Jak sprawić, by twoje oczy piękne?

Zawartość:

Piękne oczy, które zręcznie podsumował czarny ołówek, to marzenie każdej kobiety. Elegancko konfekcjonowane oczy są przyciągane podziwu spojrzenia od mężczyzn. Jest to przedmiotem sztuce makijażu dla każdej kobiety, a zalecenia ekspertów w tym pomoże. W tym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele niuansów, na przykład, jest ustawiony na oko, tworząc swój kolor.

load...

Najpierw trzeba stosować na twarz make-up narzędzia, które dadzą wilgoć skóry i niezbędną ochronę. Następnie, pod dolną powiekę stosować korektor kilka punktów, które muszą być natychmiast szlifować, więc konieczne jest ścisłe monitorowanie więc oznacza dostania się do oczu. Funkcja korektora jest bardzo ważna, ponieważ jest zamaskowana z zmarszczki i pod oczami koła. Następnie należy użyć proszku. Jak dla eyeliner, to musi być wysokiej jakości.

Najlepiej jest użyć eyeliner średnio miękkie, więc nie powoduje uszkodzenia skóry.
Powrót do spisu treści

Jak malować oczy

Ołówkiem (należy wstępnie naostrzone) podstawy rzęs jest wykonywana na górnej powieki gładkiej linii, który powinien być identyczny z naturalnym kształtem oka i odchodzą od wewnętrznego rogu na zewnętrznym. W tym przypadku nie jest konieczne przeprowadzenie szerokiej linii, a lepiej zwrócić grzywnę, a następnie cień to. Należy pamiętać, że trzeba malować oczy tak, że nie było wrażenie, że wiele kosmetyków, to jest główną cechą makijażu jakości.

Na końcu linii ołówkiem jest niewielki łuk w górę, co daje oku pewną otwartość. Dolnej powieki oczy też mogą być malowane ołówkiem, ale powinno to być zrobione tak, aby wyciągnąć przewód nie dotrzeć do wewnętrznego kącika oka. Malowane w ten sposób jest możliwe, tylko jeśli chodzi o makijaż wieczorem.

load...

Jeśli oczy są blisko siebie, linia ołówkiem zaczyna się w środku górnej powieki. Strzałka w tym przypadku okazuje łagodniejsza, nie jest konieczne, aby spróbować go odizolować. Jeśli oczy są blisko siebie, a następnie pomalować dolne powieki nie są tego warte.

Jeśli oczy są duże i szeroko rozstawione, powinien wyświetlać linię do świątyni, która przyczynia się do zmian wizualnych oczu, więc są one bardziej w kształcie migdałów. Nie jest konieczne, aby wyciągnąć w kierunku świątyni bardzo długiej kolejce, ponieważ robi rozmówcę, więc linia powinna być nieco niższa. Eyeball wizualnie staje się mniejsze, wszystkie linie są zmiękczone, że wygląda bardzo atrakcyjnie. Linia narysowana ołówkiem, nie powinny być zbyt wąskie, należy zwrócić, uchwycenie całej krawędzi rzęs.


Powrót do spisu treści

Jak mam wybrać ołówek

Niektóre dziewczyny nie są zbyt ściśle związane z wyborem ołówkiem, który jest absolutnie nie do przyjęcia, jakby malowane ołówkiem złej jakości, może spowodować reakcję alergiczną. Przy wyborze ołówek, który będzie malować oczy, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo produktów wykonanych z litego drewna, jak długopisy trocin nie tylko niższą jakość, ale także złe szlifować. Przy wyborze ołówka należy dokładnie zbadać ołówek, jeżeli posiada powłokę z białego koloru, to ten ołówek nie jest miejscem, w kosmetyczki. Linia, która pozostawia skórę ołówek, powinny być jednolite i jasne. Zbyt miękki ołówek nie powinien wybrać, ponieważ jest źle stosowane.

Przy wyborze kolorów, najlepiej jest dać pierwszeństwo czarnym ołówkiem, który jest klasykiem gatunku. Aby wygrać serca ludzi wyrazistych i pełnych pasji oczach, trzeba ich malować poprawnie. Konieczne jest, aby zamalować czarną linię ołówkiem rzęs, wtedy będą wizualnie bardziej soczysty. Następnie rysuje strzałkę i delikatnie cieniowane. W żadnym wypadku nie należy malować na całej powiece ołówkiem rzut oka wygląda tak agresywny i trudno w tym przypadku. Dolne powieki może być wniesiona tylko nieznacznie i tylko dla tych, którzy mają wielkie oczy.

Jeśli nie chcesz być linia rysowane ołówkiem, to było oczywiste, powinno być złożone linia aplikator do cieni i pióro powinien starać się zapewnić, że podbiegła. Dla brązowych oczach czarnym ołówkiem jest idealny dla odpowiedniej szarej, zielonooka szarooki powinien wybrać brązowe i niebieskooka dziewczynka będzie idealnie odpowiadał wszystkie odcienie szarości.
Powrót do spisu treści

Jak malować eyeliner

Poza ołówkiem cieczy wkładka oka może być malowana, a kolor będzie bardziej kompletna i makijaż – bardziej odporne. Kontur linia wygląda bardziej atrakcyjne, jeśli znajduje się blisko linii wzrostu rzęs. Jeśli oczy są duże lub sadzić blisko, to należy wybrać bardzo intensywny eyeliner i uruchomić go do zewnętrznego kącika oka. Oczy powinny być pomalowane bardzo starannie, to można uniknąć efektu skośnymi oczami. Linia eyeliner wielkie oczy powinny być bardzo cienkie, można wziąć jeszcze i dolną powiekę.

