Jak sprawić, by człowiek zrobić prezenty: sprawdzonych sposobów, aby ponownie mąż

Okres Cukierki buketny zdarza się niemal co parę. Zacznij relacji – najbardziej romantyczny czas, który wielu z czułością wkradł się przez całe życie. Kwiaty, słodkie drobiazgi, prezenty, prowadząc uroczystości winowajcą w dzikiej rozkoszy … Ale zdarza się, że kobiety są myśli jak zdobyć mężczyznę, aby prezenty. Oczywiste jest, że nie mówimy o każdego człowieka (sąsiada, kolegi, szefa), a także o swoim mężczyzną. Umiłowani rzadziej zapewnia przysługi? Albo twoje nowo powstały stosunki trudno nazwać cukierki Okres buketny powodu braku kwiaty, słodycze i prezenty? Spróbujmy zrozumieć, dlaczego mężczyźni nie mają oznak zainteresowania, tak że oczekuje się od nich kobiety – nie dawać prezenty.

load...

Zawartość:

Opinia ludzi niespodzianek i prezentów

Dlaczego mąż nie dawać prezenty?

Prezenty – sposób komunikowania się. Czasami nawet nie myśleć, ile istnieją sposoby komunikowania się. To nie chodzi tylko o mówienie lub komunikacji przez telefon. Spojrzenia, gesty i mimika, tajne znaki, znane tylko dwa, prezenty – są one również sposoby przekazują swoje myśli i uczucia i przypomnieć obiekt odpowiedzi współczucia. Pamiętam, jak na początku związku, dotykając latać SMS-y, takie jak: „Dzień dobry, kochanie” Z jaką przyjemność daryatsya i otrzymał pamiątki jak wymowny jednym spojrzeniem. Co dalej? A potem powoli zmieniło reakcję na prezenty. Po tym wszystkim, jako oblubienica, doceniamy żadnego prezentu dla pary. Staje żony, poprosiliśmy „i ile to kosztuje?” lub „Dlaczego muszę to?”, jeśli nie „, a co mam zrobić z tym nonsensem?”. Nie znaczy, że dawca będzie zdenerwowany. Najprawdopodobniej, to będzie po prostu zniszczone. Zniszczony jako dawcy. W najlepszym wypadku, następnym wakacje, powie: „Weź pieniądze i kupić to, co chcesz.” A najgorsze: „Kwiaty i dlaczego powinni odwiedzić cię teraz Nadar?”.

load...

Jak mogę dostać mój mąż robić prezenty?

Odpowiedź jest prosta: trzeba nauczyć się otrzymywać prezenty. Powiedz mi, czy chęć pozostać z mężem coś dać po „to jest tak drogie?” Jakoś jedna kobieta daje jej mąż na noc kawałek Noworocznym biżuterii, a drugi małżonek kupuje żel pod prysznic, kapcie czy książkę kucharską? I to nie dochodów męża, ale w postrzeganiu kobiet. Możliwość otrzymywania prezentów jest bardzo ważne, a od obecności darów zależy bezpośrednio.

Co masz dać człowiekowi moja droga?

Aby uzyskać upragniony dar, nie trzeba prosić o jej błogosławiony „Daj mi coś.” Nie upokorzyć sobie takie wnioski i podjąć żadnego prezentu, jakby robi przysługę dla tych, którzy oddali je do Ciebie. I pamiętaj: jeśli chcesz, aby zostały zaprezentowane coś konkretnego, najprostszym sposobem, aby osiągnąć pożądany – o tym opowiedzieć. A najlepszą wskazówką. Na przykład, gdyby ci „przypadkowo” z mężem w sklepie jubilerskim. Widzieliśmy piękne kolczyki. Podziwiam tę rzecz. I nie wróci do tej kwestii. Ponadto, psychologowie radzą, aby reprezentować zamyślenie i smutek. I wkrótce, twój uprzejmy mąż niepokojem zapytać, co się stało, i co jesteś taki zdenerwowany. Okazuje się, te kolczyki – to jest to, czego potrzebujesz, aby poczuć harmonię. Będzie to wystarczy. Na następne wakacje (no, może bez powodu), to na pewno dostać dekoracji.

