Jak stać się kobietą sukcesu? elementarz

Zawartość:

Sukces zawsze powodzenie wszystkim, sukces wszystkich – to hasło naszego czasu. Kilka lat temu, kobiety, ograniczona rola gospodyń domowych, byliśmy bardzo zadowoleni ze swojego życia, a także o niczym innym, bardziej i marzył. Teraz – rury! Teraz, prawie każda dziewczyna napięta myślenie o tym, jak stać się kobietą sukcesu. Ponadto, zgodnie z koncepcją „sukcesu” oznacza sukces osobisty i publicznej sferze życia. W skrócie, dzisiejsze dziewczęta zastanowić się, jak odnieść sukces we wszystkim.

load...

Wydawać by się mogło, że kwestia tego, jak odnieść sukces we wszystkim, prawie nierozpuszczalny. Cóż, nie ma możliwości, że wszystko w życiu idzie dobrze tak się rozwinęła! W każdym razie, gdzieś coś pójdzie nie tak … Zdarza się nie stało, i spróbuj wszystkie możliwe i konieczne. Jest jakiś sposób stały się sukcesy milionerów, którzy wcześniej dla duszy nie ma ani grosza?

A dzisiaj są „właściciele fabryk, gazety, parowce,” mają wielkie i dobro rodziny, a sądząc po wyglądzie kwitnienie, i są bardzo zadowoleni i przeznaczenie. Cóż, nadal jesteśmy daleko milionerów, ale trochę bliżej im nie zaszkodzi, aby przenieść. Ale w jaki sposób? Jak stać się szczęśliwym, udanym? Czy są jakieś tajemnice do sukcesu kobiet? Ogólnie rzecz biorąc, tak. A teraz będziemy mówić o nich.

Dostroić się do sukcesu, a określenie pragnienia

Tajemnica kobiecego sukcesu – zamiar wewnętrznego. Od tego wszystko się zaczęło, i opiera się na wszystkich dalszych działań. Intencją wewnętrzny – jest pragnienie duszy, przekształca się w gotowości do podjęcia stanowczych działań w celu uzyskania, co chcesz. Ta kobieta ma duszę, która zarządza ten rodzaj emocji jest silniejsza od rozumu. A jeśli uważamy, że coś chcemy – pieniądze, kariera, luksusowy samochód, mieszkanie i rzeczy – a dusza jest całkowicie odrzucony, nic nam nie wyjdzie. Nie, umysł by znaleźć sposoby, aby osiągnąć ten cel, ale dusza sprzeciwiać, a emocje rozumu zaglushat. A odpowiedź na pytanie: „Jak stać się szczęśliwym, udanym?” nie znaleźliśmy.

load...

Dlaczego tak? Z tego powodu, kierując się logiką, zazwyczaj chcą sukcesu, że tradycyjnie oferuje świat zewnętrzny. Koncentruje się on na kolejny sukces, którą być może nie trzeba. Na przykład, dziewczynka w istocie – artystą. Umysł podpowiada, że ​​sukces można osiągnąć tylko poprzez coraz biznes-woman. Po tym wszystkim, nie jest wspaniała pani, która jest właścicielem sieci sklepów – czy to nie jest sukces? I to czarujący dama ma osiem luksusowych salonów kosmetycznych i napędza srebro „Lexus” – tak naprawdę, i to omija sukces?

Są, oczywiście, sukces. A już na pewno wiedzieć, jak stać się człowiekiem sukcesu w danej dziedzinie. Musimy też ją odnaleźć. Może to też zawód lub niektóre usługi, a może to jest zakres prac, a to coś specjalnego nie przyniesie dochód! Jednak myśląc o tym, jak z powodzeniem stać się dziewczyną, również kojarzyć sukces ze szczęścia, a nie z depresji i nerwic, prawda? Zgadza się.

Chcemy szczęśliwe życie, a co powinno być tylko dla nas, trzeba zadać swoje wewnętrzne „ja” i nie ze światem zewnętrznym. Więc co jest wewnętrzne „ja”, czyli duszę, będzie wymagać, dalej i opierają swoje priorytety życiowe. W tym przypadku energia prawdziwego pragnienia, aby włączyć się do intencji zamiarem spowodowania skierowane oraz działań będzie ucieleśnieniem pożądaną rzeczywistość. Wniosek: Aby dokładnie wiedzieć, jak stać się kobietą sukcesu, trzeba dokładnie określić swoje własne pragnienia wewnętrznych.

