Jak rozstać się z facetem raz na zawsze

Zawartość:

Wielu z nas nawet od wczesnego wieku matki i babki zaszczepił ideę, że nie powinniśmy zapomnieć o „brzydkich” facetów: która zawija wokół ciebie brzydki, następnie ładnej powiadomienia. Od tego czasu, użyliśmy dać zielone światło na związek z osobą, która nie jest postrzegane „księcia na białym koniu”: ktoś zrobił to w celu przyciągnięcia uwagi innych ludzi, a ktoś – po prostu być samotnym , Nie jest konieczne, że ten facet był brzydki i nieestetyczny, czasem nasze wybory czasowe i inteligentne i piękne. A kwiaty dają i otrzymywać wizyt są zaproszeni, i tym podobne, pet. Tylko nie kliknij trybikiem w mózgu odpowiedzialne za romantycznych uczuć, i to wszystko.

load...

Aw duszy – pustka, ociężałość, poczucie winy. Chciałbym przerwać to błędne koło i rozstać się z człowiekiem, nie kochasz. Może miał jakieś uczucia na początku, ale to po prostu rozpłynął się jak Vernal śniegu. Zbyt wiele rzeczy poszło nie tak, jak to zaplanowaliśmy, a twój związek staje się rutynowym obowiązkiem. Z biegiem czasu, zdaliśmy sobie sprawę, że to nie była miłość, ale tylko marzyć o tym. Jak rozstać się z kimś, kto patrzy na ciebie z uwielbieniem, ale które nie chcą zobaczyć stałą towarzyszkę życia?

Zrozumieć, dlaczego odchodzą

Przed położyć kres swoim związku, starają się dokładnie ustalić odpowiedni dla siebie powodów, dla których nie chcesz być blisko tej osoby. Co się zmieniło w podejściu do niego, dlaczego nie interesujące? Po tym wszystkim, w jaki sposób W każdym razie, kiedy już zgodził się na spotkanie z nim, a następnie wydawał się godny swojej społeczeństwa. A jeśli nie miłość w swoim sercu, głębokie współczucie – to na pewno. Jest to o wiele łatwiejsze do zrozumienia w jaki sposób rozstać się z mężczyzną, jeśli wiesz dokładnie, co ci się nie podoba, żeby cię szanować. Czasami ludzie popełniają błędy, to jest niewidoczne dla siebie, ale to jest bardzo ważne i istotne dla nas. Więc, co poszło nie tak?

load...

Brak uwagi

Nie, to nie o kwiaty i prezenty. Czasami mężczyzny uwaga – to nie tylko romantyczne oferty, ale zwykle umiejętność słuchania i zrozumieć kobietę, którą kocha. Jeśli nie widzi w tobie zmienia – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, jeśli wzrusza się swoimi myślami i rozumowania, a nie bierze poważnie swoje komentarze – tak skupił się wyłącznie na sobie i nie akceptują cię za to, kim naprawdę jesteś. Jednocześnie może to być naprawdę zakochana i szczęśliwa, aby wykonać wszystkie ich „obowiązek” – zapraszamy na romantyczną randkę, aby zorganizować niespodzianek i dać prezenty. To bardzo miłe, ale niestety nie na tyle, aby być szczęśliwym. Bardzo często tracimy zainteresowanie tych ludzi, które nie są w stanie lub nie chcą nas słuchać, nawet jeśli wszystko inne było dobre. Po tym wszystkim, co rodzaj pokrewieństwa mogą być zaangażowane, jeśli on nie bierze poważnie swoje myśli i uczucia?

Brak wsparcia emocjonalnego

My, kobiety są bardzo unikalne istoty, a nie wszyscy ludzie mogą zrozumieć. Lubimy powietrza potrzebnego wsparcia emocjonalnego partnera we wszystkich naszych działaniach i przedsięwzięciach. Inaczej, stosunki tracą sens. Może on niezmordowanie powtarzać jego szalonej miłości, lecz głuchy na słowa swoich problemach i kłopotach. On nie chce, aby zanurzyć się w wir swoich trudności, ponieważ jest w przyjemnym stanie miłości, gdy życie jest postrzegane tylko w kolorze białym i nie chce przyćmić jej decyzję do palących problemów. A potem zaczyna się czuć w podwójnej pozycji: z jednej strony, widzi mężczyznę w niej zakochany, az drugiej – nie czuć jego wsparcie emocjonalne. Chociaż wydaje się, te dwie rzeczy nie mogą istnieć bez siebie nawzajem. Albo ten człowiek, choć w miłości, ale zbyt egocentryczny, ani on nie wyjdzie z porów z dzieciństwa, kiedy wszystkie problemy zostały rozwiązane w jakiś sposób przez siebie i nie wymagają jego bezpośredniego udziału. W obu przypadkach, w czasie, kobiet coraz silniejsze pragnienie, aby się z nim rozstać.

