Jak Saline opatrunki z żylakami?

Bandaże Sól do żylaków mających na celu rozwiązanie problemów z nogami. Co do zasady, z tym robią dobrze. Leczenie soli przyczynia się do zmniejszenia stanu obrzęk, a także tonację naczynia nóg. Sól – unikalne narzędzie, które nie tylko pomaga zatrzymać główne objawy, ale również zapewnienie ukierunkowanego wpływu na samego problemu.

load...

Jak stosować kąpiele solne z żylakami? Jakie cechy można zdefiniować? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Krótko o główną

Sól rozpocząć leczenie z rozcieńczeniu w wodzie w stan zawiesiny, po czym pozostawia w lodówce w ciągu 2-3 godzin. Otrzymał środki niezbędne do wprowadzenia na gotowane gazę lub bandaż elastyczny i primotat na obszarze zagrożonym. Przez cały czas noszenia konieczne jest stałe monitorowanie gęstości utrwalenia.

Bandaż powinien być na nodze aż ogrzewa. To może być wykonane w następujący sposób: do 1 litra zimnej przegotowanej wody rozpuszcza się 100 g soli spożywczej, wszystkie dokładnie miesza. Ściereczką lub gazą należy zwilżyć w otrzymanym roztworze soli i przywiązują się do miejsca z żylakami.

load...

Leczenie soli, w szczególności bandaże, pomaga przywrócić naczynia krwionośne, usunąć stan zapalny i obrzęk.

7 dni po rozpoczęciu regularnego przeprowadzania zabiegów może być postrzegany jako ogólny stan zaczął się poprawiać.

Jak stosować?

Lekarze odróżnić zasady, które muszą być stosowane podczas leczenia przedstawiono problemy:

 1. Roztwór soli fizjologicznej może być stosowany jako miejscowego bandaża. Zabrania się używać jako kompres, ponieważ nie będzie przepuszczalność powietrza.
 2. Traktować obszary dotknięte mogą tylko prawidłowe stężenia. Ogólnie, udział soli nie powinien przekraczać 10% całości. Zatężona mieszanina może zaostrzyć stan, powodując ból i zniszczenie małych naczyń włosowatych. Do 8% roztworu wystarczająco wymieszano 10 g / soli morskiej jadalnego z 250 ml wody. To stężenie może być stosowany w leczeniu problemów z dzieciństwa. Stężenie dorosłych powinna zostać zwiększona do 10%. Woda do gotowania, można zrobić prawie każdy, najważniejsze – nie ze względu na kałuże.
 3. Przed nałożeniem na skórę oczyszczoną wcześniej garderobę, wystarczy wziąć kąpiel lub prysznic. Wzmocnienie oczyszczeniu może tylko mydło.
 4. Każda procedura soli można rozwiązać tylko przez zastosowanie mokrej ręczniki. Płukanie wodą z kranu nie jest to zalecane.
 5. Szczególne miejsce w leczeniu okładkach tkaniny. Jego główne właściwości – sterylności i nasiąkliwość. Lekarze zalecają stosowanie ekologicznych tkanin lnianych i bawełnianych. Przed użyciem nowej tkaniny mogą być wielokrotnie przemywa się i suszy. Dla opatrunek może przyjść gazę, składany kilka razy.
 6. Gaza jest zminimalizowany do 8 warstw, a płótno – w 4. Podczas zabiegu można wypompować płyn nagromadzony w celu zwiększenia oddychalności.
 7. Pacjent może czuć się dobrze w małym nakładki miejsce tkaniny, proces ten jest spowodowany mikrokrążenie powietrza. Tkanina musi wstępnie zwilżona w hipertonicznego roztworu do zapobiegania temu zjawisku.
 8. Przez cały czas opatrunek powinien być wilgotny. Powinno być na obszarze zagrożonym przez co najmniej 10 godzin.
 9. Gaza / tkanina nie powinny być objęte niczego. Ona musi oddychać przez cały czas.

Leczenie żylaków sól ma swoje osobliwości i musimy o tym pamiętać. Istnieje szereg innych zaleceń, które uczynią go bardziej komfortowe:

 1. Każde zdarzenie medyczne może rozpocząć z włączeniem przyjemnej i relaksującej muzyki. Kąpiel i duża sól morska powinna być zawsze pod ręką.
 2. Przed rozpoczęciem procedur podstawowych można wziąć ciepłą kąpiel.
 3. Skóra może być traktowane z soli morskiej. Wszystkie ruchy powinny być gładkie i miękkie.
 4. Na szczególną uwagę zasługuje stóp, łydek i pośladków.

Procedura soli korzystnie przeprowadza się do czasu, dopóki nie pojawi się na dreszcze skóry. Zespół bólowy powinien w końcu całkowicie zniknąć. Każda sesja będzie wymagać niewielką część soli. Takie maski zaleca się zrobić w nocy.

Niemile widziane

Powyższe leczenie nie jest zalecane dla osób, które niedawno miały przeziębienia, a ponadto, po wizycie u dentysty lub przeprowadzenia transakcji z depilacji skóry (łuszczenie i in.). Organizm musi się dostosować, a dopiero potem leczyć.

Jeśli skóra przejawiają małe czerwone kropki lub gwiazdki, należy natychmiast szukać pomocy phlebologist. Stóp urody zostaną zachowane.

Wszelkie leczenie należy rozpocząć od wizyty u specjalisty. Samoleczenie i autodiagnostyki może tylko zaostrzyć stan. Z zastrzeżeniem przestrzegania wszystkich zaleceń żylaków opuści ciało szybko i bezboleśnie.

load...