Jak rozwiązać ten problem przyrostu masy ciała: prawo diety i ćwiczeń fizycznych

Zawartość:

Co do zasady, wszystkie dziewczyny starają się pozbyć dodatkowych kilogramów; Jednak nie jest to kategoria kobiet, które, przeciwnie, nie wiem, jak przyrost masy ciała i zrobić postać bardziej atrakcyjne i kobiece, ponieważ nadmierna chudość nadal zdobi nikt. Zapotrzebowanie na tego rodzaju diecie występuje, gdy organizm nie zaczynają się masy mięśniowej i konieczne dla kobiecej tkanki tłuszczowej. Co robić w tej sytuacji?

load...

Zaskakujące jest to, że najprostszym i najprostszą metodą – „jeść więcej tłustych i wysokokalorycznych potraw” – nie ma już pracy. Po tym wszystkim, co do zasady, taki brak mięśni i tłuszczu jest związane z pewnymi problemami zdrowotnymi, które są niewłaściwa dieta pogarsza. Pamiętaj, że pochopne dieta może pociągać za sobą nie najlepsze skutki, dlatego konieczne jest przede wszystkim udać się do lekarza i dopiero po konsultacji aktywnie rozpocząć schudnąć lub przytyć.
Powrót do spisu treści

Powody szczupłości

Istnieją dwa główne powody, które wyjaśniają pojawienie się nadmiernej szczupłości. Pierwszym powodem może być wywołana skolioza, czyli, innymi słowy, skrzywienie kręgosłupa. Warto zauważyć, że dziś „pochwalić” taka choroba może praktycznie każdy, ale to wszystko jest na innym etapie. Jednocześnie, nie wszyscy, którzy skręcony kręgosłup, cienkie. W ciężkich wyników cienkość skoliozy, który rozwija się w pewnych częściach kręgosłupa, odpowiedzialnych za pracę tarczycy i przewodzie pokarmowym. Ponadto, jeśli dziewczyna jest genetycznie skłonność do szczupłości, prawdopodobieństwo utraty wagi ciężkiej skoliozy wzrostem jej czasów.

Jak przybrać na wadze w tym przypadku? Przede wszystkim konieczne jest, aby leczyć samą krzywiznę co doskonałe pracy ekspertów jogi i osteopaci. Można również skontaktować się z chirurgiem, którzy będą pisać ci skierowanie do specjalnej gimnastyki korekcyjnej dla kręgosłupa. Im szybciej odwiedzić lekarza, decyduje problem szybciej. Własna – nie jest rozwiązaniem w tej sytuacji.

Drugim powodem jest silna cienkość – problemy z żołądka lub jelit. Jeśli trawienie jest zaburzone, żywność jest trawiona bardzo wolno. Ponadto, stracił apetyt i pojawia chorowity bladość i chudość. Wielu, widząc cienką dziewczynę, która łapczywie pochłania ciasto, szczerze jej zazdroszczę, nawet wiedząc, że tak naprawdę nie jest jej zaletą przez naturę, a choroby związane z nadmiarem kortyzolu – specjalny hormon odpowiedzialny za rozpad tkanki. Ludzie z tego problemu jeść dużo, ale nie dodawać do masy, bo wszystko spala kortyzolu.

load...


Powrót do spisu treści

Poprawek

Wszyscy ludzie, którzy chcą przytyć w domu bez profesjonalnej pomocy, popełniają te same błędy. Pierwszy z nich – przejście do zasilania dużo wysokokalorycznych, tłustych potraw lub słodyczy. W szczególności odnosi się to do tych, którzy są w prawdziwym życiu nie ma potrzeby takiej władzy i używane tylko niskokaloryczne potrawy. W rezultacie, rekrutacja masa nie będzie zależeć od tego, ile jesz i ile czasu, aby nauczyć swoje ciało. Z tego powodu nie ma potrzeby uciekać się do drastycznych zmian w diecie – sposób na „jeść lepiej” nie pomaga tutaj. Jak to nie pomoże, a późny obiad.

