Jak schudnąć? Tajemnice sukcesu

Zawartość:

Czy nadal uważasz, że odwieczne pytanie – to być albo nie być? Jesteś niestety w błędzie! Dziś pytanie odwieczne – jak schudnąć? Oczywiście, problem ten jest szczególnie dotkliwy dla pięknej połowy ludzkości. Jednak w uczciwości, należy zauważyć, że nie jest to cud mężczyźni. To, co mamy dzisiaj i będziemy rozmawiać.

load...

Dziś można znaleźć tysiące sposobów, które obiecują cudowne ucieczki od znienawidzonych kilogramów w jak najkrótszym czasie. Jednak wszystkie te obietnice i wskazówek, jak schudnąć w tydzień, coraz częściej, w najlepszym razie, nieskuteczne. A w najgorszym – powodują nieodwracalne szkody dla zdrowia ludzkiego. Dlatego nie będzie żadnych obietnic, ale wystarczy powiedzieć o tym, jak schudnąć bez szkody dla zdrowia i wyczerpujących diet.

Normalizacja życia

Tak, masz pewnego pięknego ranka – a może nie rano – spojrzeć w lustro i zdecydować, że masz kilka dodatkowych kilogramów. I decyduje się ich pozbyć. Chwalebna decyzja – to nie ma się spierać. Jednakże, należy być przygotowanym na to, że trzeba ciężko pracować – w rzeczywistości, nie tylko ryby ze stawu nie wyciągaj z łatwością, ale również wagę, aby nie wyprowadzasz. Tak, jak szybko schudnąć?

Na początek, trzeba radykalnie przemyśleć swój sposób życia. I nie tylko do przeglądu i zebrać wszystkie wolę w pięść i zmienić go. I często konieczne jest dramatycznie zmienić, co nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Gotowy?

  • śnić

Po pierwsze, normalizuje sen i tryb budzenia. Osoba dorosła powinna spać przynajmniej 8 godzin dziennie, jak iw nocy. W związku z tym, jak się może wydawać kuszące oferta przyjaciół iść z nimi do klubu nocnego, a więc nie kusi migotanie monitora PC, trzeba iść do łóżka, nie później niż 23.00.

load...

Wydawałoby się, że to, co może być związek między snem i otyłości? Okazuje się, że najbardziej bezpośredni. Ilość snu wpływa bezpośrednio normalny metabolizm. Metabolizm, co z kolei ma wpływ na masę ciała człowieka. Tak, a dobro wspólne dla ciała pełne snu jest prawie niemożliwe, aby przecenić.

  • Pieszy

Pamiętaj, aby wziąć wystarczająco dużo czasu na spacer na świeżym powietrzu. A jak wymówki, że nie znajdziesz, nie może zostać przyjęty w nowoczesnej metropolii świeżego powietrza po południu z ogniem. Każda wycieczka piesza jest znacznie bardziej użyteczne niż siedzieć w pokoju. Lekarze zalecają chodzenie przynajmniej przed pójściem spać na godzinę. Wokół domu znajduje się park i ogród publiczny? To jest po prostu wspaniałe. Nie? Także to nie ma znaczenia, wieczorny spacer po ulicach.

Nawet jeśli czas jest bardzo brakuje, to nie jest konieczne, aby zrezygnować z chodzenia. Jadąc do pracy lub z pracy – zostaw kilka przystanków wcześniej. Tak, a najbliższy supermarket znajduje się chodzić – niech męża w samochodzie, a następnie przeniesie Cię na zakupy.

  • An_1

Pamiętaj, aby oglądać swoje diety. Oczywiście, jeśli trzeba, aby pozbyć się wszystkich kilka dodatkowych kilogramów, wystarczy zmienić dietę – bez specjalnej diety nie trzeba, po prostu dobrze zjeść. Po pierwsze, absolutnie wykluczone z diety następujące potrawy: wszystkie wędliny, ogórki, kiełbasek, żadnych pokarmów zawierających konserwantów i barwników.

Wszystkie produkty muszą albo gotowane lub gotowane na parze lub pieczone w piekarniku, ale bez tłuszczu. Ale wszystkie produkty mleczne, owoce, warzywa i zboża, z wyjątkiem manny, może mieć praktycznie nieograniczonej ilości. Ponadto, można jeść chude mięso i ryby.

Po drugie, ważne jest monitorowanie nie tylko menu, ale również harmonogram dostaw. Jeść co najmniej trzy razy dziennie, korzystnie zawsze w tym samym czasie. Nie ulec pokusie i nie pozwalają sobie wszelkie „przekąski”. W skrajnym przypadku, jeśli głód staje się absolutnie nie do zniesienia, można wypić szklankę kefiru lub zjeść małe jabłko.

Jest rzeczą oczywistą, że zwykłe wycieczki na obiady i wieczorne spotkania w kawiarni będzie również dać. W skrajnych przypadkach, należy ograniczyć się do wszelkich lekkich warzywnych i rybnych sałatek. Oczywiście, nie będzie to łatwe, ale rezultaty nie trzeba było długo czekać. Zaledwie kilka tygodni podaż tego dodatkowego ciężaru stopi, jak grad w słońcu. I taka an_1 jest o wiele lepiej i bezpieczniej niż ewentualne diety.


