Jak schudnąć na Nowy 2017 łatwo i szybko

Och, jak ja chce radykalnie zmienić na nadchodzący urlop: stać się szczuplejsze, szczuplejsze, stonowanych i pożądane pięć lat młodszy. Ale idea konieczności zmiany jego wyglądu jakoś przychodzi dokładnie pod najlepszej Ewy, a nie przed noworocznym. Dlatego czas w cudownej przemiany Kopciuszka w piękną księżniczkę zbyt mało, a bajki, niestety, nie w pośpiechu, aby pomóc. Musisz zebrać wszystkie siły woli w pięści, a od wczesnych godzin porannych do późnej nocy biec w poprzek połacie Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak schudnąć na Nowy 2017 szybko i bez wysiłku.

load...

Zawartość:

Ocena sytuacji – trzeźwy

Każdy z nas – dorosłych i nie wierzą w magię, ale jeśli dzieci czekamy na rozstrzygnięcia naszych problemów magicznie. Zapomnij o tym, że nie nastąpi. Jeśli chcesz pozbyć się pięć lub dziesięć kilogramów w ciągu miesiąca, to jest ich chęć napisać do Świętego Mikołaja. Dobrze, nagle nadejdzie? W tym okresie rzeczywiście stracić od dwóch do (max!) Do czterech kilogramów. Chcesz lepsze wyniki? Zacznij wcześnie lub wypowiada wojnę na siebie. Ale w tym przypadku, każdy wynik tej walki będzie porażką. Jeżeli zamierzone cele nie zostają osiągnięte, rozczarowanie popsuć świąteczny nastrój. Jeśli uda nam się osiągnąć nierealne cele w krótkim czasie zepsuje nastrój zły stan zdrowia.

Jeśli czas przed planowanymi obchodami więcej, a wynik będzie bardziej imponujące. Nie radujcie się z wyprzedzeniem, ponieważ różnica nie jest tak wielka. W pierwszym miesiącu od jej wagi idzie najszybciej, bardziej kurs odchudzania znacznie spada. Togo, który okazał się osiągnąć w ciągu pierwszych trzydziestu dni, bardziej można się spodziewać nie wcześniej niż sześćdziesiąt dni. Tylko pierwszy miesiąc masz gwarancję połowa sukcesu w drugim.

load...

Jeśli Mikołaj wciąż dostaje wiadomość, wówczas ciężar wkrótce zacznie spadać sam niemal z prędkością światła. Stań na wadze każdego ranka, ale nie staje się łatwiejsze? Albo wysłać skargę do bieguna północnego lub zacząć działać. Bez wysiłku – zerowy wynik. Co będzie pracować ciężej niż postawy czujnym wobec żywności, tym mniej dodatkowych centymetrów.

Nie ma czasu i wysiłku, aby dać wszystko co najlepsze do maksimum? Lepiej wypić wspaniałą kawę, tablet, żuć lub rozpuszczać dziwny proszek roota? Apetyt ma żadnych kalorii, tłuszcz spala się – marzenie! Aby osiągnąć to nie żal, a nawet własne zdrowie. Chory żołądek, nerki, wątroba – nic ważnego – smukła sylwetka na miesiąc. Nie chcemy na miesiąc, byłoby wskazane, aby wszystkie? Wtedy trzeba pracować nad sobą i nie zaśmiecać swoje ciało za pomocą magicznego eliksiru.

Po prawdziwe cele zostały zidentyfikowane, należy sporządzić plan ich realizacji oraz harmonogram wymaganą do tego celu.

Quit połowy rzeczą w tym przypadku jest znacznie bardziej skomplikowana.

Dieta – zwyczaj szkodliwe

Dwa nieszczęsny nieodłącznym przyjacielem – chęć utraty wagi i diety. Będziesz próbował następny nowomodna system zasilania: cebula, kapusta, cytryny? Nie próbowałem jedną, a być może już kilkunastu, po jednym dla każdej wypoczynku przez cały rok? Rzuć ten zły nawyk! Pierwszy raz kilogramów odejść szybko i niedbale, a nie tak szybko powrócić. Po raz drugi już pełzanie dala niechętnie, ale działa wstecz żyje. Przy trzeciej i kolejnych doczepiany zaskrzypiały i powrocie nie jest sam, ale z przyjaciółmi.

Organizm przyzwyczaja się do okresowych wstrząsy, szok utraty nabytych znakomitych podań, ale przestępstwo nadal zachować czujność i będzie gromadzić nadwyżki. Im więcej kije i marchewki wymienić między sobą, tym mniej korzystania z takiego oswajania.

Wielu wierzy, że monodiets pomocna? Ile witaminy C został zaliczony, jeśli istnieje jeden tydzień cytryny i jak dużo żelaza w organizmie pójdzie, jeśli jeść tylko gotowane i solone mięso wieprzowe. Twój żołądek po powiedzieć „dziękuję” i pamiętaj, aby w zamian obdarzyć zapalenie błony śluzowej żołądka, a nawet, jeśli w przypływie wielkoduszności, wrzód. Organizm nie jest w stanie wchłonąć witaminy w dużych dawkach, to zajmie tyle, ile potrzebuje, a reszta pójdzie w określonym kierunku. Ponadto, poszczególne witaminy i minerały są wchłaniane tylko w grupie z drugiej strony, w przeciwnym razie będą one kwotę nikła.

