Jak rozstać się z człowiekiem, który wciąż kocham?

Rzucił … gorzki, boli, boli. I po prostu nie wiem jak żyć. Dlaczego odszedł? Dlaczego?! Myśli, udając się jęki duszy. Co jest powodem jego odejścia? Fakt, że to nie tak, coś, czy tylko relacje uruchomić ich przebieg? I jak je zdobyć? Jak rozstać się z człowiekiem, który naprawdę potrzebne?

load...

Taki stan raz doświadczył prawie każdy z nas. I nie wszyscy, niestety, był w stanie zachowywać się po rozstaniu z ukochanym godni. To jest zrozumiałe. Utrata ukochanego – jest to ogromny stres. Kobieta jest zdenerwowana, utracone i zaczyna robić coś, co może dobrze żałować później. Jak rozstać się z człowiekiem, aby uniknąć takich błędów? Przede wszystkim, niech zrozumieć, dlaczego ludzie zamknąć. I starają się zobaczyć sytuację z kilku punktów widzenia.

Dlaczego mężczyźni rzucili?

W rzeczywistości, aby uzyskać odpowiedź szczerą i jasną mężczyzny na pytanie, dlaczego wyjechał, może okazać się niezwykle rzadko. Przedstawiciele silnej połowy ludzkości lub uchylać się lub milczeć w ogóle. Dlatego możemy tylko przypuszczać, że opuścił ze względu na fakt, że:

  • Znalazłem inny;
  • Nigdy nie lubiłem właśnie zabawę;
  • Więc chciałem matkę;
  • Nie jestem godzien tego.

To, co zwykle przychodzi do głowy. A niektóre z tych punktów może okazać się prawdą. A drugi jest i po prostu spędzać czas, a moja matka jest wielkim autorytetem. Cóż, godny lub niegodny – punkt sporny. Właśnie wtedy wszystko może być wręcz przeciwnie. Często jest to mężczyźni rzucać kobiety, że cieszyć się każdym dniem coraz bardziej. Wychodzą bo boją się bólu serca od ewentualnego oddzielenia od ukochanej. Dlatego zarzuty tortur nie powinny być bezwartościowe. Nawet jeśli młody człowiek, iść i pokazać agresję. Czasami jest to po prostu wytłumaczyć faktem, że ponieważ łatwiej jest zerwać stosunki.

Zdarza się, że facet rzuca dziewczynę jak tylko zaczyna zdawać sobie sprawę, że jest silnie przywiązany do niego. Dzieje się tak zwykle, gdy nie zamierza przejść zbyt długo, aby ją zobaczyć. W pewnym momencie młodzi ludzie razem było ciekawe i zabawne. Ale nic poważnego mężczyzna nie chciał i nie oferują. A gdy związek zaczął się poruszać z góry zaplanowaną twarz po prostu oszukany im nie szczególnie cierpi z powodu wyrzutów sumienia. I, co najważniejsze, roszczenie naprawdę coś przedstawić młodego człowieka nie ma nic. Jest ich intencje początkowo nie ukrywać.

load...

I wreszcie, ludzie często rzucać nas z zwykłym tchórzostwem. Z punktu widzenia silniejszej płci jest ona nazywana „szlachetny”, „pragnienie, aby uratować kobietę z kłopotów”, „inteligencja”, i tak dalej. Krótko mówiąc, wszystko, ale nie tchórzostwem. W rzeczywistości, we wszystkich tych definicjach samca ukrywa strach przed odpowiedzialnością za kogoś innego, ale siebie.

Na ogół są to główne powody, dla których rzucamy. Staramy się dać trzeźwej oceny każdego indywidualnego przypadku.

Jak odnosi się do faktu, że obsady?

Tak, mówimy, wyjaśniając, że mężczyzna wyrzucił kobietę, są różne. Ale przez to samo nie stanie się łatwiejsze! To, oczywiście, prawda. Ból – nie wyszkolony pies, nie powiedziała „Fuj!”. Tak, pewnie, i to nie jest konieczne. Po prostu trzeba spróbować trochę zmniejszyć cierpienia, a następnie przejść przez ich maksymalną korzyść. A do tego konieczne jest, przede wszystkim, aby zrozumieć sytuację, aby zobaczyć to trochę inaczej niż zaraz po zerwaniu z facetem. Pomoże to powstrzymać się od działań, wysypka wywołała falę negatywnych emocji. Ale w tym celu musimy rozważyć każdym indywidualnym przypadku. Zacznijmy od początku.