Dieta dla szybkiego usuwania nadmiaru masy

Cóż, w takim przypadku, jeśli te dodatkowe kilogramy więcej niż pięć, i trzeba się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe, będziesz musiał uciekać się do bardziej drastycznych środków. W szczególności, za pomocą różnych diet. Należy jednak pamiętać, że w żadnym wypadku nie można siedzieć na każdej diety bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. I dotyczy to absolutnie wszystkich ludzi, bez wyjątku, jak również każdej diety.

Proponujemy spróbować następującą dietę. Pomaga pozbyć się nadmiaru kilogram, podczas gdy w tym samym czasie nie bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi. Jednak ściśle stosować się do proponowanego menu, które – w przeciwnym razie wyniki mogą być nieprzewidywalne. Lekarze regularnie do czynienia ze skutkami różnych diet. I zaczniemy nowe życie, jak zwykle w poniedziałek. Oferujemy menu na tydzień:

  • Poniedziałek

Śniadanie brakuje w każdym razie niemożliwe – że śniadanie zaczyna się normalne procesy metaboliczne. Przy śniadaniu w poniedziałek do jedzenia pół grejpfruta są średniej wielkości i napić się gorącej herbaty. A w herbacie może nawet umieścić pół łyżeczki cukru lub miodu.

Na lunch opiera 1 jajko na twardo, 1 pomidor średniej wielkości i pół filiżanki czarnej kawy. W takim przypadku, jeśli jesteś uczulony na jaja kurze, mogą być z powodzeniem zastąpione przez przepiórki. Jaja przepiórcze nie powodować reakcje alergiczne. I na an_1ch pasują najlepiej.

Kolacja składa się z wszystkimi tego samego jaja, pół grejpfruta i kapusty. Przygotowanie sałatki następująco: drobno posiekać kapustę (200 gramów), trochę soli – sporo – i pozostawić na kilka minut. Następnie dodać łyżeczkę oliwy z oliwek. Sałatka jest gotowy! Kolacja powinna być nie później niż dwie godziny przed snem.

  • Wtorek

Wtorek śniadanie będzie dokładnie taka sama – 1 jajko, pół filiżanki gorącej herbaty. Ale dzisiaj, na cukier lub miód będzie musiał dać. A obiad jest identyczna – 1 jajko na twardo, 1 pomidor i kubek czarnej kawy bez cukru.

Ale na obiad dzisiaj będzie bardziej obfite – 200 g kapusty sałaty, 100 g gotowanej wołowiny i kubek herbaty bez cukru. Jeśli pijesz herbatę bez cukru, nie można, można dojść do pomocy substytut cukru. Jednak, nie powinny one być wykorzystywane również.

  • środa

Śniadanie – i cześć znowu pół grejpfruta i kubek gorącej herbaty, tym razem z łyżeczką cukru lub miodu. Na lunch można oddawać w jednym jajkiem i pomidorem, jak również 200 g szpinaku gulaszu. Nie przyprawa w żadnym wypadku nie mogą być stosowane – tylko szpinaku i wodę. W najgorszym, można dodać pół łyżeczki oliwy z oliwek. Na obiad, gotować na parze jeden cielęciny kotlet, pół ogórka i pół łyżeczki kawy.

  • Czwartek

I znowu to samo „osoba” – na śniadanie można zjeść grejpfruta lub pomarańczy, filiżanka niesłodzone herbaty. Lunch oferowany jest bardzo nietypowe danie – Baby konserwy mięso. I można kupić dowolnego co będzie zachwycony – ale nie można jeść więcej niż 200 gramów. W uzupełnieniu do konserw można zjeść 100 gramów duszonym szpinakiem i filiżankę kawy niesłodzone. Na obiad, jeść jedno jajko na twardo, 200 g beztłuszczowego jogurtu. Można wypić filiżankę herbaty lub beztłuszczowe niesłodzony jogurt.

  • Piątek

Na śniadanie – banan i filiżanka niesłodzone herbaty. Na obiad, zjeść 300 g duszonego szpinaku lub kapusty, jednym jajkiem i kubek czarnej kawy. Obiad na cześć koniec tygodnia pracy jest niemal królewski – 200 gramów chudego dowolnej ryby, gotowane na parze, 100 g kapusty i szklanką jogurtu beztłuszczowe.

  • Sobota

Zamiast śniadania, trzeba będzie zrobić filiżankę niesłodzone herbaty i lunch – sałatka owocowa. Sałatka jest przygotowana w bardzo prosty sposób – zmniejszenie o połowę jabłka, grejpfruta i pomarańczy, dodać trzy łyżki jogurtu dowolnym beztłuszczowej i wymieszać. Ciecz obiad nie może być podjęte. Kolacja – 200 g gotowanej wołowiny, świeżym ogórkiem i kubek gorącej niesłodzone herbaty.

