Jak schudnąć po porodzie i szybko schudnąć bez szkody dla siebie i Twojego dziecka

Dla wielu nowo wykonane matek radość z narodzin długo oczekiwane dziecko z ukochanym często przysłonięte przez zmiany w kształcie i zatrudnił w czasie ciąży nadwagą, którego chcę się pozbyć jak najszybciej. Jak schudnąć szybko i trwale po porodzie? Jak przywrócić starą formę, nie ranić siebie i dziecko?

load...

Zawartość:

Wymagane Produkty dla matek karmiących

Prawdopodobnie jedyna zmiana, która jest dobra, – zwiększenie rozmiaru biustu, ale jeśli z nim zwiększa objętość i innych części ciała, radość jest krótkotrwały. Zgodnie z normami fizjologicznymi, podczas kobiety rozrodczym mogą uzyskać od 8 do 11 kg, z której to jest całkiem naturalne i łatwo pozbyć podczas porodu i okresu poporodowego. Jednak nie każda kobieta jest na różnych etapach oblicza ciąży i próbuje utrzymać się w granicach optymalnej masy, w wyniku oczekiwań dziecka pozyskania do 20 kg lub więcej, pozbyć się, że i wrócić do starych form prenatalnych pojawia się trudne zadanie.

Jak schudnąć bez szkody po porodzie

W okresie karmienia piersią dla takich ekstremalnych i radykalny sposób, aby schudnąć tak rygorystyczne diety, herbatki ziołowe i tabletek odchudzających, głodem, wyczerpującym treningu, pytanie nie powinno być. To nie tylko może spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia matki i dziecka, ale także całkowicie bezużyteczne, ponieważ odrzucono więc dodatkowa waga jest zazwyczaj tak szybko powrócił jako reset, często nawet z dodatkiem lub takich nieprzyjemnych jako prezenty ugięcia i luźnej skóry. Zasada „powolnym i stały wygrywa – na Going” w tym przypadku sprawdza się najlepiej. Najbardziej rozsądne stanowisko o zdrowie i sprawność jest, aby nie spieszyć i odtworzyć ją w bezpiecznym miejscu. Optymalna utrata masy dla karmiących matek, powinna wynosić od 250 do 500 g na tydzień, w rzeczywistości należy rozpocząć proces odwrotny stopniowy przyrost masy ciała w okresie ciąży. Utrata wagi może być hamowana nie tylko przez zmiany w codziennej rutyny i diety i zmiany hormonalne w organizmie kobiety. Wreszcie hormonów ustabilizuje się dopiero po roku lub dwóch po urodzeniu.

load...

Zrównoważona dieta po porodzie

Odpowiednio zorganizowana dieta i odżywianie pozwoli mama farmacja uzyskania wszystkich niezbędnych dla niej i dla dziecka składniki odżywcze dostarcza energii do wykonywania prac domowych i pomóc ustawić wagę. Często dodatkowa waga po porodzie staje się problemem nie do pokonania z powodu nieprawidłowych nawyków żywieniowych nałożonych przez wspólne stereotypy.

