Jak schudnąć w niektórych miejscach

Zawartość

Patrząc przez wyszukiwaniach na „ćwiczenia do utraty wagi,” I regularnie wiele się nauczyłem. Wydaje się, że większość ludzi wierzy prawdę „niż wag, a następnie utraty wagi.” Wiesz, gdyby to była prawda, człowiek będzie w następujący sposób: dystroficzne bez śladów tłuszczu i (parzysty) mięśni nóg, bardzo szczupła twarz, palce tonyusenkie i długopisy oraz wszystkich dostępnych i niedostępnych depozytów tłuszczu na plecach i … o uszy. Oczywiście przesadzam, ale pojedyncze gimnastycznego ruch, który oferujemy „odchudzanie” większość miejsc pracy w najlepszym wypadku spalić dodatkowe 100 kalorii, a co gorsza – tylko na zwiększenie poczucia własnej wartości w duchu: „Zrobiłem kilka ćwiczeń.” Dobrze, porozmawiajmy o popularne i skuteczne.

load...

[Powrót do spisu treści]

Tale of odchudzania

Brzucha

skręcania lub należy pobrać

Naciśnij

. Cierpliwa rectus brzucha często służy jako obiekt „dom-sportowych” interwencji. Pamiętaj – leżał na podłodze. Nogi ugięte, ręce za głowę, dokręcić dolne żebra do kości miednicy? Okazuje się, że 90% internautów wierzy, że to pomoże „, aby schudnąć w brzuchu”.

load...

Tak, oczywiście pomóc, jeśli, cud, słaby rectus brzucha, prawie bez tłuszczu, a ćwiczyć idealną dietę. We wszystkich innych przypadkach „prostego ruchu” będzie spalić około 20 kalorii w ciągu 10 minut, a trochę wzmocnić mięśnia prostego.

Jak powinno być: do skręcania, ale podczas odpoczynku między seriami nie kłamią, a skakanka przez co najmniej 2-4 minut. Pomoże to zwiększyć zużycie kalorii. Ponadto, należy stwarzać deski, pompek i przysiadów … z rękami nad głową. Wszystkie te ruchy są również wzmocnienie poprzeczne mięśnie brzucha. To właśnie z powodu ich słabości swoją „centrum ciało” i wygląda jak żarówka. I jeszcze jedno – po przepracowaniu kilku miesięcy na jednym planie, należy ją skomplikować, a nie ignorować inne mięśnie ciała, z wyjątkiem prasy.

tajna jednostka tłuszczowej brzucha

Cóż, kupiłem Symulator do mięśni brzucha. Obiecujesz, że w ciągu 10 minut od skrętów w nim znajdziesz ciało modelu. Nie przejmują działa w ten sam mechanizm. Skręcanie w mięśnia prostego, nawet jeśli są one wykonywane w kabinie statku kosmicznego, nie palą więcej niż 30 kalorii na 10 minut pracy. Odporność na małym zużyciu kalorii wzrasta, i znowu trzeba zrobić dodatkowe cardio i innych dodatkowych ćwiczeń do spalania tłuszczu.

Jak należy: wydawanie pieniędzy na fitball, zestaw hantlami, platformy krok i matę i pożyczek mają normalny trening siłowy. W dzień odpoczynku od normalnego treningu siłowego do wykonywania normalnych cardio 20 minut z skakalochkoy 3 razy w tygodniu daje dużo więcej niż 100,500 codzienne skręty do prasy.

Wnioski: proste, ukośne i poprzeczne mięśnie brzucha nie istnieje w próżni. Przysiady i przystanki, na przykład – to zrobić w zwykłym życiu, aby je szkolić, trzeba wykonać nie tylko pojedyncze zwijaniu, ale także ruch, przypominający. Dobrze, tłuszcz spala się tylko wtedy, gdy jesz mniej niż wydać, i wydać sporo na skutek aktywności fizycznej. Dlatego, że każdy, nawet przerywana z „brzucha” plan odchudzania, łącząc siłę i wydolność będzie działać znacznie lepiej niż zwykłe skręcenie.

[Powrót do spisu treści]

Opowieść tłuszczu rolkach na plecach, kolana i uszy, które

Wiesz, miliony użytkowników chce to … aby usunąć tłuszcz na kolanach. Nawet bardziej pewne, że tłuszcz z tyłu – w wyniku mutacji genetycznej, a nie dużej części tłuszczu, lub łatwiejsze – nadwagę. A jednak, wyjątkowo, są „eksperci”, którzy twierdzą, że milion powtórzeń ćwiczeń „Rod Barbie hantle do żołądka” pozwala na uwolnienie się plecami do niewoli tłuszczu i odchudzanie kolana powinny być przykro, aby przejść na nich (to znaczy kneecaps którzy nie rozumieją) przez … pieluszki Palace.

Renoma takiej manipulacji jest, w zasadzie, łatwość wdrożenia. Ale po prostu – to nie znaczy skuteczne. Dla mnie, to lepiej, aby być uczciwym potu 20 minut dziennie, niż tempo przez całą dobę na kolanach, obejmując powrotem folię i przeprowadzić „ruch symulacyjnego skrzydeł motyla odchudzających back”, jednocześnie oko na najbardziej balahonistoe sukience.

Jak mam, jeśli masz „ekscesy architektonicznych” oznacza – procent tkanki tłuszczowej jest nadal wysoki. Osoby z mniej lub bardziej przyzwoitą edukację w dziedzinie fitness nigdy nie powie, co to jest – w wyniku niedorozwoju danego mięśnia. To jest raczej wytworem określonego sposobu odżywiania styl i ćwiczenia. Łatwiej? Przejadanie się, nadużywanie cukru i konserwy, i „bezcelowe-wykonalne” aktywność fizyczna, w której dana osoba nie jest nawet pocić.

Smutną prawdą jest, że tłuszcz na plecach, kolana i innych niewygodnych miejscach szybko pozbyć się człowieka, który nie będzie ignorować skomplikowany ruch zasilania – przysiady, rzuca się, push-up, pull-up, desek. Dlaczego? Tylko te ćwiczenia nie tylko wzmocnienie gorsetu mięśniowego, ale także pozwalają spalić tyle kalorii w jednostce czasu. I trzeba wykonać cardio. I nie jest niezbędne dla uzyskania tego konkretnego urządzenia cud z nadwagą. To jest zupełnie normalne, aby być uruchomiony, spacery, skakanka lub pływaniem, tylko „skalibrowany” intensywności.

Wniosek: Zdefiniowana predyspozycje genetyczne do akumulacji tłuszczu w niektórych miejscach rzeczywiście występują. A przecież nie jest fizjologicznym wzór spalanie tłuszczu – tworzenie niedoboru energii w organizmie. Nie brakuje – nie pomoże lub tańczy z tamburyn lub przeszukiwania na kolanach na dywanie. W rzeczywistości, deficyt uwagi na entuzjastyczne recenzje i kilka znajomych izolacji ćwiczenia jak hip prowadzi do boku – patrzeć, oni naprawdę jedzą niskotłuszczowy ser, jabłka i mrożone mieszanki kapusty.

Więc przestać patrzeć na „ćwiczenia do utraty wagi za coś”, a zaczynają mieć odpowiedni plan, aby podnieść wytrzymałość i treningu aerobowego, aby spalić tłuszcz i budować mięśnie.

load...