Jak się pozbyć karaluchów zawsze?

Nie ma chyba nic gorszego niż sąsiadów w domu niż wszechobecne owady, które udają się do wszystkich pęknięć, ukryte w każdym rogu i nie odejdzie tak łatwo. Wśród tych „gości” są bardzo popularne karaluchy, i rozliczenia z człowieka na cel. Chodzi o to, że z biologicznego punktu widzenia, te owady są nasze symbionty, czyli organizmów, które współistnieją obok siebie i przynieść pewne korzyści. Korzyścią jest to, że karaluchy zjadają nasze resztki, co otworzyło drogę do domu. Mimo to istnieje kilka ludzie byli wdzięczni karaluchy, znacznie bardziej tych, którzy są dręczeni przez pytanie, jak pozbyć karaluchów zawsze. Naturalnie, karaluchy i przynieść szkodę – są nosicielami groźnych chorób, lub mogą złapać małego dziecka i smak punkt zainteresowania. Po tym wszystkim, bardzo niewiele osób się jak bliskość do estetycznego i moralnego punktu widzenia, ponieważ wiele karaluchy wzbudzić pogardę. Dlatego wszyscy, którzy pojawił się nieproszonych owadów, pomarzyć do karaluchów trucizny.

load...

Wady stosowania pestycydów do zwalczania karaluchów

Istnieje wielka różnorodność karaluchów kontrolnych: tradycyjna malationu, chemikaliów, newfangled pułapek. A większość z tych metod, niestety, mają istotne wady. Naprawdę pozbyć karaluchów, ale tylko na chwilę, często karaluchy po prostu zmniejszone, nie więcej niż to. Oprócz wszystko w mieszkaniu jest długi czas na osiedlenie się nieprzyjemny zapach z chemikaliami, które wszystko jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Wiele, rozwiązując problem, jak pozbyć się karaluchów w domu, obejmują wzmocnienie walki z owadami i zapomnieć o tym, że para bardzo toksycznych substancji chemicznych szkodliwych dla zdrowia: osłabiają układ odpornościowy i zmniejsza zdolność organizmu do odpierania drobnoustroje chorobotwórcze oraz szkodliwe skutki. Z tego powodu osoba może pogorszyć każdą chorobę, do którego jest predysponowany. Pestycydy w postaci suchej jest bardzo niebezpieczne, gdy uwalniane do jamy ustnej lub na otwarte rany i zadrapania. Najczęstszym zatrucie różnym nasileniu są zwierzęta i dzieci. Na przykład, dom kot myje języka wszystko, co dostaje się do jej stóp, a jej masa ciała jest bardzo małe, więc po przynęty karaluchów ona ma szansę zostać poważnie naruszone, lub śmierć.

Co trzeba wiedzieć o skutecznego zwalczania karaluchów?

Zanim zajmę się pytanie, jak pozbyć się karaluchów, należy starannie rozważyć wszystkie szczegóły związane z życiem ich wroga . Cechy biologiczne karaluchy spowodować prawdziwe zainteresowanie. Istnieją sprawdzone metody niszczenia karaluchów, absolutnie nieszkodliwe dla ludzi i daje doskonałe rezultaty. Metody te opierają się właśnie na wiedzy na temat poszczególnych cech karaluchów, ale doprowadzić je do skutku dopiero po 3-4 tygodniach. Więc proszę o cierpliwość i wziąć pod uwagę kilka faktów:

  • Karaluchy mogą żyć przez długi czas bez jedzenia, ale nie mogą żyć bez wody w żadnych okolicznościach. Jeśli poluotravlenny, poludohly, kalekie karaluch będzie indeksować do wody, a następnie Koshcheev być nieśmiertelna. Po otopetsya owada, to z powrotem na nogi żywy i nietknięty. Karaluchy są zbyt małe, więc możemy je zablokować wszystkie podejścia do wody, mają wystarczająco dużo wilgoci w doniczki lub małe kropelki pobliżu zlewu lub na podłodze, nie wspominając o cysternę toaletowego. Dlatego nie należy się spodziewać, że wychodzisz na wakacje, a Twoje karaluchy umrze bez ciebie głodu – mają tyle do picia w domu i jeść idą do sąsiadów.
  • Baranów niezwykle ciekawych stworzeń. Aby zweryfikować ten fakt, to wystarczy umieścić kuchnię w środku jakiegoś jasnego obiektu, takiego jak owijki do cukierków na cukierki. Jeśli dom jest dużo karaluchów, nie trwa długo czekać. Jeżeli owad nie jest jeszcze dużo, to trzeba czekać na ciemność. Zobaczysz, jak małe owady, jak pionierzy, zbliża się niezidentyfikowany obiekt i zacząć badać je z ich anten.
  • Czy karaluchy tyle złe debugowane system powiadamiania o swoich krewnych na niebezpieczeństwo, że nie wiedzą, jak komunikować się ze sobą złożoność doświadczeń życie osobiste.
  • Najstraszniejsze trucizny, które mogą pochodzić wyłącznie z karalucha – jest kwas borowy. Od konwencjonalnych pestycydów dla ogółu kierowania (zniszczenie jak karaluchy i pluskwy, kotów i ludzi), karaluchy umrzeć zwykłą śmierć w dawkach dobrobytu. Natomiast kwas borowy nie jest przypadek – karaluchy nią cierpi męki piekielne, całe ich ciało pokrywa niesamowitą nieznośny świąd. Nawet jeśli karaluch i nie umrzeć uderzył kwasu borowego, a następnie ten czy inny sposób do miejsca, gdzie zaraził, że nigdy nie wróci. Jak się pozbyć karaluchów zawsze? – jest kwas borowy.

Należy wziąć akcji i dowiedzieć się, jakie są metody karaluchy kontroli może być stosowany na podstawie faktów, że o nich wiemy.

load...

Metoda walki №1

Wszyscy boją się wielkich karaluchów, ale niewiele osób wie, jak pozbyć się wielkich karaluchów. W rzeczywistości, proponowana metoda jest bardzo prosta. Konieczne jest, aby posypać wszystkie źródła wodne w mieszkaniu (w łazience, toalecie, zlewie), a wszystkie cokoły, śmieci i otwory wentylacyjne proszek kwasu borowego. Wlać proszek może serdecznie, ponieważ nie ponosi żadnej szkody dla ludzi, ani dla swoich zwierząt. Kwasu borowego, niektóre nawet do płukania jamy ustnej. Proszek ten można kupić w aptece za grosze – zaledwie 10 gramów narkotyków kosztów około 2-3 rubli. Posypać całe mieszkanie, trzeba zaopatrzyć się w 30-100 gramów kwasu borowego – ilość proszku zależy od wielkości mieszkania i stopnia osobistej nienawiści do karaluchów. Zauważ, że gdy owady czują kwas borowy, będą starali się znaleźć źródła wody, gdzie nie będzie żadną przeszkodą. W większości przypadków, wiele z nich jest doskonale radzą sobie z tym zadaniem. Wychodząc z tego faktu, że jest to konieczne, aby utrzymać gotowy drugi sposób zwalczania karaluchów.

Metoda walki №2

W procesie tym, w jaki sposób pozbyć się karaluchów systemem niesamowite ciekawość owady. Jest to niezbędne w celu surowego żółtka z jajek i wlać 30-50 gramów proszku kwasu borowego. Składniki mieszano aż do uzyskania konsystencji gęstego kleiku. Z otrzymanych masowych lepim kulki o średnicy około 1 cm, dając im do wyschnięcia i rozpraszają się po domu, wybierając widocznych miejscach. Wymagają one szczególnej uwagi kuchnia, łazienka i WC (w rzeczywistości, te miejsca mogą i limitu). Nie zapominaj o tym, że to miejsce powinno być widoczne nie z ludzkiego punktu widzenia iz punktu widzenia karalucha – może to być powierzchnia półek, szaf, szafek kuchennych. Wszystko, co jest powyżej twoich oczach – to jest miejsce dla wybitnych karaluchów. Jeśli istnieją kwiaty na parapecie, można umieścić piłki na parapety. Naukowcy noc fiszbin są najbardziej aktywne w ciągu dnia, więc można czyścić kulki do powierzchni, gdzie przynoszą żadnych niedogodności, a nocą znów leżał.

