Jak schudnąć w domu

Zawartość:

Wraz z nadejściem ciepła ostro podnosi kwestię nadwagi. Kilogramów, które sumiennie sztuczne lodowisko ciepłe ubrania, są teraz bezczelnie wpatrując dodatkowe fałdy na bokach, brzucha i pleców. I co robić w lecie? Kiedy zamiast wolnych koszule musiałby nosić kostium kąpielowy? Nie pływać w ogóle? Lub wybierz miejsce pustynne do nadmiernej pełności nie był widoczny z zewnątrz?
Dlaczego oddają w takich skrajności? To wystarczy, aby schudnąć w domu, aby znów poczuć się pewniej.

load...

Warunki pozbycie się dodatkowych kilogramów i problemy

Aby to zrobić, nie trzeba wyczerpujący diety lub godzin szkolenia na symulatorach. Sekret odchudzania jest prosta. Jako wielki Maja Plisiecka, „chcesz schudnąć. – szyć usta” Oczywiście, aby przekonać się głodzić nikt nie będzie. Ale możemy nauczyć się kultury prawidłowego odżywiania. Aby to zrobić, należy przestrzegać następujących zasad:

  1. Jeść mało i często. Często, nadmiar masy jest wynikiem tego, że w żołądku człowieka jest nadmiernie rozciągnięte. Kiedyś dużo, a ciało posłusznie wymaga pół wiadra z jedzeniem na lunch. Oczywiście, że o jakiejkolwiek utraty wagi, w tym przypadku nie mówimy. Co robić? Trenować zwyczaj jedzenia powoli. Nie jeść ze wspólnego naczynia – na przykład nie jedzą sałatę prosto z salaterki. Zawsze umieścić żywności na osobnym naczyniu, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, ile jadłem w jednym czasie. Jeśli poczujesz głód między śniadaniem i obiadem, przekąskę jabłko lub pomarańczowy. Praktyka pokazuje, że trudno jest być tylko pierwsze dwa dni. Wtedy organizm zaczyna dostosowywać się do nowego systemu zasilania.
  2. Odrzucić szkodliwych produktów. Fakt, że tłuszcz i słodko boli sylwetkę i zdrowie, wiedzą wszystko. Ale jakoś, wiele zaniedbania wiedza i nadal jeść płytki czekoladowe vymakivat tłuszczu sos z białego chleba. Każdy w tym samym czasie chce schudnąć w domu! To paradoks, prawda? Czy ludzie uważają ich dodatkowy ciężar nie ma nic wspólnego ze sposobem życia, które one prowadzą, lub po prostu zbyt leniwy, aby dokonać pewnego wysiłku i zmusić się do jedzenia w prawo. I dopiero wtedy konieczne – aby ograniczyć się do słodki, nie jeść tłuszczu i zastąpić białe pieczywo w żyta.
  3. Jedz powoli, w małych kawałkach. Jeśli jesteś zdecydowany, aby schudnąć, każde jedzenie idziesz do jedzenia, jak drobno cięte, jak to możliwe, żuć dłużej i dokładniej. Eksperci twierdzą, że człowiek zjada więcej niż potrzebuje, tylko dlatego, że żołądek nie ma czasu, aby wysłać sygnał o nasyceniu. Więc nie spiesz się.
  4. Nie jeść po godzinie szóstej wieczorem. Dietetycy udowodnił, że nadwaga pojawia się do tych, którzy są przyzwyczajeni do szczelnie kolacji późnym wieczorem. Fakt, że organizm po prostu nie mają czasu na noc, aby spalić dodatkowe kalorie i są osadzone na biodrach, talii i brzucha. I stracić te kilogramy domu jest trudne zadanie. Więc łatwiej jest ograniczyć się do jedzenia w godzinach wieczornych. Czy chciałbyś mieć? Zjeść jabłko lub wypić szklankę odtłuszczonego jogurtu. Jeśli okaże się, że trudno jest ograniczyć się do tylko obiad, przesuń kolację pierwszy o wpół do siódmej, potem siedem, stopniowo zbliża się upragniony szóstej po południu.
  5. Umieć negocjować ze sobą. Nikt nie zna nas lepiej niż my sami. Czasami odgrywa spustoszenie z tymi, którzy starają się schudnąć w domu. Oto mały przykład: kobieta frytki ciasta, a ona, oczywiście, chcę, żeby spróbować. Po pierwsze, posiada ona wtedy podświadomość zaczyna się przekonać do jedzenia przynajmniej kawałek, aby zobaczyć, czy smażyć leczenia, czy to w torty soli wystarczy. Ta wymówka brzmi całkiem przekonująco i urwała kawałek, a potem drugi, aż do całkowitego zjada pirozhkami.Kak tego uniknąć? Użyj swojego wewnętrznego głosu, aby schudnąć, zamiast przekonać się do jedzenia kolejny kawałek ciasta. Spójrz na bułce? Obiecaj sobie, że rano na śniadanie. Potem uczucie żalu z niedostępności smakołyków nie będzie tak ostry. A jeszcze lepiej – aby przekonać się zrezygnować z chleba na rzecz zdrowej sałatki lub zielonego jabłka. Jeden humorysta radzę każdemu, kto chce schudnąć w domu, jest naga i przed lustrem. Cokolwiek to było, ale ziarno prawdy w tym. Kiedy widzisz cały dodatkowy ciężar, apetyt zniknie sama.
  6. Prawidłowe odżywianie – to niewątpliwie bardzo ważne. Jednak bez forsownych ćwiczeń, aby schudnąć w domu jest mało prawdopodobne. I jaki rodzaj ćwiczeń do wyboru – ty decydujesz. My po prostu oferować kilka opcji.