Przygotuj się na nieoczekiwane

Zwykle, myśląc o tym, jak stać się człowiekiem sukcesu, wszyscy myślimy nad jakimś planem promować swój sukces. A potem, jeżeli zdarzenia nie nagle zaczynają się dopasować to, co mieliśmy zaplanowane, trzymając głowę i deklarują, że dążymy do porażki. Zgadza się? Zgadza się. Ci, którzy tak naprawdę nie wie, jak stać się człowiekiem sukcesu, zazwyczaj co się dzieje.

W rzeczywistości, cała awaria znany jest tylko owocem naszej wyobraźni. Tak, to prawda! Ponieważ robimy plan działania za pomocą rozumu, który buduje łańcuch logiki i programów zgodnie z jej pracy świadomości. Ale nasz umysł nie może przewidzieć, wszystko! Nawet bardzo wysokie inteligencję ograniczone możliwości. A jeśli nagle po opuszczeniu programu, który stworzył w umyśle mechanizm zawodzi, które postrzegamy jako niepowodzenie. W rzeczywistości jest to tylko awaryjne, które są zawsze i we wszystkim.

Co do zasady, w przypadku takich okolicznościach wielu z nas panika, popadają w depresję, zniechęcony i wprowadzić się w szeregi przegranych. Od postrzegają siebie negatywnie, idziemy z drogi do sukcesu, a odejście od niego coraz dalej i dalej. Ale, ściśle mówiąc, nic wielkiego się stało! A naszym jedynym błędem było to, że oparł się wyłącznie na przyczyny, należy opracować plan działania.

Wniosek: Aby dokładnie wiedzieć, jak stać się kobietą sukcesu, pamiętaj: na drodze do sukcesu nie może polegać tylko na umysł i dać mu wszystko pod kontrolą. Nie był w stanie przewidzieć wszystkiego, i uważa, że ​​scenariusza awaryjnego – awarii. To nie jest tak, ponieważ natura jest hojna, a życie zawsze oferuje różnorodne możliwości działania. Dlatego też, najbardziej racjonalne zrozumienie kontroli umysłu nad otaczającą rzeczywistością, a nad nami. A może on w szczególności nie ingeruje w proces osiągania celów i pomaga, gdy nadejdzie potrzeba coś rozwiązać natychmiast.

Przygotuj się do ciężkiej pracy

Kobieta, która myśli poważnie o tym, jak stać się człowiekiem sukcesu, trzeba być przygotowanym na to, co będzie miało dużo ciężkiej pracy. To była ciężka praca wykonana zamożnych wiele znanych osób. Tylko ta praca żmudna, irytujące, prowadzi do celu. Trzeba pracować wbrew przeszkód napotkanych, mimo faktu, że nie jest czymś otrzymany lub zostanie osiągnięty, ale nie jest bardzo dobra. Leżąc na kanapie, nie osiągniemy sukcesu. Tak, to jest trochę przepracowany.

I tak – będziemy bardzo zmęczeni. Ale to nie ma znaczenia – należy pozwolić im myśleć o sobie rzadkie, ale jakość wakacje! Jednoznaczne rada w tej sytuacji bardzo trudno jest dać – to wszystko zależy od ciebie, twoich upodobań i pragnień. Pomyśl – co kochasz najbardziej? Dla kobiety – wycieczkę do natury, dla innych – wycieczka na basen lub kort tenisowy, a także trzecia dama zazwyczaj wolą spędzić wieczór z wyhaftowanym krzyżem lub historia miłości i ciepły koc. Liczy się to, że można cieszyć się wakacjami.

A potem – podczas pracy, aby osiągnąć zamierzony cel, a zwłaszcza nie czuję zmęczenia. Wątpliwości? Czy sprawdzić! Uważamy, że pełzanie zmęczenie? Natychmiast wizualizować swój cel. I będziesz zaskoczony przez siły pływów, które czują. Oczywiście, jeśli nie są to przewlekła leniwy. Ale tu nie chodzi o ciebie, prawda?

Udane życie przepisy wymagają starania, a często jest to bardzo duży wysiłek. Trzeba wiedzieć, dziewczynę, która chce osiągnąć sukces w życiu. Nawet jeśli jest ona bezpieczna finansowo, trzeba jeszcze pracować. Ponieważ sukces oznacza, podbijając nowe szczyty, ale nie zamrożenia w starych.