Brak ambicji

W dzisiejszych czasach coś takiego jak „ambicji” już dawno stracił swoją wartość ujemną. Teraz ambicją – jest przede wszystkim chęć iść do przodu, nie mieszkania na wynikach osiągniętych już. I, oczywiście, czego oczekujemy od naszych ludzi? Stałe osiągnięcia – czy to w promowaniu drabinie kariery, ani w duchowej, twórczego rozwoju. Ambitna kobieta nigdy nie będzie tolerował obok niego człowiek, który zadowala się niewiele. Ona po prostu nie zrozumieć faceta, który ukończył Instytut, chętnie spędzają rok w biurze ze skromnej pensji i nie dążyć do poprawy (co to jest, to jest tak spokojny?!).

I niech ludzie skarżą się, że współczesne kobiety są o wiele ważniejsze niż wielkość torebki niż ich bogatego świata wewnętrznego, ośmielamy się zgodzić. Chodzi tu nie chodzi o pieniądze, a raczej nie tylko w nich. Kobieta chciałaby, aby obok niego człowiek silny i celowe, w przeciwnym razie większość trosk i ciężarów życia rodzinnego przypada właśnie na jej ramionach. „Przy słodkim nieba w domku, jeśli słodkie – attache” – godnym kontynuacją starego porzekadła. Można nadal słuchać jego oskarżenia o komercję, ale można ustawić nasze priorytety. Tak, zgadzamy się, zgodzić się poślubić porucznika: jeśli tylko trochę, chciał zostać generałem. Cóż, przynajmniej kapitan. Jeśli człowiek całkowicie pozbawiony ambicji, coś wielu z nas wydaje się infantylizm lub lenistwo. A w mojej głowie zaczyna się kręcić myśl: jak opuścić człowieka, który nie chce iść do przodu?

Maniery dictator

Wszystko, czego kobiety chcą być kochane, aby czuć się blisko niego mocarza barku, niezawodności i ochrony. Czasami chcesz się czuć jak słabą kobietą i przesunąć pewne obawy dotyczące tego, kto kocha i wspiera cię. Zdarza się, że przez krótką chwilę może i musi dać sobie moc kochającego człowieka, jeśli moc – tylko chęć pomocy i ochrony. Ale czasami chęć prowadzić i punkt do człowieka nad krawędzią: dobrego doradcy i niezawodnego asystenta, nagle zamienia się w prawdziwego dyktatora.

Jego instrukcje nie powinna być kwestionowana, to zawsze lepiej wiedzieć czego chcesz, czy to wybór odzieży lub różne specjalności. To wszystko ma odpowiedź, a ty jesteś zobowiązany do bezkrytycznie mu posłuszeństwa (oczywiście on też cię kocha i chce tylko dobrze). Posłuchaj jego moralności i dnia i nocy, bojąc się potknąć się nawet poruszyć – jest to typowy los dziewczynki, której partner zachowuje się jak dyktator. Można żyć z nim, trzęsąc się ze strachu, biorąc własne decyzje, a to jest możliwe do czynienia z przejawem tyranii ze strony mężczyzn.

Śliczne dziewczyny, a następnie uciec, nie oglądając się, czy przed dzwonek ślubne rozpoznajesz mężczyznę w dyktatorskich. Przecinanie – najlepszym sposobem, aby uniknąć problemów w przyszłości, poza tym o wiele więcej dni i noce spędzone we łzach i samobiczowania. Chyba, że ​​nie należą do kategorii kobiet, które kochają i przestrzegają całkowicie rozpuszczają się w drugiej osobie, wtedy będzie och jak bardzo czasy! Cóż, jeśli to jest w okresie buketny cukierków czas aby pokazać „kto tu rządzi”, co stanie się po uruchomieniu żyć pod jednym dachem?

Człowiek jako część

Gdy relacje są w impasie, chcę szybko je punkt i zacząć nowe życie bez tej osoby. Mimo całej swej miłości, szczęśliwy obok niego nie czujesz się sam, ale dlatego, że chcą przełamać zbliżającą się do relacji. Każdego dnia, aby zobaczyć swoje kochające oczy i nie czuć wzajemności – test nie jest łatwym zadaniem. Jak bezpiecznie zostawić faceta, który cię kocha? Przede wszystkim, trzeba przestać użalać się nad sobą. Po litości – to nie jest miłość, prawda? Ponadto, to uczucie będzie obraźliwa do młodzieńca: wstyd – to ostatnia rzecz, jaką człowiek liczenia, budowanie relacji z kobietami. Kiedy zrozumiesz, że ten człowiek nie jest dla ciebie, to trzeba szybko uciekać, a nie to, co ryzykujesz przegap ich prawdziwe szczęście! Tak więc konieczne jest, aby zebrać wolę w pięść i zacząć działać.

