Jak sprostać nowym roku 2017: Ważne Porady dla świątecznej nocy

Nowy Rok jest niezmiennie towarzyszy dobry nastrój, radość, radość i nadzieja, że ​​spełnił nasze najskrytsze marzenia. Aby życie zmieniło się na lepsze, nie wystarczy, aby złożyć życzenia w czasie bitwy pod kuranty. Konieczne jest również, aby uspokoić i przyciągnąć Mistress roku, przyciągają uwagę Fire Red Monkey – kapryśny Panie i kapryśna, ale zabawa i potężny. Jak świętować Nowy Rok 2017 w celu przyciągnięcia szczęście do swojego życia?

load...

Zawartość:

Rok Preferencje gospodyni – Monkey

Patronka 2017 Lady Monkey – zwierzę mądry, nowoczesny, stale się rozwija. Uwielbia eksperymentować i być w centrum uwagi. Lady zabawny, zabawa i nieprzewidywalna. Warunki interesie Mistress roku jest tak ogromna, że ​​czasami skupia się na drobnych problemów, jednak zawsze są umiejętnie znajdzie wyjście z trudnej sytuacji, w stanie negocjować i być na bieżąco z wszystkimi aktualnościami.

Jeśli czerwona małpa jest coś przesadzaj, uwaga: przygotuj się prosić o przebaczenie i nakłonić kochankę.

Ludzkość w czasie panowania kapryśnej damy ognia muszą polegać tylko na sobie i nie wtrącać się w sprawy nowej kochanki. Natychmiast rozwiązać problemy, bez zwłoki w „bok”. Nie narzucają swoją pomoc dla tych, którzy nie prosić. W nagrodę Pani Patronka przyczynić się do realizacji swoich planów i otwartych nowych kierunków w życiu – wcześniej nieznanych do Ciebie. To będzie trudne, ale nie nudne, rok przyciąga wiele perspektyw. Jak spędzić świąteczny wieczór, tak, że nie przejdzie do twojego domu?

load...

2017 – rok małpy!

Wakacyjna atmosfera

Co za miejsce, aby świętować wybrać Mistress 2017 był szczęśliwy? Czy mogę zaprosić dużo gości lub samemu gdzieś iść? Kwestie te są koncepcyjne, więc „Arm” wskazówek, aby uniknąć błędów i nie drażnić Tierra Monkey.

Firma – sukces

Podstawę

Nie tak ważne, gdzie będzie w świątecznej nocy, jak w przypadku każdego. Favoritka roku, jak wielkim i głośnym firmy, zabawy, tańce – ogólnie, aktywnego świętowania i masowych zgromadzeń.

Podpowiedź jest jasne – w celu zebrania wszystkich swoich przyjaciół, zadzwoń do rodziny, zaproś swoich sąsiadów. A jeśli jesteś w obcym kraju, kupić bilet do domu, które szukają tych, którzy są gotowi podzielić się z wami świąteczny stół.

Im większa firma, tym lepiej. Dzieci Red Monkey kocha, więc nie ma potrzeby, aby wysłać je do dziadków lub w łóżku. Świętuj razem – ogromne rodzin polubownie i ochoczo do Patronki 2017 roku uważał, że masz tę samą krew.

Najciekawszą rzeczą nie jest tak ważne, gdzie będzie znajdować się w Sylwestra – w domu, w sąsiednim mieście lub po drugiej stronie planety.

Nie zapomnieć o prezenty dla wszystkich członków

Miejscem noworocznego

O Monkey wiesz już dużo, więc wiesz, że jest interesująca – Społeczeństwo i rozrywki. Niezależnie od tego czy zorganizować je w swoim domu, albo znaleźć się gdzie indziej – jest drugorzędna, najważniejsze było to wielkie święto. Więc jakie są miejscem Sylwestra, Mistrzyni przyjdzie do swoich potrzeb? Skoncentruj się na tych opcji:

  1. Restaurację. Trudno jest wyobrazić sobie miejsce, w którym byłoby więcej zabawy i piękne. Po tym wszystkim, właściciele zakładów starają się dać z siebie wszystko na maksimum – do dekoracji pokoju, gotować posiłki dla smakoszy, wymyślić konkursy, nagrody zaskoczenia, by zadowolić muzykę i magiczną atmosferę.
  2. Disco. Kluby – wspaniała alternatywa dla restauracji, jeśli jesteś młody, pełen energii i chęci do spełnienia 2017 th w tańcu. Małpa na pewno będzie po twojej stronie i przyzna Ci wiele ciekawych niespodzianek przez cały rok.
  3. Drzewa miasta. Opcja dla tych, którzy kochają sporty ekstremalne, pojedynczy, uzasadnione koszty jej budżetu, fani festiwali publicznych. Taka partia nie będzie kosztować ani grosza. Ale kilka petard, zimnych ogni i termos z pysznym gorącej lub gorącego napoju lepiej z chwytakiem.
  4. Rodzina więcej znajomych. Jeśli – para bez dzieci, nie lubią świętować z nieznajomych, wybierz największą rodzinę tych, którzy wiedzą, i poprosił, aby odwiedzić – oczywiście nie z pustymi rękami. Ogień Małpa z pewnością wynagrodzi cię do takiego wypadu.
  5. Głośne imprezy w domu. Jeśli nie chcesz iść gdziekolwiek, ale masz małą rodzinę, zadzwoń do wszystkich przyjaciół, kolegów i krewnych do niej. 2017 Gospodyni przyjdzie do domu jedną z pierwszych firm, aby zobaczyć. A wraz z nim, i powodzenia, dobrobytu, szczęścia.

