Jak rozpoznać żonaty od pierwszego wejrzenia?

W dzisiejszych czasach wielu żonatych mężczyzn, ma romans z kobietą z boku, nie ukrywają, że mają rodzinę. Są to takie proste, ponieważ trzeba tylko oszukać żonę. Kochankę w toku, więc unik i pomyśleć, dlaczego nie zadzwonić i nie pochodzą, nie jest to konieczne. Jednakże istnieją również takie zhenatiki którzy starannie ukrywają swoje małżeństwo, pewnie w tym, że kobieta, gdy dowiedział się prawdy, po prostu skieruj się do drzwi. Te typy wiedzieć wiele sztuczek, które pomagają starannie ukryć prawdziwy stan rzeczy przez długi czas. Muszę powiedzieć, że często natknąć się na ich wędkarskiego i zakochać się. A następnie, aby odkryć, że ukochany ma żonę i dzieci, bite łokcie i tonie w łzach. Jak go uniknąć? Jak ustalić, czy żonaty kochasz, czy też dokładnie pojedyncze?

load...

Zewnętrzne oznaki żonatym mężczyzną

Jak rozpoznać żonaty od pierwszego wejrzenia? W rzeczywistości, dość trudne. Na ogół, dla wolnej reprezentatywne silniejszego płci może łatwo dostać się do jądra w pierścieniu sprzęgającym. Ale po kryjomu przed znajomości z panią jest usuwany! Dlatego musimy uważnie patrzeć na palcu na prawicy nowej znajomości. Ślady pierścieni nich musi wydzielać. Ale nawet jeśli nie są one przestrzegane, to jeszcze o tym, co nie mówi. Niektórzy mężczyźni żonaci nie nosił obrączki. Niezadowolonych małżonkowie fakt ten wynika z faktu, że pierścień-de utrudnia pracę, prasowanie, przywiązanie i powoduje wiele niedogodności.

To nie daje żadnej gwarancji, że człowiek jest wolny, i brak stempla w paszporcie. On może żyć z kobietą w małżeństwie cywilnym. Ktoś może argumentować, że, powiedzmy, małżeństwo cywilne nie liczy. To tak tylko do spełnienia. Uważa się, nawet jak liczyć! Ludzie żyją pod jednym dachem, razem rozwiązać pewne problemy, wyposażyć dom, mają wspólny budżet i tak dalej. Tak żyć w małżeństwie cywilnym, a tylko zobaczyć – nie to samo.

Nie powinniśmy się oszukiwać, a jeśli człowiek, aby pokazać swój paszport dowód, że jest pojedynczy oferuje na pierwszej randce. Dlaczego miałby w takim pośpiechu? Może po prostu nie mają czasu na długie zaloty i psevdoholostyak obawiają się, że wyda wezwanie żony czy jej wygląd? Dlatego zdarzenia siły, chcąc pójść w związku z kobietą, tak dalece jak to możliwe.

Mówiąc o połączeniach telefonicznych. Oto co jest dobrym sposobem, aby odsłonić żonatym mężczyzną! Jeśli on jest na bieżąco to wyłącza telefon lub gdzieś, kiedy zadzwonić, powinien być ostrożny. Wyłącza, najprawdopodobniej dlatego, że obawiali się jego połówki połączeń. I okazuje się, z tego samego powodu. Zapomniałem wyłączyć, i to się nazywa! Co pozostaje? Wyjść gdzieś i natchniony kłamstwo, że Abraham zrobił pilne zamówienie, samochód spadł koło i wszystko, co stoi w korku multi-kilometrowej. Kłamca mówi nam, że nazwał szef, wuj z Rostowa, bliski przyjaciel, jeden z żoną w lewo. A on, jak mówią, nie chce niepokoić nudnych rozmów.

load...

Zasadniczo, aby być ostrożnym i nie naiwny, zhenatika-kłamca zawsze jest możliwe do wykrycia. To po dzwon nagle ucieka, mówiąc, że nagle przyszedł do dalekiego krewnego, a potem nagle często w podróży służbowej, jest chory i nie może przyjść na spotkanie, nie bierze się … Nie, że mogą zachowywać się i przebieg kawalerem. I krewni dumpingowych z niebieskim, a podróże są częste, a telefon jest na zapleczu. Ale kiedy próbuje wyjaśnić, dlaczego to zawsze się dzieje, człowiek zaczyna się mylić, nazywając go krewny wujek Fiodor, potem ciotka Nina, i nie pamiętam gdzie został odesłany do domu z pracy miesiąc temu – jest sugestywny.