Dla wszystkich, dziękuję …

Dzięki za prezenty – to temat na inną rozmowę. Są kobiety, które otrzymały kosztowny prezent, natychmiast zakłopotany, „Dlaczego, bo to taka droga rzecz!”. Jeśli nie to regularnie odpowiedzi na prezenty, a następnie w Nowym Roku nie jest czymś, pantofle i breloczki, a nie została podana. Dzięki powinny być hojny! Dziękuję ukochanego mężczyznę za każdy drobiazg, po otrzymaniu daru wykazać nadzwyczajny wzrost nastroju. I nie zapomnij o wdzięczności w łóżku. Psychologowie twierdzą, że połączenie między dobrym prezentem i dobrego seksu szybko stała w podświadomości każdego człowieka. I jakie działania? To prawda, będziesz znowu i znowu dostać prezenty!

Zasługujesz

Nie płacz bluesa, jeśli zrobić dobry prezent albo zaprosić do dobrej restauracji. Nie wahaj się. Po tym wszystkim, zasługują na najlepszy prezent. Zgadzam się, to jest śmieszne przyjść do bogacza w restauracji i zamówić szklankę wody. Pomóż sobie, jeśli traktować, przyjmować prezentów, jeśli je dać. Nie jest konieczne, aby pokazać, że można zadowolić się niewiele. Zasługujesz na to wszystko, a nawet więcej. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które pozwalają im pojawiać się hojny, bogaty.

Och, co za bukiet!

Nie stale pokazać człowiekowi jego niezależność i autonomię. Niektóre kobiety, na przykład, sami kupują kwiaty, mając nadzieję, że będzie ona odpowiednie wnioski i zacznie ci kwiaty. Wiesz, jak się człowiek, aby dać prezenty i kwiaty? Przez wielu powtórzeń! Oczywiście, nie jest konieczne, aby powtórzyć „dobrze Daj mi kwiaty.” Mijając kwiat stoisku, zawołać: „Jaki piękny bukiet”. I iść dalej, nie pytaj kupić, ale staje zamyślony i trochę smutny. Następnym razem, gdy znajdziesz się w miejscu, gdzie sprzedają kwiaty, należy powtórzyć. I robią to, aby wygrać. Psychologowie twierdzą, że prędzej czy później człowiek zrozumie, że kobieta musi dać bukietów.

Ale co o wzajemnych prezentów?

Jeśli ktoś dał ci nic, nie od razu, aby wzajemny gest. Gdy dajesz prezent jak najszybciej pokazać człowiekowi, że jesteś z nim na równi. I nie są na równi. Człowiek musi czuć wojownika, który jest gotów zrezygnować połowę królestwa na nogi, a kobieta – kruche, delikatne i bardzo romantyczny stworzenie. Nie podoba ci się ten bieg wydarzeń? Tak więc, nie trzeba wiedzieć, jak się człowiek, aby prezenty – zrobić wszystko, co możliwe, aby kupić sami. Należy jednak pamiętać, podczas gdy pozbawienie sobie pozytywne emocje i są one znane dać zdrowie i młodość.

Techniki i metody w celu osiągnięcia prezentu

Niektórzy ludzie są skłonni wydać na prezent wszystkie pieniądze, tak aby jego ukochana przyjemne. Inni myślą o przyszłości i są przekonani, że nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na drobiazgi. I kolejna, i kolejna myśl ma swoje zalety i wady. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest nadal znaleźć złoty środek. Ma ona znaczenia i charakteru kobiet. Jeden uważa, że ​​”najlepszym przyjacielem dziewczyny – to diamenty”, drugi uważa, że ​​najlepszym robot kuchenny i zmywarka prezenty nie mogą być podawane tylko jedna trzecia podróż do Paryża, a czwarty będzie szczerze zadowolony, książka kucharska. Najważniejsza zasada: nigdy nie zapytać człowieka, czego nie może dać.

