Jak schudnąć bez robienia cardio

Zawartość

Wiesz co? Notorious kardio na siłowni, telewizora lub odtwarzacza, moim czysto osobistym zdaniem – że odpycha 90% ludzi z regularnych ćwiczeń. Cóż, nawet jeśli trzeba koordynować ruch jest wszystko w porządku, a można dojść do różnych tańców tlenowych i innych stepu. Jeśli koordynacja, powiedzmy, pozostawia wiele do życzenia. Pozostaje matowa stemplowanie … Albo nie. W rzeczywistości, jeśli zadanie ma na celu zwiększenie wytrzymałości bieg / rower / pływanie nie jest konieczne, a ty tylko trzeba „podciągnąć” ciało, jest całkiem możliwe do zrobienia bez cardio w tradycyjnym formacie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Strategia dla Początkujący

Powiedzmy, że są zoptymalizowane dietę, usuń „pustych kalorii”, i spojrzeć na coś do zrobienia. Liczne źródła wzywają cię dla zdrowia serca i notoryczny spalenie 300 kalorii / godzinę temu cardio, kupić, na przykład, eliptyczny trener i wkroczyć na nią przez godzinę dziennie. Zatem, według dalszego wykonania ćwiczenie mocy 20 minut, 3 razy w tygodniu. Zakłada się, że zrównoważona dieta, a deficyt kcal nie będzie przekraczać 20% dziennego zapotrzebowania w kcal.

Cardio w ten prosty i planu pracy – wystarczy stworzyć deficyt energii. Tymczasem można … umieścić na aktywność konsumentów i chodzenia, a nie na zakup nieporęczne i zawsze pojawia się pod nogami symulatora. Tak, i spędzić godzinę czasu, aby dobrze wykorzystać.

Wybierz 1-2 rodzaj działalności z listy:

  • 30 minut pieszo energicznie;
  • Pół godziny wolniejsze spacery z wózkiem (tak, to należy wcisnąć się wesoło, a nie siedzieć obok niej na ławce);
  • Aktywnych czynności domowych, takich jak przesuwanie rzeczy do pudełek, tapetowanie, itp Stary radziecki przepis o naprawy odchudzanie nadal działa, tylko nie pereusedrstvuyte z ruchem mebli, nie jesteś jeszcze sztangista .;
  • Jazda w obrębie 40 km do pracy iz pracy rowerem Spraw

Jednak praca jest przedmiotem odpowiedniego zabezpieczenia. Nie stosować plany „jest typowe dla kobiet” z dużą ilością ćwiczeń izolacyjnych. Zapytaj trenera o coś bardziej funkcjonalnego i jest przeznaczony do pracy więcej mięśni w tym samym czasie. I nie zapomnij, aby zrezygnować fiction przysiady na jego nagim i wspaniałym ćwiczeniem na fitball. Tak, mówię wam teraz o rozwoju podstawowego sprzętu ćwiczenia mówić. Dowiedz się kucać, pociągnąć i nacisnąć / pompki. Napina uczyć też. Nawet jeśli mamy do czynienia z „to” chaotyczne, to znaczy, nie do zniszczenia i zatriumfować nad bólem ciała, waga idzie w dół. I porzucili symulatory „cardio” dać sobie przewagę nad innymi odchudzanie. Gdy masa szczelnie „wstań”, można po prostu dodać 20 minut na torze po wysiłku, a utrata masy ciała będzie nadal bezpiecznie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak schudnąć bez cardio zaawansowanym

Tutaj wybór strategii zależy od tego, co dokładnie są promowane. Jeśli tylko odwiedził wiele zajęć aerobowych, w ciągu kilku lat jego życia, a następnie zwrócił się do wiary „władzy” i nie chcą spędzać więcej czasu na cardio będzie miał:

