Jak rozwinąć pewność siebie za pomocą najprostszych i najszybszych sposobów

Zawartość:

Czy zauważyliście, że promieniujący ufność mężczyzna wyciągnął się jak rośliny na słońce? Jest możliwe, że to jest tajemnica szczęścia i sukcesu. Zaufanie – to jakość, że czujesz wewnętrzny rdzeń i siłę do realizacji swoich pragnień. W tym artykule będziemy ujawniać wszystkie sekrety, których znajomość pomoże każdemu stać się pewny siebie.

load...

Dlaczego potrzebujemy „wewnętrzny rdzeń”?

W świetle pełen ludzi, którzy czują się niepewnie i dość łatwe z tego na żywo. Przynajmniej tak się wydaje z zewnątrz. Jednak po rozmowie z tymi ludźmi, okazuje się, że w ich życiu przedstawić wiele problemów, które zamieniają się w lęku i smutku. Czy coś można dać rozwój pewności siebie?

Jeśli mówimy o studentów i nauczania w instytucie, zaufanie jest bez wątpienia numerem jeden jakość – nawet bardziej niż upartego umysłu i błyskotliwej pamięci. Weź, co jest związane z badaniem w pierwszej kolejności – badań. Najprawdopodobniej jesteś zaznajomiony z sytuacją, gdy student, który wie wszystko, został „zalany” z powodu niepewności w ich wiedzy i bezczelna i zachowuje się spokojnie uczeń otrzymał doskonały wynik bez otwierania jeden podręcznik. Pręt wewnętrzna pozwala lepiej prezentują się, ponieważ inni ludzie nie będą w stanie myśleć o tobie ma nic złego.

Badanie odbywa się w naszym życiu, jak dużo miejsca w porównaniu z pracą. Ale zaufanie wszystkim jest również przydatna dla niej. Nie ma sensu rozmawiać o tym, jak ważne jest, aby być wiarygodne i zdecydowane przejście w wywiadzie – jest to napisane tysiące artykułów w czasopismach kobiecych. Realizacja projektów, koordynacja obszarów negocjacji z partnerami biznesowymi ważne, sprzedaży i marketingu – to bardzo mały fragment listy wszystkich tych dziedzinach zawodowych, w której musisz czuć się pewnie. Możliwość stójcie niewzruszenie i przekonać innych, że mają rację we współczesnym świecie staje się coraz bardziej istotne cechy udanego biznesu osobę.

load...

Chociaż wszyscy jesteśmy dziełem nauki tak? Jest coś, co jest o wiele bardziej zaniepokojony kobiet w każdym wieku – jest miłość i relacje z ludźmi. Zdezorientowany i notorycznie dziewczyna prawie nie ma nadziei, ponieważ wygląda wyblakłe wśród swoich przyjaciół żywsze. Przede wszystkim wpływa na seks: dziewczyna po prostu nie czuje seksualną, a ludzie czują to i nie czują pociąg do niej. W związku z tym nie ma sensu marzyć o szczęśliwym małżeństwie – jest również prawdopodobne, jako księcia na białym koniu (a my już wiemy, że to zdarza się tylko w bajkach).

Ale nawet jeśli już założył rodzinę i miał dziecko, zaufanie nigdy nie będzie zbędne. Po pierwsze, w pozostałej części rodziny konflikty gospodarstw domowych będzie musiał liczyć się z Twoim zdaniem. Nikt z nas nie chce być „szara strefa cienia”, który sam powoduje, że zaspokaja potrzeby innych członków rodziny. Po drugie, będzie doskonałym przykładem pewność zachowania swoich dzieci, a to na pewno jest bardzo przydatna do nich w przyszłości.

