, rozwijanie intuicji i poprawia pamięć. Dobra intuicja uczyni nas bardziej skuteczne, a sukces będzie wzbudzić zaufanie. W oczach błysk pojawia się w ruchach – luz, wdzięku i niezwykle atrakcyjne. Przegrana melancholii i depresji, stłumiona radość bycia. Feromony, a wraz z nimi i sexy odwołania rozpoczynają uroczystą uroczysty pochód. I wszyscy ludzie, tracąc głowę spadnie u naszych stóp!

Działamy, a zwycięstwo będzie nasze!

load...