Jak rzucić Man: czy zostawić raz ulubioną osobę

Niestety, mamy dziecko, zdając sobie sprawę, ale nie zawsze, po zerwaniu z dziewczyną na przyjaciół pytanie „rozstał się dlaczego” okazuje się odpowiedzieć szczerze. Gdy go wyrzucił, to wszystko jest OK. Ale jeśli ona zaprosiła przyjaciół, aby zatrzymać, a następnie „Rzuciłem go” – nie jest to prawda. No cóż, można, oczywiście, zachuyav Palen, przed nią i zanim ona po krótkiej wykładziny wycisnąć te przykre słowa wygadać tajne „niech nas nie rozłączy” czy cokolwiek będzie się wspinać na myśl w tym nieoczekiwanym, nieco ekstremalnych i nietypowych sytuacjach. Zawartość:

load...

Fakt, że ludzie czasem przebiegły, tak – nie ma. Są tacy, którzy nie boją się mówić prawdę i nie są skomplikowane. Te ostatnie są zauważyć ogólnodostępne – przyjaciół – że decyzja była wzajemna … Ale nie chodzi o chłopców, ale dziewczyny i dlaczego są one tak trudne, „wycisnąć” z siebie te trudne słowa, mające na celu zmianę statusu z „lyubovnichka” na „ex „.

Określanie sposobu

Istnieje kilka sposobów, które płci pięknej lubi łamanie zależność:

  • Szybkie i łatwe
  • Długie i proste
  • Szybkie i wyrafinowane
  • Długa i skomplikowana

W pierwszych dwóch przypadkach, to nie jest szczególnie martwić, jakie szkody robi w swoim sercu, i zrobić to szybko – z powodu ujawnienia zgłoszone faceta, albo długo – bez tej informacji – jej zmarnować. Ona może być jeszcze czy ona zdaje sobie sprawę, że nie ma patosu ani ciężkiego krwawienia w sercu człowieka (lub co lubi tam) nie będzie, nie można powiedzieć o ostatnich dwóch wersjach.

load...

Szybko i mocno – to jest, gdy dziewczyna nie miała odwagi. Ona rozumie, co sprawia, że ​​ich pussies boli, ale decyduje się zakończyć jedno uderzenie zveryushku długo cierpiał.

Ale co, jeśli on jest świetnym facetem, ale trochę dość? No trochę, ok więc dosyć, po prostu mam podobne pytanie. Oto cała sztuczka ta ostatnia, najbardziej skomplikowana metoda rozwiązania stosunku.

Wątpliwości – rozwiązania …

To może trwać od kilku dni, tygodni – nawet do kilku miesięcy, a nawet lat, lub wcale końca. Powód – brak powodów do separacji. Nie te przyczyny, które trzeba powiedzieć facetowi: nawet jeśli nie są one, a następnie wymyślić nie było zabronione. Chodzi o samousprawiedliwiania: zdecydować, ale nie wiem dlaczego. Myślisz: „Tak, to jest normalne dla dziewczynek nie wiem co wybrać, by kwestionować i działać nielogicznie”, ale jednocześnie sprawę, że to za dużo!

On jest miły, opiekuńczy, nenadoedlivy, słucha ciebie, romans garnitur – jednym słowem nyashka. Oto jak rzucić faceta, a co najważniejsze, dlaczego? I nie później żałować? Tak, to trudne pytanie!

Ale nie martw się! My też to się zdarza. Pochodzący kobietę, wszystko jest dobre, pełna sielanka: nie walczy, molestowanie, zazdrość, postulaty, piłka nożna będzie patrzeć na ciebie, przynieś piwo – ideał. Ale nadal zacząć szukać gwoździa w głowę. A nie sądzisz. Tak, tym bardziej śmieszna sytuacja jest trudna, a wymyślić …

Zabij małych stworzeń!

Ale nie ma alternatywy. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak – nie ma sensu ciągnąć. Nie ma sensu w swoich wątpliwościach, aby wybrać osobę – jeszcze tak dobrze! – Jego czas i energię. To jest przestępstwo! Tak, można spojrzeć nielogiczne, niezrozumiałe, a nawet śmieszne. Ale to twoja niepewność cen. Chcesz wyjechać i nie wiem dlaczego – być gotowe do ponadgabarytowych oczy i szydząc zdezorientowany uśmiech.

Można to zrobić inaczej: zbawić człowieka, jeśli on jest taki „skarb”. Staraj się akceptować fakt, że ogień nie spalić swoje zmysły bardzo szybko – ale na tyle dłużej! Ale wtedy odpowiedzialność za utrzymanie stabilnej temperatury spalania – dla Ciebie! Jeśli uważasz, i zdecydować, że ogień wyszedł po pięciu latach, pragnienie, aby dać mężczyzna lub strzał w czoło byłoby właściwe. Więc rozwiązanie dla Ciebie.

Zamiast moralności

Ludzie często zdarza: nie z przyzwyczajenia, a następnie pobrać i żyć ich powyżej średniej – w zakresie sensorycznej – życie. Dobry czy zły – to trudno powiedzieć, bo nicy nie zawsze są w stanie o tej samej pasji życia rodzinnego. Najczęściej, to wszystko kończy się tak samo średnie relacje statystycznych, ale często dużo bardziej problematyczne niż w rodzinie, zbudowany tylko na przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu. W drugim przypadku, co najmniej dwóch partnerów pozbawiony wysokie oczekiwania.

Tak więc odpowiedź nie jest taka prosta …

Ivan Sopiga

load...