Jak schudnąć po porodzie – Tajemnice harmonii newly moms

Jesteś na gratulacje narodziny okruszki? Jesteś teraz – nowo wykonane Mumia być dumny ze swojego samicy „feat”? To wspaniała wiadomość, ale jak mówią, moneta zawsze jest minusem. W twoim przypadku – to dodatkowe kilogramy, zdradziecko wystające fałdy jednocześnie doskonale siedzi na rysunku ubrania. Wiele kobiet po znalezieniu „następcę” są zainteresowani jak schudnąć po porodzie i realizować swoje plany, ale niewiele robić to prawidłowo. Do którego firma dołączyć – ty decydujesz.

load...

Zawartość:

Dlaczego schudnąć po porodzie

Niektórzy uważają, że kobiety karmiące muszą zacząć jeść mozolnie po urodzeniu małych dzieci, bo teraz jesz „dla dwojga”. Są one jednak bardzo błędne. Matka Natura załatwione nowych mieszkańców Ziemi, zmuszając do zaoszczędzić kilka funtów tłuszczu, jest dogodnie położony w zacisznej miejsc na swoim ciele. Depozyty te są wykorzystywane przez organizm do procesu laktacji. Ale nowe mamusie muszą stopniowo wrócić do normalnej diety, oczywiście, bez uszczerbku dla okruszków, jedzenie jest dozwolone tylko w produktach piersią.

Istnieją również inne ciekawe sytuacje. Niektórzy mężowie, widząc zaokrąglonych form jego połówek, dosłownie błagać, aby nie stracić na wadze. Można uspokoić fanów wspaniałych postaciach: na odchudzanie potrwa około 9 miesięcy. Przez cały ten czas, twój wierny może cieszyć się „okrągłości”, ale pozostawić je na zawsze lekkomyślnie. Po pierwsze, nie będzie bardzo wygodne z nieparzystych fałdami po bokach.

load...

Po drugie, trzeba zmienić ubranie, a takie działania zazwyczaj nie powodują uwielbiany mężczyźni zachwycają (co nie jest atutem dla początkujących pań schudnąć, wbrew opinii męża?). Po trzecie, nadmiar funtów – bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia, ponieważ taki „transformacji” ciała jest obarczona wyglądzie nieprzyjemnych dolegliwości, a nawet chorób przewlekłych.

W rzeczywistości, aby dowiedzieć się, jak schudnąć po porodzie i odzyskać formę stary masz taką samą ilość czasu, w trakcie którego można zyskać na wadze. Naturalnie, trzeba zrzucić tłuszcz balastu stopniowo. Należy alarm, jeśli po sześciu miesiącach po porodzie, a masa ciała jest wyższa niż normalnie, a nawet rozwija się dynamicznie. Oznacza to, że jesteś rzut kamieniem od otyłości i jej towarzyszące „bukiet” chorób: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, żylaki, a także problemy z powrotem, i tarczycę. Nie pozwól choroba podstępna zrujnować swoje życie, zaczynają tracić na wadze. Ale właściwie!

Wskazówka numer 1: Ruch –

Życie

Teraz, gdy żołądek powrotem znane formy jest czas, aby zwiększyć ruchliwość. Lekarze naukowo doszedł do wniosku: nowo rozwiniętego mama do udanego powrotu do dawnych form potrzebują 2,5 godziny aktywnego spędzania wolnego czasu. Wybierz sport, który lubisz i przekazania – spotkać idealną figurę.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Jakie działanie jest najbardziej skuteczne, gdy jest to bezpieczne dla kobiet, które pojawiły się małe dziecko? Przede wszystkim, należy wybrać coś z tych lekcji:

 • chodzenia i szybki marsz;
 • Jogi (ale nie wszystkie jego elementy);
 • Skręcanie obręcz;
 • Rozciągania.

A co sportowych jest zakazane?

 • Uruchomiony;
 • Skoków lli_1;

  Przysiady lli_1;

 • Podnoszenie ciężarów;
 • Tenisowy lli_1;

  Aerobik lli_1.

„Kiedy można zacząć robić kondycję?” – To pytanie prawie każda kobieta, która niedawno rodziła. Jeśli poród poszło dobrze, to po 6 tygodniach. Robisz cesarskiego cięcia? Następnie zaloguj się do sprawności, gdy lekarz pozwoli.

To ważne, aby wiedzieć! Załadować były jak najbardziej skuteczne, konieczne jest ich regularne monitorowanie. Optymalny tryb pracy – tygodniowy wizyta 3-5 treningi trwające od pół godziny do godziny.

Jeśli po prostu nie może znaleźć czasu na ćwiczenia, a następnie zorganizować „podwójnego liczenia” podczas chodzenia. Aby to zrobić, nie musisz nosić dziecko w wózku i nosić w kangura, a boisko sportowe pieszo. Pół godziny z takich wyjazdów są równe godziny intensywnego treningu na siłowni. Jak widać, zawsze można znaleźć sposób, aby wdrożyć swoje plany, najważniejsze – chce.

