Jak się nie upić, kiedy trzeba pić dużo?

Pomimo faktu, że informacje o tym, jak wielkie szkody napojów alkoholowych, są one nieodłącznym zjawiskiem ludzkiego życia. Ludzie piją alkohol na rodzinny wypoczynek, na imprezie, imprez firmowych, spotkanie z przyjaciółmi. Niektórzy ludzie piją pozwala pozbyć się uczucia nieśmiałości lub po prostu odpocząć. A w niektórych przypadkach, osoba musi tylko pić alkoholu, aby nie wyróżniać.

load...

Jednakże, alkohol – to bardzo trudna sprawa. W rezultacie, w sposób nieunikniony jest stan upojenia osoba często traci kontrolę nad swoimi słowami i czynami. A koszty te behawioralne – nie najbardziej przyjemny cechą alkoholu. Dlaczego tak wielu zaniepokojeni kwestii jak pić bez upijania ludzi. Tak, a kolejne kaca i trochę dla kogoś wydaje się różowe perspektywy.

I o ile jest to możliwe w rzeczywistości? Okazuje się – tak, dziś znana jest nie tak małe różnych narzędzi, które znacznie zmniejszają wpływ etanolu. A są oba preparaty farmaceutyczne i środki folk. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że chemicznie syntetyzowane leków jest bardzo negatywny wpływ na ludzkie ciało w całości – mają wiele skutków ubocznych.

Dlatego w tym artykule opisano to popularne recepty osłabienie działania alkoholu, które nie będą miały żadnego szkodliwego wpływu na zdrowie ludzi. Ich ludzie mogą korzystać bez obawy będzie wymawiany ich zdrowie, a wynik tych funduszy – on naprawdę może pić, upijanie się w tym samym czasie jest znacznie mniej. Ale jeszcze na tyle głupi, by oczekiwać, że bez względu na to, co – wszelkie środki będą w stanie całkowicie zapobiec pijaństwo – prawdopodobnie po prostu zmniejszyć jego natężenie.

Różnorodność sposobów

Mimo całej swej różnorodności, prawie wszystkie narzędzia mające na celu zmniejszenie poziomu osoby zatrucia w wyniku picia, są podzielone na dwie zasadniczo różne od zasady działania grupy. Pierwsza grupa jest rodzajem intensywnej terapii, a drugi – szeroki.

load...

Jak szybko ludzie pijani, a ile stopień upojenia jest wyrażona, w dużej mierze zależy od tego, ile krwi ludzkiej krwi zawiera enzymy, które są w stanie przetworzyć alkoholu – dehydrogenazę alkoholową. Kiedy ciało ludzkie spadnie poziom alkoholu tych środków dramatycznie zwiększa proces przetwarzania zaczyna się alkohol, neutralizacji i klirens z organizmu.

Właśnie z tej funkcji, i założył pierwszą grupę metod, które pozwalają osobie, aby pić dużo alkoholu, nie upijając się zbyt wiele. Człowiek czyni rodzaj „szczepienia”, uruchamiając mechanizm odstawienia alkoholu z organizmu z wyprzedzeniem.

Istotą działania tych metod jest to, że – pięć – sześć godzin przed rozpoczęciem rzekomych wydarzeń osoba pić niewielkie ilości alkoholu, na przykład, sto gramów wódki lub wina. Człowiek powinien czuć lekkie upojenie, które odbędzie się szybko – w ciągu maksymalnie jednej godziny. Po tym, trzeba bardzo mocno ugryźć. Tak więc, należy uruchomić mechanizm trawienia alkoholu – można pić dużo, a prawie w tym samym czasie być pod wpływem alkoholu.

Istnieje wiele różnych sposobów na najbardziej podobny do alkoholu „zaszczepiony”. Na przykład, wiele osób doradza około dwóch – trzech godzin przed wypiciem alkoholu wypić 50 g nalewki Eleuterakokka. I efekt jest mniej więcej taka sama – alkohol zatrucia pojawiają się znacznie później i mniej nasilone niż zwykle stopniu.

Druga grupa narzędzi, aby uniknąć zatrucia – wprowadzenie do organizmu ludzkiego do niektórych substancji, które zapobiegają absorpcji osoby etanolu we krwi, a tym samym spowalnia działanie alkoholu. Należy jednak pamiętać – Podobne praktyki grupowe raczej spowalnia działanie alkoholu, opóźniając jej działanie, a nie całkowicie je wyeliminować. Tak więc:

  • Wstęp węgiel aktywny

Bardzo wiele osób spowolnić działanie alkoholu najbardziej skuteczny sposób pomaga zwykłego węgla aktywowanego. I można go używać w postaci tabletek i proszku – wynik będzie taki sam. Stosowany w następujący sposób: – pół godziny przed rozpoczęciem konsumpcji napojów alkoholowych jest to konieczne, ze węgiel aktywny, na 10 gram na 10 kg wagi ciała.

W celu ułatwienia prac żołądkowo – jelitowego w dużym obciążeniem, aby jednocześnie gospodarzem węgiel pić zwykłą jedną tabletkę kwasu acetylosalicylowego i Festalum. Przyjmowanie tych leków nie powoduje negatywnych skutków dla organizmu ludzkiego.

  • Przyjmowanie substancji tłuszczowych

Jeden z najstarszych i najbardziej sprawdzony sposób dekad spożycie alkoholu spowalnia działanie jest bardzo tłuste pokarmy. Na przykład, pre-spożycia przed spożyciem fragment alkoholu z masła lub tłuszczu, lub, na przykład, wielowarstwowe z jaj i masła pozwala opóźnić wystąpienie zatrucia około godzinę, natomiast w normalnych przypadkach alkohol jest wchłaniana do krwi po dziesięciu minutach.

