Jak schudnąć bez szkody dla zdrowia: aspekty fizyczne i psychologiczne diety

Wiele osób marzy o rozstaniu z nadmierną wagą. A sen to zrobić szybko. Siadają na ścisłej diecie, tempo siebie ćwiczenia, spędzając pół dnia w siłowni, zwracając się do chirurgów plastycznych z prośbą, aby zwolnić je z nadmiaru tłuszczu, a są nabywać magiczną odchudzanie. Dopiero teraz, że ci ludzie, jak schudnąć bez szkody dla zdrowia? Większość z nich nie może. Ich głównym celem – aby pozbyć się dodatkowych kilogramów i uszkodzić lub zdrowotnych korzyści – to drugie pytanie. W tym artykule nie będziemy analizować dietę. Podamy zalecenia, jak schudnąć bez szkody dla zdrowia.

load...

Zawartość:

Wideo standardowych błędów odchudzanie

Porady dietetyków, aby schudnąć bez szkody

Zazwyczaj, zdrowej diety eksperci zalecają holistyczne podejście, które zapewni Ci szczupłą sylwetkę. Obejmuje ono prawidłowe odżywianie, ćwiczenia, praca z psychologiem. . Znany amerykański lekarz Paweł G. Varnas daje takie zalecenia utraty wagi:

load...
 1. Engage auto-szkolenia na codzień. Daj sobie 15 minut dziennie, a w tej chwili wyobrazić, jak piękna i szczupła twoje ciało stanie się, jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zaleceń. Jednocześnie myślę, jak w razie potrzeby już się spełniło. Nie „Będę szczupła i piękna” i „jestem chuda i piękne.”
 2. Zmień swoje nawyki żywieniowe i tryb dnia i staram się cieszyć się proces. Jeśli nie podoba ci się proces zmiany własnego ciała i umysłu, nie można osiągnąć pożądany rezultat.
 3. Lose sama waga jest nieskuteczne. Zaangażowanie członków rodziny lub przyjaciół, którzy muszą schudnąć. Będzie wspierać się wzajemnie.
 4. Uwaga: aby schudnąć bez szkody dla zdrowia, na to potrzeba czasu. Ekspresowe diety dają rezultat maloprodolzhitelny i może powodować różne problemy zdrowotne.
 5. Jeśli zdecydujesz się na czczo, a nie głodować bez nadzoru lekarza.
 6. Nie

 7. Myśleć o kalorii, dbać o jego jakość.
 8. Jeść więcej owoców i warzyw. Cukier dostać od nich i unikać cukru rafinowanego.
 9. Jeśli poczujesz głód, starają się zaspokoić go tak szybko, jak to możliwe. Więc prawdopodobieństwo przejadania będzie mniejsza.
 10. Uwzględnić w swojej diecie jeść całe ziarna zbóż lub całe ziarna kiełkującego. Zawiera on przydatne węglowodanów.
 11. Jedz małe posiłki, ale często.
 12. Jakie są ciche dietetycy?

  W uzupełnieniu do powyższego, istnieje wiele innych zalecenia odnoszące się do konkretnej metody odchudzania. To liczenie kalorii i ważenia jedzenia i picia dużo płynów i wielu innych.

  Są ludzie, którzy są w procesie „odchudzania”, nie tracą na wadze i gromadzą ją. To dlatego, że nie otrzymują informacji od lekarzy, że przerwa między posiłkami w żadnym wypadku nie powinna być ograniczona do pięciu godzin (lub nie spełniają tego zalecenia). Wiele nawet, że małe porcje naeshsya nie nie lepiej niż z góry określonej ilości kalorii do jedzenia raz dziennie, ale dokładnie. Po kilku kalorii tyle.

  Co się dzieje w naszym ciele? Jeśli po pięciu godzinach organizm nie otrzyma pożywienia, on jest głodny. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, w jaki sposób połączonych procesów zachodzących w naszym organizmie. Tymczasem organizm musi wiedzieć, że jest wystarczająco dużo żywności, a ona idzie regularnie. W przeciwnym razie, mózg włącza alarm i wysyła sygnał do komórki: „Nie będzie głód Zebrać”. Więc tłuszcz jest odroczone „w rezerwie”. Złożony system, który nazywany jest „ludzkie ciało” należy zapewnić pilne potrzeby i umieścić coś w rezerwie.

  Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  A co my robimy? Gdy nie ma apetytu, jesteśmy szczęśliwi. Kiedy znajdujemy odwagę zrezygnować z kolacji i idź do łóżka, radujemy się jeszcze bardziej, jak mówi przysłowie, „Zjedz śniadanie siebie, kolacje podzielić się z przyjacielem, kolację dać wrogowi” takie same „po szóstej na ogół szkodliwe.” I nasze ciało przez pięć godzin głodu zaczyna myśleć o akcji, a kiedy jedzenie w końcu przybywa (nawet 10 godzin), to wyciska z niego maksymalną liczbę kalorii, a te kalorie leży w sklepie.

