Jak sprostać nowym roku z dzieckiem: doradztwo w zakresie organizacji zabaw i wypoczynku dla dorosłych

Nowy Rok – to najbardziej pożądane wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Jeśli zdecydujesz się świętować Nowy Rok z dzieckiem, można włączyć historię, którą spodziewa się rzeczywistością. Podczas przygotowywania dziecka zainteresowanych do wzięcia udziału w dekoracji domu, choinki, i oczywiście, napisać list do Świętego Mikołaja. W tym momencie, rodzice powinni być tam około mu pomóc.

load...

Zawartość:

Video-sharing pomysł utworzenia maski karnawałowe

Atrakcje w antycypacji

Wakacje. Ważne jest, aby stworzyć świąteczną atmosferę w domu: do dekoracji pokoju, powiesić girlandę, ubierać choinkę. Dziecko jest na pewno pomogą Ci w tym, jak pozwolić mu wyrazić swoją wyobraźnię. Pozwól mu wybrać to, co zabawki do powieszenia na choince. Pamiętaj, aby wykonać kilka zabawek własnymi rękami. Może to być prosta girlanda papier, Snowman nici i kleju, malowanych szyszek lub wieńcem igliwia. Rękodzieło powiesić w widocznym miejscu, ponieważ dziecko jest bardzo miło wiedzieć, że dorośli docenić jego wysiłki.

load...

Płatki Okna dekorowania różnych kształtach i rozmiarach, wycięte z bibuły lub serwetek. Jeśli dziecko jest nachylona do kreatywności to będzie interesujące, aby spróbować malować farbami okiennych lub rozcieńczony pasty, przedstawiających mróz.

Napisz z dzieckiem list do Mikołaja

Nieodzownym atrybutem święta – jasne stroje. Nowy strój może być wykonany własnymi rękami, i to niekoniecznie jest obecność maszyny do szycia. Wyłącznie najlepiej odpowiada niewielkiej ilości materii i maski, które można zrobić za pomocą aplikacji. Przez proces tworzenia priluchite ubrać i dziecko, którzy będą w stanie pomóc. Jeśli dziecko nie strój się, wraz z mamą i tatą, to jest dla niego o wiele bardziej wartościowe niż kupione w sklepie.

Nawiasem mówiąc, nawet gotowy garnitur można ozdobić. Twórcza wyobraźnia, to nasheyte świątecznych opadowe, koraliki, cyrkonie, łuki. Chłopcy, jako element dodatkowo, można zrobić kapelusz, miecz, kamizelka – wszystko zależy od tego, w jaki sposób dziecko będzie Sylwester.

stroju karnawałowego lub jego elementy – wymagany

święto atrybutów. Dorośli również powinni poczuć atmosferę wakacji uczestników karnawałowych. Jeśli zaprosisz gości przygotowują swoje czapki, korony, masek lub blichtr, które można umieścić na szyi jak szalik. Jeśli są zbyt konserwatywni ludzie, to powinny one co najmniej do północy, dadzą sobie jakąś drogę. Nie jest konieczne, aby maska ​​do końca wolnego.

Spać, czy nie – oto jest pytanie

Od jakiego wieku dziecko z rodzicami może obchodzić święto pod zegarem chiming? To pytanie dręczy każdego, który chce, aby świętować Nowy Rok z dzieckiem. To zależy od wieku dziecka i biorytmu.

Jeśli masz dziecko, które jest czynna do północy – nie ma nic złego w tym, że zasypia w ciągu 12 godzin. W tym wieku dziecko jeszcze nie rozumie nic, więc nie zamierzam nie dać mu spać – po prostu izmuchal dziecko. Ale kiedy 3-5-letni dziecko chce uczcić święto, znaleźć prezenty pod choinką – można udać się z nim spotkać. Jeśli zasnął wcześnie i obudziłam się na dźwięk fajerwerków, rano nie skupia się na tym, że Nowy Rok rozpoczyna się o północy. 5-6 lat, dzieci wykazują zainteresowanie dla wypoczynku i generalnie w pełni świadomi tego, co jest 00:00. Dziecko chętnie czekać na ten skarb chwili. Aby nagromadzone zmęczenie w ciągu dnia, nie objawia się – położyć dziecko spać w 8-9 godz. Więc łatwiej będzie czekać aż do północy, aby świętować Nowy Rok razem z dorosłymi.

dziecko będzie bardzo szczęśliwy, gdy znalazł prezent pod

Drzewa. Wielu rodziców martwić się o ich wymarzonego dziecka – całą noc na ulicy słyszał strzałów salutów i fajerwerków. Niemowlęta do 3 miesięcy, nie słychać hałasu z powodu ich rozprawa jeszcze nie zareagował na niskich dźwięków. Ale starsze dziecko jest lepiej umieścić w pomieszczeniu, gdzie hałas fajerwerki będzie mniej słyszalne.

Kogo zaprosić na święta Bożego Narodzenia z

Dzieckiem. Nowy Rok – święto rodziny, więc można zbierać na całej rodziny. Dziecko powinno być wygodne w tym środowisku, ponieważ wszyscy przyjaciele i dziadkowie są stale zwracać uwagę.

Nowy Rok – święto rodziny, spędzić go z najbliższymi

Jeśli chcesz, aby świętować Nowy Rok w towarzystwie przyjaciół – musimy zrozumieć, że im młodsze dziecko, tym mniej będzie święto skalę. Z pewnością wśród znajomych są rodziny z dziećmi. Zaproś ich dziecko będzie interesujące rozmowy z innymi chłopakami. Dzieci 6-7 lat, może być objęte osobnym stole lub nawet pozwolić im, aby uczcić w innym pokoju, oddzielone od rodziców. To daje wolną rękę do Ciebie i dzieci. Jednak konieczność okresowego monitorowania dzieci, najlepiej jest „kontrola”, aby zastąpić wiszące – Gry i inne rozrywki, które omówimy później.