W takim przypadku, tłuszcz wstępnie spożywane szybko otacza śluzówkę żołądka, tworząc coś w rodzaju folii, która zapobiega szybkiej absorpcji w etanolu we krwi. Jednakże, biorąc pod uwagę, to sposób radzenia sobie z zatruciem alkoholem, w żadnym wypadku nie wolno nam zapominać, że w tym przypadku alkohol nie dalszy podział. Oznacza to, że jego wpływ na organizm ludzki będzie odczuwalny, tylko trochę później niż zwykle. W związku z tym należy wziąć pod uwagę ten fakt przy planowaniu wykorzystania alkoholu.

I pamiętać, że powtarzane spożycie tłuszczu nie da taki sam efekt jak po raz pierwszy – przedłużenie działania zwalniania napoju alkoholowego nie wyjdzie do osiągnięcia. W związku z tym zaleca się stosowanie go tylko wtedy, gdy efekt opóźnienia etanolu nie musi zwolnić od dłuższego czasu.

  • Mocna kawa lub herbata

Można także spróbować zneutralizować działanie alkoholu etylowego pijąc silną filiżankę gorącej herbaty, kawy, a nawet lepiej, z plasterkiem cytryny. To substancja, która jest wytwarzana przez reakcję chemiczną i napój cytrynowy jest bardzo dobry w pomagając zneutralizować działanie alkoholu – nawet najsilniejsze zatrucia po około dziesięciu minutach pół pleców.

Pij jak napój na początku uczty, a następnie w przybliżeniu co godzinę przez cały czas spożywania napojów alkoholowych. Największy wpływ tego sposobu łączy się z wcześniej – Tłuszcze zastosowania. Człowiek jest w stanie pić wystarczająco duże ilości alkoholu, zanim się uczucie odurzenia. Tak, a to nie jest zatrucie przykład mniej niż bez tych metod.

Warunki korzystania z napojów alkoholowych

Ponadto, w celu uniknięcia skrajnego upojenia i późniejsze bolesne kaca, trzeba znać zasady są dość proste pitnej. Oczywiście, to jest o wiele mądrzejszy, aby nie używać alkoholu, ale jeśli jest to niemożliwe, aby tego uniknąć, należy wykonać kilka prostych zasad, jak się nie upić, kiedy trzeba pić dużo:

  • Co do picia?

Najbardziej irytujące w upojeniu, że przeraża większość ludzi – jest utrata kontroli nad swoim zachowaniem i okolic. A sprawcy tego są zawarte w oleju napojów alkoholowych fuzlowego. W związku z tym konieczne jest, aby dopilnować, że ma do ludzkiego ciała, jak najmniejsza tych olejów. Może on również tylko wtedy, gdy ich stężenie w napoju jest minimalne. Należy zwrócić uwagę na zawartość olejów fuzlowego w napojach, że masz zamiar używać.

  • Nie należy mieszać różnych duchów

Spróbuj w każdym przypadku nie pić jednocześnie wiele różnych napojów alkoholowych, nawet najbardziej ekskluzywną i wysoką jakość. Na przykład, jeśli pić wódkę i szampana, masz silny napój, który ma ogromną siłę niszczącą. A martini wódka – prawie najbardziej udanym połączeniem – albo wątroba czy nerki nie powiedzieć dziękuję za to.

Jeśli jednak nadal masz mieszać różnorodne drinki, przynajmniej podążać prostą niepisaną, ale długie i dobrze znaną zasadę – tzw zasadę „roller coaster”. Wszystkie napoje muszą być zatrudnieni na zawartości stopni w nich rośnie, ale nie odwrotnie. Na przykład, można pić piwo i popijać wódkę. Ale w każdym razie, nie rób odwrotny sposób – nie pić wódkę, piwo. W przeciwnym razie, uczucie odurzenia jest zbyt silny, a kondycja ludzka w ciągu najbliższych kilku dni zostanie pozostawiają wiele do życzenia.

  • Pamiętaj przekąskę

W żadnym wypadku nie należy zapominać o tak ważnym aspekcie, jako przekąskę. I przekąski powinny być wysokiej jakości i dobre – ryzyko skrajnego spadku zatrucia znacząco. Najbardziej optymalne dla napojów alkoholowych przekąsek dań mięsnych i rybnych, szczególnie gorąco. Nie daj się ponieść zbyt dużo pić – nie zapomnij, aby mieć przekąskę. Na każde 100 gramów wódki trzeba jeść 200 gramów pożywienia.

Jest jeszcze jeden mały sekret – jeśli nie chce się rano od ciebie silny zapach spalin, pijąc wraz z przekąskę, zjeść kilka plasterków cytryny, koperku lub pietruszki.

  • Napoje alkoholowe

W przypadku, gdy masz do spożywania napojów alkoholowych, należy pamiętać, że alkohol zaczyna ssać w żołądku nie jest, ale dużo wcześniej – w ustach. Ponadto w przypadku, gdy w żołądku, alkohol zaczyna natychmiast zobojętnia się, a następnie absorbowane przez błony śluzowe jamy ustnej, alkohol etylowy do krwiobiegu nienaruszone. Dlatego za pomocą słomki do koktajli, nie trzymaj drinka w ustach przez długi czas.

Oczywiście, wszystkie te sposoby są dość konwencjonalne i mogą jedynie zmniejszyć stopień zatrucia. Dlatego też, najbardziej prawidłowa odpowiedź na pytanie – jak pić wódkę i upijają: nie piję w ogóle.

load...