Karaluchy nie czują ukrytego kwas borowy, ale na pewno miała duże zainteresowanie pięknej piłki. Jak tylko owad dotknie przedmiotu jego cenionych wąsami – był skazany, jeśli nie na śmierć, potem nieznośny męki nieznośnego swędzenia. Ponadto, karaluchy nie są w stanie przekazać ich bliskim, że kule są brzemienne w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy te owady nie osiągnęły swój najwyższy etap rozwoju, czy oni nie mogą skojarzyć piękną piłkę z konsekwencjami. A to oznacza tylko jedno – przynęta będzie podejście nowych karaluchy, odchodząc od piłki śmiertelnie chorego. Jeśli pacjent styka się ze zdrowego karalucha, te ostatnie będą również zarazić.

Początkowo będziesz myśleć, że nie udało się rozwiązać problem, jak pozbyć się karaluchów w domu, i że owady po prostu nie dbają o wszystkich swoich sztuczek. Będą absolutnie łatwe do indeksowania wokół kulki, nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Prosimy o cierpliwość – po kilku tygodniach, trzeba zamiatać dużą liczbę ciał owadów, karaluchy wkrótce zniknąć całkowicie. Jeżeli po upływie sześciu miesięcy będzie ponownie spotkać się w swoim mieszkaniu z karaluchami, to kobiety udało się złożyć jaja, a także w świetle nowej generacji, które będą musiały walczyć tą samą metodą.

Jeśli po tylu latach już spotkał się z nieproszonymi gośćmi, którym już udało się zapomnieć – wystarczy odświeżyć kulki, ponieważ górna część szafy, nie będą przeszkadzać, a jego firma nadal.
Często zdarza się, że szalone karaluchy „latać” od sąsiadów, że właśnie zostało zatrute pestycydami. W takim przypadku, jeśli kulki celne będą leżeć na swoim miejscu, karaluchy równie dobrze uciec z powrotem. Mogą skutecznie pomóc i dodatkowe przetwarzanie sproszkowanego kwasu bornego wszystkie otwory. Dla pełnego zaufania zwycięstwa można osłabnąć karaluchy zaproponowano dwa sposoby jednocześnie.

Te wskazówki mogą pomóc pozbyć karaluchów, nawet jeśli roi się w całym domu. Ponadto, nie powodują żadnych szkód na sam nie kochał swoje cenne dzieci i zwierząt. Metoda działa niezawodnie nawet w miejscach, gdzie karaluchy stały się integralną częścią codziennego życia – W starych domach, komunalnych mieszkań i akademików.

Zalecenia dla silnego ducha

Jeśli jesteś wśród tych ludzi, którzy decydują się pozbyć czarnych karaluchów i jak pozbyć karaluchów, poprzez fizyczne zniszczenie danych osób, trampki, należy wziąć pod uwagę następujące fakty. Karaluchy niezwykle stabilnie przeniesiona do uszkodzeń fizycznych. Że twoje działania doprowadziły do śmierci karaluch, trzeba nie tylko do zabijania owadów, ale także jak go rozmazać. Inaczej karaluch obudzi, pokuśtykał do wody i ożywają przed oczami.
Znacznie lepiej egzekwować następujący przebieg działań – do paznokci małego karalucha, który był pół-martwy. Podczas gdy on budzi się do życia, trzeba uzyskać i posypać borowy karalucha kwasu śmiertelnie proszku. Pozwól mu odejść w spokoju do swoich krewnych – karaluch umiera się, a wraz z jego życia weźmie życie kilku kolegów.

Współczesny rynek oferuje duży wybór alternatywnych środków do sterowania karaluchy. Należy rozmawiać o nich więcej.

