Jak sprawić, by firma pośladki

Zawartość:

Dziś będziemy odkryć tajemnicę tych dwóch kobiet. Pierwszym z nich jest droga do serca mężczyzny nie przez żołądek, jak uczy nas przez nasze babcie. I smukłe ciało kobiet i sprężyste pośladki. I udowodnić, ta teoria jest dość prosta. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Sądzisz Dzhennifer Lopes wie, czy ugotować zupę? Lub paszteciki z kapustą i smażyć jajka? Może on. Ale nie tak za jej marzenia o dobrej połowa męskiej populacji planety. Przedmiotem pożądania jest jego oszałamiający, przykro mi, punkt piąty. Dzhey Lo nawet ubezpieczony swoje pośladki na kilka milionów dolarów, więc boi się utraty swojego odwołania.

load...

Jesteśmy z wami nic nie ubezpieczy. No, chyba, że ​​w pierwszej piątce ulubiony że strzela w garażu (kto wie jak parkować Kobieta, zrozumieć). I zazdrosny o piosenkarka ma również powód. Cóż, myślę o pięknej dupie! Obecnie to zrobić też. W jaki sposób? I to jest nasz drugi tajny, który mówi o tym, jak zrobić sprężyste pośladki. I masaż mięśni nie musimy tłum. Iść pod nóż chirurga – również. Wszystko minie bez zbytniego przepychu, skromnie, w domu. Dlatego wyciągnąć stary dres i – do przodu, do konkurowania ponadczasowy Dzhennifer Lopes.

Jak rozpocząć rano

Nadal obudzić? I tysiące kobiet są już robi swoje elastyczną tyłek. Złapać! Tylko nie od razu dotrzeć do ekspresu do kawy. Kofeina – walka! Lepiej jest patrzeć na poddaszu jest zakurzony, sokowirówka i zrobić sobie świeże rano. Pamiętali, jak włączyć mechaniczną źródło zdrowia? Świetnie! Świeży sok pić i pobiegać. Można przynieść graczowi nagrań muzyki klasycznej. Nie, Beethoven nie zrobić dupę piękne, ale nastrój jest gwarantowana podnieść!

Jak uruchomić – ty decydujesz. Pierwszy osłabiony organizm będzie wymagał mniejszego obciążenia, kapryśne, szantaż bóle mięśni. Nie poddawaj się i wielokrotnie zwiększyć przebieg. I kolejna ważna zasada: nie ma windy. Nawet po porannym biegu, gdy zasilanie jest prawie nie było. Stopa, noga i tylko na piechotę! Kroki – jest najbardziej skutecznym ćwiczeniem dla pośladków. Po co wydawać pieniądze na siłownie, sprzęt do ćwiczeń w domu, który zajmuje połowę pokoju i daje duży siniak niż mięśni (spróbuj przejść przez nie trafienia), czy może to być tylko kilka razy dziennie aż do szóstego piętra. Żyjesz powyżej? Świetnie! Następnie ścieżka do elastycznego tyłek będzie krótszy.

Po biegu – raz pod prysznicem. Włącz zimną wodą, uzbrojony w twardej gąbki i rozpocząć trąc pośladki twarde. Należy uważać, aby nie zdzierać skórę do krwi, to nadal jest przydatna! Następnie woda procedury smarowania krem ​​Ass. I nie wyglądają tak zaskoczony. Nawilżanie jest konieczne w całym organizmie, a nie tylko na twarzy, szyi i rąk. Tym bardziej, że mężczyźni są znacznie bardziej prawdopodobne, aby patrzeć na plaży na pośladki i nie od kształtu oczu, wierz mi. I tylko od was zależy, ujrzą: luźna skóra, ozdobiona cellulitu lub zgrabna, stonowanych ciała.

load...


I znowu o prawidłowe odżywianie

Teraz wiele kobiet rzucać w górę ręce w niebezpieczeństwie. Ponownie dieta? A co bez niego! Po tym wszystkim, cellulit i luźnej skóry pojawia się głównie w tych, którzy mają nadwagę. I nie będzie musiał wybierać między miłością do fast food lub babeczek i chęć mieć piękny tyłek. Tak tam tyłek! Dziewczyna bez dodatkowych kilogramów i będzie pochwalić szczupłą talię i zgrabne nogi. Czy uważasz, że warto zrezygnować cheeseburgery na obiad?

I od smażonych placków mięsnych? Spójrz, jak on błyszczeć. A ten olej, nadziewane kontseragenom będzie w żołądku. A potem – w talii, bioder, pośladków. Jest pragnienie, aby mieć smaczny posiłek warta wahanie na plaży i to jest niemożliwe, aby umieścić na krótkiej spódnicy?

