Jak sprawdzić faceta przydatności do życia rodzinnego

W ostatnich latach tylko usłyszeć: „Ale jak się ożenić w ciemnej niezbędnego do życia z człowiekiem, on ponyatkto że on …?”. Wszędzie! Nie pamiętam, że jeden z dzisiejszej młodzieży, powiedział: „Nie, jako sposób, aby żyć razem bez żeni?” Racjonalność przeważa we wszystkim, ale cholera, jak nasi ojcowie i matki bez niego leczyć? Ryzyko było prawdopodobnie tylko dorosłym, ale wciąż poszedł na całość! I dobrze żyć razem! Nie bez konieczności czasami głosować przeciwko sobie poprawić, ale dobrze żyć!

load...

Zawartość:

Różni trenerzy sukcesu coachingu często mówią, jeśli wystąpi problem, jasno określić i zapisać go na papierze. Napisz wszystkie negatywne aspekty, na jakie może powodować, i starają się znaleźć pozytywne strony. Potem, widząc, że nie jest tak zły wilk, wyciągnąć z tej sytuacji! Mimo to, problem jest rozwiązany o wiele łatwiejsze!

Małżeńskie aktywa i ryzyko dewaluacji

Gdy przed tobą pojawia się pytanie o małżeństwie, ale są (obiektywnie) nie wiem jak los danej osoby, nie spiesz się uzgodnić wspólnego zamieszkania „, ale zobaczymy.” Zawiesinę wszystkie plusy i minusy takiej decyzji. Nie chcę, aby przejść broń, ale wszystko będzie jednym z następujących sposobów: jesteś w związku małżeńskim lub pritretes i znaków nie iść i uciec. Pierwsze zadawane pytania. Druga sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ kohabitacja jest małżeństwo cywilne, i ciągnie wzajemne prawa i obowiązki. Nawet jeśli sąd nie jest niczym dzielić nie idź, pikantne momenty, że nie zmienia się.

load...

Innymi słowy, czy istnieją jakieś działania niepożądane przy zerwaniu po mieszkają razem? Oczywiście, że tak! Mogę ich uniknąć? Tak – nie zgadzają się żyć razem przed ślubem. Skąd wiesz, czy pasuje do osoby, czy też nie? Oto inny -osoznanny – pytanie. A kiedy się pojawił, to jesteś w połowie drogi do poprawnych odpowiedzi. Rozumiemy!

Zadawaj pytania, odpowiednią osobę, czy nie – jest to bardzo poważne, to pokazuje swoją dojrzałość i chęć do życia nie jest tak straszne. Szczerze mówiąc, lekkie uczucia – to jest dobre, ale trzeba patrzeć przez palce. Trzeba pragmatycznie oceniać osobę, która jest rozpoznawany przez i miłości, oferując żyli długo i szczęśliwie. I zobaczyć wszystko trzeba iść wzdłuż pewnych sytuacjach życiowych. Ale poskolkuv prawdziwe życie od kolejności, w jakiej występują rzadko, trzeba iść do tworzenia sztucznych.

Warunki jak najbliżej prawdziwego

Życie rodzinne – nie jest to miesiąc lub dwa. Są to lata ciężkiej walce bytovuhoy który uwielbia zabijać związek. Będziesz musiał każdego dnia, aby podzielić się kilkoma pokojami i dużo obowiązków. Nie każdy sobie z tym poradzić. Nie fakt, że twój towarzysz może. Tak – trzeba to sprawdzić, tworząc warunki, zbliżone do rzeczywistości. To w istocie, imitacją życia razem, tylko w formie skróconej. Spotkać się z przyjaciółmi lub odpoczywać przez 2-3 tygodni. Nie ważne gdzie jesteś i gdzie mieszkasz. Co do zasady, kulturalny impulsy wokół damy się proszę przekazać na dwie, maksymalnie trzy dni, a następnie można obejrzeć osoby w duchu czystego, uncut. Konieczne jest jedynie, aby usunąć różowe okulary w czasie, aby zobaczyć wszystko, co musisz wiedzieć przed ślubem.

Divan wojownikiem albo pan Carlson

Wiele można zrozumieć o osobie, w zależności od tego, jak często iw jaki sposób jest w stanie spoczynku. Jeśli jesteś wesoły z natury i nie lubią siedzieć nieruchomo, Divan wojownika, oferując weekend na wspólnym czytaniu książek, zawsze będzie Ci wolno. System kontroli i równowagi – to dobrze. Znacznie gorzej, jeśli dana osoba zmieni coś w środku i minuty nie siedzieć cicho. Facet, który przez większość czasu wolnego, szukając rozmaitych przygód, nie może znaleźć siłę, by wyrwać się z tego kręgu. Poważny rzeczą jest to, czy rodzina – to pytanie retoryczne, ale jeśli jeden z jego członków do priorytetów na rzecz rybołówstwa, piłka nożna i szachy w garażu z mężczyznami, to zgniłe transakcji.

Zaskoczony: Mission Possible

Odkąd młodości, chłopcy wiedzą, że zaprosił ją do siebie – ruch. Co do zasady, wszystkie przed przybyciem ważnych gości łazience świeci i błyszczy. Ale to, co się tam dzieje, jeśli goście nie oczekuje? Faceci nie są swoiste pedantry w tej samej kwestii utrzymania nieruchomości, jak dziewczęta. Jest to zrozumiałe, ale w celu wypełnienia łóżka rano, wyślij ubrania w szafie i nigdy nie pozwól naczynia do stanu „była pokryta pleśnią,” nie przeszkadza mi bardzo. Czy taki ZALETY ma mieć swój „ulubiony” można znaleźć tylko za pomocą taktyki „zaskoczyć”.

0.

Nie jest to wyczerpująca lista sposobów „jak sprawdzić człowiekiem umiejętności”. Ale żaden z nich nie działa, jeśli nie można otworzyć oczy i powiedzieć wyraźnie: „Cholera, nie mogę żyć z tym dziwka i powiesić” Aby powiedzieć, i zdecydować, zamiast nadzieję, „być może w rodzinie, że będzie inaczej!”.

Ivan Sopiga

load...