  • Najważniejsze – nie przejadać! Wiele kobiet uważa, że ​​jakość mleka zależy od obfite i spożycie tłuszczu karmiące matki jeść tak mało, że nic nie zaprzecza, więc również pod budujących nauk „życzliwych” nadal jeść dla dwojga. Nawet jeśli zamiast obfitym kanapka z masłem, miodem i orzechami jeść kleik, dziecko będzie nadal się do niego. To właśnie tak natura przewidziała, więc objadanie się jest absolutnie nieuzasadnione. Okres karmienia piersią jest bardzo ważne, aby monitorować spożycie płynów, który nie powinien być krótszy niż dwa litry dziennie. W rzeczywistości, produkcja mleka nie zależy od mocy, ale na dwóch hormonów – prolaktyny i oksytocyny, aby utrzymać odpowiedni poziom, który może być częste stymulacja piersi (aby karmić dziecko na żądanie), dobre przywiązanie dziecka do piersi, obecność nocnych karmień (od 3 dni do 8 godzin poziom prolaktyny są najwyższe rano), stan emocjonalny kobiety, ciepła (gorąca herbata i ocieplenie piersi przed karmieniem), psycho-emocjonalne i dotykowe kontakt z dzieckiem, lekki masaż piersi.
  • Kalorii dieta matek karmiących zaleca się ograniczenie zasięgu 1500-2000 kcal dziennie. Kruchy krótkie kobieta jest pożądane, aby stosować się do dolnej granicy normy, a wysoki i przystojny panie lepiej skupić się na 2017 kcal.
  • Najlepszy połykanie Tryb okresie laktacji – Split posiłki małe posiłki 5-6 razy dziennie. Jednocześnie ostatni posiłek powinien wynosić co najmniej cztery godziny przed snem. Ślepo kategoryczne regułę „Okruchy w ustach po szósta wieczorem” nie warto, zwłaszcza jeśli się spać około północy. Zamiast późny obiad, a więc nerwy były nienaruszone i sumienie jest czyste, można pić jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, jogurt lub Rjażenka. Tłuszcze
  • Całkowitego spożycia kalorii powinna wynosić nie więcej niż jedną czwartą. Wskazane jest, aby połowa dieta dzienna składała się z owoców i warzyw. Pełni zalecane wykluczyć smażone, wędzone, ostre, zbyt tłuste i słone przekąski, alkohol i czekoladę. Ze względu na wysokie spożycie kalorii powinna być ograniczona do winogron i bananów. Podczas gotowania, preferencja należy zwrócić na gotowanie, pieczenie w piekarniku lub na parze potraw.
  • Mięso daje ciału młodą matkę niezbędne białka, jednak nie powinny być nadużywane. Tylko jedno danie mięsne dziennie – na śniadanie lub obiad, wieczorem przeciążać żołądka i ciężkie dolgoperevarivaemoy żywności niepożądane. Mięso powinno być świeże i naturalne. Całkowicie wykluczyć kiełbasy, parówki, kiełbasy i inne produkty przetworzone mięso z wysokiej zawartości tłuszczu, soli, stabilizatorów, aromatów, barwników i ogólnie dość niepewne i daleko od bezpiecznej kompozycji.
  • Koniecznie ograniczone do pieczenia i ciasto. Całkowicie pozbawić się wszelkich przyjemności nie jest konieczne. Jedna lub dwie babeczki lub ciasto na dwa lub trzy dni, spożywane w godzinach porannych, a nie zaszkodzić.
  • W żadnym wypadku nie zrezygnować z korzystania z produktów zbożowych, ponieważ zmniejszają one ryzyko, że dzieci karmione piersią alergii. Zapraszam gotować i jeść płatki z mlekiem bez tłuszczu lub wody. Bardzo przydatna brązowy ryż i pieczywo pełnoziarniste.
  • I jeszcze jedna „pożywne” moda – nie jeść dziecko! Nawet jeśli owsianka jest bardzo smaczne, i jedli tylko połowę miękiszu, nie należy zapominać, że zjadłszy yummy, będzie rosnąć wraz z dzieckiem.

Odpowiednie fizyczne Aktywność

Męczące treningi, zwłaszcza przed karmieniem mamusie przeciwwskazane, ale rozsądne ćwiczenia są niezbędne jak powietrze. Aby zacząć aktywnie przesunąć nowo wykonaną matkę, jeżeli poród odbył się bez komplikacji, trzeba dwa tygodnie po porodzie. Jeżeli istnieje możliwość na dzień uchylenie godziny do pełnego treningu lub 15 minut na mini-szkolenia – świetnie! Z pomocą czasopism, książek, Internetu lub specjalnej wideo kursy dla młodych matek wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i zacząć zajmować się kilka razy w tygodniu, stopniowo zwiększając liczbę treningów do trzech.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Jeśli spadły na swoje barki troski i obawy nie pozwalają przeznaczyć kilka minut na sporcie, przy maksymalnej korzyści dla siebie oglądać spacery z okruchów. Nie ulec pokusie, aby chodzić cały czas wyznaczony do kandydowania z „przyjaciół szczęścia”, omawiając menu na obiad i niemowląt opieki problemu. Nie mniej niż jedną godzinę trzeba iść w szybkim tempie, unikając wygląd duszność, bez wchodzenia w perspektywie. Tylko jedna godzina intensywnego chodzenia w organizmie spala mniej więcej tyle samo kalorii, co trzy godziny szkolenia na symulatorach. Ponadto, spacery napina mięśnie, poprawia laktację i świeże powietrze malyutke wszystkie niezbędne. Więc nie leń – spacer z dzieckiem co najmniej godzinę dwa razy dziennie.

Około miesiąc po porodzie, można bezpiecznie przejść do poważniejszego treningu, na przykład, na bieżni, rower stacjonarny lub eliptyczny trener. Świetnym rozwiązaniem – joga, taniec, pływanie. Jeśli jest to możliwe, przez co najmniej godzinę, aby zostawić dziecko pod opieką, idź do klubu siłowni lub fitness. Według własnej matki, to ma pozytywny wpływ nie tylko na fizycznym, ale również na stan emocjonalny przez zmianę środowiska. Najważniejsze – przejść do trybu treningowego stopniowo.

Nieunikniony, jednak nie zaleca się spieszyć rzeczy, spadając ponad 500 gramów tygodniowo z odpowiednich ćwiczeń fizycznych i przestrzegania zasad zbilansowanej diety utrata masy ciała. Jeśli pomimo wszystkich środków podjętych, wagi strzałek uparcie pozostawał w tych samych cenach, należy skonsultować się z lekarzem, endokrynologa, należy sprawdzić ogólny stan hormonalny organizmu, a zwłaszcza stan tarczycy.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...