Co do zastosowania na świąteczny stół

Zwracając uwagę na nowy rok z dzieckiem, należy zaplanować z góry menu. Słodycze i mandarynki – to niezmienne atrybuty wakacje, ale musimy pamiętać, że nie jest to najbardziej przydatnych produktów dla dzieci. W związku z tym, należy określić z góry z dzieckiem prostej zasady: a mandarynki i candy cane dziennie. Oczywiście, można zrobić wyjątek, ale w rozsądnych granicach.

Naczynia stołowe Dzieci noworocznym powinny być nie tylko smaczne, ale również ciekawe urządzone

Oprzeć się na dziecko mniej słodki – schować słodycze, nie wystawiać ich na stole noworocznym, jak tylko dokucza dziecku. Pamiętaj, że nadmiar cytrusów i czekolady może powodować reakcje alergiczne i problemy żołądkowe. Dotyczy to również napojów bezalkoholowych, więc lepiej jest zastąpić sok lub kompot.

Czy muszę Święty Mikołaj z workiem prezentów

Jeśli zdecydujesz się świętować Nowy Rok z dzieckiem, może zadecydować, czy potrzebna jest Santa Claus. Jeśli dziecko jest starsze niż 3-4 lat, to możemy spróbować zaprosić Bajka charakter gratulacje dziecka. W przeddzień Nowego Roku wakacje zaplanować Mikołaje i ich towarzyszami – Snow Panny namalowany dosłownie z minuty na minutę, więc trzeba zamówić powitanie wcześniej, określający wszystkie szczegóły. Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze dzieckiem, zapytaj Mikołaj nie mówi zbyt głośno, nie twierdzą, że chłopak powiedział mu wiersz, itp Nieznany mężczyzna w dziwnym jasnym stroju mogą przestraszyć dziecko, w wyniku dalszego wypoczynku będą zachwyceni. Jeśli zostaniesz zaproszony Santa Claus, pomóc dziecku napisać do niego list, w którym maluch dziecko powiedzieć jak zachowywał się przez cały rok, która chce zaprezentować się pod choinką.

Pomóż dziecku napisać list do Świętego Mikołaja ↑

Gry Boże Narodzenie i zabawy

Co za Nowy Rok bez rozrywki? Pozostawienie od stołu i zabawy nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Aby to zrobić, należy przygotować z wyprzedzeniem w grach i konkursach, które uczynią Państwa wieczór będzie zabawa i zróżnicowane. Dzieci naprawdę cieszyć aktywne konkursy, w których można biegać i skakać. Dlatego też, jeśli powierzchnia pomieszczenia pozwala, organizowania gier na świeżym powietrzu.

„W bagnie”

Będziesz potrzebował 4 arkusze A4. Goście dzielą się na dwa zespoły, z których każdy wydaje się na 2 arkuszach papieru. Uczestnicy muszą przejść przez „bąble” – Papier przez „bagno”. Konieczne jest, aby umieścić arkusz na podłodze i po niej z obu nóg, a drugi arkusz postawić przed nim. Następnie krok na drugim arkuszu, obracać, wziąć pierwszy arkusz i umieścić go do przodu. Gdy członek dochodzi do końca ściany, musi wrócić. Wygrywa ten zespół, którego członkowie zostali „bagno”.

„Kto jest kim?”

Jeśli firma zebrała kilkoro dzieci, można grać w tę grę sylwestrową. Dla odgadywanie wybierz Gry. Niech go na kilka minut z pokoju, ale tym razem zarówno dzieci jak i dorośli będą zamienione, ozdoby, maski. Pytany, co się zmieniło, solver należy wymienić wszystkie zmiany.

„Kulki z niespodzianką”

Z dziećmi, można w tej grze zabawa. Musisz balony, ale przed ich nadmuchać, umieścić w nocie z zadaniem (skoczyć do 10 razy na jednej nodze, śpiewać, rysować zwierzęcia, należy zadzwonić pod 10 miast, powiedzieć wiersz, etc.). Igła kulkowe uroczystości przebicie, złapać notatkę i wykonywania zadań.

Pomyśl dla dzieci Gry Zabawa

Według wyników poszczególnych konkurencji określa zwycięzcę, ale nie zapomnij o uczestnikach, którzy również próbowali. Daj dzieci mogą być słodycze, owoce, drobne upominki, zabawki i domowej roboty medale kartonu „najszybszy”, „dla najlepszego wiersza,” i tak dalej. Pp_2

Zawsze należy pamiętać, że jeśli chcesz, aby świętować Nowy Rok z dzieckiem, które nie jest jeszcze 2 lat, trzeba być bardzo ostrożnym. Upewnij się, że dziecko nie zbliżył się do drzewa, bo w każdej chwili dziecko może ciągnąć zabawkę lub girlandę i będzie spadać. Rozpoczynające fajerwerki z dziećmi, stosuj się do instrukcji, nie pozwól im w ręce ogni i petard. To podstawowe zasady bezpieczeństwa, które muszą być zawsze przestrzegane.

Najważniejszą rzeczą w Nowy Rok – święto inwestować w całej swej duszy, aby nasycić wieczór niespodzianek, zabawnych konkursach i radosnych wydarzeń. Wtedy dziecko będzie zawsze wdzięczny za uwagi i opieki.

load...