Jeśli mówimy o ludziach w ogóle, osoba niepewne i nieśmiałe ma wszelkie szanse, aby być bez przyjaciół. Jest to bardzo smutny fakt, ale to trudno cokolwiek interesujące dla innych. Wydaje się, jakby w niezabezpieczonym osoby nie mają ugruntowane poglądy na temat kluczowych kwestii, to nie wyszło wartości życia i może mylić każdy szczegół. W tych samolubnych i zawistnych ludzi będzie bardzo wygodne, ponieważ będą oni dostać wszystko, czego potrzebują z takiej komunikacji.

Kilka sposobów „nabycia” an_1

Niestety, często robimy sobie niepewnie. Okazało się, że niektóre zwykłe dla nas sposoby zachowań „Stuck” w myśleniu, a używamy ich niemal nieświadomie, nie analizując, co korzyści lub szkody przynoszą do nas. Dlatego czasami tak trudno jest odpowiedzieć na pytanie, jak zyskać pewność siebie, jest o wiele bardziej interesujące, dzięki czemu można osiągnąć odwrotny skutek?

Pierwszym krokiem do stania się niepewnie i notorycznie – jest egocentryzm. Oczywiście, można by pomyśleć, że – pępek Ziemi i otaczającej powinno obracać się wokół ciebie, ale prawdopodobieństwo rozczarowania, gdy dowiadują się, że tak nie jest. Innym skrajny – podejrzliwy wobec innych, że oni po prostu robić to, co myślą o tobie wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych rzeczy. Na szczęście, w rzeczywistości mają znacznie ważniejsze problemy niż oszacowania swojej osobowości. Najczęściej takie zachowanie ludzie oczekują tych, którzy sami ciągle wiszą na innych negatywnych etykiet, i myślę, że inni są zajęte przez to samo. Dlatego warto zastanowić się: być może problem jest to, że właściwie jesteś?

Innym sposobem, aby pomóc szybko przekształcić się w pełnej nevrotichku – wszędzie i zawsze porównywać się z innymi ludźmi. Wskazane jest, aby porównać wybierz obiekty „pozaboristee” stale czynienia z faktem, że jesteś coś gorszego. Tak, i pod każdym względem! Zgadzam się, to świetny powód, aby cierpieć i smak własnej niższości. Nawiasem mówiąc, niektórzy ludzie to zachowanie przynosi poważne efekty: oni po prostu robią co narzekać ich życiu, co przyciąga uwagę i sympatię.

Ciało – zwierciadłem duszy (a nie oczami, jak banalne przysłowie). Więc jeśli chcesz stać się najbardziej niebezpieczne na świecie dziewczyny koniecznie wzmocnić mentalne doświadczenia rzucanie organizmu. Spróbuj użyć bardziej slouching, tasowanie zastosowanie podejścia „przewinął” duszność – to wszystko aby inni cię widzieć, jak sto lat kobiety. I to jest właściwa droga do „wciśnięta” osobowość.

Innym zachowanie, wzmocnienie wątpliwości własnych umiejętności – chęć podobania absolutnie wszystkich, bez wyjątku. A jeśli nagle ktoś wyrażają niepochlebne o swoich umiejętności lub po prostu krzywo patrzeć, Twoje zadanie – aby pamiętać o wszystkich swoich niepowodzeń i upewnij się, że – zero bez kija. Jeśli mówimy bez ironii, że taka metoda jest skazane na niepowodzenie, ponieważ ktoś będzie niezadowolony z siebie – więc dlaczego cierpieć za to, czego nie można zmienić?

Stara się być „nadczłowiekiem” i powoduje uszkodzenie samoocenę. Każdy ma prawo do popełniania błędów, ale z jakiegoś powodu niektórzy ludzie zapominają o tym. Być może wynika to z faktu, że jest to doskonały w swoim obrazie świata – jest to jedyny przyzwoity sposób bycia. Jednak nie jest to możliwe, a jeśli dążą do nieomylności, to się skończy tylko rozczarowanie.

Korzystanie z psychologii!