Wybrać miejsce, aby porozmawiać

Nie jest konieczne, aby poinformować chłopaka o rozdzieleniu przez telefon lub za pośrednictwem komputera. Odwagi, aby powiedzieć mu o swojej decyzji w oku. Oczywiście, jest to o wiele trudniejsze, ale osoba, która cię kocha, zasługuje na wszystko masz powiedział do niego bezpośrednio. Mimo wszystko, jeśli nie masz odwagi, by otworzyć rozmowę, wtedy nie będą brane swoją wiadomość SMS lub e-mail poważnie: A młody człowiek będzie nadal dążyć do spotkania z wami, aby dowiedzieć się wszystkiego. Nie pozwól dzisiaj, ale w ciągu kilku dni, wciąż nalega na jego i trzeba z nim porozmawiać osobiście. Dlaczego więc opóźnić nieuniknione?

Lepiej jest mówić raz i kropka wszystko w porządku I, niż boleśnie przeżywa kolejne spotkanie z wymogami wszystko wyjaśnić. Ile bolesny dzień, jak się spotkamy to muszą zrozumieć, że nie odwróci? Dlatego otbros nawet nie pomyślał o tym, jak wytłumaczyć mu zaocznie.

Zwrócić uwagę na wybór miejsca, w którym stało wyjaśnień ze swoim chłopakiem. Nie jest konieczne do tego, gdzie były kiedyś razem szczęśliwi zrobić: będzie to jak kpina. Jako część z facetem jeśli mówimy w tym samym mieszkaniu, gdzie pasją oddawał przez wiele dni i nocy? I można jeździć mad – warunki te same rzeczy, te same meble, tylko już nie należą do siebie nawzajem. Ale on nadal cię kocha, i mówić o łamaniu w sensowny miejsce dla was obojga będzie znacznie bardziej bolesne dla niego.

A twój trzeźwy szef będzie miał trudne czasy, jak dziewczęta są całkiem romantyczny, a nawet wtedy, gdy rozstanie, gotowy do łez smutku i żalu. Ale żeby to zrobić, po prostu nie warto. Warto to zobaczyć twoje oczy pełne łez, a on natychmiast uzna, że ​​jest jeszcze droga do siebie i swojej rozmowie o łamanie – nie więcej niż sposób, aby ukarać go za niektóre grzechy. Czy realizować ten cel, mówiąc o rozstaniu?

Jak prowadzić rozmowę

Zatem nadszedł decydujący moment: są spełnione i nadszedł czas, aby powiedzieć twardych słów. Jak się zachować? Cicho i delikatnie powiedzieć mu, że nie pasują do siebie, albo może być sztywny i bezkompromisowy całej rozmowy? Po pierwsze, trzeba cały jędrność i pewności na co właśnie może zrobić. Można przygotować wcześniej kilka zwrotów, takich jak „Myślałem długo i postanowił”, ale najprawdopodobniej podczas rzeczywistej rozmowy wszystkie wykroje będzie wylecieć z mojej głowy. Jest jedna rzecz – ćwiczyć siedząc w wannie, z drugiej – aby mu powiedzieć, patrząc mu prosto w oczy. Zgłoś tę szokująca wiadomość człowieka, kocha, że ​​nie tylko ty.

Na pewno twój chłopak zażądać wyjaśnień, aw rzeczywistości będzie mieć rację. Ale nie mów mu, że zawsze podziwia w Lyuska z pokoju obok, lub że nie doceniać swój bogaty świat wewnętrzny. Takie dane będą jeździć w samym rogu, bo facet będzie prawdopodobnie przysiąc, że poprawione, kocha, że ​​zmieni swoje zachowanie i przebaczenie. Nie daj Boże, idziesz na nią od czasu do czasu – daje słaby punkt i zgodził się na „spróbuj ponownie”. Tylko nie zapomnij, że taki ruch będzie tylko przedłużyć i twoje, a jego agonia, związek będzie nadal działać, ale tylko nerwy, będziesz miał czasu, aby nosić w dół siebie dość. Jeśli pierwotnie licząc na jego modlitwy i pokuty, to lepiej zapomnieć o swoim zamiarze opuszczenia. Pomyśl o tym, jak rozwiązać swoje problemy, bardziej ludzki sposób.