Należy pamiętać, że w przypadku spożywania żywności do strawienia źle. Gdy żołądek jest pełen wszystkich składników odżywczych wchłanianych przez organizm bardzo słaby, więc przyrost masy ciała jest trudne. Główna zasada: jeść z umiarem, nie czekaj na uczucie ciężkości w żołądku. Pamiętaj, że jeśli żywność ma zbyt dużo margaryny lub masła, to jedyne co można osiągnąć – jest wysoki poziom cholesterolu iw rezultacie – problem z naczyń krwionośnych i serca.

Inna błędna strategia – dużo słodyczy. Oczywiście, czasami można odprężyć się cukierki lub ciasteczka, ale jeść tylko słodycze – to bezpośrednia droga do zwiększenia stężenia cukru i niepowodzeń w procesach metabolicznych. Więc jak jeść, aby przytyć?
Powrót do spisu treści

Budowanie masy mięśniowej

Masę studzienki wpisane kosztem masy mięśniowej, trzeba wiedzieć, że połowa sukcesu nie zależy tak bardzo na jedzenie jako sposób życia w ogóle, aw szczególności na szkolenia. Często kobiety nie biorą pod uwagę najbardziej elementarną zasadę budowania mięśni: ciężki trening i jedzenia żywności jest o 20% więcej niż spalone.

Wszyscy, którzy starają się budować mięśnie i tym samym odzyskać, trzeba wiedzieć i co każdy ciężki trening – to głównie ćwiczenia z ciężarami. Musisz wykonać dziesięć do dwunastu powtórzeń, nie więcej, więc spróbuj przyciąć odpowiednią wagę dla Ciebie. Jeśli używasz lekkie ciężary, mięśnie nie będą rosły. I tu jest właściwe podejście w ten sposób budować mięśnie szybciej i bardziej skuteczne.

Jest to łatwe do odzyskania z domu i ze względu na diecie, ale to musi być przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Jej efektem jest stworzenie materiału „budynek”, który przywróci włókien mięśniowych, jak również paliwa węglowodanów, bez których proces jest niemożliwy. Dlatego ważne jest, aby przestrzegać tej reguły: oba białka i węglowodanów w diecie powinien być obecny na każdym kolejnym posiłkiem.

Jak obliczyć wymaganą kalorii masy mięśniowej? Oczywiście, wszystkie obliczenia są indywidualne. Do codziennej energii (w tym konieczność rozważenia i ćwiczeń), dodać 20-30% – w wyniku można uzyskać niezbędne zawartości kalorycznej żywności. Ponadto, około 40% kalorii powinny być dostarczone w białek, 50% – węglowodany, a jedynie 10% – źródła tłuszczu. Oczywiście, jedzenie w ten sposób, trzeba zapomnieć o śmietany, masła lub smalcu.

Teraz rozważmy przykład menu dla dziewcząt, którzy są zaniepokojeni jak przyrost masy ciała i masy mięśniowej w domu. Na śniadanie można zjeść trochę gryki (200 gramów) i 100 g ugotowanego kurczaka (pierś powinna być używana). W porze lunchu, natychmiast po treningu, zjeść jabłko i banana, a także Gainer. Na obiad, zjeść porcję makaronu, dodać sos pomidorowy, a jedna porcja ryby z grilla (wybierz odmian tłuszczu) oraz wszelkich owoców.

Menu na drugi obiad: banana i jogurt, jabłko i twaróg. W porze lunchu można pić na podstawie koktajl owocowy lub jogurt na żywo, a także białka koktajl. Na obiad, gotować na parze wołowiny z warzywami i ziemniakami. Ta dieta będzie skuteczna tylko wtedy, gdy całkowicie zrezygnować z wszelkiego rodzaju przetworzonych produktów spożywczych i napojów alkoholowych.