Dieta – nie jest panaceum, bo to jest – to zjawisko przejściowe. Jedyną rzeczą, która pomoże schudnąć powoli, ale pewnie i bez uszczerbku na zdrowiu – właściwej i zbilansowanej diety. Obejmuje ona wiele posiłek (nie dwa, ale cztery lub pięć razy dziennie) w małych porcjach w ustalonym czasie, stosowanie dużych ilości wody (pić trzeba, kiedy chcesz, zamiast zadławienia się przez życie, bo musimy) i wykluczeniem zagrożenia z diety (solone, wędzone, smażone, a lista jest długa, który jest znany wszystkim). Zasady te są podobne do tych używanych w diecie, ale różnica i jest istotna. Nie ograniczyć swoją dietę, o jakości spożywczej, nie istnieją żadne okresy „użyteczne” głód, organizm otrzymuje szeroki zakres pierwiastków śladowych i minerałów, a ryzyko niepowodzenia jest minimalne, ponieważ nie istnieją żadne ścisłe ograniczenia.

Stres i emocje związane ze sztywnych i restrykcyjnych diet one zmniejszyć tempo utraty wagi i niekorzystnie wpływają na zdrowie organizmu.

Sport – dobra rzecz

Przed Nowym Rokiem pozostaje praktycznie nic, a zmniejszenie ilości zjedzonych i poprawy jej jakości daje wynik nie jest zbiegiem. Bardzo dziwne, prawda? Być może to dlatego, że spacer z domu do sklepu iz powrotem – to nie jest godzina biegania na stadionie i szkolenia mięśni pośladkowych w fotelu przed monitorem komputera – nie jest to sto przysiadów a hantle kilogram w dłoniach. Musimy ponownie lub oszczerstwa pisać na męczennika ks Frost, lub znaleźć energię i czas na pracę nad sobą.

Podczas aktywnych treningów bardzo szybko spalić kalorie. Nawiasem mówiąc, są one nadal spadać i po treningu, jak przyspieszyć metabolizm spowalnia nie gwałtownie, ale stopniowo. Pierwsze ćwiczenia wydają cholery, ale tylko kilka z pierwszych. Organizm przyzwyczaja się do stresu i bardziej staną się o wiele łatwiejsze.

Przydatność aktywności fizycznej nie tylko w tym, że nadwaga idzie znacznie szybciej. Po dodatkowe kilogramy znikają, ciało nie będzie wydawać się bezkształtnym workiem kości. Definicji mięśni, symetria i spryt – to właśnie czyni go atrakcyjnym postać, ale nie chudość.

W sporcie, istnieje kilka zalet. Pierwszy – lepsze zdrowie, oczywiście. Po drugie – wzrost energii i mocy. Fakt, że im większa energia ciała wydaje, tym bardziej, że wytwarza. Tuż po miesiącu regularnych ćwiczeń, możesz czuć się istotne zmiany: wybuch energii w godzinach porannych jest znacznie wyższa zmęczenie nie zachodzi tak szybko, brak energii do końca dnia, a nie tuż przed obiadem.

Nie staraj się zrozumieć ogrom pierwszej sesji treningowej (szczególnie jeśli wcześniej nigdy nie grał sportu).

Inne metody własny tortur

Tylko schudnąć – zły cel, dobry cel – stać się niemal doskonały. Jeśli rozpoczęty w celu przywrócenia porządku w sobie, będzie nieuchronnie wpływa na wygląd. Ale wynik będzie bardziej zauważalny, jeśli praca jest bezpośrednio na zewnętrznej powłoce, spróbuj pomóc jej odzyskać świeżość i sprężystość. Pomoże masaż, ale nie spiesz się, aby wysłać zaproszenie do odbycia sesji do Świętego Mikołaja, nie był jeszcze wrócić do poprzednich wniosków.
obszary problemowe w zasięgu ręki, można pracować na własną rękę. Literatura jest pełna lekcji i filmów na ten temat. Wystarczy pamiętać, że można to zrobić tylko ocieplenia powierzchni i relaksujący masaż. Próba do badania głębokich warstw skóry właściwej, bez specjalnych umiejętności może doprowadzić do awarii.

Poprzez nagradzanie tortur to owijanie ciała i urody własnych przygotowanych kremów. Od czasu do czasu niezbędnego do stosowania naturalnych zarośla i maski nałożyć po relaksujący olejek do kąpieli nałożeniu na skórę.

Szczególnie przydatna dla skóry i utrata masy ciała są okłady miodu i maski. Należy jednak uważać, ponieważ produkt ten alergenów.

Niestety, nie zostanie ujawniony sekret jak schudnąć przed Nowym Rokiem, jak skutecznie i bez wysiłku. To jest w zasadzie niemożliwe, choć, jeśli jeszcze kilka wysyłać dziesiątki listów do Świętego Mikołaja Spacey … Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zmianę na lepsze, która jest zagwarantowana na następny Nowy Rok prowadzą do zaskakujących rezultatów. Najważniejsze – aby spełnić te wakacje zdrowy, szczęśliwy, uśmiechnięty i zadowolony z siebie, że wszystkie kolejne trzysta sześćdziesiąt pięć dni były tak samo dobrze.

load...