Jak słuchać swojego ciała i słuchać

Zawartość

Nowoczesne szkolenia i plan diety dla utraty wagi są pełne zwrotów niejasnych. „Słuchaj swojego ciała, kochać siebie, jeść tyle, ile potrzebuje organizm, pracy z umiarkowaną intensywnością.” Jak przenieść fraz danych w prostym językiem i dlaczego jest to konieczne? Większość ludzi ani nie modyfikować rozpaczliwie w hali „słuchać siebie, a chcąc” lub tyle zdesperowani, aby jeść, zbyt „słuchać siebie, a jak tak nie byłoby pożądane”, profesjonalny trener nie zawsze można dokładnie wyjaśnić, co to uczucie powinno być monitorowane. Ale dlaczego? Ponieważ większość z najlepszych trenerów się ze sportu. I nie ma zupełnie inne zasady – jak to, co powiedział trener, robisz. Jak naprawdę słyszą to, co chcą powiedzieć swoje ciało?

load...

[Powrót do spisu treści]

Co trzeba słuchać dieta

Gdy siadamy na diecie, umysł zaczyna „szczep” znacznie wcześniej. I słuchać swojego ciała, słyszymy głos rozsądku, mówiąc:

 • Cóż, co zrobić, chcę jeść, jeść, i to właśnie on wygrał co najmniej zdrowe. Pyszny zapach …;
 • Jednym kawałku lub łyżką, nie będzie gorsza;
 • I tylko dzisiaj, ale jutro – znów na diecie

Przez pierwsze 2 tygodnie zbilansowana, zaprojektowanych, aby słuchać swojego ciała nie jest konieczne dieta naukowej. Tutaj słowo „wszystkie”. Nic nie dobrze, że nadal nie słychać tylko nawyki głosowe, zaciągów Cię do życia, do tego samego, który doprowadził do konieczności przejść na dietę.

Jednak sytuacja zmienia się szybko, a czasami słuchać wciąż potrzebują. To trwało kilka tygodni, a poczujesz:

 • Że pociąg stał się znacznie trudniejsze;
 • Diety przestał nasycenia, a waga – nie znika całkowicie;
 • Znane produkty nudzi i chcą czegoś nowego

Jeśli twój wewnętrzny głos mówi ci o tym, trzeba jeszcze policzyć diety. I popatrz, nie wiem, czy przypadkowego pominięcia przyjęcia pisać, jeśli nie zastąpi pokarmów białkowych czasami warzyw, a jeśli nie są włączane do każdej diety z Internetu z jednego ty „wyznaczonym”.

load...

Czasami inna opcja – uważasz, że przejadać, jeść zbyt dużo, iw ogóle nic się nie dzieje, zmniejszenie masy ciała zbyt wolno. Następnie trzeba uczciwie zadać sobie pytanie: „Ile lat z rzędu próbowałam schudnąć na ścisłej diecie, aby restrykcyjne diety 1000 kalorii i oczyszczanie koktajle ciała pigułki” Jeśli „doświadczenie” takich działań jest zbliżający się rok, może czuć, że nie ma żadnych wyników. W tej sytuacji najlepiej jest poprosić kogoś bliskiego, aby pomóc w śledzeniu wyników. Niech pomiary i „spódnice” jest dla ciebie przez kogoś innego. Sam będzie mógł naprawić samoocenę tylko upływ czasu. I na tym musimy pracować oddzielnie, a to nie jest tak ważne jak dieta i ćwiczenia.

[Powrót do spisu treści]

Co organizm podczas ćwiczeń i jak go słuchać

Dlatego zalecane przybyszów do współpracy z trenerem? Nie dlatego, że trenerzy też muszą jeść. To proste – zaczynają czuć przede wszystkim 2 rzeczy:

 • Również, że wszedłem do sali, a tam jest coś zrobić;
 • Mnie jak twarde i trudne, prawdopodobnie, mam zbyt dużo

I oba uczucia mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dumni z faktu, że pojawienie się na korytarzu stało, to nic wielkiego. Jesteś zrobić, ale ważne jest to, że jest to stwierdzenie, ale co i jak to zrobić.

Surowość i złożoność – zbyt subiektywne kryteria. Do sterowania trzeba więcej:

 • Ból w stawach. Jeśli coś klika, pożary, oparzenia i nie zginać, odwiedź chirurgii i ortopedii. I pociągi, przynajmniej w pierwszej klasie, ze specjalistą. Możesz wybrać własne klasy? Nie zaniedbuj rozgrzewki, a nie w formacie „5 minut na bieżni i machnął pióro” i użyć ruch mobilizujący – rzuca, skręcania, paski, unosi biodra w pozycji leżącej, a ruchy naśladujące podstawowe ćwiczenia treningu. Wykonaj 5-10 powtórzeń każdego i nie spieszyć;
 • Impuls lli_1. Działa tylko z monitorem serca, nawet jeśli pociąg, który jest tylko sercem, a nie po prostu chodzenie na bieżni. Znajdź swoich parametrów impulsu w profilu lekarza, a impuls sterujący jest konieczne. Negatywny sygnał – skoki tętna nie są spowodowane wzrostem obciążenia;

 • Postawy pod obciążeniem. Jeśli jesteś „wysyła” podczas ćwiczeń do przodu, można poślizgnąć się na palcach, równowaga stracenia, i starają się spadać, najprawdopodobniej jesteś zbyt duży ciężar na ramionach i zbyt słaba technika. Bo jeżeli pozycja obciążenia ciała aktywnie zmienia, lepiej co najmniej jedna sesja treningowa, która odbędzie się we wspólnocie kogoś bardziej doświadczonego od siebie.

[Powrót do spisu treści]

Co organizm w odpowiedzi na nowy system

Ale większość problemów z tak prostą rzecz jak reżimu. W rzeczywistości, osoby przyzwyczajone dostatecznie szybko i do nowych produktów w diecie, a także szkolenia. Ale sam fakt, że trzeba spalić zamiast oglądać w serialu, i spojrzeć na tabletki na drodze do pracy – nie przyzwyczaić. Dzięki doświadczeniu, najtrudniej przyzwyczaić się do faktu, że sen jest niezbędny, aby przejść do łóżka wcześniej, obudź się – zbyt wcześnie i przejdź do szkolenia regularnie.

Oto ciało jest po prostu „off” i tworzy kilka różnych opinii i innowacji. Na przykład, kładziemy się spać o 22.00, i usłyszeć:

 • Co masz na myśli, nadal jestem wesoły i szczęśliwy, dostać książkę do czytania, lub zejść do kuchni, zalać herbatę, pomaga się zrelaksować;
 • Koc jest zbyt ciepło, poduszka jest zbyt miękkie, iw ogóle jest to konieczne, aby wstać, otworzyć okno, zamknij okno, a nowy film pisał

Aby poradzić sobie z tym najtrudniej – albo a, to jest prawie niemożliwe. Po prostu trzeba zignorować i iść do łóżka w odpowiednim czasie. Pomaga stopniowo przejść przed snem, a płynne przejście do nowego systemu. W ogóle, słuchać siebie, a twoje ciało jest ważne, aby nie zapominać, że za to, co to wszystko się zaczęło, a znaleźć kompromisowe rozwiązanie w każdym działaniu.

Elena Selivanova

load...