Powrót do spisu treści

Jak zwiększyć tkanki tłuszczowej

Innym sposobem, aby przybrać na wadze – jest zwiększenie tkanki tłuszczowej. W jaki sposób można to osiągnąć? Te dziewczyny, które regularnie schudnąć, dieta ta może wydawać się absurdalne lub dziwne – jak, powiedzmy, w ogóle, można wybrać się do nadwagi? Zwiększona warstwa tłuszczu jest ważne w przypadku, gdy kobieta ma problemy z hormonalnej tle, które mogą być wywołane przez poważnych wyniszczających diet.

Może nie wiedzieć, ale tkanka tłuszczowa – miara zdrowia reprodukcyjnego kobiet. Jeżeli warstwa ta nie jest wystarczająca, możliwe ciąży dąży do zera. Często Ginekologów nawet zaleca się jeść więcej i przenieść mniej celowo zwiększenie tkanki tłuszczowej, a tym samym zwiększyć swoje szanse zostania matką.

Że dietetycy zalecają jedzenie w domu przytyje? Przede wszystkim, należy zwiększyć liczbę posiłków. Ponownie ocenić swoją dietę, dzięki czemu jest bardziej zróżnicowana. Dodać więcej tłuszczu, ale tylko użyteczne. Zwiększać stopniowo kalorii tygodniowo przez dodanie 5% kalorii do standardowej diety.

Korzystając z tej metody, możliwe jest zapewnienie wysokiej jakości przyswajanie minerałów i substancji z żywności, odpowiednio, możliwe jest szybsze odzyskanie. Należy użyć 30% białek, tym samym ilość tłuszczu i 40% węglowodanów, ale odsetek tłuszczów zwierzęcych nie powinno zająć więcej niż 10% ogólnej diecie. Posiłki orzechy, sery, ryby, chleb i miód.

Jaki powinien być menu, aby zwiększyć procent tkanki tłuszczowej i pomaga uzyskać lepsze? Na śniadanie, wypić kakao z mlekiem i ciasteczka owsiane (cztery do pięciu sztuk), na obiad, zjeść kilka migdałów, można z miodem, a także jabłka i herbaty. Herbata może być pijany z mlekiem, ale tylko wtedy, gdy może być łatwo przeniesione do ciała. Obiad lepiej jest zatrzymać wybór na zupy, gotowane w bulionie mięsnym, a także kasza z mięsem lub rybami. Nie zapominaj o warzywach.

Drugi mączki – płatki oraz owoce suszone mleko. Na kolację można bezpiecznie jeść mięso i ryby, a także ziemniaki lub makaron, sałatki. Tuż przed snem, można rozpieszczać swoje ciało i dowolny owoc jogurt. Ograniczenia aktywności fizycznej nie: Ćwiczenia w domu, na zewnątrz lub w centrum fitness, nie zapomnij o kompleksowej pielęgnacji ciała.

Każdego ranka jest lepiej zrobić łatwe ćwiczenia obudzić się szybko i są w sygnał, czy można dać pierwszeństwo jogi – wybierz do gustu. Działania te wzmocnią mięśnie, poprawiają apetyt, normalizuje nie tylko stan fizyczny, ale również psychicznego – o stresie i zapomnieć myśleć!


Powrót do spisu treści

Pomocne wskazówki dla każdego, kto chce lepiej

Należy wziąć pod uwagę kilka chwil, bez których to będzie bardzo trudne, aby zwiększyć swoją wagę:

  • Zmiana diety

Maksymalne wypełnienie swojej diety te produkty, które, z jednej strony, mają pozytywny wpływ na zdrowie, a po drugiej – pozwoli lepiej. Nie jeść mniej niż cztery razy dziennie. W każdym przedziale czasowym między posiłkami obejmują małą przekąskę. Oto doskonałe orzechy lub suszone owoce, a także zbóż, które w domu można zrobić niezależnie, i słodkie owoce.

Wczytaj się ostrze nie jest konieczne – na tyle mocno, aby jeść. Początkowo jeść danie, największy zakres. Oznacza to, na przykład, przede wszystkim jesz drugi, a dopiero potem – pierwszy. Zupy są lepiej gotować rosół (mięso) i używać ostrych przypraw, by obudzić apetyt.

