Jak sprawić, by człowiek ożenić? praktyczne porady

Zawartość:

Zbyt wiele kobiet stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób dostać się człowiekiem, aby ożenić. Czy warto? Małżeństwo – to nie tylko uroczyste, a następnie wspaniałej uroczystości i miesiąc miodowy na egzotycznej wyspie. Małżeństwo – to przede wszystkim codziennie potwierdzenie swoich uczuć, próba życia i kłopotów życiowych. Niestety, wiele kobiet nie rozumie i nie chce zrozumieć. Dla nich, ślub – to piękny wspaniały urlop, na którym ona – w świetle reflektorów. Ale należy pamiętać, że urlop się skończy i rozpocząć normalne życie – z brudnych skarpetek, naczynia umyte, rozrzucone rzeczy i drobnych urazów.

load...

Zadaj sobie szczerze, czy jesteś gotowy, aby wziąć ślub bez sukni ślubnych i wspaniałej uroczystości, bez podziwu spojrzenia koleżanek i bez prezentów? Prosto i niedbale raspishetsya otrzymała oficjalną kartkę z informacją, że jesteś teraz mąż i żona. Być może nie reprezentują swoje małżeństwo?

Wiele osób uważa, że ​​ślub odbywa się w urzędzie stanu cywilnego lub w kościele, ale w rzeczywistości jest w waszych sercach. Omów ze swoim wybrańcem, jeśli doświadcza uprzedzeń przed ślubem. Jeśli młody człowiek się spieszy, a nawet odmawia, aby przejść do następnego poziomu relacji, najprawdopodobniej, będzie on nigdy uczynić ofertę. Dlatego masz pełne prawo go opuścić. Ale jeśli nie chcesz, możesz spróbować zmienić sytuację.

Dlaczego on nie chce się z tobą ożenić?

Pchania partnera do małżeństwa ma sens tylko wtedy, gdy są gotowe na tym etapie – przed i nie należy próbować. Gotowy? Dobrze, niech sobie. Jeśli twój partner jest poważnie o swoim związku, ale nie jest jeszcze gotowy na małżeństwo, zapytać go, dlaczego on nie jest gotowy? Po tym wszystkim, masz prawo wiedzieć, czego oczekiwać od relacji. Spokojnie wytłumaczyć mu, że to nie ma sensu, aby utrzymać związek, w którym nie ma przyszłości. To także poczucie zapytać człowieka na pytanie: kiedy, jego zdaniem, jest on dojrzały, aby rozwiązać ten problem.

load...

Sugerujemy jego starannie dobrany listę składającą się z kilku elementów, kiedy dokładnie będzie on gotowy na małżeństwo, na przykład:

 • Kiedy jest to twój własny dom.
 • Gdy istnieje duże konto bankowe.
 • Kiedy jestem całkowicie pewien swojego partnera, etc.

Często boi się małżeństwa są ci ludzie, którzy mają smutny przykład: bad poprzedniego małżeństwa lub rozwód rodziców. Tylko coraz zadowalających odpowiedzi na swoje pytania, można oceniać perspektywy swojego związku.

Jeśli twój narzeczony przeżywa trudności finansowe, starają się wytłumaczyć mu, że nie potrzebują wystawne uroczystości i kosztownej podróży poślubnej. Powiedzieć, że jeśli cała sprawa w jego sytuacji finansowej, która może ulec zmianie po ślubie, jeśli jesteś już mieszkają razem i są zadowoleni z tej sytuacji, co jeszcze spodziewać? Jeśli tam jest zrozumienie, że tego rodzaju problem jest zwykle łatwo rozwiązane między wami. Jednak dokładnie śledzić swoje własne słowa – partnerem łanów żadnym wypadku nie powinni czuć presję ze strony użytkownika.

Co zrobić w każdym razie jest to niemożliwe?

Aby rozpocząć, należy mocno chwycić, co zrobić w każdym razie niemożliwe. O ile, oczywiście, nie chcesz potencjalny mąż był przestraszony i zniknął w nieznanym kierunku. Tak więc:

 • Nie przeszkadza

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić – ma przypominać człowieka z jego pragnieniem, aby przejść do rejestratora za każdym udanym i nieudanym sprawy. Jeśli człowiek jest 333 razy dziennie, aby usłyszeć, co chcesz wyjść za mąż, w najlepszym przypadku, uzna pan nudny. Aw najgorszym – pomyśli, że jesteś wszelkie wyobrażalne i niewyobrażalne sposoby określone, aby przeciągnąć go do rejestratora, nie biorąc pod uwagę ich poglądy. A niektórzy ludzie lubią wiedzieć, że jego lub ustawić na marne?

 • Nie być najemnikiem

Najważniejszą rzeczą jest, aby zrozumieć człowieka – jest to, że go kochasz. To nie jego pieniądze, połączenia, pozycja społeczna, i to było jego. A twoim zadaniem – aby przekonać go, że nawet jeśli w rzeczywistości jesteś zainteresowany tylko w zawartości torebki jej przyszłego męża. Robi wielkie oczy i odmówić drogie prezenty, restauracje wybierać najtańsze dania i stale swobodnie powiedzieć człowiekowi, że nie trzeba niczego innego, kiedy jest w pobliżu. Zdecydowana większość mężczyzn topnieje z takich wystąpień i wkrótce będzie można zbudować z niego linę.