Nie, nie, masz obiad, oczywiście, będzie. Głodny nie opuści. Tylko dieta będzie znacznie różni się od poprzedniej. I wydaje się nam, że wiemy doskonale swoje przyszłe menu. Ponieważ prawie wszyscy ludzie wiedzą, jak się prawidłowo odżywiać, ale zignorować tę wiedzę. Kobiety są bardziej zdyscyplinowani, ale często dokładnie tak długo jak nie osiągają długo oczekiwany diety. Po skalach pokazują prawidłową liczbę, zmniejszenie masy ciała o poczucie spełnienia jest dotarcie do ciasta.

Na elastyczne kapłani potrzebują świeże owoce, warzywa, żywność o niskiej zawartości tłuszczu, orzechy, jogurt. Dlatego kanapka opóźnienie bok i zjeść śniadanie Twaróg z truskawek lub brzoskwiń. Warto również szczególną uwagę na kolację. Pamiętać, że nie można jeść po godzinie szóstej wieczorem? W przeciwnym razie, organizm po prostu nie mają czasu na przetworzenie jedzenie i wszystko, co jadłeś, będą naprzemiennie fałdy na swoim ciele. Czy jest potrzebny? Nie sądzę. Dlatego, cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość! Zalecamy po prostu nie kupić fast food, tak aby nie ulec pokusie.


Proste ćwiczenia na jędrne pośladki

Nie będziemy dręczyć Cię opisy złożonych ćwiczeń, jak proste ruchy sprawiają, pośladki elastyczny nie jest gorsza niż w programie olimpijskim na szkolenia dla konkurencji. Po tym wszystkim, nie zamierzamy wygrać złoty medal, prawda? Następnie zapamiętać serię bezpretensjonalny ćwiczenia na pośladki.

  1. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które spędzają dużo czasu w pracy. Zgadzam się, to jest trudne do wykonywania w biurze z wieloma kolegami, a nawet w garniturze? Ale jest jeden niewidoczny dla innych sposób, aby doprowadzić organizm do postaci, które można zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Aby to zrobić na kilka minut, napięta i rozluźnić mięśnie pośladków. Ponadto radzimy jak długo można utrzymać mięśnie napięte. Przyczyni się to do rozwoju elastyczności.
  2. Zrobić piękne pośladki pomocy zwykłych przysiadów. Powtórz dwadzieścia przysiadów, rano i wieczorem, a twoje ciało będzie dziękuję harmonię i elastyczność.
  3. Pamiętaj, żadnych ćwiczeń w klasie siłowni dziewczyny jak najbardziej? Większość z nas ma wielką przyjemność w skakanka. Pamiętaj, dzieciństwo, jak zwykle Skakanka sprawia elastyczne pośladki nie jest gorszy niż newfangled symulatorach. Plus, można to zrobić bez wychodzenia z domu.
  4. Jeśli jesteś w swoim mieszkaniu, położyć się na podłodze, trzech lub czterech … Teraz powoli unieś obie nogi do 10 centymetrów. Zamrażać. Nieco bardziej windy. Ponownie, wstrzymać na kilka minut. Nadal wykonywać, aż poczujesz się zmęczony. Tylko nie rzucać pod nogi wyczerpania na podłodze i powoli opuść je do pozycji wyjściowej.
  5. Nie wstać z podłogi. Zegnij kolana i powoli podnosić swoje biodra aż organizm tworzy trójkąt symboliczne. Niższe. I podnieść ponownie.
  6. A teraz najbardziej przyjemne ćwiczenie – walking w wodzie. Jak wiesz, nie wiele zmieścić się w wannie z hydromasażem. A miejsce jest niewielka, a sytuacja nie ma. Choć wybrzeża – najbardziej go. Chwyć kostium kąpielowy, krem ​​do opalania – i przekazuje wiatr przebieg na piaszczystej plaży. Staraj się zachować swoje nogi do kolan w wodzie, a następnie ćwiczenia będą szczególnie skuteczne.

Jak widać w tym artykule, nie było ani słowa o liposukcji lub zabiegu chirurgicznego podniesienia pośladków. Ale dlaczego? Ponieważ przywrócić piękno i elastyczność ciała jest możliwe za pomocą prostych ćwiczeń fizycznych i dawno zapomnianej ćwiczeń fizycznych. Dodaj do tego wielkiej chęci i wytrwałości, a na końcu na pewno się krzywego pośladki, co zazdrościć, jeśli nie Dzhey Lo, to przynajmniej dobrą połowę plaży.

load...