  Oczywiście, jeśli masz prawidłowej przemiany materii, takie problemy nie wynikają. Ale jeśli – człowiek skłonny do tuszy, należy regularnie karmić swoje ciało, więc nawet nie myślę tak niegrzeczny.

  Jak schudnąć bez szkody dla zdrowia?

  Aby upewnić się, że nie przegap przedział pięć godzin między posiłkami, jedz co najmniej pięć razy dziennie. Między posiłkami pewno na przekąskę. Oczywiście, jako przekąska nie jest konieczne podjęcie bułeczki i ciastka, owoce, warzywa, a nawet kubek gorącej herbaty.

  Ten zwyczaj ma kilka zalet. Zapewniamy apetyt, jeśli kochasz jeść smaczne i sporo – tym razem. Głód, który grał między posiłkami rzadkie, zmusza nas do jedzenia więcej niż trzeba. I nie jest brutalne apetyt – żadne duże porcje. To dwa.

  Metody odchudzania bez szkody dla zdrowia

  Najważniejszą rzeczą – jasno zrozumieć, co trzeba stracić dodatkowe kilogramy i centymetry w talii i biodrach. A do tego trzeba przeanalizować, zostały one zakupione z dowolnego powodu. Jeśli jest to sezonowy zakres od jednego do dwóch kilogramów – nie martw się, szybko wchodzi w postaci wystarczającej do lekko dostosować dietę. Wiele osób podczas zimowych miesięcy, przybiera na wadze, ale potem szczęśliwie powrócić do poprzedniej postaci. Ale jeśli skok wagi – około 7-10 kg, to lepiej skonsultować się z terapeutą, ponieważ taki dramatyczny przyrost masy ciała może wskazywać na jakąkolwiek chorobę.

  Po sformułować dla siebie „dlaczego” Ci schudnąć, trzeba zdecydować, kiedy rozpocząć. Jak dziwne, jak to brzmi, ale każda dieta ma sens tylko wtedy, gdy to jest zabawa. Wiele twierdzą: dieta może być radość, bo to zawsze wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Nadwaga, a w zasadzie pojawia się w związku z faktem, że jesteśmy „zajmowania” stres. W tym my zrekompensować brak uwagi, ciepła i miłości. Zgadzam się, ponieważ w większości przypadków nie jemy, bo są głodni, ale ze względu na „wakacje”, „dla firmy”, „nadszedł czas”, „nadszedł czas na obiad.” Niech twój utrata masy ciała będzie twoje małe zwycięstwo. Ponad siebie, przez okoliczności, na współpracowników, który stosuje się trzy razy dziennie w snack pracy kawy i bułki. Psychologiczny składnikiem diety jest bardzo ważne, proszę mi wierzyć. Dla jasności, twoje zwycięstwa, narysować wykres odchudzania. Na osi pionowej – dni miesiąca, na poziomym – masy. Świętuj sukcesy, spotkać się prezentu. Ale postęp będzie konieczne.

  Rozpoczęciem diety najlepiej 7-10 dni cyklu menstruacyjnego. W tym czasie, zmniejszony apetyt – jest to efekt hormonów. Kiedy kobieta siedzi na diecie, konieczne jest, aby angażować się w jakieś ulubione potrawy. Oznacza to, że brak przyjemnych chwil jest zwiększona dieta wywołuje stres. Produkuje hormony stresu, zwiększona drażliwość, senność, zmęczenie. W takiej sytuacji i chciałby, aby przejść do lodówki, lub zafundować sobie coś słodkiego. Dlatego też zaleca się, aby rozpocząć dietę w okresie, gdy apetyt jest zmniejszona. U kobiet, to 7-10 dni cyklu menstruacyjnego.

  Aby schudnąć bez szkody dla zdrowia, podczas diety należy wziąć witamin, minerałów i aminokwasów. Ich ciała powinny otrzymywać codziennie, niezależnie od faktu, że gospodyni postanowił zrobić dzisiaj: odprężyć się ciasta lub nękać głód. Wziąć witaminy A, B, C, E, K, kwas tłuszczowy, cynk, żelazo, wapń i selen. Substancje te są niezbędne dla organizmu, ale coraz ich z żywności, można dać się ponieść przez nadmierną władzę. Jest to najlepiej, aby uzyskać je gotowe kompleksy witaminowe, które można kupić w aptece. Niektórzy dietetycy zalecają nawet zwiększenie dawki witamin w połowie podczas diety. Pomoże to chronić włosy i paznokcie, utrzymanie zdolności do pracy, dobrego nastroju, odporności.

  Sprawiają, że reguła codzienne ćwiczenia. Jeśli nie ma możliwości zrobić jogging, iść na siłownię lub przyłączyć się do szkoły tańca, nawet jeśli pójdziesz energicznie przez 20 minut dziennie. Chcemy raczej, aby osiągnąć wyniki!

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...