Jak schudnąć bez diety i ćwiczeń fizycznych

Wiele osób, które kiedykolwiek ograniczyć się do żywności dla szczupłej sylwetki, od słowa „dieta” po prostu psuje nastrój. Jest to normalne – każdy lubi jeść. I być piękne nie znaczy być głodnym. Ale wtedy jakiś mądrala wymyślił normy, do której wszyscy pragną i chcą wyglądać jak modele. W przeciwieństwie do standardowych, wiele nauczyliśmy się kochać siebie w dowolnym rozmiarze. A ci, którzy nie nauczyli – wiedzą, jak schudnąć bez diety.

load...

Zawartość:

Natychmiast należy zauważyć, że wysoki osobisty samoocena – to idealne rozwiązanie dla kobiet. Cóż, jeśli nie przeszkadza 60 th wielkości na etykiecie swojego stroju, następnym razem można wybrać strój jeden rozmiar większy, tak że wyglądało luzem. I fałdy tłuszczu w tej sukience nie widać. Oczywiście, wszystkie te słowa – nic innego, jak ironii. Bo z takimi wymiarami nawet najbardziej miłość własna nie czujesz się swobodnie. Pod leotard tłuszczu nie da się ukryć, a zdrowie jest osłabione przez nadmiar wagi.

Nie wierz media i lekarze

Tak się składa, że ​​dziś kwitnie ducha kupiecką na świecie. Tak często, że są ludzie, którzy cię przekonać do zakupu tabletu, kawa lub herbata do utraty wagi. Jednocześnie powiedzieć sentymentalne opowieści o wyniku umysł dmuchanie. Co do zasady, w rękach zawodowych, iść do domu z zakupu, a po jakimś czasie, wiesz, że zostali oszukani. Takie przypadki można znaleźć na każdym kroku. A najciekawsze jest to, że ludzie nadal wierzą takich sprzedawców.

load...

Nie wierz w reklamy, nie daj się nabrać na piękne słowa. Tutaj jest żywym przykładem życia. Jedna dobra ciocia 20 lat sprzedających drogie suplementy diety. Mówi wszystkim, jak dobrze czuje się, ile zarabia, ile mieszkań w tym czasie udało się kupić i jak schudnąć. Jednocześnie wygląda jak ciotki Kubuś Puchatek, a na pytanie „Dlaczego nie cienka” zawsze coś kłamać o tym, co mój mąż lubi pulchne. Wyciągnąć własne wnioski.

Wiele osób wie, że wizyty u lekarza-dietetyka – jest to równoważne co do zakupu suplementów diety ciocia Kubusia Puchatka. Lekarz też związał mu ręce i nogi. On wyśle ​​cię do słynnego masażysty lub trener siłowni, ale nie jest tak źle. Co gorsza, jeśli sprzedajesz zhiroszhigayuschie koktajle lub wyniki odbioru tabletki, z których zostały opisane powyżej. Jeśli suplementy diety nie są szkodliwe, niektóre herbatki i tabletki usuwa wilgoć od ciała, która jest obarczona odwodnienia i dalszych problemów zdrowotnych. Pamiętaj – wszystko kłamstwo dla dobra jakość. Ale my nie – można schudnąć, co najważniejsze, bez diety i tabletki – mieć chęć.

Wątpliwe sody

Jednym z najbardziej popularnych i najtańszych sposobów, aby schudnąć są soda koktajle. Ten sposób może być nazywany dwóch twarzy. Dlaczego tak? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Ta metoda odchudzania wymaga codziennego spożywania sody koktajl. Napój przygotowuje się wystarczająco w szklance wody, aby umieścić odpowiednią ilość białego proszku i pić na pusty żołądek. Na cukierki można dodać ocet lub kwas cytrynowy. U ludzi, ta ciecz jest nazywany „pop”. Metoda ta jest ważna. Wodorotlenek sodu, do uzyskania ciała wpływa na wchłanianie tłuszczu i zmniejsza apetyt. To nasycenie krwi tlenem i oczyszcza organizm z tłuszczu.

Lekarze na pytanie „czy to możliwe, aby schudnąć bez diety za pomocą sody?” spotkać, że dodatkowy ciężar idą w parze ze zdrowiem. Lekarze są kategorycznie przeciwko stosowaniu sody. Według nich, to tylko zmywanie kaustycznej potrawy może być tłuszczu i sodu wodorotlenek ciało ludzkie krzywdy. Od zwiększa ciśnienie krwi, częste bóle głowy oraz stan zapalny wszystkie choroby przewodu pokarmowego. Jeśli wcześniej nie cierpiała na brzuchu, po sody muszą zacząć. Jest to metoda, dwulicowy.

Lekarze mówią, że soda jest dodać w kąpieli z ciepłej wody wlać do soli morskiej i kilka kropli olejku pomarańczowego lub innych cytrusów. Ta procedura tonizuje skórę i po pewnym czasie pomoże pozbyć się cellulitu. Wybór oczywiście zależy od ciebie, ale zważyć plusy i minusy nie zaszkodzi. Po narażania zdrowia ze względu na kilka dodatkowych kilogramów jest bardzo niebezpieczne.