Jeśli oczy nie są bardzo duże, linia powinna być szersza, ale powinien być niewidoczny. Dolne powieki nie powinny być malowane z małymi oczami, w przeciwnym razie będą wyglądały wizualnie bardziej małe. Przy wyborze odcień eyeliner należy wziąć pod uwagę rodzaj skóry. Jeśli skóra jest ciemny, to lepiej wybrać niebieski eyeliner, brązowy lub zielony. Eyeliner niebieski, niebiesko-zielony i szary kolor jest idealny dla jasnej skórze.


Powrót do spisu treści

Jak uzupełnić atrament oczy

W celu uzupełnienia pięknie mascara oczy potrzebują grzebień do rzęs. Dzięki niemu nie tylko rzęsy są oddzielone prawidłowo, ale podniosła, że ​​wygląda bardzo ładnie. Rozczesują rzęsy się, gdy tusz jest jeszcze mokra, więc można pozbyć się pozostałości tuszy różnych grudek. Oczy jednocześnie naturalnym tonem. Potrzebują i pinceta do rzęs, który sprawi, że oczy wyglądają bardziej otwarte, a oczy będą wyglądać większe.

Tusz powinien zacząć stosować kilka pociągnięć pędzla, od linii rzęs do góry. Gdy tusz wyschnie trochę, należy pomalować końce. Potem, gdy farba wyschnie całkowicie, konieczne jest ponownie malować oczy od podstawy do czubka.
Powrót do spisu treści

Jak malować brązowe oczy

W celu uzupełnienia piękne brązowe oczy, należy najpierw wybrać odpowiedni odcień. Te oczy będą wyglądać bardziej wyraziste, jeśli używasz złożony odcień makijażu. Powinna rozpocząć cień oliwek i zakończyć brązu lub węgiel czarny, a są idealne do czekolady, szare i fioletowe barwy. Różowy i pomarańczowy odcień nie jest absolutnie właściwe.

Technika aplikacji

  1. Pierwszy stosuje zapalniczkę aplikator cień wszystkie powiekę;
  2. Nałóż ciemniejszy odcień, należy zacząć od zewnętrznego kącika górnej powieki do środka;
  3. Dopuszczalne jest zastosowanie niewielkiej ilości cienie dolnej powieki w podobny wzór, to znaczy od zewnątrz naroża do środka;
  4. Szczotka lekko zacienione cieni na krawędziach;
  5. Teraz trzeba malować tuszem oczy. Dla brązowych oczu najlepiej jest wybrać tusz do rzęs w kolorze czarnym.

Powrót do spisu treści

Jak malować oczy zielone

Zielonooka dziewczynka w makijażu oczu można bezpiecznie eksperymentować z odcieniami brązu (tony piasku są idealne, można zdecydować się na głębokim odcieniu czekolady). Odcień błękitu dadzą oczom niezrównaną głębię i podkreślają niezwykłą urodę szmaragdowych oczach. Znakomity, będzie wyglądać odcień fioletowych odcieniach. Aby stworzyć makijaż w ciągu dnia są idealne odcienie odcień światła. Aby cały dzień makijaż, zielonooka dziewczęta powinny mieć zastosowanie cień z odrobiną perły na górnej powiece, a górną ostrożnie cienie cień bardziej nasyconych kolorów.

Technologia ostrzejszy makijaż wygląda następująco: jasny odcień stosowane od połowy XX wieku i linii rzęs. Ciemna linia jest stosowany do rozszerzenia, począwszy od wewnętrznego kąta oka na zewnątrz.
Powrót do spisu treści

Jak uzupełnić niebieskie oczy

Cienie srebra, miękkie różowe, purpurowe i złote odcienie są idealne do makijażu niebieskich oczach. Urządzenia do makijażu dla dziewcząt z niebieskimi oczami różni się tym, że mniej makijaż, tym lepiej.

  1. Na powiece zastosowano srebrne cienie i niuansów.
  2. Teraz stosuje się cień kolory są nasycony (to doskonały kolor lawendowy), ale odbywa się to tak, że przejście między cienia była niezauważalna.
  3. Kontur niebieskie oczy podkreślone ciemnym szarym ołówkiem lub eyeliner.
  4. Rzęski w więzieniu powinni uzupełnić tusz ciemnoszary.

Powrót do spisu treści

Jak malować oczy szare

W celu uzupełnienia szare oczy, użyj odcieni szarości, szaro-beżowy lub szary-niebieski odcień. W każdym razie, cień cienie powinny być nieco ciemniejszy niż kolor oczu.

W celu uzupełnienia wielkie oczy, należy zatrzymać swój wybór tylko na cienie, czarny lub ciemnoszary. Idealne tzw smoky makijaż.

Małe oczy najlepiej jest pomalować lekkie cienie. Kolejną ważną rolę odgrywa drobny zarys pracy z ołówkiem. Jest to najlepszy wybór, aby zatrzymać się na cieniach perłowym kolorze, ale bez wysokiego połysku. Te kobiety, które mają wąskie oczy, ważne jest, aby wizualnie go rozwinąć. Oto jak: szkic ołówkiem trzymał pas tuż pod powiekami, a następnie tuż nad powiekę, a następnie bardzo starannie wszystko cieniu.

Jeżeli wszystkie powyższe zalecenia ekspertów, aby pamiętać, że nie ma wątpliwości, że oczy stają się całkowicie naturalne, niezwykle atrakcyjny i wysadzić Twój umysł nie jest jeden człowiek.

load...