  • Porcja – duża

Wszystkie dziewczyny, które chcą uzyskać tłuszcz, trzeba jeść porcje, które mają być bardziej niż kiedyś tak daleko. Być może w pierwszej chwili może wydawać się trudne, ale można się przyzwyczaić do upływu czasu. Zazwyczaj ludzie, którzy są słabo przybiera na wadze, jeść bardzo małe porcje – musisz zapomnieć o tym, aby uzyskać kształt, który chcesz.

  • Czynniki negatywne

Odpowiadając na pytanie, jak przyrost masy ciała, należy powiedzieć o negatywnych czynników, które uniemożliwiają lepiej. Oczywiście, jest to złe nawyki. Zarówno alkohol i papierosy mają negatywny wpływ na metabolizm w ogóle. Wiadomo, że jeśli dana osoba nie może schudnąć, lub odwrotnie, aby dodać do masy, to cierpi na problemy z metabolizmem. Jeśli tempo metabolizmu nadużywania alkoholu nie będą mogli przyjść na długi czas. Więc trzeba wybrać to, co jest ważniejsze: dodatkowe atrakcyjne kształty lub koktajl.

  • Precz ze stresem

Istnieje pewna kategoria ludzi, którzy są w stanie zrobić wszystko problemu. Że są one narażone na stres, który znany jest do spalania kalorii do organizmu, co uniemożliwia przyrost masy ciała. Nic dziwnego, że mówią, że ludzie są cieńsze, tym bardziej zły go. Oczywiście, możliwe jest, aby argumentować, jednak została wielokrotnie podkreślał, że ludzie, torturując się na śmierć, a następnie jest w depresji i załamania nerwowego. Jesteś zadowolony z takiej perspektywy? Raczej nie. W związku z tym swój cel – aby dowiedzieć się, jak uniknąć stresu i różnego rodzaju doświadczeń. Raz w swoim życiu pojawia się problem, spróbuj go rozwiązać, a nie tylko poddać się uczucia w tej sprawie.

  • Porady fitness

Można przybrać na wadze i błyskawicznych koktajle. Jak przytyć w ten sposób i przydatność metody? Przede wszystkim udaj się do specjalnych sportowych lub przydatności sklepu, które można znaleźć w każdej szanującej się centrum fitness. Teraz jest mały – kupić odpowiedni produkt dla Ciebie. Smak tych koktajli może być zupełnie inna. Istnieją opcje zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Osobliwością tego napoju – błonnika, witamin i białka w składzie – prawdziwy kompleks rozwiązać Twój problem! Wstępnie należy skonsultować się z trenerem, aby pomóc kupić „prawo” na sposób picia.

Jeśli uważasz, że sama dieta wystarczy, jesteś w błędzie. W celu uzyskania wagi poprawnie, trzeba wykonać nie mniej wysiłku niż inni potrzebują, aby schudnąć. Należy zwrócić uwagę na obciążenie mocy, która będzie dystrybuować wprowadzając równo ciało kilogramów, a zatem będzie modelować sylwetkę. Wolę hantle i sztangi.

Nie zapomnij, aby rozgrzać przed rozpoczęciem ciężarów – organizm potrzebuje rozgrzewa. Idealnie, twój trener fitness musi indywidualnie wybrać program dla Ciebie, które będą prowadzić swoją postać w porządku. Przyrost masy ciała powinno nastąpić bez różnego rodzaju urazów i pojawiających się problemów zdrowotnych, i tutaj też nie może obyć się bez pomocy specjalisty.

Powyższe zasady – to jest klucz, aby lepiej się dość szybko i sprawnie, ale bez szkody dla zdrowia. Jeśli jesteś zaskoczony pytaniem, jak przytyć lub schudnąć, a następnie ponownie ocenić sytuację i zdecydować, czy naprawdę trzeba go czy jest to tylko twój domysł, czy przejaw zwątpienia? Ciało ludzkie musi być w doskonałej formie: to nie powinno być zbyt gruby lub zbyt cienki, więc każda dieta powinna być stosowana tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Dbać o siebie, a potem twój wygląd zachwyci Cię zawsze!

load...