Jak sprawić, by relacje z ukochaną jeden doskonały

Zawartość:

Co to idealny związek? Ta burza emocji, uczuć, czy wulkan jest wciąż spokojny i bezpieczny port?
Powrót do spisu treści

load...

Cukierki okres buketny

Ich spotkanie było zupełnie przypadkowe. Na pierwszego dnia znajomości spędzają każdy wieczór razem, nie kryli szaloną miłość i inny sposób wykazać ich idealny związek publicznie. Słodka para spędza niemal każdy weekend w romantycznej podróży, a potem szybko ich szczęśliwe zdjęcia na portalach społecznościowych nie jest zakłopotany, aby dodać komentarz na temat jak zaznaczono rocznicy od daty pierwszego pocałunku, gdzie i kiedy to się stało. Po pewnym czasie, kochankowie kończą kontrolę strzał wszystko zazdrosny przyjaciół, którzy co jakiś czas narzekają na banalnej „borek” postawę, jego wypowiedzi na temat przyszłego ślubu. To szturmem wszystkie salony ślubne, i powiedział z dumą, że był szczęśliwy i gotowy do małżeństwa podeszwę. Takie relacje przypominają obrazy z magazynu błyszczącym, które tak namiętnie marzenie każdej dziewczyny.


Powrót do spisu treści

Wysiłki przynoszą owoce

W rzeczywistości, idealny związek, z nadzieją na wspólną przyszłość – to ciężka praca, a przede wszystkim codzienna praca nad sobą.

Młody człowiek musi nauczyć się być taktowny i uprzejmy stosunek do ukochanej. Kiedy człowiek bierze odpowiedzialność i podejmuje decyzje, nie powinien on być despotyzm wobec kobiet. Nabyć mądrości pomóc skromność dziewczyna i rozwagi. Dlatego też, nawet we wczesnych stadiach wspólnych spotkań trzeba zwrócić większą uwagę nie na jego wygląd (większość dziewczyn schodzić niewyobrażalne sumy pieniędzy i marnowanie czasu w nadziei, że działania przez wszystkie znane powiedzenie „mężczyźni kochają z ich oczu”) i rozwoju tych cech, nawyków i umiejętności, które są następnie przydatna małżeństwo.

load...

Kiedy każdy z was „dostroić” jakość jego charakter, konieczne jest, aby zrozumieć „dźwięk”, jeśli jesteś w zgodzie, to znaczy, czy są dla siebie? Ważne jest, że obaj partnerzy mają wspólne przekonania i zasady. Głównie zgodność nie zależy od tego jak wyglądasz i jak jesteś w stanie dostosować się do siebie nawzajem. Dość często, kochający ludzie twierdzą, i zgadzam się. Co dzieje się w tym momencie w pary? zachować wzajemny szacunek i spokojnie przedyskutować problem lub nieporozumienia przeistoczyć ogrzewanych argumentów? Zainstalować przykładowy szczerego dialogu, który pozwoli wspólnych problemów i korzystania z następujących wskazówek:

  • Nie rozpocząć rozmowę, jeśli jeden z was jest zmęczony;
  • Gdy jeden mówi, pozostali Słuchacze niech (nie przerywać siebie, małżonka muszą w pełni podzielić się z wami moje doświadczenia);
  • Rozmawiać łagodnie, nie krytykować;
  • Bądź elastyczny i ostrożny;
  • Brać pod uwagę uczucia partnera i pokazać wrażliwość;
  • Wyraża uznanie;
  • Gdy jesteś zły, przepraszam.

Powrót do spisu treści

Po ślubie: Tajemnica szczęścia rodzinnego

Na podstawie finału wielu filmach, małżeństwo jest pożądanym celem. Film kończy się ślubem, a bohaterowie żyją długo i szczęśliwie. Ale to zdarza się tylko w filmach, bo ślub – to nie jest końcem, ale początkiem wspólnego życia rodzinnego. Najważniejszą rzeczą – traktować małżeństwo jako związek na całe życie. Nie można się ożenić z myślą, że jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze można się rozwieść.

Czy to możliwe, aby uczynić życie rodzina była silna i szczęśliwa? Tak, jeżeli obie strony znają sekret idealnego związku. On nie był utrzymywany w tajemnicy. A dla tych, którzy stosują je w swoim życiu, za każdym razem okazuje się być przydatna. Ten sekret tkwi w dwóch kluczy.

Love – jest to pierwszy klucz. Ważne jest, aby rozwijać żonatych kilka rodzajów miłości. Jeden z nich – to romantyczna miłość między mężczyzną i kobietą, drugi view – ciepłym osobistego przywiązania do osoby, trzecia view – zbliżona miłości. Jeśli para będzie rozwijać wszystkich tych rodzajów miłości, ich małżeństwo będzie długi i szczęśliwy.

Drugi klucz – ten szacunek. Nie musisz działać egoistą i myśleć tylko o własne dobro. Należy brać pod uwagę interesy swojego partnera w życiu i do poszanowania jego godności. Szacunek pomoże małżonkom rozpoznać rozbieżność poglądów. Żona musi uznać prymat męża wspierać swoją decyzję i wyrazić uznanie dla wysiłków on robi w przewodniku implementacji. W takich okolicznościach, kto chce poczuć „kapitana statku”, aby wziąć na siebie odpowiedzialność i działać tylko na rzecz żony.

Idealny związek – jest to przejaw miłości i szacunku dla siebie. Korzystając z tych przycisków, można łatwo otworzyć drzwi do dzielenia radości i rodzinnego życia będzie dla was spokojny i bezpieczny port w czasie burzy i złej pogody.

load...