Jak spędzić wakacje zabawa dla dzieci

Jeśli cenne potomstwo planowane znaczące wydarzenie, czy to urodziny lub strona rodzinnych zabaw na cześć innego zdarzenia, nieuchronnie nasuwa się pytanie: w jaki sposób utrzymać tę zabawę imprez i ekscytujące niż do zabawiania dzieci, a jakie gry zajmują.

load...

Stolik dla dzieci można łatwo zrobić. Lody, koktajle lub soki, mnóstwo owoców i jagód i oczywiście tort. Za piękno i odsetek napojów mogą być podawane z zabawnymi słomki, serwetki z motywami używane dla dzieci, a na głowie dzieci nosić papierowe kapelusze. Ponadto, dzieci mogą kupować rozmaite maskarady lub kostiumy Halloween.

Kiedy posiłek czas dobiega końca, co do zasady, zaczyna biegać po domu i krzyczy przechodząc do rozprzestrzeniania wszystko spadnie pod pachą. Aby maksymalnie zredukować efekt szalejące hordy dzieci, konieczne jest dla nich wymyślić ciekawych i zabawnych gier. Nie zapomnij, aby śpiewać „Caravan”, jeśli partia okazji urodzin. Następnie można bawić się w chowanego (mam nadzieję, że nie trzeba przypominać, jak w tej grze zabawa). Następnie można przystąpić do bardziej spokojnych gier. Wcześniej, rysować na dużym arkuszu papieru twarzy dziewczyny, ale bez nosa. Dołączanie plakat na magnesy na lodówkę, a drugi magnes jest jej nos. Dzieci z zawiązanymi oczami z kolei powinno trzymać nos tam gdzie być powinien, a kto będzie bardziej precyzyjny, że i wygrać.

Następnie można grać w farbie. Na środku pokoju stoi lider i wywołuje kolor. Dziecko, które ma się ubrać kolor, jedno gospodarstwo przechodzi z jednej strony na drugą. Ci, którzy nie mają tego koloru, musi przebiec, ale prowadzi to nie zostanie złapany. Innym czytać wiersze na pamięć z chłopakami, skakać na balony i nie zapomnij, aby przygotować małe nagrody pocieszenia dla zwycięzców i wszystkich innych dzieciaków. I kolejna rada: nie kupuj malyshni gwizdki i inne hałaśliwe elementy, lub ból głowy, który podałeś!

Mam nadzieję, że święto odbędzie się zabawa i ciekawe, najważniejsze – być kreatywnym i trochę cierpliwości.

load...
load...