Inną rzeczą, jeśli człowiek ma zdolność do oddania, ale ma ochoty, ponieważ wierzę, że tranzhirstvo przed upadkiem. Istnieje kilka sposobów, których celem jest odnowa nawet najbardziej uporczywy „ekonomista”.

Pierwsza metoda: subtelna aluzja

W żadnym wypadku nie powinno wymagać męską uwagę i prezenty, napęd w tym przypadku jest skazane na niepowodzenie. Ale powiedzieć o prezent dla niego, jak jest to konieczne. Nie czytać w twoich myślach, i nie będzie w stanie poznać swoje pragnienia, jeśli ukryć je ostrożnie. Spróbuj zrozumienia, że ​​chcesz uzyskać coś takiego. Bystry człowiek weźmie wskazówkę i dar nie będzie długo czekać. Ale są też tacy, którzy nie rozumieją subtelne wskazówki. W tym przypadku, tylko mówić o swoich pragnieniach.

Drugi sposób: zazdrość

Jeśli wybór jest dość pewna siebie osoba, a niektórzy uważają, że nawet narcystyczne (coś wiesz, że cię kocha), można próbować działać na niego z zazdrością. Do takiego człowieka ważne jest, że wszystko, co miał nie tylko nie jest gorszy od innych, ale lepiej. Nie przegap głuchy na swoje słowa o tym, co wspaniały płaszcz twój przyjaciel kupił jej męża. Trzeba będzie futro jeszcze lepiej, a to na pewno powiedzieć mu, że wszystko jest proste obzavidovalis – tak podziwiałem jego hojność. Jeśli pewny siebie człowiek nie chce, aby prezenty, powiedz mu, że wszystko wokół próby człowieka, dla jego kobiety.

Trzeci sposób: the bezpośredniość

Wielu mężczyzn nie podoba podpowiedzi i wolą mieć dziewczynę po prostu powiedział im, że chciałaby, aby otrzymać w darze. Już nawet dużo dowcipów na ten temat pojawiły się. „Kochanie, daj mi coś tak wielkiego, czerwonego, przytulny, więc wyszedł na zewnątrz i wołał: wow, Lexus”. Jednocześnie należy pamiętać, że ich życzenia mają znaczy w czasie. Każda kobieta wie, kiedy mówić lepiej z moim wybrańcem darów. A ludzie w tym. Zdecydowanie nie warto trzymać się z wnioskami wśród dnia pracy, ryzyko odrzucenia, być może nawet w niegrzeczny sposób. Nawiasem mówiąc, większość ludzi są ludzkie słowa. Jeśli obiecał, zawsze dają.

Czwarty sposób: potrzebujemy go!

Innym sposobem, aby dostać się człowiekiem, aby prezenty – komunikować swoje pragnienia nie jest słowem „chcę”, a słowo „powinien”. Na przykład: „Musimy iść na odpoczynek, zmiana scenerii jest zawsze pozytywny wpływ na relacje rodzinne / Potłuczone nerwów / zdrowie fizyczne.” Albo: „Kochanie, muszę kupić nowy samochód, stary ciągle doprowadza mnie, boję się go prowadzić.” Załóżmy, że człowiek myśli, że kupuje użyteczną rzeczą „dla domu, dla rodziny.” Co takiego? Najważniejsze jest to, że wynik zadowolony :).

Bardzo ważne: po otrzymaniu prezentu, cieszyć się nim, nawet jeśli nie jest to do gustu. Jeśli człowiek widzi swoje rozczarowanie, pragnienie, aby ci prezenty już nie będzie przez dłuższy czas, jeśli nie na zawsze. Nie wiem, ile czasu spędził w starannie dobrane tak martwi, kiedy rozpakowałem. I nie wymaga częstych prezenty, a następnie zamieniają się w czymś na porządku dziennym. Prezent powinien być świętem!

load...