Alternatywne sposoby zwalczania karaluchów

Jeśli wciąż nie zdecydowali, jak pozbyć się wielkich karaluchów i ich młodych krewnych, oferują wiele innych sposobów i środków, aby radzić sobie z petycja nie goście fiszbiną.
żele specjalne sprzedawane są w dużej strzykawki – preparaty te są w pełni gotowe do użytku. Sprawdzić żelu całkiem prosta środki niezbędne do wprowadzenia małych kropelek wzdłuż listwy w odległości 10 cm od siebie. Trzeba traktować całą obwodzie pomieszczenia. W ciągu 3-7 dni karaluchy znikają. Najskuteczniejszymi żele dziś uznawane żel „Raptor” żel „killer” żel „Dohloks” żel „likwidator” i żel „Globol”.

A karaluch pułapki wyglądają jak małe pudełka okrągły kształt, w którym istnieje wiele wejść dla karaluchów. W środku pułapki leży karaluchy poison dostać się do niego, a następnie rozchodzą się do swoich krewnych. To pole może być łatwo przymocowana za pomocą rzep w dowolnym miejscu wygodnym dla Ciebie. Najlepsze wyniki pokazują pułapki takie jak „Raptor”, „Walk” i „Raid”.

Można użyć do sterowania karaluchy małe domy z kartonu. Wewnątrz tego pola, dom karton całkowicie tandetna, a centrum z pudełka jest smaczne przynęta. Karaluchy przeszukiwania na spacer, jak muchy do miodu, a ostatecznie przystąpić do kartonu i pozostać w domu. Za przychodzi kolejna partia karaluchów, a fakt, że w środku jest już zatrzymany poprzednich przybyszy karaluch wyprawach nie zatrzymuje. Ludzi i zwierząt takich domów nie wnoszą absolutnie nic złego. Prawie nie ma znaczenia, w którym producent został zakupiony dom, karaluchy stosować równie dobrze we wszystkich polach.

Aerozole przeznaczone do natrysku powierzchni możliwych akumulacji owadów – ościeżnic, szczeliny itp sprawdzone najlepsze aerozole uboczne „Baygon” i „Raid”. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć sprayu, a następnie zmienić je często, aby uniknąć przyzwyczajenia.

Kredki do sterowania karaluchy traktowane cokoły, pęknięcia i inne „kasze” miejsc. Przetwarzanie mieszkania odbywa się raz w tygodniu. Zazwyczaj takie leczenie miesiąc karaluchy zniknie. Można korzystać z „Titanica” czy „Masza”, o którym ludzie mają legendy i anegdoty.

Szybki oznacza, że ​​można przygotować się w domu na podstawie tego samego kwasu borowego. Ziemniaki gotowane puree. Oddzielnie, gotowane jajka na twardo, i gotowano przez 6 godzin. Składniki te są połączone ze sobą za pomocą kwasu borowego gdzie podawane są smaczne. Najważniejsze w tym przepisie – nie żałuję jajka i bor. Z mieszaniny kulek zrobić znajome, że ważne jest, aby upewnić się, że są one dobre na ślepo. Kulki są układane w całym mieszkaniu, a po dwóch lub trzech dniach szlak znika z karaluchami.

Karaluchy boją się mrozu, więc w zimie można otworzyć okna szeroko otwarte, kiedy opuścić mieszkanie. Mikołaj znacząco zmniejszyć liczbę owadów.

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu kota, jest nadzieja, że ​​przełowienie niektórych karaluchów.

Jeśli próby pozbyć współlokatorów fiszbinowych zostanie wyeliminowany władzy i nie przyniosły pożądanych rezultatów, można wywołać specjalną usługę do zwalczania karaluchów. Taka usługa ciągu godziny uczyni przetwarzanie całym mieszkaniu, najprawdopodobniej tradycyjnych dichlorfosu, po czym karaluchy daje spokojny pobyt w ciągu roku.

Życzymy nigdy nie spotkać się z karaluchami. A jeśli nadal wybrali swój dom, nie krępuj się, aby rozpocząć walkę z nimi. Mamy nadzieję, że nasze przepisy i wskazówki pomogą Ci wygrać miażdżące zwycięstwo!

load...