Jak schudnąć 10 kg w tygodniu: jak schudnąć z dietą i bez

Nagły wypadek utrata masy ciała – niewdzięczne zadanie. To nie znudzi ostrzec dietetyków, a każdy, kto kiedykolwiek próbował zrobić podobną sztuczkę z ciałem, na pewno było to zobaczyć. Faktem jest, że duże i zbyt szybkie odchudzanie – to jest zawsze stresujące dla organizmu, do którego może odpowiedzieć na nasilenie chorób przewlekłych i tego samego zestawu szybkich wyrzuconych kilogramów. Ale życie czasem robi swoje własne zasady, dzięki czemu, zagłuszając głos rozsądku, żeby pójść na rekordzie: że na nosie ślub i pre-zakupione sukni ślubnej z pewnością trzeba się wspinać, a potem szczęście z ostatniej chwili w luksusowym ośrodku, w którym tak chciał się popisać w przepięknej bikini, a następnie planowane jeszcze jakieś ważne wydarzenie, które wymaga, aby być na szczycie.

load...

Zawartość:

Motywacja jest, to też jest sposób. To jest po prostu zdrowy rozsądek, nie należy zapominać, inaczej cała skrajna wyjdzie bokiem. Resetowanie kilka dodatkowych kilogrammchikov – nie jest to problem i jak schudnąć 10 kg na tydzień, a nawet pożądane, bez uszczerbku dla zdrowia fizycznego i psychicznego? Czy to możliwe, aby osiągnąć te dobre wyniki w tak małym przedziale czasu, czy jest to coś ze sfery science fiction? Biorąc pod zamówienie, można góry przenosić, więc tylko b nie przeciążać 😉 I nie spodziewaj się, że będzie łatwo, będzie musiał zacisnąć zęby, dosłownie iw przenośni, i zebrać wszystkie wolę w pięści. Rekordowe wyniki wymagają drastycznych środków.

Cenne porady dietetyka

Głodował lub jeść prawo?

Nie jest tajemnicą, że wiele gwiazd Hollywood i rosyjskim wolą pozbyć się znienawidzonych kilogramów w specjalnych klinikach, gdzie są one zlokalizowane na dobę pod nadzorem lekarzy. Dla większości z nas to nepozvolimaya luksus, więc „Klinika” będzie musiał dokonać domu, chociaż wstępna konsultacja z lekarzem wciąż nie boli, zwłaszcza, jeśli są problemy z układu trawiennego i układu sercowo-naczyniowego.

load...

Post – tanie i smaczne

Najbardziej skutecznym i tanim sposobem, aby szybko schudnąć – głód, jednak on jest najbardziej radykalny i skrajny. Post jest czasem nazywany najbardziej ekonomiczny diety. Podstawka nie jest wszystko, jednak z zastrzeżeniem wszelkich zasad postu będzie nie tylko schudnąć, ale także oczyścić organizm z toksyn. Ojciec i główny promotor czczo Paul Bragg był przekonany, że organizm ludzki jest w stanie syntetyzować swoje wszystkie niezbędne aminokwasy w celu uzyskania energii z azotu atmosferycznego, zamiast soli mineralnych, witamin i błonnika, aby skorzystać z zorganizowanego wody.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Bragg zaleca jeden dzień w tygodniu całkowicie zrezygnować z jedzenia, a po czterech miesiącach są cotygodniowe

load...