  • Niedziela

Na śniadanie – 100 g niskotłuszczowego jogurtu i kubek gorącej herbaty bez cukru. Obiad – 100 g gotowanej piersi kurczaka i filiżankę gorącej kawy. Na kolację można pić tylko jeden kieliszek beztłuszczowe jogurt.

Oczywiście, taka an_1 jest wystarczająco trudne. Niemniej jednak pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów szybko, natomiast, w przeciwieństwie do innych diet, człowiek nie czuje się szczególnie silne poczucie głodu. Doświadczenie pokazuje, że taka an_1 na tydzień można wyeliminować od 5 do 7 kilogramów dodatkowej utraty wagi.

Jednak nie powtórzyć bardzo częstym błędem wielu kobiet – Wentylatory różnych diet – nie starają się poprawić wynik i powtórzyć tę dietę częściej niż raz na dwa miesiące. W przeciwnym wypadku, konsekwencje dla zdrowia mogą być bardzo negatywne. Więc chudniesz poprawnie. Nie chcesz stać się stałą gastroenterologa pacjenta?

W wyjątkowych przypadkach, można uciec się do najbardziej pilnych least – gryki – kefir diety. Jednakże, aby utrzymać to bardzo trudne. Dlatego też, jeśli nie masz silnej woli, nie należy nawet próbować. Tu nie chodzi o ciebie? Tak, przygotować 500 g kaszy gryczanej i sześć litrów jogurtu. Tak, te produkty i stać się jedynym pożywieniem przez cały tydzień.

Gryka jest podzielona na siedem równych części – siedem dni. Przygotowanie gryki prosta: zalać całą dzienną ilość zbóż czysta, zimna woda – jedna część gryczana będzie musiał trzy części wody. Zrób to najlepiej przed pójściem do łóżka w nocy gryki wchłania wodę. Gryka trzeba zjeść w ciągu dnia. Ponadto, na dzień można pić do jednego litra kefiru. Z wyjątkiem weekend – sobota i niedziela ilość jogurtu powinna być zmniejszona o połowę – do 0,5 litra. W ciągu zaledwie siedmiu dni, można pozbyć się z 7 – 10 kg. A im bardziej nadwagą był pierwotnie, większą wagę stracisz.

Jednakże, być przygotowane na fakt, że skutki takiego diety może być najbardziej nieprzewidywalny. I cała odpowiedzialność za ich zdrowie można zakładać. Dlatego zanim zdecydujesz się na takiej diecie, jak myśleć o tym, czy piękno jest jakby ofiar?


Aktywność fizyczna

Oczywiście, an_1 – to jest bardzo skutecznym i dobrym sposobem na pozbycie się nadwagi. Jednak bez odpowiedniego ćwiczenia, aby schudnąć to jest bardzo trudne, nawet z najbardziej rygorystycznych diet. I w przeciwieństwie do wszystkich an_1ch ćwiczenia tylko przynosi korzyści ciało. A jednorazowa „naloty” na siłowni każda sukces nie przyniesie. Więc pamiętaj, że najważniejsze – o systematyczne. Tylko regularne ćwiczenia pomoże pozbyć się nadwagi.

I robić najlepiej w siłowni z trenerem. On pomoże Ci wybrać indywidualny program treningowy, który jest odpowiedni dla Ciebie. Wielu ludzi wierzy, że usługi te są zbyt drogie. Jednakże, nie ma – aktualne te poszczególne sesje są dostępne dla prawie wszystkich.

Nie mniej przydatne i pływanie – to pozwala zrzucić zbędne kilogramy bez większego wysiłku. A szczególnie dobre pływanie usuwa tkankę tłuszczową z boków i brzucha. Ponadto, pływanie – zatrudnienie, bardzo przydatne dla ogólnej kondycji organizmu. Nie można pływać? Być może teraz jest czas, aby nauczyć. W skrajnym przypadku można zapisać się na aqua aerobik – jest ona wykonywana na płytkiej głębokości i groźby utonięcia po prostu nie będzie.

W najgorszym, możesz ćwiczyć w domu. Z reguły kobiety w domu starają się ściągnąć prasę w celu usunięcia tkanki tłuszczowej z brzucha. Jednak oprócz brzucha pewien, że są inne kłopoty plamy, z których ucieczka jest wystarczająco trudne ze znanymi ćwiczeń. Więc podnieść kurs wideo, które pomogą schudnąć ze wszystkich obszarów problemowych bez wyjątku.

Jak widać, prawo, aby pozbyć się nadwagi jest możliwe. To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Pamiętam, jak schudnąć? Zgadza się! Żywienie, zdrowy styl życia, ćwiczenia. Jeśli okaże się, że trudno jest zmienić swój styl życia w spokoju, poproś swojego przyjaciela, aby spróbować razem z wami walczyć o idealnej figurze. Po tym wszystkim, jak wiadomo, zawsze jest więcej zabawy!

load...