 • Nie ograniczaj człowieka

Bardzo pożądane, aby nie ograniczać swobody mężczyzn w inny sposób go poślubić byłoby praktycznie niemożliwe. Chce iść na ryby lub na piwo z przyjaciółmi – tak dla zdrowia! I nie dzwonił do niego co 15 minut – wystarczy wywołać podrażnienie. Tak, a komentarze z jego przyjaciół – „że się żeni, nawet wśród żywych nie!”. A taka „grupa wsparcia” mają zupełnie bezużyteczne.

Nawiasem mówiąc, odnosi się to również do scen zazdrości – w każdym razie, nie zakasać mężczyzn z lub bez podania przyczyny, w każdym razie, nie pozwól, aby zagłębić się w notebookach, telefon komórkowy i jego komputera mężczyzny. Jeśli czuje się „pod maską”, będziesz miał wiele do rozbicia głową na pytanie, jak zmusić go do małżeństwa. A nie fakt, że będzie – kto dobrowolnie zgodzić się na dożywocie?

 • Człowiek nie szantaż

Kolejny fatalny błąd, który jest bardzo często kobiety – szantaż. I szantaż może być wszystko – jego zły stan zdrowia, zupełna bezradność, opinia publiczna, nieplanowanej ciąży w końcu. Bardzo głupie, wierz mi. Jest bardzo prawdopodobne, że człowiek po prostu złość i pozostawić. Czy tam będzie, ale tylko z litości. Ale jeśli trzeba takie małżeństwo? Jest mało prawdopodobne, prawda?

Co można zrobić, aby przynieść własne szczęście?

Tak więc, z czego nie można zrobić, mniej lub bardziej uporządkowane. Przyjrzyjmy się teraz dowiedzieć się, co można zrobić, aby człowiek dojrzewa szybciej i zaproponował ci moją rękę i serce, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

 • Fundacje

Przede wszystkim, trzeba ustawić się z relacji zaufania partnera, który, co do zasady, są podstawą szczęśliwego małżeństwa. Tylko w przypadku, gdy kobieta będzie zdobyć zaufanie człowieka, można liczyć na oświadczyny. I ważne jest nie tylko, aby zdobyć zaufanie, ale także utrzymać ją, jeśli chcesz, aby małżeństwo było długie i szczęśliwe.

 • Komfort w domu

Być może, po przeczytaniu tych linii, będzie się uśmiechać, ale kobieta, która wie, jak stworzyć i utrzymać komfort w domu, ma większe szanse na małżeństwo, niż pani, która nawet na pół estetyczny wygląd boi, nie wspominając o tym, aby przygotować obiad. Oczywiście, człowiek może być szczęśliwy pojechać do restauracji i zrobić umysł gięcia sex w pokoju hotelowym. Ale nie na długo. Stale wolałby, aby powrócić do przytulnego mieszkania, gdzie zapach pysznego obiadu. Dostać trochę uwagi – proste pytanie: „Drogi, co ty gotować” lub „Słodkie, jak być filmowane włączone?”? „Kochanie, z okna nie wieje?” – mówią dużo, jasno do człowieka, który troszczył się o jego kochać. I, co najważniejsze, pozwala na umieszczenie człowieka opiekować się sobą w dość krótkim czasie.

 • Dobry seks

Seks jest także warta nie jest na ostatnim miejscu – jeśli masz seks w ciemności, pod kołdrą, tylko we wtorki i piątki, nie zdziw się, jeśli człowiek prędzej czy później przejść w poszukiwaniu wrażeń. Dlatego ważne jest, aby stać się naprawdę dobrym kochankiem, seks z mężczyzną boi się stracić. Oczywiście, to nie znaczy, trzeba całkowicie zapomnieć o sobie i swojej przyjemności, ale człowiek musi wiedzieć, że dajesz się mu całkowicie i bez zastrzeżeń.

 • Kochać siebie

Szuka sposobu, aby zmusić go do małżeństwa, nie zapomnij o sobie – aby być kochanym, trzeba najpierw pokochać siebie. Zadaj sobie szczerze – jeśli są godne życia miłości i szacunku dla wybranego jednego? Jeśli tak, to wszystko jest w porządku. Ale jeśli masz najmniejszej wątpliwości, zaczynają się poprawiać. Po tym wszystkim, kto chce zobaczyć obok piękne, udane i pewnie towarzysza. Więc daj mu to, co chce. I raczej nie chcą ryzykować swojego mężczyznę tęsknię iw efekcie wszystko to samo uczyni ofertę.

Jeżeli wszystkie środki zostały wyczerpane, konieczne jest, aby rozmawiać o separacji. Ci przedstawiła ultimatum powinny być jasno określone i zrozumiałe. Po partner powinien wiedzieć dokładnie, dlaczego unika go, iw jakich okolicznościach można być znowu razem. Wtedy, gdy prosi cię trochę czasu i dać mu czas, aby pomyśleć o wszystkim dobra, można przystąpić do wypełnienia swoją groźbę.

load...