Jak rozstać się z żonatym mężczyzną

Zawartość:

Być kochanką żonatego mężczyzny – twarde życie dla każdej kobiety. Ponieważ pomimo regularnych spotkań i krótkoterminowych przypływów szczęścia, samotność nigdzie się nie wybiera. Z czasem przychodzi świadomość, że ukochana osoba nigdy nie odważył się zerwać z żoną, a wyjdzie ci. Miesiące, lata, ale prawdziwy, silny rodzinny z kochającego męża i grono dzieci, ponieważ nie było i nie ma. Jak rozstać się z żonatym mężczyzną, i dać sobie szansę, aby znaleźć kogoś, kto uczyni cię szczęśliwym?

load...

7 powodów, aby rozstać się z żonatym mężczyzną

Jeśli to czytasz, to znaczy, że w twojej głowie już dojrzał pomysł, aby pozbyć się kajdan i pozostawić z żonatym mężczyzną. A jeśli, mimo intuicja mówi, że ten związek nie ma przyszłości, w głębi duszy mają nadzieję odwrócić, wtedy zwrócić uwagę aż 7 całkiem racjonalne powody Ci lepiej.

 1. Według statystyk, mniej niż 5% żonatych mężczyzn rozwiedli swoje żony i przejść do swoich kochanek. Ale, co najgorsze, według tych samych statystyk, ponad połowa zmarłych po krótkim czasie powrócił do swojej starej rodziny. Tam czekali na żony i dzieci umiłowane, jest uznanym sposobem na życie i kobieta, którzy dawno temu nauczyli się tolerować jego słabości i złych nawyków. Ludzie nie bardzo lubią zmiany i zacząć budować relacje od zera, gdzie można po prostu dobrze się bawić, tak naprawdę nie chce.
 2. Zgadzasz się, że spotkania są nieco podobne do niekończącej okresie cukierek buketny (przynajmniej dla niego)? Pożegnanie z was – jest to rodzaj wakacje, odpocząć od codziennych problemów życiowych i rodzinnych. Ci z kolei, przez cały ten czas, nie przestać próbować go wygrać i utworzyć dla tych celów dla bliskiej osoby najbardziej korzystnej atmosferze – tak długo, jak nie chce cię opuścić. A teraz wyobraź sobie – jesteś mąż i żona. Nie wydaje się dziwne, że przychodzą do ich praw, a ty, podobnie jak jego byłą żoną, zaczynają domagać się od niego wykonanie nie jest bardzo przyjemne obowiązki.

  load...

  Co robić: życie rodzinne – to nie tylko uroczystości, ale także szereg codziennych trosk i kłopotów. Romantyczna miłość w okresie kochanki kończy się w momencie, gdy nabywa status legalnej żony. A na pewno twój kochanek sobie sprawę, że należy natychmiast wyłączyć z nenadoedlivoy, wszechwiedzący kochankę w ścisłym, wymagających kobiet. A co to ma sens, aby zmienić „na pchłę”?

 3. Tyle, ile może być pasjonatem siebie, ale w głębi duszy wiesz, że twój kochanek jest oszukiwanie i ty i twoja rodzina. Mimo wszystkich zapewnień o wiecznej miłości, każdej nocy idzie do żony i dzieci, gdzie rzetelny oczy leży coś o pracach późniejszych spotkaniach. Jego żona mogła odgadnąć o niewierności męża i poważnie martwić się o nim, i nie może dostrzec nic, a oddają w szczęśliwym przekonaniem, że – najsilniejszy w rodzinie światowej. Z pewnością dla mnie osobiście nie chcesz takie „szczęście” – dać się oszukać ukochanego męża.

  I masz to w rzeczywistości oszukuje. Ponieważ daje fałszywą nadzieję na osobiste szczęście, co daje jako jałmużnę, czas skradzione z legalnej żony. Z którego, pomimo licznych obietnic wyjechać do jakiegoś powodu nie będzie.

