Jak sprawić, by włosy proste: jak wyprostować włosy i przemysł środków ludowej

Gładkie proste włosy w modzie w modzie w latach 60. Ubiegłego wieku. Od tego czasu okresowo powrócić do szczytu popularności. Teraz proste fryzury znów podbił serca mody. Plecione warkoczelub błyszczący wygląd włosów prosto z pewnością jest atrakcyjna, ale trudne do osiągnięcia takiego piękna.

load...

Ostatnio różne środki powszechne i żele do prostowania włosów, prasowania i tam, aby pomóc Ci uzyskać idealną gładkość. Można dokonać chemicznego prostowania włosów. Jaki sposób wybrać, aby dokonać prostych włosów? Spróbuj zrozumieć.

Zawartość:

Prostowanie utjuzhkom lub suszarkę

Prawie wszyscy producenci szamponów opublikowała dziś serię „gładkich i jedwabistych włosów.” Reklama mówi, że różne pianki, żele, pianki i spraye pomóc, aby niesforne kręcone włosy prosto. Doświadczenie pokazuje jednak, że narzędzia te nie są w pełni wyprostować włosy, a to dodatkowe zakłady opieki.

load...

Najbardziej skutecznym sposobem, aby stać się kręcone włosy proste – użyć prasowanie. Obróbka cieplna nie jest najlepszy sposób wpływa na zdrowie włosów, dzięki czemu można go używać nie więcej niż kilka razy w tygodniu. Aby chronić swoje włosy, dać pierwszeństwo ceramiczne żelazka powlekane, które są uważane za bardziej łagodne dla włosów i wykorzystują środki ochronne.

Wiele bardziej zaznajomieni metoda wyrównania włosów z suszarką do włosów i okrągłej szczotki do włosów. Każda część jest wyciągnięta do grzebienia i wysuszyć suszarka do włosów. Nowoczesne suszarki do włosów – to niekoniecznie gorące stylizacji. Wiele z nich posiada funkcję chłodzenia. Następnie włosy suszy się powoli, ale zdrowy wygląd nawet przy codziennym układania włosów. Ale nawet w takich przypadkach, nie zapomnij o thermoprotective środków i zrobić maskę dlawłosów co najmniej raz w tygodniu.

Jak wyprostować włosy w salon

Poza r utjuzhkom lub suszarką do włosów, zapewnia wyrównanie chemiczną. Ta tak zwana „reverse chemii”. Włosy traktowane ze specjalnymi pociągami, a następnie ich konwersję struktura zaczyna. Nawet uzdolnionych loki natura z pomocą chemii da się wyprostować.
Po chemicznej ekspozycji włosy często wyglądają matowe, słabe i bez życia. Dlatego, jeśli zdecydujesz się odwrócić chemię, należy używać balsamów, masek i innych nawilżające do włosów.

Do treści

Tradycyjne metody

Pomagają maski i kremy na bazie olejów do włosów. Można użyć oliwy z oliwek lub łopianu. Natrzeć w skórę głowy, rozłożonych równomiernie na włosach. Owinąć głowę i pozostawić na godzinę, a następnie dobrze spłukać szampon. Oleje dać ważności włosy, otaczają każdy włos. Ponadto, taka maska ​​jest również wzmacnia włosy. To jest dobre dla włosów suchych. Jeśli masz normalnej lub tłustej włosy, użyć maski octu jabłkowego lub brandy.

Zastosuj octu lub brandy zwitek gazy na włosy, pozostawić na pół godziny, a następnie zmyć szamponem. Po użyciu tej maski włosy będą błyszczące i łatwo się rozczesują, będzie bardziej bezpośredni.

Jest to kolejny popularny przepis klimatyzatora, który wzmacnia włosy. Potrzebne łyżkę soku z cytryny, dla soku jabłkowego polozhki i octu jabłkowego, ćwierć łyżeczki wódki. Ten płukania stosuje się na włosy, po czym płukano w wodzie z lub bez szamponu.

Skutecznym rozwiązaniem jest biała henna. To leczy i wzmacnia włosy, usuwając część usuwa łupież. Ze względu na pogrubienie włosy są wygładzone i stać prosto.

Do treści

Filmy o fabrycznie rektyfikacji oznacza

Chcesz zmienić fryzurę, zrobić to dobrze? Skorzystaj z naszych przepisów, ale nie zapomnij o zdrowie włosów i skóry głowy.

load...