I pamiętaj, że praca, muszą polegać na własnych siłach, a nie na szczęście lub innych osób. Inni ludzie mogą podjąć, i powodzenia – nieprzewidywalne rzeczy. Nawet jeśli go złapać za ogon, prędzej czy później pęknie i latać uśmiechnąć do kogoś innego. Dlatego musimy działać sam w miarę możliwości rozsądne jeżdżąc.

Wnioski: Sekretem sukcesu w życiu – wytrwały i niestrudzonej pracy. Tylko ta praca jest kluczem do sukcesu. Z nieba nie spadnie, a nikt na srebrnej tacy nie przyniesie.

Dowiedz się podstawową autohipnozy

Jedna z zasad udanego życia – warunkiem stałego autohipnozy. Autohipnozy w ogóle odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Wszystkie myśli i słowa, które możemy rozwiązać sami, i nie jest to drugie, ponieważ jest to najbardziej autohipnozy, za pomocą którego możemy siebie i swój własny pogląd na świat rzeźbić. Zaczynamy się do winy i myją się do ubytków kostnych – lepim niezabezpieczone osoby, która nie ma nic w życiu nie jest możliwe. Zaczynamy kochać siebie i pochwałę dla godności – i lusterkiem do nas patrząc promienna samowystarczalna kobieta, której każda góra niepokój.

Myślimy o tym, jak osiągnąć szczęście i sukces? Nauka autohipnozy, uczenie się na co dzień, z uporem, z entuzjazmem. To naprawdę bardzo ekscytujące – poczuć się jak w tobie rośnie silne, niezależne osoby i poczuć radość z niego. Kompleks ten jest niczym. Potrzebujemy co najmniej pięć minut, dwa razy dziennie, aby myśleć tylko o własnych zasługach i całkowicie zapomnieć o tym okresie wady. Po pierwsze, być może okaże się niezbyt dobrze. Ale jeśli takie szkolenia są prowadzone codziennie w tym samym czasie bardzo szybko wszystko pójdzie jak po maśle.

W zasadzie, autohipnozy w tym przypadku nie musimy tak dużo, aby zdobyć zaufanie do siebie, aby podświadomie znaleźć najkrótszą drogę do celu promocji. Aby to zrobić w sposób regularny sobie wyobrazić, że już osiągnęliśmy ten cel, aw każdym razie nie dopuścić myśli, że jest jeszcze przed nami. Ta metoda autohipnozy podświadomość organizacji pracy we właściwym kierunku, a to zajmie nasz sukces, jak stwierdzono to wydarzenie, a rozpocznie się wyrozumieć, w rzeczywistości, rysunek naszą uwagę na właściwe rzeczy.

Ale nie należy mylić z autohipnozy samooszukiwania. Głupotą jest przekonać się, że jesteś na szczycie sukcesu, jeśli torebka zapłacić tylko 500 rubli, kosmetyczka chińska kopia ulubione perfumy, a papież afiszować jeansy szyte w piwnicy wszystkie te same chińskich rzemieślników. Oczywiście, nikt nie wymaga, aby zastąpić wszystkie wartości duchowe, materialne przysadzista, ale nie za nic, że psychologowie mówią, że im wyżej ustawić poprzeczkę sobie, tym więcej można osiągnąć.

Wnioski: Sekrety udanego życia obejmuje niezbędną zdolność do auto-sugestii i użyć tej umiejętności na co dzień. Autohipnozy nie tylko pomaga zdobyć zaufanie w sobie, ale także poprzez wpływanie na podświadomość, sprzyja materializacji bramki.

Naucz się planować życie

W celu wizualizacji, jak stać się człowiekiem sukcesu, trzeba dokładnie wiedzieć, jak zaplanować swoje życie. Planowanie życie ma nic wspólnego z racjonalnym planem działania, który już wspomniano powyżej. Sekrety udanego życia jest stale umieścić kilka celów, bez względu na sposób ich realizacji. Oznacza to, że mają zamiar osiągnąć ambitne cele, dobór odpowiednich swoje małe cele i iść do przodu do sukcesu stosując te cele jako punkty odniesienia.