 4. Po Ostry seks z tobą, idzie do domu. A co sądzisz będzie tam robić? Oczywiście, idzie do łóżka z legalnego żony. A jeśli mu wierzyć, że już nie śpi z „tej lodowatej głupca”, że kocha tylko ciebie i nie chce nikogo innego, to jesteś po prostu naiwne dziecko. Oczywiście, będzie przekonywać, że seks z żoną dla niego przez długi czas w przeszłości, że ty i tylko ty – jego jedyny partner seksualny, ale prawda z tych słów nie będzie miał ani grosza. Co więcej, każdy człowiek, przyjemna dla samej idei, że był gotów do zaledwie 2 kobiety, i że mógł z łatwością spać z jednej lub drugiej strony. Najważniejsze – nie mylić nazwy w łóżku, a reszta – trick.
 5. Każdy normalny człowiek wkłada wiele energii i wysiłku w rozwój swojego domu, w zakładzie życia. Kilka lat po ślubie, on i jego żona znali na wylot. Nauczyła się tolerować swoje złe nawyki, wie, co lubi na śniadanie i co medycyna dać mu zimno. Żyjąc z żoną, stopniowo nabywa nieruchomość: mieszkanie, samochód, dworek.

  Nawet miękkie kapcie piórko, stojąc w swoim korytarzu, droga do niego, w ramach domowej atmosferze, stworzenie, które włożył ręce. I wierz mi, nie każdy człowiek jest w stanie umieścić to wszystko w dół, zaczynają budować swoje życie od nowa. Tak, on cię kocha, docenia i kocha, ale wolą mieszkać gdzie wszystko jest ułożone i powstała wiele lat temu.

 6. Będziesz zaskoczony tym, że wielu mężczyzn spędzać czas ze swoich kochanków, ponieważ pomaga im zachować własne małżeństwo. Wraca do domu po spotkaniu z tobą, jest szczególnie miły dla żony, poczucie winy nie pozwala mu znowu kłócić czy wyrzutów żoną w małych niedociągnięć. W rezultacie – żony kwitnie i daje mu miłość i wdzięczność za czułością i zrozumieniem, a małżeństwo rośnie w siłę z dnia na dzień.

  Wszyscy tutaj są zapomniane w tej sytuacji o Tobie i Twoich uczuć: co ma być za darmo i psychoanalityk cud oznacza dla wzmocnienia więzi rodzinnych z innymi? Zwłaszcza jeśli kochasz tego człowieka i chciał wrócić: że opuścił żonę i pozostał z wami na zawsze?

 7. Być może głównym powodem, dla którego warto rozstaniu z żonatym mężczyzną – to niemożliwe, aby znaleźć normalnego faceta, aby stworzyć prawdziwą rodzinę. Dopóki twoje serce jest zajęte, będziesz tęsknił mnóstwo możliwości odkrywania więc jedynym, który nie odejdzie od ciebie co noc z inną kobietą. W międzyczasie, to potulnie oddając jej kochanek uzasadniony „przeciwnika” – żonę.

  Zawsze upewnij się, że na ulubione nie więcej włosach i zapach perfum, tęskni sam wszystkie święta i biec do sklepu na prezenty dla swoich dzieci – bo jej coś, czego nie pojawiły. Jeśli nie chcą pozostać do końca życia samotny, to wystarczy, aby być wygodne zabawka dla kochanka – wziąć życie w swoje ręce i zacząć szukać godnego partnera!

A jeśli po tych wszystkich powodów w swoich desperackich myśli przychodzą do głowy jak „Lepsze to niż pozostać bez mężczyzny”, „Jestem z nim tylko ze względu na płeć, jest to niezbędne dla mojego zdrowia”, natychmiast złożyć je. Zasługujesz na znacznie więcej niż tymczasowe schronienie za nie wiele godnej człowieka.

Jak rozstać się z żonatym mężczyzną

Co może łatwiej? Machnął pióro i powiedział: „Adieu” i to jest to! Jest to możliwe, jeśli spotyka się z żonatym mężczyzną tylko kilka tygodni. Ale jeśli twój związek trwa tak długo, że jest mocno zakorzenione w sercu, a nie myśleć bez niego życia, aby powiedzieć „do widzenia” Och, to nie jest łatwe! Przeraża Cię myśl, że nie trzeba czekać na niego zadzwonić, on nie przyjdzie do ciebie po pracy i będziesz sam. Jednakże, zdając sobie sprawę, że źle się czujesz bez niego, ale z niego trudny czas, ponieważ ciągle zajęty pomysł żony, dzieci, niezdolność wspólnej przyszłości, konieczne jest, aby ciągnąć się razem i położyć kres relacji. I jak rozstać się z żonatym mężczyzną, a nie złamać sobie serce, pokażemy.

Zasadniczo, masz tylko dwa sposoby, aby pożegnać się ze swoim kochankiem. Jeden z nich – szybkie, ale dość bolesne dla was obu. Drugi – to powolny, ale może złagodzić cierpienia. Porozmawiajmy o obu.

