Jak sody wybielić zęby w domu: receptur i opinii

Na ważnym wydarzeniu, które chce pokazać się lśniąco białe zęby uśmiech, a czas zapisu do lekarza, a także liczyć na brak nosa? Kilka wskazówek, jak wybielić zęby sodą, pomoże rozwiązać problem szybko i skutecznie. Środki do wybielania prawdopodobnie już w kuchni, a jeśli nie – można go kupić w pobliskim sklepie. Zaledwie kilka procedur – i lśniące białe zęby eclipse błyski aparatu na festiwalu!

load...

Zawartość:

Proste przepisy na tworzenie olśniewających uśmiechów

Zasada działania bielenia soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) banalne prosta jej ścierne cząstki „mielenia” powierzchni zęba, usuwa osady, dzięki czemu żółknięcia szkliwa. Z tym wynikiem korzystanie z niektórych prostych narzędzi zauważalne niemal natychmiast.

Istnieje kilka opcji, jak soda wybielania zębów w domu. Najbardziej popularne – stosując roztwór sody lub przy użyciu mieszaniny sodowo-wapniowo.

Zastosowanie sody wybielającej rozwiązaniem

Najczęstszym sposobem powrotu białe zęby uśmiechu jest stosowanie stężonego wodnego roztworu sody. W celu określenia żądanego poziomu stężenia w czasie jego przygotowania jest prosty: proszek dodaje się do wody tak długo, jak nie rozpuścić.

load...

Powstały detergentu zwilżonej szczoteczki lub gazę i dokładnie traktować każdy ząb, zwracając szczególną uwagę na trudno dostępnych miejscach, gdzie gromadzi się najwięcej płytki nazębnej.

Dla jednej procedury byłyby tylko dwie łyżki rozwiązania. Jeśli nie chcesz tracić czasu na jego gotowania, można po prostu zanurzyć się w proszku dokładnie szczoteczką zwilżoną wodą.

Błyskawiczne wybielanie przy użyciu mieszaniny sodowo

Te dwa składniki razem są wzmocnione efektu czyszczenia

Najbardziej skutecznym związkiem do szybkiego wyjaśnienia pożółkły szkliwa – sody oczyszczonej z sokiem z cytryny. Efektem jej stosowania będą widoczne już po pierwszym zabiegu.

Aby uzyskać taki wystarczająco szybki mieszaniny proszkowej przed nałożeniem kilka kropel soku z cytryny, powodując jego ścieranie, a nawet zintensyfikować wybielającego kwasu cytrynowego nieruchomości.

Ważnym punktem, który należy pamiętać – rozjaśnienie zębów z sody oczyszczonej i soku z cytryny może być praktykowana bardzo rzadko, ponieważ oba te składniki znacznie erozji szkliwa zębów i ich niekontrolowane stosowanie może prowadzić do nieodwracalnych skutkach.

Wybielanie bez szkody: zasady soda

Zwrócenie uwagi na fakt, że do wybielania zębów z sody oczyszczonej – procedura, która może przynieść nie tylko korzyści, ale szkody w przypadku niewłaściwego użytkowania, powinno być przeprowadzane ściśle przylegającą do kilku zasad.

• Najważniejsza zasada – umiarkowanie. Nie należy wykonywać procedury więcej niż raz w ciągu dziesięciu dni. Pragnienie, aby szybko osiągnąć dobre rezultaty jest zrozumiałe, ale zupełnie niepotrzebnie. Częste korzystanie z tego narzędzia powoduje przerzedzenie szkliwa zębów, a następnie trzeba się martwić o białej, a także o pozbycie się próchnicy i odbudowa uszkodzonej powłoki.

roztwór sody, obrobiony powierzchni zęba, starając się unikać kontaktu z tkanką miękką

Dziąsła. • Drugą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – naturalnego koloru zębów od urodzenia. Jeśli są one żółknięcie ze względu na genetyczne i dziedziczone od rodziców – to nie pomaga tutaj. Cząsteczki ścierne prostu gonił szkliwo i nic więcej.

• Przed rozpoczęciem wybielania zębów za pomocą sody oczyszczonej, upewnij się, czy zapalenie dziąseł dziąseł lub przyzębia naruszone. Jeśli usta ma najmniejszego stanu zapalnego, procedura powinna być przesunięta tak dalej sody korozji na tym terenie i spowodować krwawienie z dziąseł.

• Home wybielanie – dość ryzykowne. Dlatego, jeśli masz możliwość skorzystania z możliwości rozwiązania tego problemu w usługach dentysty – to lepiej nie ryzykować i zaufać profesjonalistom.

Domowe wybielanie zębów: widok

Użytkowników

Wiele przydatnych można znaleźć na wybielanie zębów w domu opinie sodę od osób, które już korzystały z tej metody. Oto co napisał:

Katia, 23 lat: „Instytutu oc dziewczęta uczą się wybielić zęby za pomocą sody pierwsze dobrze i szybko pomógł Potem nagle cała szczęka stała ból nawet wdychając zimne usta powietrza skierowany do dentysty, a on wyjaśnił, że mam bardzo rozcieńczona … szkliwo zębów. Podejrzewam, że to wszystko z powodu ciągłej eksploatacji sody. ”

Marina, 29 lat, „soda oczyszczona, aby rozjaśnić używany kilka razy, ale efekt jest niesamowity ja nawet nie spodziewałem się, że często takie szkodliwe postępowanie, ale ostatnio zauważyłem, że prawie wszystkie pasty z wybielania efekt zawierają sodę … okazuje się więc, a pasty te nie mogą być używane często „.

Kirill, 32 lat: „Mam doświadczenie w stomatologii i chcę ostrzec wszystkich bezmyślnego korzystania z sody i innych produktów opartych na nim, obiecując szybkie rezultaty, wszystkie one działają na zasadzie papier ścierny, więc za każdym razem uzyskać więcej zębów strzelanina podejmowania szkliwa. Zęby wrażliwe na wszystkie patogeny. Przejściowy efekt białego nie jest warta problemy, które trzeba walczyć później. ”

Jak w przypadku każdej procedury wybielania zębów domu w soda może znaleźć plusy i minusy. Aby uchronić się przed problemami, wskazane jest, aby skonsultować się ze specjalistą.

load...