Jak rozweselić dziewczynę w różnych sytuacjach

Zawartość:

Kiedy ktoś z naszych przyjaciół smutny, jesteśmy świadkami zrozumiałe pragnienie, aby ją pocieszyć; ale czasami jest to dość trudne, aby to zrobić prawidłowo, aby uniknąć zranienia i nie psuć jej nastrój jeszcze bardziej. Wiele zależy od stopnia zażyłości swojej przyjaźni i rzeczywiście przyczyną jej smutku. Na przykład, jeśli są zepsute jej nastrój (być może trzeba było walczyć, a potem okazuje się, że były one źle), to masz do wywierania większego wysiłku, aby ją pocieszyć przyjaciela.

load...

Nie może być oczywiście inne powody, a tam może być wiele. Niedawny rozwód, który musiał przejść przez swojego przyjaciela, wiadomość o ciężkiej chorobie lub śmierci bliskiej osoby … Oczywiście, kiedy najlepszy przyjaciel jest zdenerwowany, to może być bardzo bolesne dla ciebie. Niezależnie od powodu, jeśli masz cierpliwość i zrozumienie, można szybko znaleźć sposób, aby rozweselić dziewczynę. Jesteśmy również gotowi zaoferować kilka sposobów, dzięki którym można pomóc przyjacielowi, aby przejść przez trudne czasy, czując ciepło ramieniu. I będziemy wyglądać w różnych sytuacjach.

Jak rozweselić znajomego, kiedy był zdenerwowany o czymś

Załóżmy, że czujesz, że ukochany przyjaciel czuł smutne, ale z oczywistych względów nie można zobaczyć. A może po prostu nie wiedzą o tym. Co można zrobić w tej sytuacji?

 • Zadać jej przyczynę jej zmiany nastroju

  Po prostu spróbuj zadać pytanie, tak że poczuła swoją opiekę; nieszczere słowa lub protekcjonalny cię zdenerwować ją jeszcze bardziej. Posłuchaj odpowiedzi bez przerywania, nawet jeśli jesteś w tym momencie staje się obiektem jej krytyki (jeśli to, co jesteś w jakiś sposób działanie lub nieostrożne słowa dotknęły go). Oprzeć się pokusie, aby odeprzeć jej atak lub zajmowania obrony. Niezależnie od przyczyny jej smutku, to jest bardzo ważne, aby stać się dobrym słuchaczem. W ten sposób można pokazać znajomemu szczególny stosunek do niej, chęć zrozumienia i pomocy.

  load...
 • Oferujemy swoją dziewczynę support

  Niech przyjaciel wie, że można polegać, nawet jeśli nie jest jeszcze gotowy, aby zapytać o niego.

 • Daj jej szansę, aby być w ich „skorupy”, jeśli jeszcze nie chce rozmawiać o tym, co się stało

  Przestać pytać ją i po prostu starają się odwrócić uwagę od smutnych myśli. Nie można wspiąć się w duszy, jeśli nie chce Ci dać człowiekowi.

 • Pokaż, że sympatyzuje z jej stanu

  To nie ma znaczenia, jak to zrobić – w słowach lub czynach – Najważniejsze, że przyjaciel widział swoją empatię. Problem polega na tym, że jeden z najbardziej naturalną ludzką reakcją na złych krewnych nastroju – udawać emocjonalnie matowa lub nawet próbować bronić samego siebie, przyjąwszy obronne. Nie jest konieczne, aby poddać się tej pokusie. Gniew lub niezadowolenie ze swoją dziewczyną może być skierowana nie przeciwko tobie. Lepiej jej powiedzieć: „Wiem, że miał ciężki dzień, i to wydaje się, jeśli coś nie było zbyt zmęczony, że mogę dla ciebie zrobić.?” Albo: „Czuję, że jesteś szalony Powiedz mi, co się dzieje.?”

 • Jeśli dziewczyna chce powiedzieć o tym, co ją zdenerwować, a następnie uważnie słuchać jej

  To jest najlepsze, co możesz zrobić dla swojej dziewczyny na początku, kiedy zdenerwowany o czymś. Niech wylać swą duszę, pamiętaj, aby usunąć część ciężaru. Nie staraj się od razu dać rady. Jeśli nie jesteś pewien, nie wahaj się zapytać znajomego, czy chce po prostu porozmawiać, czy chce poznać Twoją opinię.

 • Dodać do znajomego na coś takiego, kocha

  To będzie dobre nie tylko z oczywistego powodu – ponieważ pomoże zmniejszyć smutek ukochaną dziewczynę – ale również pomóc, aby pokazać swoją sympatię i miłość do niej, jeśli przyjaciel nie chce rozmawiać o tym, co to jest przygnębiające. Czasami może to pomóc, aby dowiedzieć się, co się stało.