  1. Jeśli człowiek jest wyrzucany, bo znalazł inną. Och, jak to często bywa w naszym świecie! Uczucie, niestety, są nieprzewidywalne i niestabilne. Dziś miłość może przerodzić się w płomieniach. Jutro spalić. Jeśli facet jest z miłości, to nic nie można zrobić. On, być może, że nie jest zadowolony. Ale co się stało, to się stało. Ale może inna dziewczyna – to tylko tymczasowe i fascynacja nim dość szybko przechodzą. Taki czy inny sposób, ale w tym przypadku możemy tylko czekać. Jest bardzo prawdopodobne, że ulubionym zrozumie, że bez nas to jest bardzo złe. Iz powrotem. A jeśli nie … no, niech tak będzie;
  2. Jeśli człowiek jest wyrzucany, bo nie podoba, ale tylko rozbawiony. Cóż, tu i czekać na nic. On tylko spojrzał na nas, jako ciekawy drobiazg, nic więcej. A następnie „trick” go nudzi. Dla takiego lekceważenia chłopaka, a miłość nie jest tego warta! Co byłoby Dlaczego wziął na siebie używać nas jako kolejne zabawki? W każdym razie, kim on jest, aby cierpieć za niego później? Ten rodzaj frywolny i nie warto spadku naszej uwagi! W świecie istnieje wiele bardziej przyzwoici ludzie;
  3. Jeśli człowiek jest wyrzucany, ponieważ chciał jej matkę – oznacza to maminsynek. Można sobie wyobrazić, jak słodkie życie będzie odpowiadał jego mama powstała między nami bardziej poważny związek. I nie masz go chronić przed atakami lub wsparcia. Nie ma? Wielki. Jesteśmy teraz za darmo i można je znaleźć dość niezależne i wiarygodne osoby;
  4. Mężczyzna spadł, bo nie jesteśmy godni. Może i tak. Może nie mamy poziom wykształcenia nie jest edukacja, a nie krąg społeczny. Ale jeśli chcesz, z tego powodu, nie rzucać! Tak więc, nie kochał. To boli, oczywiście, ale teteshkat ich cierpienia raz. Niech nas stać na własny rozwój i sama doskonałość. Pozwól łokcie ukąszenia. Jednak nie jest jasne, czy mamy wtedy jest zmartwieniem;
  5. Mężczyzna spadł, ponieważ obawiali się możliwość dalszego bólu rozstania. Tak to jest samolubny! cierpienie własne, potem przestraszony. Ukochanego spowodowane. Co można powiedzieć? Być może, gdyby relacja kontynuowane, tak by było. Z własnym cierpieniem, on wyłączony. Ulubione mąki nie będzie zwracać uwagę. Czy ten młody człowiek może stać się ostoją w życiu? Nie ma mowy. Więc niech trwa od bólu i więcej;
  6. Mężczyzna spadł, bo bał się potępienia ze strony i odpowiedzialności za kobiety. On jest tchórzem. Tchórzem i zdrajcą. Z takim tipchiki wiążą przeznaczeniu – samobójstwo. Mogą one dostarczyć w każdej chwili, i znikają, gdy są bardzo ciężkie i potrzebują pomocy. Nie ma? I dobry riddance! Szkoda, że ​​robimy zwrócić uwagę na to i czas!

Dobrze, że jest coś takiego, pożądane jest, aby traktować fakt, że spadła. Oczywiście, takie podejście nie rozwiąże kwestię jak rozstać się z mężczyzną, którego kochasz. Miłość, to na pewno jest zła. I to nie jest szczególnie zainteresowany zalet lub wad przedmiotu miłości. Obecnie mieszka i wszystko. I to sprawia, że ​​cierpią, gdy „obiekt miłość” rzuca nas. Więc co jeszcze można zrobić, aby złagodzić cios i być w stanie wytrzymać?

Jak przetrwać odejście ukochanej?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę – dbać ukochanej nie staje się bardzo bolesne, początkowo nie można rozpuścić w człowieku. Wielu z nas, zakochuje się w kimś, zacząć żyć swoje problemy i interesy, całkowicie zapominając o własnych interesów i pragnień. Oczywiście, takie przywiązanie, gdy rozstanie spowoduje głębokie cierpienie. Po tym wszystkim, jakby oderwana część siebie z dala. Dlatego należy zawsze starać się być jak w pewnej odległości od bliskiej osoby i nie pozwalają się rozwijać do niego.

W takim przypadku, jeśli nagle poczuła, że ​​mężczyzna miał zrezygnować, wskazane jest, aby zebrać siły i wyrzucić go najbardziej. Po pierwsze, będzie chronić godność porażki i utrzymać ją w stanie nienaruszonym. Po drugie, ulubionym może odstąpić swoją decyzję opuszczaj nas – ludzie nie mogą ponosić straty. I zaczynają szukać sposobów na poprawę stosunków. I rzeczywiście, dlaczego powinniśmy żałować zerwanie stosunków? Lepiej, że żałuje tego.

Na cierpienie zakończony tak szybko, jak to możliwe, konieczne jest, aby obalić swojego idola. Po tym wszystkim, często idealizuje jednego kochamy i starają się nie zauważać jego wady. I zawsze mają. Więc bierzemy je pod uwagę i wreszcie spróbować pomyśleć o wadach ludzi jak najwięcej.

W ogóle, to lepiej powiedzieć do siebie: „To nie działa – więc to nie jest moje”. Radzić sobie z nim i przejść dalej.

load...