Jak schudnąć po porodzie szybko i bez problemów

Zawartość:

Dziewięć długie miesiące niosąc dziecko i za szpital, a ty w końcu wrócić do domu z cennym wiązki w dłoniach i silnego poczucia szczęścia na sercu. Ty – moja mama, a teraz twoja rodzina wzrosła o jednego człowieka. Ale dodatek nie koniec. Ta obojętność zgłosi lustra w korytarzu i starych rzeczy, które nosił przed ciążą. Mówimy o dodatkowych kilogramach. Zmuszają do zmiany ubrania i kupić rzeczy większe. I to ich wina, że ​​wstydzą się rozebrać na plaży.

load...

Kto lubi po 44 rozmiarów i podziwiając widoki mężczyzn noszących baggy 48th i bezosobowe tytuł „hej, kobieta”? Tak, każdy! Dlatego młode matki zagadkowe problem jak schudnąć po szybko i bez szkody dla dziecka urodzeniu? Sytuację komplikuje fakt, że wszelkie zmiany w diecie mogą mieć wpływ na jakość mleka matki, więc wykorzystać starą sprawdzoną metodę zwaną „dieta” nie będzie działać. Więc jak to możliwe? Czy matka pielęgniarstwa przeznaczony jest do ukrycia dodatkowe kilogramy pod szaty? Nie, nie znowu! Będziemy uczyć, jak szybko schudnąć po porodzie.

Ruszamy dużo i z przyjemnością

W ciągu ostatnich miesięcy ciąży wiele kobiet ograniczają się do aktywności fizycznej. Oni praktycznie nie chodzić, iść do lokalu windą i próbują do automatyzacji prac domowych. To jest zrozumiałe. Próbować dostać się na szóstym piętrze z ogromnym brzuchem, albo nawet zamiatać podłogę z miotłą! nie że z miotłą w ręku wiele, ale podłoga nie jest widoczny. Co o wszystkich dziedzinach też niestety i przewidywalny. Przyszła mama może i chciałbym spacer w parku, ale opuchnięte nogi dyktować jego reżimu, zmuszając kobiety posłusznie siedzieć na ławce. Po porodzie (zwłaszcza po cięciu cesarskim), osłabienie organizmu, zbyt, nie ma tras sportowych.

Jednakże, jeśli jesteś zdeterminowany, aby schudnąć, trzeba przenieść. Start z faktu, że podczas spaceru z dzieckiem nie siedzieć na ławce w towarzystwie młodych matek, a także chodzić. Można wybrać określoną trasą na szorstkiej powierzchni toczyć wózek był trochę trudniejszy. W rezultacie, twoje ciało będzie poświęcić więcej energii niż chodzenie na płaskiej drogi asfaltowej. Dzień po dniu, wydłużyć odległość przebytą.

Kolejnym etapem będzie zakup trener domu lub przynajmniej hulahupa. Obręcz pomogą przywrócić harmonię talii i bieżni, ustaw odczyt na skale podłogowych. Oczywiście, to się stanie, pod warunkiem codziennego treningu, więc zbierać wolę w pięść i angażować ich. Tym bardziej, że 15-20 minut dziennie na powrót harmonii byłoby wystarczające.

load...


Jeść prawo

Pielęgniarstwo matka ciągle próbują narzucić ideę, że powinna jeść za dwóch. I wiele kobiet intensywnie zacząć pić herbatę z mlekiem skondensowanym (nawet w przerwach między karmieniami), istnieją fat twaróg. Co więcej, robią to nie w określonym czasie i chaotyczne. Często zdarza się, że młoda matka przez cały dzień jest zobowiązany do opieki nad dzieckiem, a kiedy zasypia, biegnie do lodówki i zjada na przyszłość. Czy rozpoznajesz siebie? Więc twój dodatkowy ciężar – jest wynikiem przypadkowej władzy. Warto więc nauczyć się prawidłowo odżywiać.