Gdy planujemy nasze życie za pomocą małych celów i nie myśleć za pomocą metod ich realizacji, możemy założyć swoją podświadomość do konkretnego scenariusza. Proces ten jest podobny do strojenia radia kiedy po raz pierwszy wybrać stację radiową, a następnie go znaleźć między innymi. Najważniejsze – dokładnie wiedzieć, co chcemy usłyszeć. Inaczej, uporządkować radio dopóki opony. Tak samo jest w życiu – przed umieszczeniem małe cele, konieczne jest, aby wskazać cel główny. I Zaman spieszyć w poszukiwaniu sukcesu.

Ponadto małe cele posłuży jako dobrą motywację i promocji sami, umiłowani, za pracę. Globalne cele – jest, oczywiście, to świetnie. Ale to prawdopodobnie będzie w stanie osiągnąć w bardzo krótkim czasie. A jeśli są przez długi czas nie będzie widać rezultaty swojej pracy, entuzjazm może wyjść. A osiągnięcie małych celów, aby zapobiec tej niedogodności.

Wniosek: Jednym z najważniejszych sekretów sukcesu w życiu – swoim planem za pomocą małych, odpowiadających głównym, cele. Wybór sposobów osiągnięcia tych celów, podświadomość doprowadzi nas dokładnie ścieżkę, która prowadzi do sukcesu.

Zacząć szanować siebie

Jedną z głównych zasad udanego życia – dobrą opinię o sobie. To definiuje stosunek do otaczającego ich świata i własnych działań. To nie ma znaczenia, jesteśmy w błędzie w coś, czy nie – kochać i szanować siebie, jesteśmy zobowiązani. Złe nastawienie do siebie rodzi przekonanie: „Nie zasługuję”. Trzeba powiedzieć, że z takim przekonaniem o jakimkolwiek sukcesie w życiu nie może być brane pod uwagę? W celu uzyskania czegoś, powinniśmy być gotowi, aby go mieć. W przeciwnym razie nie dostanie, i starają się zachować to, co już mamy.

Jak leczyć się dobrze i szanować siebie, już mówiliśmy. Jeśli cenimy sobie wystarcza, a następnie używamy autosugestia, starając się odizolować tylko dobre, a ignorować złe same w sobie i swoich działań. Tak długo, jak nie tworzyć pozytywny wizerunek wszystkiego, do każdej dużej mierze do sukcesu dostajemy od życia. Nawet jeśli jest to istotne, aby być bardzo blisko, po prostu nie zauważyć, ponieważ podświadomość nie skupi się na tym, co podobno nie zasługują.

Wniosek: Aby odnieść sukces, trzeba kochać siebie i poczucie własnej wartości. Każdy człowiek z natury posiada znaczny potencjał, ale lekceważy swoje własne znaczenie i siłę, nigdy nie będzie w stanie zrealizować ten potencjał.

Kultywator

I wreszcie, siódmy Sekret udanego życia – ciągłego samodoskonalenia i samorozwoju. Nie ma potrzeby, aby sądzić, że jeśli mamy dwa przyzwoite wykształcenie wyższe, jest to granica wiedzy. Postęp nie stoi w miejscu, dziś życie gwałtownie się zmienia, i to, co wczoraj wydawało najnowszych osiągnięć w każdej dziedzinie, to jest teraz beznadziejnie przestarzałe i zakorzenione w przeszłości.

Dowiedz się, czytać dany zawód lub czasu literatury, słuchać materiałów edukacyjnych audio uczęszczać na kurs podczas przeglądania sieci na całym świecie, aby znaleźć odpowiedni specjalne dla nowych informacji, i tak dalej. Nasz powód do zdobywania wiedzy i jej późniejsze wdrożenie – najdroższy składnik aktywów. Wszystko, co inwestować, aby przynieść mu sto procent zysku.

Być może jest to ostatni z najważniejszych sekretów sukcesu. Być może wszystko, co zostało opisane powyżej, ktoś może się wydawać nieistotne, aby osiągnąć cel. Jest prawdopodobne, że ktoś opracował własne metody aranżacji udanego życia, a one działają. Mówimy o sprawdzonych sposobów, aby znacząco przyczynić się do przodu we właściwym kierunku.

A jeśli chcemy odnieść sukces i szczęśliwy, że byłoby lepiej, aby korzystać z tych metod. A potem Lady Luck znajdzie nasze drzwi zapuka natarczywie na nią. Najważniejsze – aby usłyszeć dźwięk czasu i niech ją do domu. Cóż, jest to kolejna tajemnica sukcesu …

load...