Wskazówka numer 2 – tryb

Pitnej. Jak schudnąć po porodzie jest najłatwiej? Będziesz zaskoczony, ale z pomocą wody – zwykły, bez gazu i cukru. W skrajnym przypadku – herbata, ale przydatne – zielony. Płyn zwiększa metabolizm, co pomaga przyspieszyć spalanie tłuszczu zapasowego.

Rzadko chce pić, ale apetyt rośnie z niezwykłą prędkością? Cała „trick” może być niewystarczająca zużycie wody. Pragnienie miłości „zamaskowane” przez uczucie głodu, powodując przyrost masy ciała. Nie pozwól, by takie „żarty” zrujnować swoją sylwetkę i samopoczucie.

Jaki jest wskaźnik zużycia wody jest zalecane przez lekarzy? Zwykle wystarczy do 8 filiżanek metabolizm pracuje płynnie, a ciało jest chroniony przed odwodnieniem.

Warto zwrócić uwagę! Jak ustalić, czy masz wystarczająco dużo do picia? Jest to prosty sposób. Powinieneś mieć ochoty na wizytę w pokoju panie gdzieś co 3 godziny, a mocz powinien być prawie przezroczysta.

Jak wiesz, kawa, alkohol, napoje gazowane, mocnej herbaty – wszystkie zakazane, jeśli są okruchy karmiące piersią. Jeśli chodzi o świeże soki, to trzeba trzymać się porady lekarza w tej sprawie.

Wskazówka numer 3 – Właściwa

Uśpienia

Brak snu – zmorą niemal każdego nowo rozwiniętego mama. Walka wydaje się niemożliwe do Ciebie? Teraz możesz zmienić zdanie. Dlaczego? Kiedy śpisz mało, organizm zaczyna produkować zwiększone stawki kortyzolu – hormonu stresu, co prowadzi nie tylko do pogorszenia nastroju, ale także zwiększają apetyt.

Czy zauważyliście, że kiedy spać kilka godzin w nocy, to nie jest zapalonym poczucie głodu, co jest praktycznie niemożliwe, aby zarządzać? A winę za następnego uwalniania do krwi dużej „część” kortyzolu. Im mniej snu, tym bardziej chcesz jeść, a to błędne koło, nieuchronnie prowadzi do otyłości. Myśląc? To jest wspaniałe. Weź tę wiedzę do „przyjęcia” i oddalił ich idealną figurę niewoli tłuszczu.

Warto zwrócić uwagę! To nie przespać 8 godzin na dobę? To nie ma znaczenia. Zrób to reguła, aby przerwa senność w ciągu dnia, gdy maluch śpi. Pół godziny po południu drzemkę, mówią na temat skuteczności kilku godzinach nocnych.

Pamiętaj, że sen po północy jest szkodliwe, ponieważ najbardziej użyteczne sen – to jest kilka godzin do 24.00.

Wskazówka numer 4 – zbilansowana dieta

Głodu lub siedzieć na sztywnej diety, przekroczył próg szpitala, nie może lub zrobisz krzywdę nie tylko sobie, ale także grube mały chłopiec.

Jedz ułamkowych (co najmniej 5 razy, ale skromne porcje), starają się usiąść przy stole w określonym czasie, nie jeść śniadania, która „budzi się” i ciało „obejmuje” metabolizm.

Diety oznaczać redukcję kalorii poniżej 1800 kalorii, umieszczonym na „potem” – odbędzie się w przypadku, gdy okres laktacji. Stawka dla matek karmiących – około 2017 kcal dziennie. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na posiłek, a następnie zachować go porcje przekąski w postaci warzyw, owoców, pieczywa z pełnego ziarna.

Pamiętaj, aby podać w diecie białka (ryby, twaróg o niskiej zawartości tłuszczu, chude mięso), ponieważ – główne „bloków” na okruchy ciała. Od pierwszych dni po urodzeniu jest przydatna zużycie owsianka takiej żywności pobudzać was i poprawę nastroju.

Gdy stop karmić swoje dziecko karmienia, można stopniowo zmniejszyć kaloryczność 1600 kcal.

Wskazówka numer 5 – pozytywne nastawienie

Wybierz ścieżkę walki z tkanki tłuszczowej – to połowa sukcesu. Druga połowa pomyślnej realizacji planowanego – pozytywne postrzeganie, co się dzieje i optymistyczne nastawienie do życia. Wiele świeżo upieczony mama, ulegając depresji poporodowej trendy zaczynają się „trzymać” swoje problemy, tracąc nadzieję na powrót harmonii. Takie „eksperymenty” nie doprowadzi do niczego dobrego.

Spróbuj częściej w powietrzu, komunikować się z bliskimi i przyjaciółmi, pomyśl o swoim hobby, a następnie razem pracować „dla ciebie”. Kilka godzin w tygodniu poświęcić się wizytę w salonie piękności. Raz w miesiącu uruchomić „miesiąc miodowy” weekend, począwszy od ulubionych poza miastem lub po prostu wygrzewać jego połowę całego dnia w łóżku, dając okruchy pod opiekę babci.

Zestaw ćwiczeń na powrót pięknym brzuchu po ciąży

Teraz jesteś właścicielem podstawowe tajemnice, jak schudnąć po porodzie, co oznacza, że ​​wkrótce Twoja figura znów będzie idealny, ale piękna – olśniewające.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...