Jak schudnąć po świętach?

Lekarze ostrzegają, że dieta po świętach – najbardziej niebezpieczne. Chodzi o to, że w zimnych porach roku nasze ciało jak nigdy brakuje składników odżywczych i witamin. Dlatego nawet niewielki spadek w codziennej diecie może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

load...

Z tego, co powinno być zaniechane i musi oprzeć się, że po wielu dniach obżarstwa?

Natychmiast po wakacjach powinien iść do łatwego odtłuszczone żywności: owoców, warzyw, zbóż z mlekiem odtłuszczonym. Pije więcej wody mineralnej bez gazu. To nie tylko promuje trawienie i przemianę materii, ale także usuwa toksyny z organizmu.

Ale powinny ograniczyć spożycie soli, jak to możliwe. Wszakże wiadomo, że stymulują apetyt. Rano obrzęk, pragnienie i suchość w ustach sugeruje, że przed nadużywane „solenenkim”. W tym przypadku trzeba pić rano coś moczopędny. Byłoby najlepiej zielonej herbaty lub rumianku. Prawda zaleca się pić w dużych ilościach: co najmniej 2-3 szklanki.

Należy również zrezygnować z tłustych zupy, kiełbaski, wszystkie marynowane i solone żywności, napojów gazowanych. Są lepsze gotowane lub gotowane na parze żywności, lecz o grillowane dania mięsne należy zapominać, aż do następnych wakacji. Uzupełnia listę „zakazanych” majonez żywności i alkoholu, które są ładowane z dodatkowych kalorii w organizmie. Ponadto, napoje alkoholowe odwodnić ciało tłumić ośrodkowy układ nerwowy i spowolnić metabolizmu.

Dlatego najlepiej jest trzymać się światła po diecie białkowej święta, która zawiera chude mięso, nabiał, owoce i warzywa. Zaleca się również, aby pić dużo płynów: Ziołowa herbata, sok warzywny lub wodę mineralną. Ale kawa, soki owocowe, napoje gazowane i czarnej herbaty na najlepszy czas, aby całkowicie zrezygnować.

load...

load...