Najlepiej jest postawić na swoim i powtarzając to samo: że rozpadł się tylko dlatego, że więcej go nie kocham. Ostygnie uczucia, nie chce go oszukać – i to wszystko. Jeśli trudno powiedzieć, zrozumie, że decyzja nieodwołalna. I nie ważne jak ciężko będzie obu, ale to zabrać decyzję o odejściu. A jeśli nagle powiedzieć politowaniem na koniec rozmowy, że ma pozostać przyjaciół – będzie to kolejna pomyłka. Nie jest możliwe, aby pozostać przyjaciółmi chłopców i dziewcząt, którzy zdecydowali się zerwać relacje – przynajmniej tak długo, jak jego uczucia ostygną. Dopiero później, kiedy jesteś zarówno uspokoić i przestać postrzegać siebie „serce i ciało”, może już stać się przyjaciółmi. I dopóki tak się dzieje, za swoim chłopakiem to prawdziwa tortura, aby utrzymać stosunki z wami, nie opiera się na miłości, ale na normalnej przyjaźni. On nie przestaje jego próby, aby odzyskać swoją lokalizację, a ty – znów odejść od niego.

Jeżeli w trakcie rozmowy, nagle zaczyna krzyczeć, kląć i oskarżają cię od wszystkich grzechów śmiertelnych – nie odpowiadaj mu wzajemnych obelg, albo nad nim. Może on pragnie swoją negatywną reakcję, starając się wyciągnąć cię z siebie i rozpocząć rozmowę przez jego zasad. Wystarczy zamknąć i słuchać, dać mu możliwość zaszaleć złość i zamieszanie. A następnie odwrócić się i odejść. Wszystko. Zadana. Nie są już razem.

Czego nie robić po zerwaniu

Wydawałoby się, że wszystko za sobą – ale po zerwaniu można zrobić wiele błędów. Przede wszystkim, nie odbieraj jego połączenia i wiadomości na portalu społecznościowym – że dasz mu szansę nadzieję na kontynuację współpracy. Bez względu na to, ile dni lub tygodni może wysyłać Ci wiadomości drgające – zignoruj ​​je wszystkie. „Umarła, więc umarł” …. Nie, nie ty, ale miłość i nadzieja na wznowienie stosunków. Nieważne, jak boli serce, nie ważne jak przerażająca myśl o samobójstwie (tak, wielu facetów nie wahał się szantażować tych, którzy opuścili swoje koleżanki), nie idź na to przy okazji. Wziąłeś trudną decyzję dla siebie, więc czy jest spójny i nie ją zmienić.

Innym poważnym błędem dziewcząt, zerwała z facetem – drobny miłość mówić gówno o niego plecami. Minęło zaledwie kilka dni od twojej rozpadzie i jesteś gotowy, aby dać światu o tym, co zostało powiedziane i zrobione tylko dla ciebie? Jak słodko jest czasami rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i opowiedzieć im o swojej byłej młodzieńca całą historię – wszystkie jego tajemnice i nieprzyjemne fakty zachowań. Jesteś pierwszą opuścił go, a on wciąż był w depresji – więc warto się pochylić w celu oczernić go w oczach innych?

Wierz mi, ani oczy, ani w oczach przyjaciół, plus można zarobić nie. Państwo uważnie słuchać, współczuć, może opowiedzieć plotek do kogoś innego. Ale oto opinia z was rozwijać dość nieprzyjemne, jako człowieka, który nie może być zaufany. Tak samo jak on nie wkurza cię, uważaj porozmawiać gówno za nim – może to źle skończyć.

Dobrze, ostatnia rzecz: dzieje, dzieje. Dzięki wdrożeniu tego na rozstanie z młodym człowiekiem kompleksową kampanię powoduje tyle bólu do siebie, a on nie powinien starać się powrócić z powrotem faceta. Split – być dobry, aby zamknąć ten rozdział w swoim życiu. Złamany szczęście nie sklejają się i pokonać go dokładnie, bo byłem pewien, że szczęście nie jest twoje. Ludzie nie zostawić ot tak, bez powodu. A co nie będzie „korzeniem zła” w danej sytuacji – nie fakt, że wszystko nie powtórzy. Nie wchodzić do tej samej rzeki dwa razy – nasi przodkowie wymyślili to słowo, nie są głupcami. Lepiej jest rozłożyć swe skrzydła i poczuć swobodę i łatwość i idzie w poszukiwaniu nowego szczęścia – tym razem obecnej.

load...