  1. Aby rozpocząć, należy obniżyć zawartość tłuszczu mleka i sera, są zjadane.
  2. Nie pije herbatę z mlekiem skondensowanym przez całą dobę. Wystarczy do pół filiżanki przed podaniem, aby zwiększyć laktację.
  3. Przestać jeść owsiankę baby. Co więcej – szczątki smaczne dostawy mleka lub zachować swoją talię?
  4. Nie jeść cztery godziny przed pójściem do łóżka. Jeśli głód nie można pokonać i zabić apetyt kubek jogurtu beztłuszczowe lub jabłko.
  5. Pić witaminy zaprojektowane specjalnie dla karmiącej matki. Po pierwsze, będą one wzbogacić mleko z piersi wszystkich przydatnych mikroelementy. Po drugie, aby odzyskać od porodu. Kobiet po cesarskich witaminy muszą być zindywidualizowane i powinny być wykonywane przez lekarza prowadzącego.
  6. Staraj się jeść więcej niż trzy razy dziennie. Im mniej jesz, tym większa część wybrać dla siebie. I to jest szkodliwe dla żołądka i na rysunku. Pamiętaj, że karmienie piersią muszą jeść dwa razy tyle. Jest to mit.
  7. Pamiętaj mądre powiedzenie: „jeść śniadanie obiad siebie, podzielić się z przyjacielem, kolację dać wroga”? Jeśli zastosujemy się do tej zasady, a wkrótce będziesz mieć stare ubrania pasuje. A wraz z nim pochlebny tytuł „Dziewczyna”.

Nie pozbawiać się od reszty

Co każda kobieta marzy o ciąży i porodu? Nie tylko o tym, jak szybko schudnąć po porodzie. Młode matki bardziej niż cokolwiek innego chce spać, ponieważ małe dzieci żyją pod skryptu i bardzo chętnie budzi się kilka razy w nocy. Dodajmy do tego stres ciąży i porodu (lub gorzej – po cięciu cesarskim) i dostać wyczerpany i wychudzony kobietę. Musiałaby trochę ciszy i spokoju! W praktyce okazuje się, że młoda matka w tych rzadkich godzin, gdy dziecko wreszcie zasypia, sitowie ugotować obiad, posprzątać dom i umyć pieluchy. Brzmi znajomo?

Ale kobiecie pielęgniarskiej odpocząć po prostu niezbędna, ponieważ ona i jej mleko z piersi dziecko przesyła jego stan psychiczny. Jeśli mama cały dzień na nerwy, dziecko będzie prawie na pewno odpowiadał rodziców bezsenna noc. Więc nie zapomnij o reszcie. Śpi dziecko? Rzuć gospodarstwa domowego, prześpij. Uwierz mi, Twoja rodzina nie potrzebuje czyste i zdrowe dania, i uśmiechnięta mama.

Nie zachęcamy Państwa do spędzenia dni leżąc na łóżku i całkowicie porzucić wszystkie przypadki. Znaleźć kompromis. Na przykład, nauczyć się delegować część swoich domowych obowiązków domowych. Muszą zrozumieć, że teraz nie jest łatwe, i spróbować jak najwięcej, aby złagodzić swój los. Naucz się relaksować w porządku? Następnie waga wróci do normy. Ponieważ bardzo często po prostu „zajętych” nasz zmęczenie ponad pie, lub cukierki.

Karmić piersią

Natura rozmieszczone tak, że ciało kobiet w okresie ciąży nie tylko przygotowanie do porodu, ale także na nadchodzący laktacji. Wynika z tego, że dodatkowe cale wokół talii nie jest niczym innym, jak rezerw tłuszczu dla przyszłej laktacji. Plus dieta dla karmiących kobiet po prostu nie pozwoli Ci się lepiej: cokolwiek tłuszczu, mało słodki, smażone przeciwwskazane, słony – też. Gdzie jeszcze można powiedzieć o dodatkowych funtów? Dlatego nie spiesz się ciągnąć piersi po porodzie lub cięcie. Przede wszystkim dlatego, ze karmienie dostosowane niewidzialną więź między matką a dzieckiem. A to, wierzcie mi, jest o wiele ważniejsze niż problem „jak szybko schudnąć po porodzie”.

Na koniec życzę wszystkie młode matki nie daj się powiesił na własnym ciężarem. Skupić się na dziecku: jego zdrowia, nastroju. Złapać pierwszy uśmiech dziecka, pierwsze słowo. Promieniować miłością, zanurzony w radości macierzyństwa i szczupła figura nie trwa długo.

load...