Pierwszy proces. Szybko

Najszybszy sposób rozstać się z żonatym mężczyzną – to prawo powiedzieć o swoich zamiarach. Kiedy ludzie są w miłosnej euforii, często głos ich umysły są ciche, są wchłaniane tylko przez emocji i pasji. I w tym przypadku, kobieta spotyka się z żonatym mężczyzną, wchłania się i cierpi na zrozumienie tego, co nigdy nie będą razem z ich ukochaną osobą. A jeśli jesteś w końcu zmęczony treści z rolą drugiego planu, to jest czas, aby położyć kres relacji. Chociaż, szczerze mówiąc, swoje oświadczenie o separacji będzie tylko pierwszym krokiem w szczelinie.

Nie płacz i nie skarżą się, mówiąc pożegnanie do kochanka, lub złapać na przynętę, która została już odwiedzana przez setki tysięcy kobiet przed wami. Aby usłyszeć skarg i roszczeń, mężczyzna natychmiast rozpoczyna uroczyście was zapewnić, że zostanie on skorygowany, że będzie lepiej i że wszystko będzie dobrze. A nasze kochające serca kobiety nie zawsze mogą sobie poradzić z emocjami, czy chcesz w to uwierzyć, a rozszerzenie relacji z drogiego człowieka! Nie tylko do rozszerzenia relacji i agonii, bo prędzej czy później, nadal będą musiały odejść.

Powiedzieć ukochanej straszne słowo „rozstanie” jest bardzo trudne, ale niestety najgorsze – na przodzie. Nawet jeśli zgadza się z was i obiecuję zostawiają cię w spokoju, to jest możliwe, że nadal będzie szukał pretekstu, aby spotkać się z wami. A jeśli nadal zobaczyć, scenariusz przyszłych wydarzeń raczej przewidywalne: podczas starał się przedstawiać, że to koniec między tobą, a nie moczyć i rzucony w swoich ramionach. Romantyczny, oczywiście, tylko twój problem tutaj nie odejdzie: po prostu być sam i nieszczęśliwy przez większość czasu. Więc podjąć wszelkie wysiłki, aby uniknąć spotkania z człowiekiem – przynajmniej tak długo, jak jesteś pewny swoich umiejętności. Zablokować swój numer w swoim telefonie, przejdź pobyt z przyjacielem, umieścić w „czarnej liście” we wszystkich sieciach społecznościowych. Tak, to boli, ale w inny sposób jest niemożliwe.

Daj sobie czas płakać, a następnie usunąć wszystkie przedmioty z domu, przypominający byłego kochanka. Bezwzględnie odrzucić lub peredaril swoje dary, wysłać go do kosza zapomniane szaliki, skarpetki, zestaw do golenia. Sprawiają, że dom permutacji zmienić pościel na nowy – innymi słowy, starają się pozbyć wszelkich przypomnienia o tej osobie. Czy uważasz, że to okrutne? Znacznie nieludzkie które sprawiają, że jego kochankę, człowiek okradziony szansę na normalne życie rodzinne. Więc – Precz z nim z jej życia, a od razu!

Powiadom swoich bliskich, że są świadomi swojej sytuacji, że zerwała z żonatym mężczyzną. Po pierwsze, ci ludzie na pewno wspierać cię emocjonalnie i fizycznie. Szczególnie dobre wołanie i słuchać rad od kobiety, przeszedł przez podobne doświadczenia – że zdecydowanie podnieść poziom emocjonalny i praktycznych porad, aby pomóc. Po drugie, aby opowiedzieć innym o tej separacji, można oparzyć mostów i oprzeć się pokusie, by ponownie spotkać taką osobę. I już nie będzie go zobaczyć, tym łatwiej będzie go stać.

To zajmie trochę czasu, a ból ustępuje. W celu przyspieszenia procesu gojenia „” rozwinąć działalność szorstką: pójść do kina, wizyty, komunikować się z nowymi ludźmi. Ustanowił nowy cel – na przykład, aby nauczyć się jeździć, lub stworzyć własną stronę internetową od podstaw. Wszelkie działania, które mogą rozpraszać swój mózg od myślenia o człowieku, a dusza – od ciągłego doświadczenia przyniesie Ci nie tylko ulgę, ale także realne korzyści. Materiał, duchowe – to nie ma znaczenia, najważniejsze, że masz poczucie własnej wartości wzrośnie i zwiększenia poziomu wiedzy i umiejętności w jakiejś nowej dziedzinie dla Ciebie.