Na pewno już dręczy pytanie, jak rozwijać pewność siebie. Na szczęście, psychologowie od dawna zaangażowana w tworzenie technik psychologicznych, które pomogą Ci to zrobić. Z użyciem jednego lub więcej z następujących technik, na pewno w stanie osiągnąć doskonałe wyniki.

 1. Najlepsze momenty

  Pamiętaj i przywrócić jego pamięci te chwile w swoim życiu, kiedy czujesz się jak prawdziwy zwycięzca, łowienie podziwu spojrzenia. Poczuj smak zwycięstwa znowu, biorąc kąpiel w momencie przeżywania go ponownie. Teraz trzeba rozwiązać ten obraz w swoim umyśle i przenieść go w prawdziwym życiu dzisiaj. Nie zapomnij powtarzać sobie: „Okazało się wówczas – włącz i teraz”.

 2. „I – bohater”

  W swojej wyobraźni, aby stworzyć wizerunek bohatera, który dla ciebie jest uosobieniem pewności siebie. Po obejrzeniu go przez jakiś czas żyć w ten sposób, sama reprezentacja, że ​​- to jest to. Przed pójściem spać, myśląc o swoim bohaterze, powtarzam sobie, że jutro obudzisz się w postaci człowieka, pewnego siebie sto procent. Następnego dnia zachowywać jak myślisz, zachowałby bohatera. W ciągu tygodnia, każdego dnia wykonywania tej techniki. Przekonasz się, że wyniki nie będzie Cię czeka.

 3. „Likwidacja” gest

  Technika ta pozwala na zmianę jego stanu wewnętrznego w ciągu kilku sekund, więc jest często używany aktorów, gdy trzeba szybko dostać się do pożądanej roli. Stań prosto, unieś głowę, wyprostuj plecy, weź głęboki oddech i skoncentrować się przed nim. Przytrzymaj w tej pozycji przez kilka sekund. Gładka i jędrna głos z zespołem czegoś (powiedzmy instalację). Zamykasz się w ten sposób. Od teraz – zwycięzcy! Jesteś pewny siebie i mają poczucie własnej wartości.

 4. Symbol zaufania

  Zastanów się, kto lub co dla ciebie jest symbolem zaufania. Może to być roślin i zwierząt, jak również dowolnego obiektu. W krótkim, cokolwiek: twierdza nie do zdobycia, albo rock, dąb dawany lub lew – król zwierząt. Teraz tworzy w swoim umyśle w ten sposób, zrelaksować i poczuć jak twoje ciało jest pełen energii i mocy. Mocowanie wynikowy uczucie cieszyć się nim w pełni.

 5. Chmura zaufania

  Weź wygodną pozycję, zamknij oczy i spróbuj się odprężyć. Za każdym razem, dzięki czemu jeden z pięciu powolnych oddechów, powtarzam: „Z każdym oddechem wdychamy ufności, energię i siłę, z każdym wydechem wydech lęk, nieśmiałość i emocje.” Nie otwierając oczy wtedy wyobrazić sobie kolor, który kojarzy się z ufnością. Wyobraźmy sobie chmurę koloru tego zaufania. Otaczając się do nich powoli zanurzyć się w nim, ciesząc się poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Teraz dodać odpowiednią muzykę, która inspiruje i doładowuje ci. Wyobraź sobie, jak ta muzyka, idziesz na scenę, gdzie klaskać wielkiej sali. Usłyszeć, jak jesteś witany oklaskami? Poczuj poczucie sukcesu, ustalając go w jego wyobraźni. Następnie weź głęboki oddech i otwórz oczy.

Zatem, pewność siebie może być przydatna dla absolutnie każdego, bez względu na to, co robi w życiu i że był zainteresowany. Najciekawsze jest to, że każdy z nas może znaleźć „swój wewnętrzny rdzeń”. Możliwe jest, że ma na myśli, gdy mówimy o tajemniczym smaku w każdym z nas. Dlatego należy być bardziej pewni poczujesz przypływ pozytywnej energii w ich życiu.

load...