Hulahup – bezpośrednia droga do smukłej talii

Pamiętam, jak jako mała dziewczynka, my entuzjastycznie obręcze skręcone? Wtedy proste ćwiczenie po prostu rozbawiony. Dzisiaj, umiejętności nabyte w dzieciństwie pomoże nam odzyskać harmonię talii. Wystarczy obrócić nie posiada standardowej obręczy aluminiowych i an_1 – sport trener odchudzania. Zajęcia dla powrotu harmonii pasa będą musiały wydać codziennie przynajmniej 10 minut. Niektórzy nie doceniają an_1a rolę podczas odchudzania domu. Jednak tylko jeden miesiąc regularnych ćwiczeń pomoże pozbyć się nadmiaru centymetrów na brzuchu i talii.

Home an_2: zmniejszenie masy ciała w kompleksie

Każdy wie, że kąpiel – doskonały asystent odchudzania. Więc dlaczego nie skorzystać z działaniem gojenia para w domu? Nawet jeśli nie masz saunę w domu, zawsze można zorganizować pokój mini-parowego w zwykłej łazience. Lub po prostu podkreślić raz w tygodniu na kilka godzin w saunie. A gdzie dokładnie będzie Ci schudnąć – w języku tureckim, polskim lub saunie fińskiej – nie obchodzi. Najważniejsze – jak się pocić.

load...

Istnieją pewne niuanse, które powinny zostać podjęte podczas wizyty łaźnia parowa. Pierwsza zasada: bez alkoholu i ogórki! Dla miłośników piwa i wędzonych ryb staje się prawdziwym wyzwaniem. Jednak naukowcy udowodnili, że sól zapobiega cofnięciu płynu z organizmu, więc im więcej jesz ogórki, tym gorzej propoteete, aw konsekwencji mniej schudnąć. Druga zasada jest jeszcze bardziej bezwzględny niż poprzedni. Nie pije. Absolutnie!

W wannie (jeśli jesteś zdeterminowany, aby schudnąć), wystarczy zwilżyć usta. Nic więcej. Nawiasem mówiąc, nurkowanie w basenie nie jest także zalecane po saunie. Fakt, że ciało ze wszystkich sił będzie starał się zrekompensować brak wilgoci, która jest tracona podczas intensywnego pocenia się, a „pijany” wody z basenu. Dlatego, być cierpliwym, a wasza nagroda będzie utrata 2-4 kg nadwagi w ciągu 2,5 godzin spędzonych w łaźni parowej.

Opłata dzienna: nadal schudnąć

Następna na liście do zwalczania otyłości jest zwykłe ćwiczenia poranne. I ćwiczenia mogą pomóc nie tylko w utracie wagi, ale również w zakresie promocji zdrowia. Nie zauważysz, zaczynasz czuć się znacznie lepiej. Stała zmęczenie zniknął, zastąpiony przez odwagi. Nawiasem mówiąc, można zastąpić ćwiczenia codziennie pobiegać, i zapomnieć o cellulitu.

Jednym słowem – ruch. Prawidłowe odżywianie dla Weight Loss trochę. Jeśli tak cały dzień leżąc na kanapie z talerzem surówka, wynik będzie. Jak pokazuje praktyka, tym więcej wysiłku w celu wywarcia schudnąć, tym więcej będzie można stracić kilogramów.

load...