 • Daj jej coś z siebie, aby podzielić się coś sensownego

  To niekoniecznie musi być coś fizycznego; być może nadszedł czas, aby wybrać ze swojego napiętego harmonogramu aby spotkać się i porozmawiać z zdenerwować dziewczynę lub zmianę planów na weekend, kiedy zamknąć i przejść do swojego znajomego, aby uzyskać ją do kina lub kawiarni. Kiedy podarować jej coś, co nie zrobi w każdej innej sytuacji, to powiadomić znajomego o swojej gotowości do pomocy. Więc to nie będzie czuć się zbyt samotny.

 • Mieć przyjaciela zrobić jakiegoś pilnego ważnej sprawie, do realizacji których jest ona teraz ma siły lub nastroju

  Oczywiście, nie można decydować za nią wszystkich swoich problemów, ale może pomóc w rozwiązaniu problemu z jego listy. Można uruchomić do sklepu dla przyjaciela, dla niej zmywać naczynia lub zapłacić swoje rachunki. Często to, co martwi Człowiek – brak czasu na prace domowe, bądź trudności w pracy – jest kolejnym źródłem napięć dla niego. Jeśli wiesz, że hamuje znajomego, poprosić ją o pomoc. Pomagając jej, można znacznie poprawić jej nastrój. Nawet jeśli ona nie chce twojej pomocy, fakt, że troskę o jej poparcie swojego ducha.

 • Poświęć trochę czasu, aby odwrócić jej przyjaciela od ponurych myśli

  Zachęć ją do pójść na spacer. Czasami prosty spacer w parku jest w stanie podnieść nastrój. Porozmawiać o czymś przyjemnym dla ciebie, na przykład, aby powspominać zabawy przygód, które doświadczyły razem. Siedzieć w kawiarni, próbując pysznych ciast. Kto lepiej niż wiedzieć, że dziewczęta mogą przyjść w dobrym nastroju na sam widok słodyczy! Być może jest to najprostszy i najbardziej przyjemny sposób na podniesienie nastroju dziewczyny.

 • Powoływać się na pomoc wszystkich jego humoru

  Postaraj się dobrze o sobie, jeśli przebieg rozmowy byłoby właściwe. Te żarty są nie tylko w stanie zabawiać was obu, ale masz w oczach rozmówcy bardziej dostępnym. Będzie łatwiej ci zaufać, jeśli chce rozmawiać. Więc poironiziruyte na siebie – czego nie robić dla dobra ukochanej dziewczynie!

  Można również oglądać dobrą komedię razem. Oglądając zabawne perypetie bohaterów, ona jest oderwany od swych ponurych myśli. Wieczorny widok na humor telewizji też będzie bardzo przydatna. Na ogół starają się uczynić swoją dziewczyną zaczął się uśmiechać. Nasze mózgi są przyzwyczajeni do kojarzenia pewnych działań z odpowiadającymi im emocjami, a jeśli się uśmiechniesz, mózg daje polecenie: „Be Happy” Nastrój można poprawić po prostu uśmiechnięty, nawet do siebie.

  Użyj humor, dowcipy, anegdoty, ale tylko upewnić się, że wybór jest w porządku. Jeśli zaczniesz zbyt wcześnie, by żartować i nie na miejscu, ryzykujesz wydawać nieczułe. Jednakże, jeśli znasz swoją dziewczynę dobrze, to zawsze można ją rozśmieszyć.

 • Słuchać muzyki razem

  Żadna inna forma sztuki nie jest w stanie wpływać na sposób naszej podświadomości jak muzyka. Tylko nie skręcić smutne i smutne utwory mogą wywołać emocje: Twój nastrój będzie „śledzić” po muzyce. Smutna piosenka sprawi, że przyjaciel czuje się gorzej, a zabawa będzie można zapomnieć o troskach, przynajmniej tymczasowo.

 • Wiązać dziewczynę w kłopoty ze zwierzętami lub ich przynależności do niej

  Zwierzęta zwykle czują nastrój właścicieli, a jeśli przyjaciel jest smutny, a to z pewnością ulubionym skulony w kącie. Mieszać zwierzaka, obejmować go w grze – i dziewczyną, oczywiście, też. Całować i ściskać zwierzę – najmniejszy znak miłości z słodkie maleństwo może zamienić nudny dzień w bardzo ciepły i słoneczny.

 • Zrobić mały prezent dla przyjaciela, który nie jest tak praktyczny jak wartości emocjonalnej

  Stworzyć mieszankę swoich ulubionych piosenek dziewczyn, na przykład, i zapisać je na dysku. Przynieść jej jej ulubione kwiaty. Kupić jej płytę z ulubionego filmu. Można myśleć o dużo ślicznych małych rzeczy, które będziesz w stanie zadowolić swoją ukochaną dziewczynę.