  • Dokonaniu przeglądu diety. Teraz nie muszą obowiązkowo „zjada” co najmniej 3 gramy węglowodanów na 1 kg jego wagi. Można spróbować trochę zmniejszyć składnik węglowodanowy w menu i nieco zwiększyć białko. Jeśli zaczniesz „na sucho” bez cardio, wystarczy postawić się „ogranicznik” do 3,5 g białka na 1 kg masy ciała dziennie, aby nie uszkodzić nerki i zachować zdrowie. Aby zmienić komponent energii w diecie, który jest do cięcia kalorii zazwyczaj nie jest wymagane;
  • Ponowne rozpatrzenie jej rozumienie bezpieczeństwa. Twój plan powinien być „prawdziwy” power – nie mnogopovtorka 12-15 powtórzeń za komplet. Przynajmniej 5-10 powtórzeń co najmniej 5 lub nawet więcej zestawów, co najmniej jeden z nich – w pełni. Videobloggerov którzy uważają, że kobiety nie mogą zrobić, aby awarii, nie można słuchać. Czy tylko większość, a nie stara;
  • Uszczelnione plan zasilania. Jest mało prawdopodobne, że będzie skutecznie schudnąć, jeśli będzie gwałtownie spada ilość lekcji do, powiedzmy, 3 tygodniowo 7. Można sensu używać jednego z podziałów kulturystycznych, lub udać się do tego, co nazywa się „przez Smirnowa” – jeden dzień ciężkie życie, a drugi – moc metaboliczny, trzecie wyjście, od początku

Ale ci, którzy mogą powiedzieć, w połowie jego życie mieszka w siłowni, i jest zaangażowana w trybie zasilania przez większą część roku, będzie musiał zapłacić spojrzenie w kierunku „nikczemnego mnogopovtorki” lub bardziej innowacyjnych technik.

Tak więc, jeśli zdecydujesz mnogopovtorku, zwykle podzielone zostanie podjęta przez 5-6 dni, a praktykowane pracy pampingovom styl przed spaleniem. I tak, ćwiczenia wielostawowe nie będą czyszczone, mają też zrobić w trybie opisanym powyżej. A jednak masa nie powinna być mała, a przynajmniej średnią lub lepsze – tak, aby powodować uszkodzenia w ostatnim powtórzeniu ćwiczeń.

Ale dla fanów natury innowacji jest takie zjawisko jak ciężarami. Naprawdę nie mamy do czynienia z nimi jako z hantlami i muszą uczyć się kretyn, kretyn, przedni przysiad i naciśnij wojskowej. Dla większości kobiet wystarczy ustawić 8-12-16 kg. Ćwiczenia są niezbędne dla każdego planu opracowanego przez człowieka, została potwierdzona RKC. Faktycznie, pierwsze żądanie na Youtube na ten temat doprowadzi Cię we właściwym miejscu. ćwiczenia podnoszenie ciężarów może być praktykowana prawie codziennie, gdy istnieje naprawdę „nie Novichkova” Siła wytrzymałości. Bardziej „klasyczny” format szkolenia – 2 + 1. Oznacza to, że pierwszy dzień, niech przełomowe i dodatkowe ćwiczenia, drugi – push i ćwiczenia pomocnicze.

W ogóle, żyć i schudnąć bez cardio jest to obecnie możliwe. Ściśle „niemożliwe” – tylko dla tych, którzy większość dnia roboczego spędził w pozie „siedzi, zgarbiony nad komputerem”, w porze lunchu nawet dostaje się z krzesła, a wyjście, oprócz pokoju, leżąc na kanapie. Wszystkie takie same, z wyjątkiem cardio, nie należy zapominać o osławionego „mobilności czynników produkcji.” Zdrowie z faktu, że będzie poruszać się trochę i wykluczenia cardio, nie będzie stać, a ćwiczenia wytrzymałościowe dać więcej korzyści dla człowieka, krew jest wzbogacona w tlen. Więc jeśli naprawdę nie lubią „Maszyna”, nie należy ignorować, choć chodzenie i chodzenie w interesach. Ale rower gdzie jest bezpiecznie – i na najlepszy substytut wszelkiego rodzaju sztucznej aktywności.

load...