Im większa firma – tym lepiej

Uroczyste nastroju

Jeżeli miejsce 2017 wybrałeś swój dom lub mieszkanie przyjaciół, trzeba się martwić o dekorowanie domów, drzew i siebie, bo trzeba uczcić wakacje jasne i piękne. Dla Red Monkey jest ważna, nawet małe rzeczy o nich rozmawiać.

0. Małpa chce prawdziwe wakacje, nie akceptuje kompromisów

Jak ozdobić dom

Świąteczne dekoracje muszą być zgodne z gustów i hobby Mistrzyni roku, to nie będzie wychodzić z domu o świcie. Ochrona nazwa mówi sama za siebie, we wnętrzu należy położyć nacisk na czerwone i ogniste barwy, które będą automatycznie zamieniane na dom w epicentrum świętowania i zabawy. Niedozwolone jak liliowy, fioletowy i pomarańczowy kolor, ale czarne i szare odcienie należy unikać, aby nie rozgniewać Lady Monkey. Właściwe jest również kolor zielony, symbolizujący natura, że ​​ty „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”, będą się radować pozostawiając kozę, która przez kilkanaście lat powraca, i przyciągnąć małpy żyjące pośród zamieszek zieleni zawsze. Przy wyborze kolorów, należy zwrócić uwagę na materiał, koncentruje się na błyszczące tkaniny, folii.

Girlandy powiesić tak, aby przypominały kręcone winorośli. Tworzenie Monkey znajome środowisko dla niej, a ona na pewno zajrzeć do swojego „gniazda” i przyniesie szczęście. Nie zapomnij o świece i latarnie, ulubieniec roku uwielbia jasne i kolorowe światła.

Pod względem wystroju Monkey docenią miskę owoców egzotycznych i mogą być sztuczne, ponieważ najważniejsze – uwagi. Nad drzwiami, obok powiesić podkowy rysunek Ogień małpy i bananów zwabić do jego domu dziwki.

5. Nie bądź leniwy, aby urządzić dom, inaczej małpy mogą przechodzić

Jak ozdobić choinkę

2017 Gospodyni kocha zielony, więc drzewa muszą być obecne. Jeśli nie pozdrawiać drzewo, a drzewo wybiorą tylko puszyste piękno. Wysokość drzewa nie jest tak ważne, jak jego wygląd.

Dekorowanie astrologów choinkę zalecane jest szczędzić zabawki, po prostu dać pierwszeństwo małych zabawek, małpa nie lubi maksymalizm. Ale Glitter Nie bój się przesadzić, jak również ze światłami – Patronki nadchodzący rok będzie zachwycony. Kolory skoncentrować się na czerwony, złoty, niebieski i zielony.

Innym ważnym punktem: Małpa nie lubi popsute rzeczy, uwielbia odkrywać nowe rzeczy. Dlatego sprawdź girlandy i zabawki, odrzucić te, które farba jest wyblakłe, uszkodzonych żarówek, zastępując je ze wspaniałymi postaciami owocowych cukierków w jasnym opakowaniu. Witamy naturalne dekoracje: szyszki, orzechy, mandarynki, banany, suszone owoce. Można owinąć dary natury w kolorowej folii. Choinka będzie świecić z nowymi kolorami, a ty zwabić traktuje i kapryśna brokat figlarny dziewczynę do swojego domu. Niech Monkey pobiera swoje szczęście, radość, i pragnienia wszystkich gospodarstw domowych.

1. Ubierz choinkę z rodziną. Kto wie, być może, Małpa dołączy cię przed nocą

Jaki rodzaj ubrań do wyboru

Jest to ważne nie tylko dla kogo iw jaki sposób, aby uczcić Nowy Rok 2017 i co świętować.

Najbardziej udany wariant dekoracji jest wersja kostiumów. Ubierz się w filmie lub baśniowych bohaterów, organizuje maskarady, performance, taniec, małpa i nie ominąć swoją część domu, bo ona kocha oryginalność i działań twórczych.

Jeśli nie jest w nastroju, aby pokazać, stworzyć strój kompromisowe, w którym będzie wygodny, ale nie zapomnij o gusta Mistrzyni roku. Brak szaty, jogging garnitury, dżinsy lub t-shirt. Spróbuj znaleźć strój wieczorowy, elegancki strój, aby stylizację i makijaż, manicure jasny, dostać biżuterię rodziny lub kolorową biżuterię, a na jedną noc, aby zaprezentować się jako członkowie wyższych sfer. Monkey doceni Twoje starania i pragnienie ekstrawagancji. Jakie karty cień, to już wiesz, na co zwrócić uwagę, ale jest dopuszczalna w sukienkach i czarny kolor, najważniejsze – jasny akcesoriów.

8. Nie zapomnij kolorowe porcję, cały punkt

Świąteczne menu

Menu Motto: naturalne, ale smaczne, kolor, bez barwników. Warzywa – czerwony, owoce – kolorowe sałatki – świeże. Ciężkie i tłuste jedzenie nie przemawia do Płonącego Monkey. Bądź ostrożny z prażonych i wędzone, więc mają czas do jedzenia na następny dzień, a Sylwester skoncentrować się na egzotycznych, wykwintny, nadzwyczajnych, świeżych potraw.

I nie zapomnij o jasne i piękne porcji. Czerwony obrus, serwetki złote kolorowe szklanki i naczynia – wszystko to sprawi, że pęd do Monkey, z pominięciem innych domów. I można zrobić „ruch rycerski”: Zapraszamy na święto żywej małpy, to dobry nastrój będzie gwarantowany

Teraz wiesz, jak z okazji Nowego Roku, a to oznacza, że ​​szczęście jest na dobrej drodze, najważniejsze – prawo umieścić informacje w praktyce.

Wideo: rzemiosło choinkowe z rękami

load...