Ogólnie telefon komórkowy chętnie zdradzi swojego pana. Wystarczy zadzwonić mężczyznę w późnych godzinach wieczornych lub wysłać mu wiadomość. Jeśli nie odpowie na każde wezwanie, każdy SMS, stąd jego próba nie powiodła się prawdomówność. Jest mało prawdopodobne, że taki zajęty człowiek biznesu i noc będzie wyłączyć telefon. Jednak może się okazać, że jest bardzo głęboki sen i nic nie słychać. Następnie robimy inaczej. Spróbujmy zatrzymać jeden na jeden z zdrajca – telefon do niego z celi i zobaczyć, jak będą wyświetlane nasz pokój. To jest nasze nazwisko lub nick czuły? Dobrze. Ulubiony naprawdę wolny. Ten „Iwan”, „Serge-mechanik” lub „Glafira Stepanovna. Pracy”? Brak opcji. On – człowiek, rodzina.

Oczywiście, istnieją kobiety, która jest dvusmsylennoe garnitury pozycji. Jaka jest różnica, żonaty dżentelmenem, nie żonaty, gdy masz wszystko, co jest wymagane od niego! Jednakże, normalna pani generalnie unikać ze względu na zakaz wolnych ludzi. Naprawdę nie chce dać sobie problem. I perspektywa razluchnitsy stanu nie jest zadowolony. Jak mogę się upewnić, że nie są prowadzone przez nos, jeśli należą do kategorii pań? Nie daj się nabrać, można przejść do prowokacyjnych działań.

Prowokacja, które pomogą Ci zrozumieć, żonaty czy nie

Jak rozpoznać żonaty czy nie? Najprostszym sposobem, aby zaprosić samego siebie, aby go odwiedzić. Jeśli trzyma w tle, odnosząc się do chorej matki lub ścisłe, a następnie naprawić go na bałagan, i nie zgadza się, aby zobaczyć swój dom – to śmieci. Najprawdopodobniej w domu zamieszkane przez jego bardzo młoda i ładna żona i kilku dzieci. Wolny człowiek chętnie zaprosić kobietę do swojego mieszkania. Niech nawet napraw i bałagan. No, chyba, że ​​pan ma surową matkę, która może trwale zniszczyć nastrój każdej dziewczyny.

Muszę powiedzieć, że ta metoda nie jest doskonała. Człowiek może tymczasowo wynająć mieszkanie, wysłać żonę i dzieci do kraju, i tak dalej. Bardziej autentyczny dowód, że jest żonaty, jest niechęć koleżanką ze swoimi przyjaciółmi i spędzać z nią czas w dużych firmach. Wtedy jest prawdopodobne, że boi się plotek, które rozpuszczają Wstrzymywacz i nagłe spotkanie z kimś znajomy. Każdy, kto zamierza zbudować poważny związek z kobietą i nie boi się przesłuchania i plotek, więc nie będzie.

I wreszcie sprawdzić, żonatym mężczyzną, czy nie, można użyć intymny charakter dar. Bardzo dobrym rozwiązaniem – przedstawienie majtki. Żonaci mężczyźni mają tendencję do bielizny i ubrania, staje się małżonka. A jeśli człowiek pojawia się na tym, że nie kupić, kobieta jest Powstaje naturalne pytanie – dlaczego nagle zainteresował się wiernych do niezależnego zakupami i wybór tchórzy? Dlatego chłopak na pewno taki prezent do domu nie ucierpi. I prawie nigdy go nosić.

Obecny nie tylko bieliznę, ale także torebce lub Breloczek z napisem jak „ukochany …” lub „będę cię kochać na zawsze!”. Będzie otwarta z wami? Więc Cavalier należy tylko do nas. Jeśli pęk kluczy, torebki i znikają bez śladu, są szanse, że jest to dar lub wyrzucane w odosobnionym miejscu, tak aby nie zobaczyć swoją żonę.

W ogóle, jeśli zachowanie człowieka jest podejrzana, jest mało prawdopodobne, aby oszukać swoją głowę i spojrzeć na to wyjaśnienie. Nie jest konieczne, aby wymyślić kilka wersji usprawiedliwić milczenie telefon, wiecznej nieobecności, niechęć zaprosić do swojego domu i brak jej ofiarowanych przez tchórzy. Musimy mieć odwagę zapytać raz w czoło, ja żonaty wentylator czy nie. Tak, odpowiedź może być bardzo zdenerwowany. Ale w każdym razie, nie będzie oszukiwał i zatrzymać plany, nie są przeznaczone do realizacji.

load...