Jak pocieszyć dziewczynę na telefon

Zdarza się, że rozmawia przez telefon – to wszystko, co jest wymagane, aby podnieść nastrój dziewczynki. Oczywiście, jeśli jej nastrój jest bardzo źle, to może nie chcieć, aby odebrać telefon. Potem przypominam zaleceń i latać na swoim miejscu, jak opisano powyżej. A jeśli ona przyszła do telefonu, ale trochę chęć rozmowy nie pokazują, a następnie po kilku minutach swojej „mowie” (zawsze w optymistycznych kolorach!), Ona ucieszyła się i nawet dziękuję za wytrwałość.

 • Rozmawiać z przyjacielem, z uśmiechem w głosie

  Smile, gdy z nią rozmawiać, bo będzie to mieć wpływ na dźwięk i pomoże poprawić jej nastrój. Uśmiech będzie emitować swoją dobroć, która pokaże, że chcesz dbać o nią. Zawsze rzeczywiście pocieszające wiedzieć, że ktoś martwi się o ciebie!

 • Można poprosić ją o przyczynie złym nastroju; ale jeśli ona nie chce, aby nie czuć się odrzucony o tym mówić

  Zazwyczaj dziewczyny chcą wyrazić swoje uczucia i doświadczenia, zwłaszcza jeśli to boli dusza jej się niedawno. Ale jeśli twoja dziewczyna jest skryty, oznacza to, że nie jest konieczne, aby zaatakować jej przestrzeń osobistą, starając się sprawić, aby ją Frank.

 • Jeśli przyjaciel, wręcz przeciwnie, zbyt zanurzony w doświadczeniu kłopotów, delikatnie obrócić rozmowę do jakiejś zabawnej tematu

  Odwrócić swoją uwagę od doświadczenia i dokonać jej śmiech. Wymyślić jakąś zabawną historią, która rzekomo się stało, czy powiedzieć o zabawny żart Twoje dziecko lub zwierzę. Pomoże ją rozweselić.

 • Ponownie, poprosić ją, aby wyjść z domu i pójść gdzieś razem

  Najlepiej byłoby, aby spędzić czas jakoś zabawa – z jedzenia lodów w najbliższej kawiarni lub tańczy z przyjaciółmi na kogoś na imprezie.

Jak rozweselić dziewczyna z niską samooceną

Bez względu na przyczynę, dlaczego twój przyjaciel lub przyjaciółka czuje się niepewnie w życiu, często przebywających poza tym w złym nastroju, najlepiej można nauczyć ją, aby być szczęśliwym. Pokaż jej, że każda kobieta zasługuje na to cenione. Niech to impulsem do poprawy samooceny, motywacji wspieranie go, a to przestanie smutny i dezaprobatą. Oto, co możesz zrobić dla niej:

 • Zacznij dzień z niespodzianką

  Przywitaj się z jej radosnej i przyjaznej wiadomości na telefon komórkowy. Wyślij buźkę lub jakiś ładny obraz za pomocą poczty elektronicznej. Przynieś jej kolorowe balony. Pomysły mogą być dużo!

 • Porozmawiaj z nią sam, korzystając optymistyczne, energiczny ton

  Jeśli jest to Twoja koleżanka lub kolega, a potem chwalić ją za doskonałą pracę wykonaną lub na atrakcyjnym wyglądzie. Zapytaj, jak się sprawy mają, i dać jej możliwość wyrażenia swoich obaw. Jej pomóc, aby czuć się bardziej pewni siebie, to na pewno podnieść ją na duchu.

 • Jeśli jest to twój przyjaciel, jej pomóc zidentyfikować jego najlepszy i najsilniejszy rękę

  Zrobić kolaż z duża tylna wklejanie zdjęć, które reprezentują swoje najlepsze cechy. Dodaj swój własny wkład do tego kolażu, określając te cechy nie są zauważane na swojej dziewczynie. Zilustrować i wszystkie jej dobre uczynki wszystko, co robi dla innych ludzi. Powieś kolaż w swoim pokoju – to jest zagwarantowane, aby podnieść ją na duchu. I w tym samym czasie samoocenę!

W życiu każdej dziewczyny są wzloty i upadki. Tak się dzieje z powodu poważnych zmian życiowych lub z powodu osobistej tragedii, czy jest to tylko drobna przyczyna choroby – są chwile, kiedy ona potrzebuje wsparcia, komunikacji i przyjazne ciepło. Wszystko, co jest wymagane od Ciebie w tym momencie – po prostu niech wie, że zrobisz wszystko, czego potrzeba, aby ją odebrać. I wtedy też ktoś przyjdzie na ratunek, jeśli nastrój spadnie „przez podłogę”!

load...