Sport może pomóc schudnąć

Jeśli ktoś chce wiedzieć, w jaki sposób można schudnąć bez diety, oznacza to, że on lub pogorszyć stan zdrowia nie pozwala się do żywności lub brak woli. Drugi powód jest bardziej powszechne. A że często przeszkadza być szczupła. Fakt, że kosmetyczny wymaga poświęcenie wszystkie są od dawna znane. W związku z tym, nie ma sportu nie można zrobić. Musisz zgodzić, wiotki ciało, nawet jeśli jest źle, to wygląda gorzej niż dokręcone. Nawet nadwagi idealnie wygładzone przez piękną gładką skórę.

Siłownia – to najlepsze miejsce dla tych, którzy chcą dobrze wyglądać. Zwłaszcza takie instytucje stymulowania tych, którzy mają problemy z ich własnej woli. Jeśli pieniądze zostały już zapłacone, ludzkie lenistwo komercji wygrać i przejść do treningu, będziesz mieć pewność. Dobre eksperci mogą zidentyfikować obszary problemowe i „wyznaczyć” zestaw ćwiczeń, które spali dodatkowy ciężar w miarę potrzeby.

Bardzo często można usłyszeć od ludzi o braku pieniędzy i czasu. Argument, oczywiście, bardzo ważne. Ale musimy pamiętać, że jeśli chcesz zawsze są możliwe, a niechęć stwarza przyczyny. Nie ma czasu na siłowni – czy w domu. Dobrze, jeśli istnieje liczba kogoś innego, kogoś, kto uczy korzyści. Razem zawsze zabawa. Można nawet podłączyć sąsiada, albo jeszcze lepiej – miłą sąsiadkę (jeśli nie są małżeństwem). Kup płytę z zestawem ćwiczeń, włóż ją do odtwarzacza i pracy. Nie można kupić – do pobrania w Internecie, teraz to wystarczająco dobre.

Jeśli mamy czas i pieniądze nie, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie może być uruchomiony. Aby to zrobić, po prostu nie mają poświęcić wszystko. Obudź się rano na 20 minut przed, oddychać świeżym powietrzem i poczuć się jak jeleń, przyspieszając przez dżunglę – nie ma nic bardziej przyjemne i tańsze. Ale to nie jest warte pierwszego dnia po prostu uruchomić dużo i szybko. Jogging powinno być zabawą. Zmęczony w trzeciej minucie – spacer kolejny wyścig 200 metrów pieszo i wrócić do domu. Następnego dnia rano, próby na okres jednej minuty dłużej, a więc każdy dzień zwiększyć ładunek.

Eksperci twierdzą między sobą w czasie, aby uruchomić, niektórzy twierdzą, że bieganie rano jest szkodliwa i jest lepiej zrobić wieczorem, inni twierdzą odwrotnie. Ogólnie rzecz biorąc, to najlepszy czas, aby wybrać dla siebie. Tylko Ty czujesz, gdy jest to łatwiejsze do uruchomienia.

Działa na rysunku, a także dla zdrowia na ogół jest bardzo użyteczne. Polega ona na prawie wszystkich mięśni ciała ludzkiego. U jego stóp znajduje się największe obciążenie, ale jest to część, która najczęściej występuje ok. Naciśnij brzuch, gdy uruchomiony jest lepiej trzymać na palcach, a górne i dolne mięśnie będą rosły równo. Poza faktem, że można schudnąć, podczas biegu przyspiesza krążenie krwi i poprawia funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Nawet trawienie odbija. Jednak najważniejszą zaletą tego sportu jest radość. Zostało to udowodnione przez naukowców, działa bardzo poprawia nastrój. A co może być ważniejsze dla człowieka?

Osoby cierpiące na nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby serca lub słabym wzroku należy skonsultować się z lekarzem. Nie może być jogging. Następnie użytkownik zostanie poinformowany, aby uczyć się w domu. Dokręcić prasy, mięśnie nóg, bioder, pośladków i innych części ciała może być łatwe ćwiczenia gimnastyczne. Są również skuteczne w jogi i pilates.

Wideo: jak uruchomić

„Francuski” diet

Jeśli nie możesz pokonać lenistwo i siły woli po zawiedziony, należy zwrócić uwagę na inny świetny sposób, aby schudnąć bez diety i ćwiczeń fizycznych. Pilnie potrzebne, by się zakochać! Stan ten działa lepiej niż jakikolwiek diecie. Miłość nie tylko zwiększa ciężar moralny, ale także kameralne fizycznej. Podczas blisko ciała aktywuje uwalnianie hormonu, co znacznie poprawia metabolizm. Oczywiście, różne grupy mięśni napinać i dodatkowych kilogramów po prostu rozpływa się w jego oczach. Metoda ta jest uznawana za najbardziej skuteczne i niedrogie. Na nim często można usłyszeć dowcipy.

Oto jeden:

– W jaki sposób można schudnąć tak szybko? – Pyta pulchną dziewczynę cieńsze odpowiednik.

– Francuska dieta: cake and sex.

– A dokładnie pomóc?

– Jeśli nie pomagają wyeliminować mąkę.

Teraz, gdy wiesz, jak szybko schudnąć bez diety, masz pełne prawo wybrać dla siebie jedną z powyższych metod. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas odchudzania, stajesz się szczuplejsze i piękniejszy z każdym dniem. I jeszcze jeden drobiazg: nie myślę o liposukcji, nie zaoszczędzić od problemów przez długi czas. Oczywiście, skorumpowani lekarze mogą przekonać się inaczej, ale lepiej ich nie wierzyć. Zdrowy styl życia jest zawsze lepsze niż operacja. Powodzenia i urody!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...