Jak stać się blondynka w domu


Zawartość:

Niemal każda inna dziewczyna marzy o zostaniu blondynką. Być może ze względu na fakt, że istnieje przekonanie, że mężczyźni wolą blondynki, a może ze względu na błyszczącą magazynów kobiecych są pełne zdjęć pięknych dziewczyn z blond włosami. Bardzo często kobiety wolą spędzać rozjaśniania włosów w domu, ponieważ jest możliwe, aby to zrobić jest ustawiony.

load...

Jednak, aby stać się prawdziwym blondynka, kobiety muszą ciężko pracować.

Należy pamiętać, że po raz pierwszy włosy mogą okazać się czerwonawy.

Aby zmniejszyć nasycenie ich biały, wymaga co najmniej 4 procedur, czasami więcej. Ilość zabiegów zależy od grubości i barwy włosów naturalnych, jak i do pożądanego wyniku. Aby zapobiec kruchości i wysuszenie włosów, bielenie należy przeprowadzić, w odstępach 4-6 dni.

Odbarwione włosy na kilka sposobów. Najbardziej prosta – kupić specjalną farbę w sklepie. Pożądane jest, aby wybrać te, farb drukarskich, które są wytwarzane na bazie oleju lub kremu, ponieważ powodują mniejsze uszkodzenia włosów. Przed użyciem farbę należy sprawdzić, czy masz alergię na jego składników. Farbę na nici powinny być tak szybko, jak to możliwe, że każdy włos jest równomiernie zabarwione.

load...

Czasami kobiety używają wybielające sproszkowane farby. Jasne, że są bardziej odpowiednie dla ciemnych loków, ale też więcej ich portów. Ich stosowanie powinno być bardzo ostrożny i należy postępować zgodnie z instrukcjami, które są pisane przez producenta. Odnosi się to do czasu ekspozycji lakieru na włosy w szczególności.

Również może być stosowany do bielenia, nadtlenek wodoru i gliceryny. Jednak ta metoda nie jest bardzo dobra, ponieważ po jego zastosowaniu luksusowy szef włosów może prowadzić do nędznego łyka. Poza prawidłowa sytuacja będzie bardzo trudne. Najczęstszymi maski redukujące nie można już pomóc.


Powrót do spisu treści

Przebarwienia środków ludowej

Jeśli chcesz, aby włosy pozostają piękne i zdrowe, to najlepiej zacząć spróbować tradycyjnych metod wybielania. Na przykład, za pomocą cynamonu. Aby to zrobić, trzeba wziąć 6 łyżek stołowych o odżywkę lub balsam do włosów, dodać 3 łyżki musztardy i 2 łyżki miodu (miód, jeśli jest bardzo gęsty, że ogrzewa się w łaźni wodnej lub w kuchence mikrofalowej). Ta maska ​​jest stosowana do pasm siatki i delikatnie rozłożona na całej długości.

Po zastosowaniu specjalnej głowicy nosić kapelusz salon fryzjerski do barwienia lub owinięte w plastikowej torebce. Następnie ogrzewa się głowicę ręczników i utrzymania maski w postaci 40 minut do jednej godziny. Następnie zdejmij ręcznik ciepły i zachować maskę kolejne 4 godziny. Po pierwszym zabiegu będzie lżejsze zamki 2 tony. Metoda ta jest odpowiednia nawet dla bardzo ciemne przebarwienia włosów.

A włosy mogą być odbarwione przez jednego z miodem naturalnym. Aby to zrobić, miód lekko podgrzać i stosowane tylko myte mokre kosmyki. Rozłóż miód na całej długości, nosić kapelusz do barwienia, ocieplony i pozostawiono na noc. Procedura powinna być przeprowadzona nie mniej niż dziewięć godzin. Włącz się do blondynki, jak to możliwe i za pomocą cytryny. W tym celu jest ona odprowadzana sok miesza się w równych ilościach z wodą i nanosi się na włosy. Dalsze postępowanie odbywa się, jak i miodu.


Powrót do spisu treści

Kilka porad

Można powiedzieć, że przebarwienia popularne metody należą do najbardziej bezpiecznych przebarwienia. Ponadto, te przepisy nie tylko sprawiają, lżejsze zamki, ale także do ich wzmocnienia, aby bardziej jedwabiste i zdrowe. Jeśli zdecydujesz się przebarwienia za pomocą farby, należy pamiętać, że procedury te mogą doprowadzić do uszkodzenia włosów. Więc wykorzystać je w jak najmniejszym stopniu.

Po barwników wybielających nie zapomnij, aby zapewnić dobrą pielęgnacji włosów. Aby to zrobić, można kupić profesjonalną opiekę maska ​​rozjaśnionych włosach. Można również skorzystać z tradycyjnych metod i poprawić włosy z nimi. Na przykład, dobrze jest łopian. I pamiętaj, że bez względu na to jaki kolor lub miał włosy, najważniejsze, że są zdrowe.

load...