Jedno zastrzeżenie: nie rzucać się w nowym romansie, jak w basenie z głową. W celu rozpoczęcia budowania nowych relacji, trzeba będzie czasu trzeba poświęcić tylko sobie. Nie jest konieczne, aby uciec od jednego człowieka do drugiego, lepiej położyć ścieżkę do własnej duszy. Pomyśl, zrozumieć siebie i uspokoić. I jak tylko czujesz, że masz więcej niż nic z dawnego kochanka – nie krępuj się iść do swobodnego pływania aby znaleźć mężczyznę swoich marzeń!

Sposób drugi. Powolny

Czy wiesz, jak wiele osób rzucić palenie? Ktoś po prostu wyrzuca paczkę papierosów, obiecał sobie raz na zawsze opuścić zły nawyk. Niektóre z nich dostać się dotrzymać obietnicy, chociaż proces odzwyczajania jest dość trudne, podczas gdy inni nie utrzymują parę tygodni i ponownie podjąć papierosa. Ale jest pewna kategoria ludzi, którzy rzucili palenie stopniowo, zmniejszając liczbę papierosów dziennie. Coś podobnego może być oferowane i kobiety, którzy chcą zakończyć związek z żonatym mężczyzną bezbolesne, jak to możliwe dla siebie. Obawia się, że nie złamie link natychmiast? Następnie część z kochankiem stopniowo.

Równolegle z paleniem nie jest przypadkiem, patrz: tu i tam, człowiek o silnej emocjonalnej i fizycznej uczuciem, które jest trudne do złamania. Ale w przeciwieństwie do palenia, kobiety, spotyka się z żonatym mężczyzną, doświadczając coraz ogromnego cierpienia psychicznego, z którego nie ma ucieczki. Tak więc, jeśli jesteś zdeterminowany, aby przerwać błędne koło, w którym oni sami napędzany się i zaczynają powoli odchodzić od przedmiotu swojej pasji.

Za każdym razem spotykam się ze swoim kochankiem, zadać sobie pytanie: „Co mogę dostać z tego związku i dlaczego muszę to wszystko”. My, kobiety są stworzeniami bardzo sugestii, a jeśli za każdym razem można spotkać mówi się o bezsensowności swojej relacji, zauważyć wady i złe cechy charakteru bliskiej osoby, to wkrótce przestanie być takie. Pamiętacie film „Urocza & Amazing”? Tam bohaterka powiedziała sobie, że była najpiękniejsza i niesamowita kobieta, i to pomogło jej uwierzyć w siebie. Można również cicho szepcząc coś w stylu „Nie lubię Wasia, był oszustem, a mnie pozbawić szczęścia”. Możesz się śmiać, ale to naprawdę działa. Jeśli powiesz sobie dość często, to każdy kolejny spotkanie z kochankiem zaczyna przynieść mniejszą radość. Oznacza to, że aby dostać się z dala od niego będzie znacznie łatwiejsze niż na początku relacji.

Alternatywnie można naciskać kochanka do idei rozstanie z tobą. Zmienić swoje zachowanie, zmieniając z kochającym, wszystkie kobiety spółgłosek w rodzaju suki. Wymagają mu drogie prezenty, wyjazdy do restauracji, męczyć zazdrość, skandali i płacze. Jeśli jesteś z „bezpiecznej przystani”, gdzie można spędzić wolny czas z rodziną, stał się źródłem stałego napięcia nerwowego, wówczas sama pasja nie wytrzyma zbyt długo powiązanie ze sobą i zaczynają odchodzić. I w tym przypadku, aby położyć kres swojej relacji będzie jeszcze łatwiejsze. W tym momencie można zdecydować, czy pozwolić mu uciec od ciebie sam, lub rzucać je w pierwszej kolejności. I rzeczywiście, w obu przypadkach zostanie osiągnięty cel.

Powolny sposób jest dobry nie tylko dlatego, że powoduje znacznie mniejszy ból niż szybkie i zdecydowane stosunków złamać. Jeśli inspirować sobie ideę, że spotkanie z żonatym mężczyzną – ślepy zaułek, można uniknąć takich problemów w przyszłości. Oznacza to, że jesteście z kategorii „wiecznych kochanków” z łatwością poruszają się w szeregi „legalnych żon.” Ale to, co chcesz, prawda?

load...